Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 17:34

no keby to zrobil fleshovo tak by to bolo drahé ale určite by sa to chytlo ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
textova hra

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 18:20

No tak prave som si precital celu tuto diskusiu a hlavne ma dost zaujala ta cast s tym vekom a skusenostami. Podla mna moze mat dobre skusenosti aj niekto, kto ma 16 rokov a venuje sa tomu povedzme od 12. Ved pokial ho to bavi a aj ked to bere popri kamosoch, tak jednoducho sa to nanho nalepi. Takisto moze mat skusenosti niekto, kto sa tomu venuje od 20 a ma 22. Zas ide len o uhol pohladu, zas ide o to ze sme ludia, sme vsetci rovnaky ale predsa sme kazdy iny. Zas ide o individualitu. Niekto, koho to bavi a vie na sebe zamakat to "spapa" vsetko za 2 roky. Niekto sa tomu venuje 6 rokov a je takisto skuseny ako ten co sa tomu venuje 2 roky. Zas ide len o to, ako to cloveku ide, ako ho to bavi, kolko casu tomu venuje, aky ma talent..... Preto preco by si nemohol niekto, kto chce urobit tuto textovku, vytvorit vsetko sam? Bude mu to mozno trvat dlho, bude musiet obetovat cas. Ale pokial ho to bude bavit, bude citat na nete, môze byt tato textovka povedzme taka kvalitna, ako keby ju vytvaral dakto, kto sa tomu venuje uz od detstva a je tzv. profik. Toť moj nazor.







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 18:32

Svolo píše:
No tak prave som si precital celu tuto diskusiu a hlavne ma dost zaujala ta cast s tym vekom a skusenostami. Podla mna moze mat dobre skusenosti aj niekto, kto ma 16 rokov a venuje sa tomu povedzme od 12. Ved pokial ho to bavi a aj ked to bere popri kamosoch, tak jednoducho sa to nanho nalepi. Takisto moze mat skusenosti niekto, kto sa tomu venuje od 20 a ma 22. Zas ide len o uhol pohladu, zas ide o to ze sme ludia, sme vsetci rovnaky ale predsa sme kazdy iny. Zas ide o individualitu. Niekto, koho to bavi a vie na sebe zamakat to "spapa" vsetko za 2 roky. Niekto sa tomu venuje 6 rokov a je takisto skuseny ako ten co sa tomu venuje 2 roky. Zas ide len o to, ako to cloveku ide, ako ho to bavi, kolko casu tomu venuje, aky ma talent..... Preto preco by si nemohol niekto, kto chce urobit tuto textovku, vytvorit vsetko sam? Bude mu to mozno trvat dlho, bude musiet obetovat cas. Ale pokial ho to bude bavit, bude citat na nete, môze byt tato textovka povedzme taka kvalitna, ako keby ju vytvaral dakto, kto sa tomu venuje uz od detstva a je tzv. profik. Toť moj nazor.

plný súhlas ...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 09.07.08
Prihlásený: 17.01.15
Príspevky: 1585
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 18:59

Vráťte sa k textovej hre, serte na vek.







_________________
neříkejte, že něco nejde udělat, protože se vždycky najde nějaký blbec, co neví, že to nejde – a udělá to!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
textova hra

Registrovaný: 22.01.08
Prihlásený: 19.04.15
Príspevky: 492
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 19:41

rooobertek píše:
Vráťte sa k textovej hre, serte na vek.


aj ja si myslím že by sme sa už mohli venovať povodnej teme, skončili sme naposledy pri Flashi ze by to mohol robit vo flashi


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 19:45

no ja si nemyslím, že by flash bol práve najlepším riešením, keďže pre pomalšie pripojenia je to smrť = menej návštevníkov ! nehovoriac o tom, že urobiť kvalitnú flashovú hru by bolo drahšie ako urobiť s klasickým rozhraním







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
textova hra

Registrovaný: 22.01.08
Prihlásený: 19.04.15
Príspevky: 492
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 21:30

el mariachi píše:
no ja si nemyslím, že by flash bol práve najlepším riešením, keďže pre pomalšie pripojenia je to smrť = menej návštevníkov ! nehovoriac o tom, že urobiť kvalitnú flashovú hru by bolo drahšie ako urobiť s klasickým rozhraním


to je síce možné ale riešili by sa tak dajme tomu len minihry. Alebo inak, ako by si ty riešil prevoz nakladu v aute? no navrhni nejake neflashove cisto webove riešenie. Javacsript? to by šlo napr ja by som spravil s 2d pohladu auto s nakladom a mesto s pohladu s vrchu, ak sa objekt auto dotkne resp. narazi do ineho objektu znizi sa health nakladu a ked bude na nule tak Game over. napr auto by malo tazsie ovladanie a tak, ale i tak si to neviem predstaviť no a nehovorim o tom ze keby sa to riesilo cez JS na kombatibilitu asi s najväčším problém v oblasti programovia ktorý nesie názov Internet Exploer


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 22:05

no zas nechcite Hard Truck :D stačilo byže dáš koncový bod a truck ti pôjde 2 hodiny, v podstate odpočítavanie. Ak ste niekedey hrávali divokekmeny.cz alebo travian viete o čom hovorím. Keby to bolo flashové tak nejaké krátke úseky alebo minihry tak by to určite prilákalo veľa ľud, lebo je to iné. ľudí s pomalšími internetmi ubúda. A súhlasím že to bude drahšie ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.05.08
Prihlásený: 16.07.09
Príspevky: 748
Témy: 121
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 22:27

neviem kto to tu hovoril že naklady by sa nevratili....to nieje pravda ja ked som hraval travian a boli sme v prvej desiatke tak som poznal ludi ktory aj 2000-3000 sk dali mesačne na premium a to neboli jediny takže časom by sa vratili... a keby neskor spustil viac serverov tak by sa rychlejšie vratili peniaze. tot moj nazor.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
textova hra

Registrovaný: 22.01.08
Prihlásený: 19.04.15
Príspevky: 492
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 22:49

Neviem prečo ale niečo mi hovorí že sme ho tak vystrašili že si ešte dobre rozmyslí či niečo bude robiť :lol:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 07.11.2008 23:15

prečo riešite flash ? baxo, skús si prečítať znovu nadpis tejto témy, možno pochopíš, prečo je flash zbytočný... chlapec chce textovku, čiže skôr niečo v zmysle travian, webgame a podobne, NIE flash online hardcore track simulator game ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
textova hra

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 0:47

chcel tam nieco ale na prevoz ako keby, nato by sa dala vytvorit primitivna minihra a tu zakomponovat... ta by bola vo flashi a zbytok klasika....







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 0:56

pokiaľ nezvládne spraviť klasiku, flash je len ďaleký sen :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
textova hra

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 0:58

mozno to nebude robit on, ale niekoho si zaplati.. no neviem.. autor by sa mohol vyjadrit...







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 1:04

neozval sa tu už 6 dní, podľa mňa to vzdal ;) aspoň vidno, aké má zanietenie pre vec...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
textova hra

Registrovaný: 22.01.08
Prihlásený: 19.04.15
Príspevky: 492
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 8:19

el mariachi píše:
neozval sa tu už 6 dní, podľa mňa to vzdal ;) aspoň vidno, aké má zanietenie pre vec...


Tiež si myslím, navyše by to mohli hrať nejaké lamy ktoré Flash player ani nemajú a nevedia čo to je :lol: to by bol ďalší menší problém
Ale, ten prevoz nakladu by bol skutočne problém teda ok Flash ne. ale co ine? no el mariachi co ine by si použil? A nevrav mi tu o tom aby som si prečital titulok temy lebo v diskusii sme sa jasne dostali k bodu kde sme začali riešit tento prevoz nakladov v podobe minihry. Tak ja sa pýtam ako by si to riešil ty, Javascript? alebo mas ine ocarujuce riešenie?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 9:54

nemusí byť očarujúce, aby fungovalo :) textová online hra spočíva v tom, že má človek dobrú predstavivosť... prevoz nákladu a všetky ďaľšie operácie sa dajú robiť predsa prostredníctvom vhodného textu, prípadne javascriptom a obrázkami alebo tak.. tých riešení je vcelku dosť
riešiť flash a podobne sme začali riešiť až my, kukom sa ďalej ako k opísaniu myšlienky nedostal
hral si niekedy WebGame alebo Bitefight ? Ak nie, zaregistruj sa tam a chod si to cele pokukat ako to funguje.. nie je to nič otrasné, akurát treba v pozadí riešiť náhodné javy a podobne, ale graficky je to len text+obrázky, nič svetoborné, ale ľudia sa tam predsa hrnú







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
textova hra

Registrovaný: 22.01.08
Prihlásený: 19.04.15
Príspevky: 492
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 10:39

Nie nehral to sa priznám, ale kuknem. No ale opíš mi ako by si si to celé TY predstavoval, strašne ma to zaujíma tvoja predstava. chcem len opis prostredia, ako by si to robil ty


Offline

Čestný člen
Čestný člen
textova hra

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 10:52

el mariachi píše:
pokiaľ nezvládne spraviť klasiku, flash je len ďaleký sen :)
preco myslis? mal som kopec spoluziakov, ktorym flash isiel lepsie jak klasika.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 11:29

flash ako flash, ale tu hovoríme o hre, kde potrebuješ aj matiku a programátorské myslenie... samozrejme je otázne, do akej miery by bol flash zakomponovaný, pokiaľ len animačka, tak to je podľa mňa zbytočné, ale riešime tu stále vec, pričom zakladateľ témy je už za horami dolami
baxo, ja si to predstavujem skôr ako tie hry čo som spomínal, keď to uvidíš, pochopíš. ťažko sa opisuje taký mechanizmus







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 09.07.08
Prihlásený: 17.01.15
Príspevky: 1585
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 12:47

alebo sa mu nechcelo čítať žvásty o tom, či môže byť 8-ročný dobrým programátorom







_________________
neříkejte, že něco nejde udělat, protože se vždycky najde nějaký blbec, co neví, že to nejde – a udělá to!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 12:49

no pokiaľ viem, tak kukom má menej ako 15 (alebo okolo), takže... ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2008 14:41

el mariachi takze co? inak akoze tie vase uvahy ze clovek -15 nemoze byt good programator su fakt zabavne ja s tym fakt nesuhlasim ale naopak skor s tominatoro a spolkom co bol proti tejto uvahe :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
textova hra

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2008 14:50

podla mna je rozdiel dobry programator a dobry programator. je ine ked 13 rocny vyhrava programatorske sutaze a je ine ked ma niekto trebars stvorrocnu prax na realnych projektoch, ktoru ten 13 rocny samozrejme nema, kedze sa tym nezivi.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2008 15:01

kto vravel zeby nemohol mat neaky 13-15 rocny chalan 4 rocnu prax? ze sa tym nezivi to sice nie ale zarabat si tym moze ;) uz aj ja by som mal zacat :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2008 15:13

dadmtb, sakra, píšem to tu už desiaty krát a už naozaj naposledy.. kľudne môže mať 13ročný aj 10ročnú prax, mne je to jedno, ale nemôže pracovať na plný úväzok vo firme, nerobí stránky pre veľké firmy (lebo by to bolo nelegálne) a nemá skúsenosti s reálnymi zákazkami. je iné robiť stránku pre otca, mamu, prípadne nejakého známeho. všetci ťa totiž poznajú a berú ťa vzhľadom na tvoj vek. ale je trochu rozdiel, keď sa chceš osamostatniť od rodiny, musíš si väčšinu, všetko hradiť sám a byť od svojej práce závislý.. nech si hovoríš čo chceš, s týmto ti ani 13ročný, ani 15ročný a ani 18ročný skúsenosť nemá, a to je najzákladnejší a najvážnejší rozdiel.. jasné, môže byť v tom chalan dobrý, ale mal som pocit, že suchy to už vysvetlil dosť jasne... veľa ľudí si zarába, ale len málo z nich je na tom naozaj závislých.. ty, tominator a podobne si zarobiť môžete, ale keď sa vám nebude dariť, vždy prídu rodičia, a oblečenie budete mať aj tak, jesť a kde bývať to isté... máte záruky, a preto neexistuje aby to bral mladistvý rovnako vážne ako dospelý človek, pre koho to znamená chlieb a strechu nad hlavou.. vždy máš pri sebe ešte rodičov, čiže podvedome to berieš úplne inak. to si už uvedom ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2008 15:21

to môže byť pravda ... AVŠAK je podľa mňa blud aby 15 ročný nemohli robiť reálne projekty. Pripadáš mi ako keby si o tom nič nevedel. Dokonca je to legálne. To že ma to neživí neznamená, že to neberiem vážne. Robiť vo firme je možno tvojím snom. Máme možno iné plány (vlastné firmy). A ešte toľko: ja si domény platím z vlasstného vrecka teda možno o jedlo mám zabezpečené ale o internotevovú sféru nie ... tam ma programovanie "živý" ... ale o tom ty nič nevieš

Nie všetci sme začinali stránkami pre rodinu :D (ja som ich nikdy nerobil ...)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
textova hra

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2008 15:37

tomi, práveže o tom niečo viem :) jeden nemenovaný člen tohto fóra sa mi hlásil do tímu... tak som zadal všetkým zadanie, na vypracovanie mali 2 dni... hádaj, prečo mi ten nemenovaný človek neodovzdal svoju prácu ? lebo mu to otec zakázal... čo by som povedal zákazníkovi ? soráč, nemáme stránku ešte hotovú, pretože otec toho a toho im zakázal prístup na internet aby upratovali doma ? toto sa mi pri dospelých ľuďoch nemá ako stať ;)
ja ti to neberiem, verím, že to berieš vážne a že si zarábaš a neviem čo.. ale nie je to to, vďaka čomu máš strechu nad hlavou a že máš čo do úst.. to, že si zaplatíš doménu je krásne, ale tvoji rodičia majú za teba diametrálne iné výdavky ako povedzme 1400Sk ročne... je rozdiel, keď si kúpiš povedzme hru alebo program a tváriš sa ako geroj, a je iné, keď popritom živíš rodinu (je jedno ako veľkú, náročné to je aj keď len musíš partnerke platiť veci).. o tom zas ale nevieš nič ty..
inak s tou firmou som to nemyslel tak, že každé ráno musíš chodiť do práce ;) ja sa venujem stránkam preto, lebo si pri nich môžem organizovať čas ako chcem a práve nemusím fyzicky nikam pravideľne chodiť, ale môžem ísť povedzme na týždeň na dovolenku a žiaden šéf mi do toho pindať nemôže







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2008 15:43

myslím že ti začínam rozumieť :)

dovolím si tvrdiť, že ja som iný :D :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 09.11.2008 16:06

EL s tym chlebom mas pravdu a celkovo akoze hej no ale mne uz sa tu aj tak nechce hadat ale este Tomi ako si to myslel ze to je legalne? neni to nahodu nelegalne?
p.s. el o tom projekte co si dal tym dvom viem lebo jednemu som pomahal uzobit menu inak sorry ale teda ak si ho vybral teda neviem neviem ked nevedel zrusit ani tie bodky v menu akoze vis tie odrazky :roll: ale ved to uz je tvoja vec koho si beries do timu ze jo :lol: (niako som sa nechcel dotknut spominaneho "webdesignera")


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Textová adventúra

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

4

909

13.11.2009 22:35

dEVIANT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. BANG! kartova hra vs kockova hra :)

v Krčma

3

702

12.01.2016 7:26

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hra

v Ostatné

10

822

20.05.2010 21:39

Forty- Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HRA

v Počítačové hry

4

748

09.01.2010 0:15

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hra

v Počítačové hry

2

526

24.06.2012 10:00

Korpy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. podobna hra

v Počítačové hry

4

734

18.10.2008 20:38

mano8 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podobná hra

v Počítačové hry

3

360

05.02.2014 21:13

Krakish Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. FPS hra

v Počítačové hry

9

2010

23.01.2009 19:01

radoDM Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vesmirna hra

v Počítačové hry

16

4301

13.01.2012 16:12

helpik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Moja hra

v Počítačové hry

16

837

30.08.2015 19:34

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HP [hra]

v Operačné systémy Unix a Linux

0

882

30.04.2007 19:31

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nejtěžší hra?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Počítačové hry

119

12707

21.05.2007 16:31

fero182 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Voľná hra

v Počítačové hry

8

648

13.09.2011 18:58

unkown2552 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hra - nazor

v Počítačové hry

2

506

23.09.2013 6:25

Buc1k Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Super Hra

v Počítačové hry

9

863

14.01.2007 12:58

POM4R4NC Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Browse hra...

v Počítačové hry

4

451

26.05.2012 11:05

Trivi Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra