Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2008 15:40

Spravte si blizsi obraz o danej firme, podla uvazenia a precitania tejto konverzacie :D :

Citácia:
15:26 iCeFiRe_SR: zdravim potreboval by som vediet ci este predavate OCZ DDR2 8OO mhz special OPS , lebo som u Vas kupoval prvy par do dualchannelu a teraz by som chcel druhy
15:26 X-COMPUTERS: dobry den pamate ocz uz nemame v ponuke
15:27 iCeFiRe_SR: a uz ani nebudu v buducnosti ?
15:31 X-COMPUTERS: zatial nie
15:32 iCeFiRe_SR: odporucite mi nahradne pamate s rovnakym casovanim ? nie pockat ja si ich asi najdem sam (sarkazmus)
15:32 X-COMPUTERS: tie ocz pamate ste mali aku velkost?
15:32 iCeFiRe_SR: 1 GB
15:32 X-COMPUTERS: cize 2x512MB kit?
15:33 iCeFiRe_SR: no ten ste mi poslali omylom, i ked som si objednal 1x1gb
15:33 iCeFiRe_SR: muselo sa to menit
15:33 iCeFiRe_SR: a nakoniec to je 1x1 GB
15:33 X-COMPUTERS: jasne


ziadna odpoved ani po 24 hodinach dalej neprisla


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.02.08
Prihlásený: 19.05.08
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2008 19:55

icefire píše:
Spravte si blizsi obraz o danej firme, podla uvazenia a precitania tejto konverzacie :D :

Citácia:
15:26 iCeFiRe_SR: zdravim potreboval by som vediet ci este predavate OCZ DDR2 8OO mhz special OPS , lebo som u Vas kupoval prvy par do dualchannelu a teraz by som chcel druhy
15:26 X-COMPUTERS: dobry den pamate ocz uz nemame v ponuke
15:27 iCeFiRe_SR: a uz ani nebudu v buducnosti ?
15:31 X-COMPUTERS: zatial nie
15:32 iCeFiRe_SR: odporucite mi nahradne pamate s rovnakym casovanim ? nie pockat ja si ich asi najdem sam (sarkazmus)
15:32 X-COMPUTERS: tie ocz pamate ste mali aku velkost?
15:32 iCeFiRe_SR: 1 GB
15:32 X-COMPUTERS: cize 2x512MB kit?
15:33 iCeFiRe_SR: no ten ste mi poslali omylom, i ked som si objednal 1x1gb
15:33 iCeFiRe_SR: muselo sa to menit
15:33 iCeFiRe_SR: a nakoniec to je 1x1 GB
15:33 X-COMPUTERS: jasne


ziadna odpoved ani po 24 hodinach dalej neprisla


Dobry den,
neda mi nereagovat na tento prispevok. Jedna sa o komunikaciu cez ICQ, ktoru povazujeme skor za doplnkovu sluzbu, kedze sme kamenny obchod a nasou prvoradou ulohou je obsluzit zakaznikov, ktori su u nas osobne. Z toho dovodu sa obcas stava, ze reagujeme neskor. Navyse staci, ze zavrieme okno s konkretnym nickom a potom najst zakaznika, s ktorym ste si pisali, v kontakt liste, kde mame cez tisicku zaregistrovanych nickov je takmer nemozne. To bol Vas pripad, za ktory sa ospravedlnujeme. Co sa tyka komunikacie cez ICQ, ta so sebou prinasa obcas problemy, napr. nemoznost odpovedat, odpajanie od icq servra a pod., za ktore uzivatel nemoze a preto nabuduce odporucam radsej pouzit telefon alebo e-mail.

M. Harvanek, X-COMPUTERS, s.r.o.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.02.2008 20:34

aby ostatni useri vedeli:
poslal som tento link s tymto topicom na dane icq cislo firmy, preto je tu uz vyjadrenie firmy, kedze mam rad objektivitu a danie moznosti vyjadrit sa aj druhej strane, nakolko nereagovala na komunikaciu cez icq protokol


co sa tyka problematiky:
skuste pouzivat zalozny server na jabber.sk, popripade iny server a s touto sluzbou (je to zadarmo), problemy s icq Vam odpadnu
dalsia vec tykajuca sa straty nasej komunikacie kedze mate cez tisicku kontaktov: pouzivajte plugin history plus napr od mirandy a mate po probleme

myslim ze firma ktora realizuje predaj pocitacov by mala schopna vyriesit tieto mid-level problemy aj svojpomocne, opravte ma ak sa mylim


stale sme vsak na zaciatku , este stale ste mi neopovedali na moju otazku, a to dokonca ked ju tu uz mate davno napisanu, nechapem teda logiku celej vasej odpovedi zalozenej na protireceni si (mimochodom minule som vybavoval pripravu na reklamaciu cez icq, kedze dovolat sa nedalo a mail nie je v real time, naproti tomu IM je)


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
X Computers, konverzacia so zakaznikom :)

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2008 20:45

icefire píše:
(mimochodom minule som vybavoval pripravu na reklamaciu cez icq, kedze dovolat sa nedalo a mail nie je v real time, naproti tomu IM je)
to je, ale neznamena to, ze musia odpovedat, je to proste len ich doplnok, aby zakaznik nemusel trebars minat peniaze za telefon, ci sa tam prejst a pod....




x-comp: chcem upozornit len nato ze komercne vyuzivanie icq je porusovanie licencie icq :)

http://www.icq.com/legal/license_agreement_zoznam.html

ICQ píše:
Súhlasíte s tým, že nebudete (1) bez výslovného písomného oprávnenia spoločnosti ICQ vytvárať ani používať iný softvér než ten, ktorý vám poskytla spoločnosť ICQ alebo America Online, Inc. alebo ich pobočka, na zadanie čísla ICQ alebo hesla alebo na získanie prístupu ku službám ICQ; (2) extrahovať informácie zo služieb ICQ, vykonávať spätný preklad, dekompiláciu, rozloženie, pozmeňovanie, duplikáciu, vytvárať kópie, vytvárať odvodené diela, distribuovať softvér, komunikačné protokoly ICQ alebo iné informácie dostupné zo služieb ICQ alebo ich časti, odvodené alebo extrahované z týchto služieb; (3) blokovať, vypínať nebo iným spôsobom ovplyvňovať reklamu, okno s reklamným pruhom, odkazy na iné stránky a služby alebo iné funkcie, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou softvéru a služieb ICQ; (4) pripájať, používať, snažiť sa o pripojenie ku službám ICQ alebo ich použitie iným spôsobom, na akékoľvek komerčné účely alebo účely, ktoré nie sú v dobrej viere vaším súkromným použitím, ako tieto služby výslovne ponúkajú webové stránky ICQ a (5) zahŕňať, začleňovať alebo iným spôsobom zabudovávať softvér alebo jeho časť (vrátane komunikačných protokolov ICQ) do softvéru, programu alebo produktu, ktorý komunikuje, poskytuje prístup alebo sa iným spôsobom pripája ku službám ICQ alebo iným službám zasielania rýchlych správ, internetovým či elektronickým službám.


ICQ píše:
Obsah služieb ICQ ani žiadnu ich časť nesmiete meniť, publikovať, prenášať, zobrazovať, zúčastňovať sa ich prevodu či predaja, vytvárať odvodené diela alebo tieto služby iným spôsobom využívať. Ak zákon o autorských právach výslovne nepovoľuje iné, nesmiete kopírovať, distribuovať, publikovať, zobrazovať či komerčne využívať žiadne materiály zo služieb ICQ bez výslovného povolenia spoločnosti ICQ. Žiadnu časť obsahu služieb ICQ nie je možné ukladať v počítači, s výnimkou osobného a nekomerčného použitia.



Ale to len tak bokom....







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
X Computers, konverzacia so zakaznikom :)

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2008 20:52

JanoF píše:
Ale to len tak bokom....
Si ma predbehol JanoF. Nech žije Jabber. :)







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.02.08
Prihlásený: 19.05.08
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2008 21:51

icefire píše:
aby ostatni useri vedeli:
poslal som tento link s tymto topicom na dane icq cislo firmy, preto je tu uz vyjadrenie firmy, kedze mam rad objektivitu a danie moznosti vyjadrit sa aj druhej strane, nakolko nereagovala na komunikaciu cez icq protokol


co sa tyka problematiky:
skuste pouzivat zalozny server na jabber.sk, popripade iny server a s touto sluzbou (je to zadarmo), problemy s icq Vam odpadnu
dalsia vec tykajuca sa straty nasej komunikacie kedze mate cez tisicku kontaktov: pouzivajte plugin history plus napr od mirandy a mate po probleme

myslim ze firma ktora realizuje predaj pocitacov by mala schopna vyriesit tieto mid-level problemy aj svojpomocne, opravte ma ak sa mylim


stale sme vsak na zaciatku , este stale ste mi neopovedali na moju otazku, a to dokonca ked ju tu uz mate davno napisanu, nechapem teda logiku celej vasej odpovedi zalozenej na protireceni si (mimochodom minule som vybavoval pripravu na reklamaciu cez icq, kedze dovolat sa nedalo a mail nie je v real time, naproti tomu IM je)



1. Co sa tyka problemov s ICQ, pisal som vseobecne, vela krat problem nie je na nasej strane, ale na strane druheho uzivatela, tazko komunikovat, ked sa za kratky cas zakaznik 10x odhlasi a prihlasi, to bol ako priklad.

2. Odpoved na Vasu otazku tu posielat nebudem.

3. To, ze sa dovolat nedalo, tazko uverit, ked ste nahodou nevolali mimo otvaracie hodiny. Na jednom zo styroch telefonnych kontaktov, ktore mame uvedene na nasej stranke, by Vam niekto urcite zdvihol. Pokial je obsadzovaci ton, na linke prebieha iny hovor, treba pockat par minut a zavolat znova.

A uz len moj osobny nazor.
Vybavovat sa na fore o tom, ako sme Vam raz neodpovedali na ICQ, pricom Ste ani raz neskusili pouzit iny kontakt na nasu firmu, povazujem za maximalne neseriozne. Stala sa chyba v komunikacii, o ktorej kazdy dlhorocny uzivatel ICQ vie, ze sa moze stat a Vy sa tvarite, akoby sme Vas podviedli. Jednoducho si treba uvedomit, ze hoci pouzivame ICQ, nie je v nasich silach kazdu sekundu pracovneho casu sediet za PC a ihned odpovedat na kazdu otazku. Pri pocitacoch sa casto striedame, casto od nich odbiehavame a riesime ine povinnosti a preto sa ICQ neda povazovat za nastroj realtime komunikacie ako napr. telefonovanie. Kludne sa moze stat, ze Vam niekto odpovie na jednu-dve otazky, ale potom musi odbehnut riesit nejaku robotu a k tomu pocitacu si aj par hodin nesadne, ale nemozte to brat ako znak neucty ku zakaznikovi. Viem, ze mladi ludia povazuju ICQ za bezny komunikacny nastroj, je to v pohode, ale skor na zabavu, kde nejde o vela. Ale pri jednani s akoukolvek firmou, kde nikdy nemate 100% istotu, ze kazda sprava presla, to uz taka sranda nie je. Takze, aby som to zhrnul. Pouzivame ICQ, ale je to len ako snaha vyjst zakaznikom v ustrety v ramci nasich moznosti, pricom hlavny sposob komunikacie s nami je osobne, telefonom alebo e-mailom. M. H.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.02.08
Prihlásený: 19.05.08
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2008 22:13

JanoF: osobne nepoznam firmu, hoci aj konkurencnu, ktora by nepouzivala icq, staci sa poobzerat po strankach s kontaktami. Tazko povedat, co je komercne vyuzitie icq, my ho nepouzivame za ucelom dosiahnutia zisku, to by sme sa daleko nedopracovali.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.02.2008 14:31

prioritou kazdeho fora je informovat uzivatelov o informaciach z prvej ruky. a je to normalne rozoberat skusenosti s firmami, nato je aj tato kategoria

mozem vas ubezpecit ze som sa ani neprihlasil a ani neodhlasil, nieto aby bol este problem na 2 strane, riesenia ohladom neschopnosti zapamatat si komunikaciu som napisal hned na zaciatku, podobne ako aj nevyuzivanie icq protokolu na komercne ucely (jabber)

uz keby ste boli k comu, tak by ste mi odpoved poslali davno, stale ste to neurobili, ani dodnes, to o niecom predsa svedci (mozno ani neviete ze userovi pride sprava ked sa nahlasi online i ked ste mu ju poslali offline)
-moj email mate tiez predsa, myslite ze Vam mam telefonovat ked mate eshop ???

fakt je, ze stale som od vas neobdrzal ani jeden logicky nevyvratelny fakt ohladom mojich namietok




to ma nuti prejst a nakupovat u inej firmy, a zapamatajte si : spokojny zakaznik referuje svoje pozitivne skusenosti 3 dalsim ludom, negativne spokojny 2O


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 19.02.2008 19:45

na obhajobu firmy x-computers dodam, ze som u tejto firmy niekolko krat tovar objednaval (grafika, repro, napalovacky, disk....) a vzdy som s jednanim na predajni ci sluzbami tejto firmy bol maximalne spokojny. Dodacia doba taktiez vzdy splnena. Ak som prave v kosiciach a potrebujem nieco zakupit ci objednat v kamennom obchode, vzdy sa obratim najprv na tuto firmu. Dovodmi su: celkom nizke ceny a doterajsia celkova spokojnost. ;)

Ku kauze dodam len tolko, ze po precitani problemu autora threadu mi problem, na ktory sa stazuje pride fakt smiesny. Nic v zlom. :)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
X Computers, konverzacia so zakaznikom :)

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 388
Témy: 10
Bydlisko: Fintice (PO)
Príspevok NapísalOffline : 19.02.2008 20:48

jj presne tak Spirit, taky "problem" riesit na fore nebolo na mieste, aj mne raz na ICQ neodpovedali (cena dopravy cez kuriera do Anglicka) na jednu otazku a nerobim halo, ale sa opat spytam - kedze to nebolo az take surne

mam od nich komp a spokojnost, za 4! pracovne dni ho zadara poskladali (bez zarucnej plomby) a bol u mna doma (cez kuriera)

al. aj odpoved na otazku ci sa na tu ktoru MB a do konkretnej skrinky vojde chladic na CPU - ochotne to odmerali







_________________
Intel Core i5-3570, Gigabyte H77-DS3H, Kingston Vengeance 16GB-1600Mhz Dual Channel kit, SSD Kingston V300 120GB, HDD Samsung F2 1TB, Asus Geforce GTX-750 2GB, powered by Fortron 460W, Phone: Nexus 5 16GB, Printer: HP LaserJet P1005
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 10 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Miranda IM - Hromadna konverzacia

v Sieťové a internetové programy

0

431

01.10.2008 21:17

Numline1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Seagate za používanie 1 GB = 1 000 MB vráti zákazníkom

v Novinky

4

438

27.10.2007 17:07

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SHARK Computers

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

51

11213

05.01.2012 18:51

McDog Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Gaming computers

v PC zostavy

4

733

20.09.2006 7:40

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. focus computers

v Obchody, reklamácie a právo

5

944

07.02.2011 11:11

deCode666 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. x-computers.sk

v Obchody, reklamácie a právo

6

1732

27.11.2007 8:35

icefire Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AT Computers distribútorom produktov NEC

v Novinky

1

454

05.11.2007 18:49

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fujitsu Siemens Computers SCALEOVIEW D22W-1

v Monitory, televízory a projektory

0

818

30.08.2008 11:33

kukom6 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Instalacia Windows XP Home Edition Agem Computers

v Operačné systémy Microsoft

4

1169

27.08.2012 15:33

Laco.sk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poskladaju mi novy komp v x-computers.sk zadarmo?

v PC zostavy

13

714

30.10.2007 14:21

Triplespace Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. M+M-COMPUTERS...mate niekto skusenosti s touto firmou

v Obchody, reklamácie a právo

4

1393

20.01.2011 13:43

M0f0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Staršie modely Fujitsu / Fujitsu Siemens Computers LIFEBOOK

v Kúpim

9

1528

05.06.2020 21:54

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra