Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 52 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2007 12:39

FollowTheBlindMan píše:
No, aby bolo jasne. Osobne si myslim, ze ked do pocitacovej predajne /nemusi to byt prave SHARK/ pride nejaky totalny vypatlanec /teda niekto z Vas co sem hadzete take uzasne prispevky/, tak sa cudujem, ze ti ludia za tym pultom sa s vami vobec zhovaraju... ked ste taki machri, skuste hrat ferovu hru a povedzte im to do oci. co vy si myslite, ze co ste pre toho predajcu. jeden z mnoha curakov... odidete, vratite sa o 5min a on si vas nebude ani pamatat. a naco by si aj mali zatazovat mozog s takymi nulami... takym ako ste vy by mali na predajniach pribalovat kondomi, nech sa nemnozite... pretoze pytat redukciu z amd na intel a podobne kraviny v mojich ociach nieje celkom normalne...


no tento prispevok moc nechapem. chapem tu cast, ze sa rozculujes nad tym, ze neskuseni pouzivatelia papuluju na shark, ale tu na neho nadavaju aj skuseni. mam so sharkom uz ake take skusenosti, pretoze ked som mal od nich pocitac bol som s nim v servise asi 5 krat, co je sila. a ak sa ich nieco spytas, tak ti nevedia odpovedat. osobne sa IT zaoberam uz velmi dlho, a ak porovnam svoje vedomosti (nehovorim ze som super druper profik ale do problematiky sa rozumiem) s ich, vydu z toho velmi biedne (alebo sa robia ze su blbci) lebo som zazil aj take servisne opravy ktore pocitac este viac dosrali (napriklad sused a problem s routerom), takze z toho usudzujem ze maju blbych ludi alebo sa robia blbymi lebo su zle plateni. tot vse.

//ked tak kukam na ten prispevok, niesi nahodou pracovnik sharku? :rolleyes:







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 25.02.07
Prihlásený: 13.06.12
Príspevky: 326
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2007 12:50

ja v sharku v zivote nic nekupim :lol: nemam sa coho bat







_________________
AMD Athlon XP 1800+ (1.53 Ghz), HDD 80GB Seagate Barracuda, RAM 512 MB, nVidia Geforce4 MX440 128 MB AGP8x
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.03.07
Prihlásený: 27.03.07
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2007 15:18

eXistenZ píše:
no tento prispevok moc nechapem. chapem tu cast, ze sa rozculujes nad tym, ze neskuseni pouzivatelia papuluju na shark, ale tu na neho nadavaju aj skuseni. mam so sharkom uz ake take skusenosti, pretoze ked som mal od nich pocitac bol som s nim v servise asi 5 krat, co je sila. a ak sa ich nieco spytas, tak ti nevedia odpovedat. osobne sa IT zaoberam uz velmi dlho, a ak porovnam svoje vedomosti (nehovorim ze som super druper profik ale do problematiky sa rozumiem) s ich, vydu z toho velmi biedne (alebo sa robia ze su blbci) lebo som zazil aj take servisne opravy ktore pocitac este viac dosrali (napriklad sused a problem s routerom), takze z toho usudzujem ze maju blbych ludi alebo sa robia blbymi lebo su zle plateni. tot vse.

//ked tak kukam na ten prispevok, niesi nahodou pracovnik sharku? :rolleyes:


Nahodou niesom. Ide mi len o to, ze priklad potreboval som svojho casu rychlo kupit pastu na procak, prisiel som do predajne a odstal som si tam asi 30min kvoli pani ktora sa vsemozne snazila s predajcom diskutovat na temu "Preco mi OFFICE 2003 neprehrava DVD filmy"... viete si asi predstavit aku ten predajca mal naladu ked som prisiel narad ja. a to ho fakt nemozem za nic vinit. ked si predstavim, ze tam ten clovek stoji za pultom 8, 10 niekedy mozno aj 12 hod a kazdy piaty zakaznik je mongol, tak necakam, ze ked ma uvidi bude sa na mna usmievat. co sa tyka pocitacov a samotneho HW, to je uz o niecom inom. Pri takych obratoch ako ma AGEM alebo SHARK, bude samozrejme aj viac reklamacii ako u nejakeho zivnostnika, ktory tie kompy sklada vgarazi na kolene...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2007 17:31

Typické Slovensko - oni tú prácu majú zaplatenú, vedia do čoho išli, tak ma nezaujíma, že predo mnou sa bavil s "mongolom", nech tam stojí aj 12 hodín denne, ak na to nemá nech to nerobí. Ale ako zákazník požadujem, aby sa so mnou rozprával na úrovni.
Ja som robil 11 hodín v kuse, komunikoval som so zákazníkmi a nikdy som ich neposlal do .....
Je to aj o kultúre toho človeka. Ale uznávam, "experti" v Sharku dostali aj mňa keď ma presviedčali o výhodách LCD oproti CTR (nie CRT, ale CTR - a stále to hustil do mňa), alebo mi nevedeli povedať nič o TV karte (ja som sa z informácií na krabici dozvedel viac ako on vedel).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2007 19:25

shaggy ma pravdu.. ja som v sharku nastastie kupoval len nejake cd/dvd .. btw je haluz si to tu citat :D







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 15.09.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 110
Témy: 2
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2007 23:34

FollowTheBlindMan píše:
Pri takych obratoch ako ma AGEM alebo SHARK, bude samozrejme aj viac reklamacii ako u nejakeho zivnostnika, ktory tie kompy sklada vgarazi na kolene...
Aj ten zivnostnik co tie kompy sklada v garazi na kolene to vie spravit minimalne 100x lepsie ako ti k...i v sharku. Obcas mam pocit ze to skladaju z odpadkov ktore agem vyhodil do kontajnera pri zametani podlahy skladu.

A agem tiez... pridem a pol hodinu cakam kym si slecna za pultom vyriesi svoje problemy na pokeci a ICQ. Tomu sa hovori pristup k zakaznikom.







_________________
HW: Intel P4 2.8GHz Prescott, EPoX 4PLA3I, 768MB RAM PQI DDR400, Sapphire X1300XT 256MB GDDR3, Maxtor 6Y080M0 SATA 80GB, NEC ND-3520A FW 3.07, Enermax EG365AX-VE, AC Super Silent 4 Ultra TC, Thermaltake Soprano, D-com ADSL Router Plus v3, Canon Pixma MP150, Microsoft IntelliMouse Optical 1.1A
Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.03.2007 0:05

Ale nehovorím, že Shark je zlý. Keď potrebujem nejakú drobnosť, tak prečo by som pracne behal po obchodoch, alebo do veľkoskladu (Agem a pod.). Ak potrebujem napr. klávesnicu, obyčajnú myšku, disketovku... proste drobnosti, prečo tam neskočiť? A niekedy tam majú ceny (napr. DVD mechaniky) v akcii porovnateľné s agemom. Ja kvôli 20 korunám nepôjdem niekde do .... agemu (aj keď ho mám za domom).
Ešte poznámočku - to že PC skladajú z odpadkov, ktoré v ageme vyhodili - nooo, agem tiež nie je ideál, ja tam nekupujem, mám oveľa lepší obchod (s rovnakými cenami) a neuveríte, ale agem aj shark používajú tie isté komponenty :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.03.07
Prihlásený: 27.03.07
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 27.03.2007 0:35

decried píše:
Aj ten zivnostnik co tie kompy sklada v garazi na kolene to vie spravit minimalne 100x lepsie ako ti k...i v sharku. Obcas mam pocit ze to skladaju z odpadkov ktore agem vyhodil do kontajnera pri zametani podlahy skladu.

A agem tiez... pridem a pol hodinu cakam kym si slecna za pultom vyriesi svoje problemy na pokeci a ICQ. Tomu sa hovori pristup k zakaznikom.


No tak toto nechapem... Naco tam teda vsetci chodite? Aby ste mohli ukazat aky ste hlupaci a nechali ste sa niekym lacno podfuknut? Sa mi zda, ze pre Vas je to uz nieco ako sport. Sa tu predbiehate kto je tu hlupejsi...? Vsak internet je plny e-shopov. Ak nemam na to nervy sa s niekym hadat a nexcem si kazit den, tak si to objednam pekne z tepla domova a necham to plavat. Za dva dni mi pri dverach zazvoni kurier a mam tovar doma. V predajniach nepracuju roboti, ale ludia, ktori fakt nemozu vediet vsetko a ani to po nich nemozem ziadat... Net je plny negativnej kritiky na adresu SHARKu a predsa sa tam vsetci drbete. Keby nie, tak by toto forum ani neexistovalo. Predajna je miesto, kde firma uskutocnuje svoj podnikatelsky zamer. A tym je v prvom rade PREDAVAT a ZARABAT. Nekupis Ty, fajn, kupy niekto iny... Vsak blbeckov je tu vsade dost a stale aj bude. A jak to vidim ja, tak ich stale pribuda. A to neumerne vysokym tempom. V potravinach Vas tiez uz par krat obtiahli. Nech mi nikto nehovori, ze este nikdy nepriniesol domov skysnute mlieko, alebo jogurt. Len mi nejde do hlavy, preco nik nezalozi diskusiu o tych trknutych tetuskach zo zelovocov, fastfoodov a lahodok. Je to pekne trapne, no bohuzial presne ta ista situacia... Ked ma raz niekde oklamu, OK, naletel som. No ked sa mi to uz stane podruhe, tak to uz je moja vlastna hlupost, ze som sa nechal. No jak to tu tak citam, tak pri niektorych by mi tu nestacilo ani dalsi par ruk aby som to spocital... Nie Ste spokojny so sluzbami, ktore su Vam na predajniach ponuknute? A co Ste cakali? Ze dostanete nieco zadarmo? No musim Vas sklamat a otvorit Vam oci. NIC NIEJE ZADARMO. Za vsetko sa v zivote plati. 90% z Vas, ktory to tu citate toto pravidlo poznate, no stavim sa, ze drviva vacsina z vam mu do konca zivota nepochopi....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 27.03.2007 0:50

ja som v sharku kupoval lcd proti obsluhe nemam ziadne namietky,horsie to dopadlo s tym lcd-ckom.Po 2 tyzdnoch odislo napajanie a musel som ho dat reklamovat ale zase spokojnost ohladne personalu pekne zobrali vypisali a ked bol opraveny napisali...
Ja s nimi nejake zle skusenosti nemam ale osobne uz nakupujem taketo drahsie veci cez net a to hlavne v novepc tam mi vzdy zhodia z ceny :))


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 27.09.06
Prihlásený: 24.08.20
Príspevky: 322
Témy: 12
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 27.03.2007 14:59

FollowTheBlindMan píše:
No tak toto nechapem... Naco tam teda vsetci chodite? Aby ste mohli ukazat aky ste hlupaci a nechali ste sa niekym lacno podfuknut? Sa mi zda, ze pre Vas je to uz nieco ako sport. Sa tu predbiehate kto je tu hlupejsi...? Vsak internet je plny e-shopov. Ak nemam na to nervy sa s niekym hadat a nexcem si kazit den, tak si to objednam pekne z tepla domova a necham to plavat. Za dva dni mi pri dverach zazvoni kurier a mam tovar doma. V predajniach nepracuju roboti, ale ludia, ktori fakt nemozu vediet vsetko a ani to po nich nemozem ziadat... Net je plny negativnej kritiky na adresu SHARKu a predsa sa tam vsetci drbete. Keby nie, tak by toto forum ani neexistovalo. Predajna je miesto, kde firma uskutocnuje svoj podnikatelsky zamer. A tym je v prvom rade PREDAVAT a ZARABAT. Nekupis Ty, fajn, kupy niekto iny... Vsak blbeckov je tu vsade dost a stale aj bude. A jak to vidim ja, tak ich stale pribuda. A to neumerne vysokym tempom. V potravinach Vas tiez uz par krat obtiahli. Nech mi nikto nehovori, ze este nikdy nepriniesol domov skysnute mlieko, alebo jogurt. Len mi nejde do hlavy, preco nik nezalozi diskusiu o tych trknutych tetuskach zo zelovocov, fastfoodov a lahodok. Je to pekne trapne, no bohuzial presne ta ista situacia... Ked ma raz niekde oklamu, OK, naletel som. No ked sa mi to uz stane podruhe, tak to uz je moja vlastna hlupost, ze som sa nechal. No jak to tu tak citam, tak pri niektorych by mi tu nestacilo ani dalsi par ruk aby som to spocital... Nie Ste spokojny so sluzbami, ktore su Vam na predajniach ponuknute? A co Ste cakali? Ze dostanete nieco zadarmo? No musim Vas sklamat a otvorit Vam oci. NIC NIEJE ZADARMO. Za vsetko sa v zivote plati. 90% z Vas, ktory to tu citate toto pravidlo poznate, no stavim sa, ze drviva vacsina z vam mu do konca zivota nepochopi....


jasne, ze nic nie je zadarmo, zijeme v kapitalistickej dobe a nie vsetci si na to vieme zvyknut, jasne, ze hlavnym cielom kazdeho podnikatela je zisk, inac podnikanie nema vyznam, ale hovori Ti nieco aj slovo profesional? ak ano, tak predavac-profesional by mal dokazat udrzat svoje emocie, nalady atd., ktore na neho pocas vykonu jeho profesie (predavania) vplyvaju a nevyburit svoju zlost, zlu naladu (ziskanu napr. z tej pani, co si vyssie spominal, ze kecala neviem kolko minut o Office vs prehravanie DVD filmov) na niekom, kto nasleduje za nou, ten dalsi zakaznik totiz za to nemoze....a ked na to nema nervy, danosti, tak by sa mal obzriet po inom zamestnani, uznavam, ze cast viny ma v tomto pripade aj clovek, ktory ho do zamestnania prijal, nakolko sa na tuto pracu nehodi...(samozrejme, technicka znalost predavaca v problematike-pocitacov je nutna, tu pisem, ale o niecom inom...)







_________________
Ak mate nejaky stary 8/16-bit pocitac Commodore/Amiga/Atari ci ine, resp. prislusenstvo k nim a chcete to predat/darovat, prosim ozvite sa na mail a4000(zavinac)post.cz, dakujem

Fractal Design Define XL R2|Fortron Aurum Gold 700W|Asus Z170 PRO Gaming|i7-6700K|Arctic Freezer 13 CO|32GB Kingston DDR4 2133MHZ CL14 HyperX FURY (4x 8GB)|Samsung 950 Pro M.2 SSD 512GB|Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 4GB|DELL UltraSharp U2415|Microsoft SideWinder X6|Synology DS215j DiskStation|.....|Amiga 500, 600, 1200, 2000, 4000|Commodore 64, SX64, 128, 128D|Atari 800XL, 800XE, 130XE, 1040STe
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 15.09.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 110
Témy: 2
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.03.2007 23:02

2FollowTheBlindMan: kazdy robi chyby. Ako som mal dopredu vediet ako to tam chodi? Nakupoval som tam prvy a posledny krat. Nikde som nenapisal ze tam chodim. Len mam velmi zle skusenosti s tym ich "servisom". Dost tam odrbavaju ludi, komponenty skladaju totalne idiostkym sposobom a pracuju tam ludia ktorym treba vysvetlovat ako sa flashuje BIOS. :loony: 3x vymenia MoBo za tu istu aj ked vedia ze cela seria ma problemy s P4 Prescott (to bolo uz davnejsie). Ich argument: to bude tym prachom okolo patice CPU.... pritom chladic bol skoro cisty. Doniesol som komp a povedal som servisakovi nech tam strci disketu s memtestom. Este nepresiel ani jeden pass a uz mi tvrdil ze je to OK.







_________________
HW: Intel P4 2.8GHz Prescott, EPoX 4PLA3I, 768MB RAM PQI DDR400, Sapphire X1300XT 256MB GDDR3, Maxtor 6Y080M0 SATA 80GB, NEC ND-3520A FW 3.07, Enermax EG365AX-VE, AC Super Silent 4 Ultra TC, Thermaltake Soprano, D-com ADSL Router Plus v3, Canon Pixma MP150, Microsoft IntelliMouse Optical 1.1A
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
SHARK Computers

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.03.2007 23:35

decried píše:
Este nepresiel ani jeden pass a uz mi tvrdil ze je to OK.
tzv. rychla analyza vecsiny servisnych technikov :lol:







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zablokovaný užívateľ
Zablokovaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.03.09
Prihlásený: 14.02.23
Príspevky: 8
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 14.03.2009 15:56

marzo píše:
Tak to si spravil obchod svojho zivota :lol: . No patria k najdrahsim jednoznacne. Vsade sa chvalia ze vsetko zozenu, tak som sa ich pytal ci maju karty od Leadteku a mi povedal ze o tom v zivote nepocul a ze take ani nebudu mat ze to su nekvalitne urcite, som mu povedal ze to su v pohode karty a su lacne, tak mi odporucil Inno3D :loony:. To bolo pred rokom a teraz dakedy som pozeral dake inzeraty a uz mali v ponuke aj Leadtek a mam pocit ze vlastne vsetko prekupuju z BGSka, tak to hovori za vsetko. A momentalne tam mam reklamaciu na volant, nikde inde nepredavali tu znacku tak som ho musel kupit tam a samozrejme uplne blbne forefeedback, namiesto tlaku sa len tak trasie divne, a to aj ked idem po rovnej ceste, tak som im ho dal, vsetko vysvetlil a na druhy den ma zavolali a vratili mi ho ze mu nic nieje ze ho skusali ale NIE NA HRACH, lebo ze nemaju ziadne hry, tak akoze som ho dost nepochopil ze ako ho testoval, asi ci mu ledky svietia alebo co, asi nepocul o tom ze si moze stiahnut aj demo hry. No tak som ho tam nakoniec o 2 tyzdne vratil znovu, zase som sa s tym hebedom musel trepat cez cele mesto a povedal ze ho daju dodavatelovi no a odvtedy presli 4 tyzdne a nikto nic, este 8 dni a je tomu mesiac, potom si tam idem rovno po prachy a asi tam niekomu riadne nahukam. No a poznam vela ludi co sa do toho nevyznaju a predali im uplne braky dobre tak akurat na pisanie vo worde a pritom ich ponukali ako herne.


...da sa otestovat spec. softwarom, nie je nutne hrat hry pre testovanie


Offline

Zablokovaný užívateľ
Zablokovaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.03.09
Prihlásený: 14.02.23
Príspevky: 8
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 15.03.2009 12:05

decried píše:
2FollowTheBlindMan: kazdy robi chyby. Ako som mal dopredu vediet ako to tam chodi?


Z veelikanskych a pravidelnych reklam o akciach a super cenach, zlavach o 70% :) ne tie reklamy zarobili miliony na zlavach ?! alebo ze dobre zaplatia svojim zamestnancom ? inak Agem nepovazujem za velkoobchod ked predava koncovym zakaznikom !


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 16.03.2009 21:03

fuuu tak konecne som to docital cele, este stastie ze som kupoval teraz PC z Datacompu,solidny shop







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 22.02.10
Prihlásený: 02.01.19
Príspevky: 4512
Témy: 157
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.12.2010 17:04

Zdravim potreboval by som poradiť. Kamarát kupoval v tomto obchode asi pred skoro 2 rokmi notebook HP pavilion. Už sa mu asi 3 alebo 4 krát pokazil a bol na reklamácii. Chcel by som sa opýtať, či by sa dal notebok vrátiť. Teda myslím, že po troch reklamáciach má zákazník právo na vrátenie peňazí bez dalšiej reklamácie. Je taký zákon alebo daloby sa to ? a ak áno nevieťe kde je tento zákon vypísaný ? lebo v sharku sú dementi a ím to treba doniesť na papieri.

Ďakujem Martin







_________________
_________________
GIGABYTE P55-UD4--Intel Core i5-750 Quad-Core-- KINGSTON 8GB Turbo DDR3 1333MHz-- Zdroj Gigabyte ODIN GT 550W, GE-M550A-D1-- AMD 7870 GIGABYTE crossfire-- SSD Intel 330 180GB 500 MB/s a 450 MB/s --2x 1TB WD Caviar Black 3.5", SATA 300, 7200 rpm, 3Gb/s, 32MB, Black edition -- Monitor SAMSUNG FX2490HD 24" LED
Notebook Lenovo ThinkPad Z61m CPU:duar core 2,00GHz RAM: 1,5 GB DDR2 667MHz kingston, GPU x1400 128MB/512MB HDD 90GB 2,5" SATA, 7200rmp lenovo
Netebook Lenovo IdeaPad Y560 CPU i3 2,40GHz RAM: 4GB 1333MHz GPU: Ati 5730 1Gb HDD: 500GB 7200 rmp :
Notebook Samsung 700Z CPU: Intel Core i7 3635QM RAM 8GB 1600MHz GPU: GT640m HDD1: SSD1: 128GB 550MB/s čítanie SSD2: 1000GB hdd/ssd DISPLEJ: 1600x900 antireflexný
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 27.05.10
Prihlásený: 08.09.20
Príspevky: 721
Témy: 86
Bydlisko: Kvetoslavov...
Príspevok NapísalOffline : 07.12.2010 17:11

ak ti tie reklamacie uznali neni ocom ja s fotrom sme sa snimi tiez dlho natahovali a ked sa pc pokazil uz asi 5ty krat povedali sme ze to uz nechceme opravovat zavolali sme si veduceho a jemu oznamili ze chceme odstupit od zmluvy kedze na odstupenie od zmluvy staci ked ti predajca uzna 3 krat reklamacku tak sme aj tak spravili a povedali ze to nechceme uz reklamovat ale rovno peniaze spat . Ale strasne dlho sa to natahovalo odvtedy sme zo sharku nezobrali nic .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 22.02.10
Prihlásený: 02.01.19
Príspevky: 4512
Témy: 157
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.12.2010 17:20

a peniaze ti vrátili kedy ?

Hej bola uznaná takže problém by nemal byť







_________________
_________________
GIGABYTE P55-UD4--Intel Core i5-750 Quad-Core-- KINGSTON 8GB Turbo DDR3 1333MHz-- Zdroj Gigabyte ODIN GT 550W, GE-M550A-D1-- AMD 7870 GIGABYTE crossfire-- SSD Intel 330 180GB 500 MB/s a 450 MB/s --2x 1TB WD Caviar Black 3.5", SATA 300, 7200 rpm, 3Gb/s, 32MB, Black edition -- Monitor SAMSUNG FX2490HD 24" LED
Notebook Lenovo ThinkPad Z61m CPU:duar core 2,00GHz RAM: 1,5 GB DDR2 667MHz kingston, GPU x1400 128MB/512MB HDD 90GB 2,5" SATA, 7200rmp lenovo
Netebook Lenovo IdeaPad Y560 CPU i3 2,40GHz RAM: 4GB 1333MHz GPU: Ati 5730 1Gb HDD: 500GB 7200 rmp :
Notebook Samsung 700Z CPU: Intel Core i7 3635QM RAM 8GB 1600MHz GPU: GT640m HDD1: SSD1: 128GB 550MB/s čítanie SSD2: 1000GB hdd/ssd DISPLEJ: 1600x900 antireflexný
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 17.11.09
Prihlásený: 14.01.23
Príspevky: 1004
Témy: 81
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.12.2010 18:08

Podelim sa aj ja o moju skusenost, aj ked je len strucna.
Isiel som si tam kupit 1GB DDR1 pamat, poprosim zensku, ona pochopi, vytiahne 1GB ram, zobere A4 papier a zabali to do toho. Kukam na nu, ze WTF :showy: ale OK, potom vlozim do PC a samozrejme nefunguje, tak som prisiel vratit, vymenila to za inu, ale dosiel som aj s tym papierom do ktoreho to 1. krat zabalila, tak si asi pomyslela ze jedna A4 je velmi draha a tak mi to dala do toho isteho papiera, nastastie tentoraz uz RAM-ka fungovala :)
Ale fakt takyto :shit: obchod som uz dlho nevidel







_________________
MB: Gigabyte Z97-HD3 rev 2.0 CPU: Intel Core i5 4460 3.2GHz COOLER: Gelid Tranquillo rev 3 RAM: 16GB DDR3 GPU: Gigabyte GTX 960 4GB DVD: Samsung SH-S223L SSD: Crucial BX100 250GB HDD1: Seagate Barracuda 2TB HDD2: Toshiba 4TB HDD3: Toshiba 4TB other HDDs: WD 640GB, 2xSeagate 1TB ext. HDD: WD 250GB, ADATA 1.5TB PSU: EVGA SuperNOVA 550 G2 550W CASE: Nanoxia Deep Silence 3 LCD: Dell U2718Q 27" 4K OS: WIN 10 keyboard: Logitech K375s mouse: Razer DeathAdder Elite mousepad: Razer Goliathus Mobile speakers: BOSE Companion TM 2 III headphones: Logitech G533 phone: Samsung Galaxy A8 2018 Notebook: Dell Latitude E5470 Car: Volkswagen Polo 1.4 55kW 2003
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2012 11:41

No ja som tam kupoval po vianociach cez net Notebook na splatky.Cakam a tovar nikde aj ked uz bol pozehnany splatkovou spolocnostou.Volam tam a
oni:ale vy ste nezaplatil akontaciu na ucet...
ja:ze wtf?To nie kurierovy?
Oni:ze nie to nam na ucet.A
ja: ze to kde mate napisane?
Oni:ze na objednavke
ja:na objednavke urcite nie!
oni:tak na zmluve od splatkovej
ja:urcite nie!
oni:aha.pardon mi to mame na stranke ked sa preklikate....
ja:co prosim?Si robite so mna srandu?
oni:pardon.Nie nerobim.Tak to zaplate a pride vam to v urtorok
Zaplatil som v piatok.Volam tam v utorok,ze co je.
oni:peniaze nabehli az dnes,ale mame inventuru,tak vam to posleme az zajtra a stvrtok to mate doma
ja:ok
Dnes je stvrtok a notebook stale nikde...
To pocas tych telefonatov mi vzdy typek zahlasil,ze to overi a zavola mi a po 3 hodinach som mu musel ja volat spat,ze akosi nevola....
Stary dobry nay....

Edit:dnes cakam a nic.Tak im volam a....
ja:dobry ako teda s tym tovarom?kedy dnes pride?
oni:nepride lebo nemame od vas akontaciu
ja:akoze nemate ked v utorok ste mi potvrdil,ze uz ju tam mate a vo stvrtok mam notebook doma?
oni:ja som vam nic take netvrdil....
ja:prosim?vy si naozaj robite so mna srandu!okamzite mi zistite kde je ta akontacia a poslite mi ju naspat s tym,ze vsetko rusim....
oni:dobre..este vam zavolam


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 05.07.07
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4827
Témy: 169
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2012 18:12

tak ja sem pridam moju dalsiu skusenost s nimi (opät pozitivnu :-) )

takze cez e-shop som si 08.12.2011 o 18:09 objednal Dell U2412M s NBD 3y vzhladom na najlepsu cenu v kamennom obchode tu v TN
08 12.2011 o 18:10 som prijal e-mail s objednavkou

13.12.2011 o 15:10 som prijal e-mail ze moja objednavka bola vybavena, zvolil som si osobny odber na predajni(MAX TN) a ked bude tovar na predajni poslu mi sms+e-mail

14.12.2011 10:11 som prijal e-mail+SMS ze si mozem monitor vyzdvihnut na predajni

15.12.2011 cca o 15:45 som ho bol osobne vyzdvihnut, predavac predomnou vsetko rozbalil skontroloval ci je panel v poriadku, ci je v krabici vsetko prislusenstvo a ci nahodou niesu doskrabane plasty na stojane/monitore, vystavil blocek a bezal som ho domov "zahoriet" :D

takze ked to zhrniem som spokojny, ked budu mat v buducnosti dobru cenu aj na nieco co budem chciet urcite nakupim opät...







_________________
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: Sapphire RX 580 8GB Nitro+ Special Edition, SSD: Samsung 850 EVO 250GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000,
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Printer: HP LaserJet 1018

NB: ACER TravelMate 5760G>CPU: Intel Core i5-2520M, RAM: 2x4GB, GPU: iHD3000 + Nvidia GT520M, HDD: WD Scorpio Blue 750GB 5400rpm, SSD: Intel 520 180GB

Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2012 18:51

No tak nakoniec som sa dohodl s dakym veducim,ze mi pride v sobotu.Lenze v sobotu ups nerobi,tak v pondelok a este mi da k tomu na vyber podlozky pod NB-bud za daku dobru cenu alebo zadarmo


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 52 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. focus computers

v Obchody, reklamácie a právo

5

944

07.02.2011 11:11

deCode666 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Gaming computers

v PC zostavy

4

733

20.09.2006 7:40

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. x-computers.sk

v Obchody, reklamácie a právo

6

1731

27.11.2007 8:35

icefire Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AT Computers distribútorom produktov NEC

v Novinky

1

454

05.11.2007 18:49

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. X Computers, konverzacia so zakaznikom :)

v Obchody, reklamácie a právo

9

1831

19.02.2008 20:48

patrick1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fujitsu Siemens Computers SCALEOVIEW D22W-1

v Monitory, televízory a projektory

0

818

30.08.2008 11:33

kukom6 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Instalacia Windows XP Home Edition Agem Computers

v Operačné systémy Microsoft

4

1169

27.08.2012 15:33

Laco.sk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poskladaju mi novy komp v x-computers.sk zadarmo?

v PC zostavy

13

714

30.10.2007 14:21

Triplespace Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Shark Prodigy

v PC zostavy

25

542

29.08.2014 22:45

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc Zostava Shark

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

50

1310

29.05.2015 23:33

ujo zigo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK Samurai

v PC zostavy

9

684

25.01.2008 20:28

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK Worker 222A

v PC zostavy

17

1306

29.11.2008 21:19

prkyyynko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK Gladiator 4400

v PC zostavy

16

1108

19.12.2007 11:34

1fantz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Thermaltake Shark

v Predám

1

239

08.11.2013 16:45

ericc64 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: skrinka Thermaltake Shark

v Predám

2

330

27.09.2013 9:20

Eriq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Pc Shark 210e

v Predám

0

344

11.02.2012 22:51

David112 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra