Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.02.2008 9:27

el mariachi píše:
prosim vas ... sila vole... magneticka forma energie...cakam kedy tu ludia zacnu spominat fluidum, ktore je vsaadeee okoloo naaas...vy ste nechodili na hodiny fyziky, biologie alebo odkial beriete tie nezmysly ? na internete sa dnes da najst cokolvek, dokonca aj navody ako kriesit mrtvych...
ako hovorim, 99,9% pripadov podobnych "dokazov" su nechutne podvrhy a podvody, nerozumiem ako tomu moze niekto verit.. i ked dnes clovek uveri asi comukolvek :roll:


neviem, tak staci citat nejake knizky.. prve informacie o telekineze sa traduju tusim uz v roku 1850..? neviem..
ale ako napisal lobsang rampa.. kazdy je na inej duchovnej urovni a ma pravo verit/neverit.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 9:35

tu nejde o duchovnu uroven, ale o zdravu racionalnost. vsetky tieto "dokazy" sa daju lahko vyvratit... pozeral si aspon raz hocijaky vedecky dokument o tychto tvojich "informaciach" ?? ja som tych materialov teda pokukal velmi vela, ako na internete, tak formou roznych dokumentov v TV... 99,9% pripadov dokazali s prehladom vedeckymi metodami vyvratit. skusali aj moznost prevtelenia, oddelenia ducha od tela a neviem co vsetko... 99,9% sarlatani a to 0,01% si nechavam ako moznost, ze sa vedci mylia.. samozrejme, ta moznost tu je, ale uvadzat google ako vierohodny zdroj ???







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.02.2008 9:37

el mariachi píše:
tu nejde o duchovnu uroven, ale o zdravu racionalnost. vsetky tieto "dokazy" sa daju lahko vyvratit... pozeral si aspon raz hocijaky vedecky dokument o tychto tvojich "informaciach" ?? ja som tych materialov teda pokukal velmi vela, ako na internete, tak formou roznych dokumentov v TV... 99,9% pripadov dokazali s prehladom vedeckymi metodami vyvratit. skusali aj moznost prevtelenia, oddelenia ducha od tela a neviem co vsetko... 99,9% sarlatani a to 0,01% si nechavam ako moznost, ze sa vedci mylia.. samozrejme, ta moznost tu je, ale uvadzat google ako vierohodny zdroj ???


hm, ja nie som materialista, ktory sa musi opierat o nejaky vedecky dokaz.. kazdy je na inom vyvojovom stupni, to nic:)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 9:50

kto tu hovori o materializme... rozmyslal si o klinickej diagnoze "potreba niecim vyniknut" ? skus si nastudovat par psychologickych knih o povahe cloveka

a k tym vedekym dokazom. prepac, ale ty sem hodis odkazy z googla a co cakas ? ze ludia teraz zacnu vyvolavat duchov, odsuvat auta, presuvat doma nabytok alebo co ? alebo ze budu nateseni, ze mozno existuje nieco viac ako ludske zakony? opakujem, tu nejde teraz o uroven ludi, ale o zdravy rozum... na internete najdes COKOLVEK! mozem si za par minut spackat stranku, nahodim tam texty ako "vitajte staronoveho mesiasa" a budem cakat, kolko ludi ma zacne vzyvat.. ludia su sprosti, uveria ocividne comukolvek, co im doda aspon kustik vynimocnosti.. alebo to je zufalost?
a ano, mas pravdu, ze kazdy je na inom vyvojovom stupni :) nic si nerob z toho, ze teraz musis hladat kazdu moznu zamienku na unik z reality







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 9:51

Veda telekinezu nevyvratila, vyvratila len niektore dokazy. Dokazat neexistenciu sa este nepodarilo. :)

//btw, co tak toto: http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Medi ... e-1912.jpg

V 1912 este nemali photoshop/cinemu :D


Naposledy upravil imnotwhafo dňa 25.02.2008 9:54, celkovo upravené 1

Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 9:53

ano, takisto ako sa nepodarilo dokazat neexistenciu boha... ide o to, ze kym ludia budu chciet verit, tak si najdu neviem ake argumenty a vzdy to pre nich bude davat zmysel. vyvratili nam toto ?? nevadi, najdeme si iny sposob jak to dokazat







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.02.2008 10:04

telekineza je o pevnej voli cloveka.. nemusim vyvracat to, ze sa mi to tu niekto snazi vyvratit. clovek na vyssej duchovnej urovni takymto veciam vzdy veri. materialista nikdy. je primitivne usudit, ze sa obraciam len na google - existuju desiatky knih o telekinezii, nemozem, ze sa o tom pise aj na nete (mimochodom, aj zahranicnom).. dokazi su.. napr. videa na youtube, mnohe stranky, atd. clovek ma v sebe tieto vlastnosti, len kvoli uponahlanej dobe zakrnuli.. ok, o tom ci to je alebo nie je pravda sa uz nejdem bavit.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 10:12

z tvojich slov sa da vybrat jedine to, ze sa povazujes za cloveka na vyssej duchovnej urovni. dobre, tak sa podme teda bavit o tom. co ta privadza k tej myslienke ? pretoze ked ti dakto strci pod nos youtube video alebo nejaku knizku, uveris tomu? tomu sa skor hovori zavislost od nazoru druhych. mas nejaku vlastnu skusenost alebo cim to chces podlozit ? pretoze inak tvoje slova nemaju vyssiu vahu ako slovo hociktoreho ineho cloveka, ktorych tak odsudzujes (prepac, ine slovo sa neda pouzit. robis to, nech to nazves akokolvek) a si len jednym z dalsich, ktori uveria kazdej kravine ktora im pride pod nos. ja vidim silu ludskeho jedinca v tom, ze dokaze hladat vlastnu cestu a nespolieha sa prave na taketo materialy, ale snazi sa najst odpoved v sebe. spravil si to ? dokazes mi odpovedat alebo tu len mrham casom ?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.02.2008 10:19

el mariachi píše:
z tvojich slov sa da vybrat jedine to, ze sa povazujes za cloveka na vyssej duchovnej urovni. dobre, tak sa podme teda bavit o tom. co ta privadza k tej myslienke ? pretoze ked ti dakto strci pod nos youtube video alebo nejaku knizku, uveris tomu? tomu sa skor hovori zavislost od nazoru druhych. mas nejaku vlastnu skusenost alebo cim to chces podlozit ? pretoze inak tvoje slova nemaju vyssiu vahu ako slovo hociktoreho ineho cloveka, ktorych tak odsudzujes (prepac, ine slovo sa neda pouzit. robis to, nech to nazves akokolvek) a si len jednym z dalsich, ktori uveria kazdej kravine ktora im pride pod nos. ja vidim silu ludskeho jedinca v tom, ze dokaze hladat vlastnu cestu a nespolieha sa prave na taketo materialy, ale snazi sa najst odpoved v sebe. spravil si to ? dokazes mi odpovedat alebo tu len mrham casom ?


nemam nejak chut riesit to, ci to je alebo nie je pravda. toto tema nebolo vytvorene za tymto ucelom.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 10:21

dalsi clovek co ma len vela kecov, ale nulova vypovedna hodnota. hovoris tu o uponahlanosti ludi, ale ty sa sam spoliehas len na nazory inych. budis, ja som s tou temou skoncil







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.02.2008 10:33

neviem, co sa tyka mna, skusal som to asi mesiac - s vieckom od pohara zavesenym na spajdli. po niekolkych pokusoch sa mi podarilo to, ze viecku sa pomaly otocilo na druhu stranu.. ale to nie je podstatne, ide o to naucit sa to podvedome, nie len pri jednom, dvoch pokusoch.

par citaci:
1) Obava

Telekineze je skutečná. Lidé jí prováděli a provádějí po celý čas. Je to dar všem lidem. Dostaňte to skrz palici, než budete pokračovat dále. Obava je jako stěna mezi vámi a TK. Tak přes ní přelezte a nechte jí v dáli za vámi. Nepotřebujete obavu ve vašem hledání pravdy!

2) Logika

Dobrá, žijete v praktickém světě, je jen přirozené zkoušet zdůvodnit různé věci. Netrapte se. Nechte praktičnost stranou a když pak dosáhnete TK, pak uvidíte, jak hloupá je podstata logiky se vším dohromady. Dá to smysl, až to zvládnete.

3) čistota srdce

Proč se chcete naučit telekinezi? Vaše důvody musí být pozitivní a vaše záměry ryzího charakteru. Jestli se to chcete naučit, abyste zraňovali lidi ( no jo - létející nože :-) pozn. překl. ), mít z toho zisk, ukázat se před přáteli, zapomeňte na to. Učte se to, abyste zkoušeli mysl, naučte se bojovat s realitou. Nedělejte to jen pro nějaký druh laciné slávy. Je-li tohle váš záměr, nikam se nedostanete.

pre tych, ktorych to mozno zaujalo:
http://zivotni-energie.cz/telekineze-ps ... ergie.html
http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2008020702
http://brouzdej.cz/blogy/knizkaspravnapetka/3795.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 11:11

http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/cl ... 004/1734KV


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 12:00

nechcem tu nič rozvracať, ale el mariachi, pekne si mu dal :)

bohužiaľ to je tak, ak tomu človek chce veriť, tak tomu bude veriť, aj keby ten majster telekinézan posúval papierik nitkami... a bohužiaľ ak sa niekto považuje za duchovne vyššie položeného človeka, podľa mojej mienky to maximálne znamená toľko, že si nedokáže vysvetliť veci sedliackym rozumom, a za všetkým hľadá čary.

viktorcech, nič proti tebe, možno sa ti to raz v budúcnosti podarí a budeš posúvať predmety ;) heh, držím ti palce, to bude cesta až za hrob

TricK píše:
http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/clanok.php3?sub=4.6.2004/1734KV


áno, toto je velmi zaujímavé, ľudia, čo na sebe udržia predmety... silný magnetizmus v tele? každopádne zaujímavé :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 14:57

viktorcech matrix ti trocha pobluznil rozum :D ja som bol ties taky .ked verim tak sa podari aj nemozne :D vnutorna rovnovaha "budha" a setko pojde :D :lol: lebo verim ze si tu salku potiahnem

niekto to moze skusat donemoty ale pokial nema dana osoba v sebe urcite magneticke vlastnosti alebo co tak to nepojde . narp ja sade kade xodim po byte a necoho sa dotknem tak tam prebehne iskra uz som si tak odpalil USB . a to len vtedy prebehne ked nato myslim :D::D som elektrixky muz ..

a co hovoris ty zze navod a tak cistota srdca a viera a pod. tak to potom mozem dokazat hoci co co si zaumienim . nie ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 14:58

Drak píše:
viktorcech matrix ti trocha pobluznil rozum :D ja som bol ties taky .ked verim tak sa podari aj nemozne :D vnutorna rovnovaha "budha" a setko pojde :D :lol: lebo verim ze si tu salku potiahnem

niekto to moze skusat donemoty ale pokial nema dana osoba v sebe urcite magneticke vlastnosti alebo co tak to nepojde . narp ja sade kade xodim po byte a necoho sa dotknem tak tam prebehne iskra uz som si tak odpalil USB . a to len vtedy prebehne ked nato myslim :D::D som elektrixky muz ..

a co hovoris ty zze navod a tak cistota srdca a viera a pod. tak to potom mozem dokazat hoci co co si zaumienim . nie ?


mne sa ece odpalit nic nepodarilo :( ja sa totiz vzdy radsej dotknem uzemneneho predmetu :lol: parkrat ma to uz tak koplo, ze som az zanadaval :-D
nie si proste sam :P







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 15:01

to je elektrostatická energia... ak si vyzlečieš sveter poriadne ťa to naelektrizuje, a aozaj môžeš odpáliť usbčko :D







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 15:05

eXistenZ píše:
to je elektrostatická energia... ak si vyzlečieš sveter poriadne ťa to naelektrizuje, a aozaj môžeš odpáliť usbčko :D


jj, sak o to ide.. taketo veci sa vysvetlit normalne daju.. nie je problem povedat, preco jeden clovek viac elektrizuje ako druhy, ale telekineza je uz ine kafe... obhahuju to tym, ze na to musis byt vycviceny, musis byt na urovni a podobne hluposti...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 17:16

jeden koment na youtube visvetluje jak da rozum do pohybu predmen .

the brain uses and emits a tentacle of energy depending how u use it, it then can wrap around the aura of objects or ppl, dependin situations, i personally hav neva come across a bein to do this infront of me bu i do like 2 fink outside the box, i am not a skeptic bu a watcher.
the aura is sed to b powerful dependin on how much concentration is used.
once tha is complete, anything is possible.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 18:00

to som niekde cital clanok o nejakej zene co stale nicila elektronicke spotrebice, po case proste prestali fungovat atd.. ked to skumali tak zistili ze ma v sebe nejaku energiu a ze to bolo asi z toho ze zila dlho pod stoziarom vysokeho napatia...







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 18:09

co sa tyka tychto veci, ano verim tomu nedrzim sa iba praktickych dokazov, ide o to ze clovek je neprebadana vec, mozno su jednotlive organy ale mozog stale nikto neprebadal. ako teda potom vysvetlite ze dokazeme rozmyslat mysliet? len nech mi nikto nehuci do hlavy ze to je urcita sustava za sebou iducich chemickych reakcii a fyzikalnych zakonov. Vsetko vo vesmire je naplanovane na sekundu a milimeter okrem ludskeho zmyslania a ak toto niekto vyvrati podlozenymi informaciami tak sa zacina nova era ludstva.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 18:34

Ano osobne tomu verim, a nie len tomu :rolleyes:
Cital som si prvu stranu a tie prispevkyu, ze je to somarina a podobne a ze to budu vediet ludia o niekolko sto rokov (je to vas nazor, neberiem vam ho) len vam chcem povedat, ze toto hybanie s predmetmi je podla mna normalne, ved ludia uz pred niekolymi storociami vedeli astralne putovat, a to uz je o com hovorit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 18:39

Freelan píše:
co sa tyka tychto veci, ano verim tomu nedrzim sa iba praktickych dokazov, ide o to ze clovek je neprebadana vec, mozno su jednotlive organy ale mozog stale nikto neprebadal. ako teda potom vysvetlite ze dokazeme rozmyslat mysliet? len nech mi nikto nehuci do hlavy ze to je urcita sustava za sebou iducich chemickych reakcii a fyzikalnych zakonov. Vsetko vo vesmire je naplanovane na sekundu a milimeter okrem ludskeho zmyslania a ak toto niekto vyvrati podlozenymi informaciami tak sa zacina nova era ludstva.


presne tak . uplne si to vystihol . :) suhlas


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 23.12.07
Prihlásený: 06.07.08
Príspevky: 79
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 9:44

viktorcech píše:
zdravim,
neskusal to uz niekto?

len dodam, ze naucit sa pohnut s malym predmetom, napr roztocit kus papierika na ihle alebo pohnut gulkou na skle trva asi 3-4 mesiace kazdodenneho treningu.

zaujimave video:
http://youtube.com/watch?v=9nhFYADc9qQ


Ja bz som len chcel vidiet niekoho kto na toto ma nervy. Ved po takom mesiaci skusania bz som do toho papierika fukal len aby sa pohol a neuvedomil by som si to a bol by som cely stastny ze sa mi to podarilo. :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 9:46

altair, to je cele o psychologii... ked budes verit, ze sa ten papierik pohne, tak sa ti to v hlavinke skor ci neskor urcite stane :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 23.12.07
Prihlásený: 06.07.08
Príspevky: 79
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 10:56

alebo aj tak sa to da vysvetlit :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2008 18:07

vcera som to skusal na omrvinke a nic :) o tyzden podam dalsie info :D







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.02.2008 18:11

Johnnny píše:
vcera som to skusal na omrvinke a nic :) o tyzden podam dalsie info :D


- Nemělo by se to brát moc vážně. Spíše jako odreagování, hru, nebo něco nepovinného.
- Kdybyste na sebe byli moc tvrdí, nemohlo by to vyjít. Např. kdybyste si například dávali přehnané cíle (třeba že do 2 týdnů chcete vidět první výsledky).
-Radím Vám: vydržet a nepřestat. Důležitá je trpělivost. Pokud se ovšem první výsledky nedostaví do 3 měsíců, zkuste si pomoct meditací.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2008 18:55

ja s tym asi zacnem zaujimalo by ma ze ci by som to aj ja dokazal a ze ci to neni iba podvod ale ta baba nevyzewrala ze to neako podvadza by som to chcel vyskusat v skole by bola haluz :lol:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2008 19:08

manual k tomu je aj Star Wars Epizoda 4:Nova Nadej :) utrzkovite aj v inych castiach hviezdnych vojen, ale je to pre pokrocilejsich a dochadza k zamene pojmov a sposobov praktizovania takejto cinnosti :lol:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2008 19:33

a ked chcem zacat s niecim takymto mam ist rovno na telekinezu abo nieco lahsie?: :oops:


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia??

v Video programy

0

373

15.11.2011 17:21

000kiko000 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia zahrad

v Grafické programy

0

702

31.05.2009 11:56

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SNY

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Paranormálne javy a teórie

186

16061

21.02.2010 20:38

eXpoler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. dokazete ovladat svoje sny?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Paranormálne javy a teórie

177

9068

26.07.2012 23:58

BrumikPE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Koniec nočným morám, kontrolujte si svoje sny!

v Novinky

8

714

30.01.2014 5:56

SNAKE_3 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra