Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 52 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 25.09.06
Prihlásený: 15.10.23
Príspevky: 107
Témy: 8
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 10:31

Je normalne, ked si sused kupil v Sharku PC a oni mu nedali ziadnu instalacku, ziadne manualy - proste nic, len FA. Kupil si Win XP Home a dostal len nalepku. Ked ho doniesol domov mal ho na 50% nainstalovany - chybali tam ovladace na MB???? To co mal v kompe nebol HDD ale nejaky pokazeny ventilator hluk ze sa nepocujes - no hroza. Joshi







_________________
MB: ASUS P5W DH Deluxe 2xGB LAN, Wifi, i975X, 8.1, 6xSATA, 4xATA, CPU: INTEL Core 2 Duo E6300@3010,13MHz BOX, FSB 1720,06 MHz, L2 2MB, Memory: 2x1GB DDR2-800MHz Kingston HyperX, CL5-5-5-15, VGA: ASUS EN7600GT/2DHT, 256MB DDR3, HDTV, 600/1600Mhz, DDR3/128bit, HDD: 2x250GB WD2500JS Caviar SE, SATAII/300 7200rpm, 8MB cache - RAID0, DVD1: DVDRW/RAM NEC ND-4571 LF 8x6x16x16x, DVD2: DVDRW Samsung SH-W163A 8x4x16x16x SATA, FDD: 3.5"/1.44MB Sony černá, CASE: Middle BLACK ATRIX 9001 s 500W, Microsoft Wireless Optical Elite
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 12:46

Je to normalne, ale iba v Sharku. Tam by som ani CDcko nekupil, oni nevedia co robia ani ako to robia....je to najvacsi shit medzi PC obchodmi. :filth:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 07.12.16
Príspevky: 1294
Témy: 69
Bydlisko: - - -
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 13:08

so sharkom mam najotrasnejsie skusenosti vobec, okradanie zakaznika ktory sa nevyzna do pc je tam specialita No. 1


Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 16:40

Suhlasim, je to shitny obchod, aspon co sa tyka vlatnych zostav, nahadzu tam stare komponenty ktore im trcia dlho na sklade alebo nakupia z velkosladu "vo vypredaji" lebo im to zabera len miesto, narychlo zbuchaju dokopy, nalepia na to TIP-TOP zostava. A ludia na to samozrejme radi naletia. Minule som si tam chcel kupit pastu na procak a po !!20min.!! statia v rade pred pokladnou, som to nevydrzal a siel som prec, bolo tam asi 15 ludi a kupovali tie shity ako teple rozky, hroza. Kebyze mi daju taky komp ako tvojmu susedovi, tak tam pridem a ked tam bude najviac ludi tak by som im tam tak vybliakal do kktov ze by z tadial vsetci odisli a uz sa tam nikdy nevratili :) Inac vidim ze si z BB a poviem ti ze este horsi obchod je Arasid (citaj Arashit) a najlepsi AmiComp, tam sa da dokonca zjednavat cena.







_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 19:56

marzo píše:
Suhlasim, je to shitny obchod, aspon co sa tyka vlatnych zostav, nahadzu tam stare komponenty ktore im trcia dlho na sklade alebo nakupia z velkosladu "vo vypredaji" lebo im to zabera len miesto, narychlo zbuchaju dokopy, nalepia na to TIP-TOP zostava. A ludia na to samozrejme radi naletia. Minule som si tam chcel kupit pastu na procak a po !!20min.!! statia v rade pred pokladnou, som to nevydrzal a siel som prec, bolo tam asi 15 ludi a kupovali tie shity ako teple rozky, hroza. Kebyze mi daju taky komp ako tvojmu susedovi, tak tam pridem a ked tam bude najviac ludi tak by som im tam tak vybliakal do kktov ze by z tadial vsetci odisli a uz sa tam nikdy nevratili :) Inac vidim ze si z BB a poviem ti ze este horsi obchod je Arasid (citaj Arashit) a najlepsi AmiComp, tam sa da dokonca zjednavat cena.

arashit preco mam od tial aj NB aj mp3 aj sluchatka


Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 20:10

Looool...tak Shark je najsuxoidnejší obchod s PC vôbec....Harlequin si možno pamäta moju "story" ako som tam kupoval myšku k notebooku...proste hovorim typkovi že chcem myšku na notebook a on sa ma pýta že či je to nejaká spešl, alebo čo, že takú asi nemajú....tak som mu vysvetloval že to je obyčajná optická myška, akurát menšia...tak som myslel že pochopí, ale čo sa nestalo - týpek nevedel aká je to optická myš!! Na moju otázku že to snáď nemyslí vážne sa ma opýtal či to je taká čo svieti...tak toto som už vážne nemohol...odpovedám áno, to je ona...týpek odbehol do skladu (asi) a priniesol asi desať modelov...tak som rýchlo vybral nejakú Logitech (myslím že by to mohol byť rovnaký typ ako som dostal aj k notebooku - toto mala byť totiž myška pre jednu kamošku) a išiel k pokladni...po 5-6 minútach čo týpek zistil ako prejsť čiarovým kódom pred čítačkou som zaplatil a ešte sa ho opýtal či je tam nový...na moje velké prekvapenie mi odpovedal že je tam asi týždeň...trochu sa zamyslí a keď mu dojde prečo som sa ho to asi pýtal, už sa ide sťažovať že čo si to dovolujem a tak na čo odchádzam so smiechom spolu s kamoškou s predajne dúfajúc že sa tam už nebudem musieť vrátiť...
Kurňa hotová rozprávka je z toho... :D







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 20:12

jooo pametam, to bol goool :lol: este si dostal nejake podlozky ne ?

/aspon ze to...







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 20:13

Harlequin píše:
jooo pametam, to bol goool :lol: este si dostal nejake podlozky ne ?

/aspon ze to...

No na podložky som zabudol....ale to sú detaily... :)







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 20:48

tom píše:
arashit preco mam od tial aj NB aj mp3 aj sluchatka

Tak to si spravil obchod svojho zivota :lol: . No patria k najdrahsim jednoznacne. Vsade sa chvalia ze vsetko zozenu, tak som sa ich pytal ci maju karty od Leadteku a mi povedal ze o tom v zivote nepocul a ze take ani nebudu mat ze to su nekvalitne urcite, som mu povedal ze to su v pohode karty a su lacne, tak mi odporucil Inno3D :loony:. To bolo pred rokom a teraz dakedy som pozeral dake inzeraty a uz mali v ponuke aj Leadtek a mam pocit ze vlastne vsetko prekupuju z BGSka, tak to hovori za vsetko. A momentalne tam mam reklamaciu na volant, nikde inde nepredavali tu znacku tak som ho musel kupit tam a samozrejme uplne blbne forefeedback, namiesto tlaku sa len tak trasie divne, a to aj ked idem po rovnej ceste, tak som im ho dal, vsetko vysvetlil a na druhy den ma zavolali a vratili mi ho ze mu nic nieje ze ho skusali ale NIE NA HRACH, lebo ze nemaju ziadne hry, tak akoze som ho dost nepochopil ze ako ho testoval, asi ci mu ledky svietia alebo co, asi nepocul o tom ze si moze stiahnut aj demo hry. No tak som ho tam nakoniec o 2 tyzdne vratil znovu, zase som sa s tym hebedom musel trepat cez cele mesto a povedal ze ho daju dodavatelovi no a odvtedy presli 4 tyzdne a nikto nic, este 8 dni a je tomu mesiac, potom si tam idem rovno po prachy a asi tam niekomu riadne nahukam. No a poznam vela ludi co sa do toho nevyznaju a predali im uplne braky dobre tak akurat na pisanie vo worde a pritom ich ponukali ako herne.







_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 15.09.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 110
Témy: 2
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 20:52

Jo tak na mna tam maju ver udost zle spomienky :D Tusim 5x reklamacia/servis. Zajtra tam idem zas, foter si nedal povedat a kupil tam komp do roboty. Ked s tym PC nieco bude tak sa maju na co tesit :D







_________________
HW: Intel P4 2.8GHz Prescott, EPoX 4PLA3I, 768MB RAM PQI DDR400, Sapphire X1300XT 256MB GDDR3, Maxtor 6Y080M0 SATA 80GB, NEC ND-3520A FW 3.07, Enermax EG365AX-VE, AC Super Silent 4 Ultra TC, Thermaltake Soprano, D-com ADSL Router Plus v3, Canon Pixma MP150, Microsoft IntelliMouse Optical 1.1A
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 21:00

drahy preco ked si porovnas ceny su dost lacny


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 687
Témy: 15
Bydlisko: blawa ne?
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 21:04

V Sharku som bral raz kamošovi komp. Hold blb a nechcel inak.
Prišli sme tam to prevziať. Vravím, že chcem aby otvorili bedňu, že si skontrolujem, či je tam to, čo tam byť má. Predavač povedal, že samozrejme nie, že plomba a bla bla.
Tak vravím, že si nahodím sandru a pozriem sa na to. Zase mal nejaké námietky. Tak som ho poslal do preč, že teda nemám záujem a išiel preč.
Nakoniec som kamoša zlomil na to, aby si nechal poskladať lepší komp u mňa za menej peňazí







_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 21:07

tom píše:
drahy preco ked si porovnas ceny su dost lacny

Pouzivaj aj ciarky, bodky, otazniky za niektorymi slovami prosimta, je ti potom dost zle rozumiet. No asi ich porovnavas zle, ja som tam este lacnu vec nevidel.







_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 21:26

hovorime o novepc.sk?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 16.12.05
Prihlásený: 17.01.24
Príspevky: 1223
Témy: 114
Bydlisko: Kežmarok
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 21:52

tom píše:
hovorime o novepc.sk?


rec je o www.shark.sk

a to fakt su tam take lamy ??? :lol: ved to si ani neviem predstavit...to co ste tu daktory pisali :D nevediet co je opticka mys :lol^2: a ostatne veci tiez .ty vole tak tam by som si v zivote nic nekupil







_________________
Venuj sa tomu, čo ťa baví....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 26.10.2006 23:31

wolf14 píše:
rec je o www.shark.sk

a to fakt su tam take lamy ??? :lol: ved to si ani neviem predstavit...to co ste tu daktory pisali :D nevediet co je opticka mys :lol^2: a ostatne veci tiez .ty vole tak tam by som si v zivote nic nekupil

ty chytrak ja som si pisal s jednym o arasid s.r.o. najskor precitaj prispevky potom sa hraj na chytreho :P :roll: :roll:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 27.10.2006 18:03

tom píše:
hovorime o novepc.sk?

Nie o www.arasid.sk teda konkretne o tom obchode, fyzickom, kamennom. Novepc.sk nepoznam.







_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 27.10.2006 18:35

sak arasdid ma pod palcom aj novepc.sk a progamingshop.sk ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 24.09.06
Prihlásený: 15.07.23
Príspevky: 1427
Témy: 37
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.10.2006 18:46

hm, podla mna je shark celkom fajn, ked vies co chces maju celkom dobre ceny..
aky by ste mi poradili lepsi pc obchod v ba? (nie agem..)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 27.10.2006 19:17

tom píše:
sak arasdid ma pod palcom aj novepc.sk a progamingshop.sk ;)

Mne je jedno co maju pod ritou, su to lamy.







_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 27.10.2006 19:21

marzo píše:
Mne je jedno co maju pod ritou, su to lamy.

tvoj nazor ja som v novepc.sk kupil NB a vedeli mi poradit dost neviem ako je to v kamennom obchode


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.10.06
Prihlásený: 21.03.09
Príspevky: 8
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 28.10.2006 9:04

www.shark.sk. Vlani som si vzal mesiac dovolenky a šiel do Prahy na brigádu. Po návrate domov som za zarobené peniaze ako úplná lama kúpil neden z najlepších PC ktoré ponúkali v reklame. A64 3200+ MB Faxcon(NF4), HDD 160Ghz, RAM 512, DVD RW, GK X600, čítačka kariet. Celkove za 24 990.-SK. Od leta som menil zdroj, povodny bol slaby a PC sa reštartovalo a samozrejme RAM-ky, V reklame bolo sidce DUAL ale z jednou 512-kou to akosi nefunguje (tá čo tam bola to bol shit). Box chladič reval tak, že mi to pripadalo ako pristávanie lietadla takže som tam dal AC64. Takže RAM 4300.-SK(CL2.5), zdroj 1300.-SK, chladič 1200.-SK, zvuková karta 1400.-Sk.(integrovaná hrala hrozne) Záruka mi samozrejme padla lebo som porušil plomby. Takže spolu 8200.-SK. Ked si teraz predstavým, že čo som si za tie peniaze mohol zložiť tak...(33190,-Sk)...

Pre MB ktorú tam dali Faxcon som hladal bios chcel som ho fleshnúť. Túto dosku výrobca už nepodporuje tiež zaujímavé. No a to som si ešte spomenul, že keď som ho kupoval tak som sa jasne opýtal či tá čítačka kariet číta aj XD karty, kvôli fotáku. Predavač sa múdro začítal do papierov k PC a potom mi oznámil, že ano. Samozrejme to pravda nebola XD to nečíta. Tam by som už nekúpil nič.

Už som to tu písal www.renat.sk
Je to nové len teraz začínajú ale ich technik sa vyzná. Idem si u nich zložiť, teda kúpiť súčiastky na svoje nové PC.
Jeden som už skladal pre kamošovho kolegu a nebol s nimi problem.
Bývam v BB a všetko mi doviezli domov a technik bol pri tom, ked som to rozbalil a zároveň kontroloval.
Veľmi sa mi páčil osobný prístup. Po objednaní mi telefonicky zavolal prešli sme objednávu, presvedčil ma na monitor CRT a nie LCD. Bral som toho niečo cez 37 000 Sk. 3 dni po objednávke som mal veci doma a komplet všetky ktoré som požadoval. Platbu ale požadujú vopred. Vysvetlil mi, že je to pre to lebo sa im stalo že objednávky sa im už aj vrátili a zákazník si veci objednané na dobierku jednoducho neprevzal. Ale vraj nie je problém stretnúť sa a íst objednané veci kúpiť spoločne. Dohodnúť sa vraj vedia na čom koľvek tak aby bola spokojnosť na oboch stranách.
Ponúkol mi priestor na ich webe ak mám záujem tak nie je problém aby som sa stal redaktorom a písal vlastné články. No len momentálne na to nemám čas ale ide zima tak sa na to asi dám.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2006 6:42

noro píše:
www.shark.sk. Vlani som si vzal mesiac dovolenky a šiel do Prahy na brigádu. Po návrate domov som za zarobené peniaze ako úplná lama kúpil neden z najlepších PC ktoré ponúkali v reklame. A64 3200+ MB Faxcon(NF4), HDD 160Ghz, RAM 512, DVD RW, GK X600, čítačka kariet. Celkove za 24 990.-SK. Od leta som menil zdroj, povodny bol slaby a PC sa reštartovalo a samozrejme RAM-ky, V reklame bolo sidce DUAL ale z jednou 512-kou to akosi nefunguje (tá čo tam bola to bol shit). Box chladič reval tak, že mi to pripadalo ako pristávanie lietadla takže som tam dal AC64. Takže RAM 4300.-SK(CL2.5), zdroj 1300.-SK, chladič 1200.-SK, zvuková karta 1400.-Sk.(integrovaná hrala hrozne) Záruka mi samozrejme padla lebo som porušil plomby. Takže spolu 8200.-SK. Ked si teraz predstavým, že čo som si za tie peniaze mohol zložiť tak...(33190,-Sk)...

Pre MB ktorú tam dali Faxcon som hladal bios chcel som ho fleshnúť. Túto dosku výrobca už nepodporuje tiež zaujímavé. No a to som si ešte spomenul, že keď som ho kupoval tak som sa jasne opýtal či tá čítačka kariet číta aj XD karty, kvôli fotáku. Predavač sa múdro začítal do papierov k PC a potom mi oznámil, že ano. Samozrejme to pravda nebola XD to nečíta. Tam by som už nekúpil nič.

Už som to tu písal www.renat.sk
Je to nové len teraz začínajú ale ich technik sa vyzná. Idem si u nich zložiť, teda kúpiť súčiastky na svoje nové PC.
Jeden som už skladal pre kamošovho kolegu a nebol s nimi problem.
Bývam v BB a všetko mi doviezli domov a technik bol pri tom, ked som to rozbalil a zároveň kontroloval.
Veľmi sa mi páčil osobný prístup. Po objednaní mi telefonicky zavolal prešli sme objednávu, presvedčil ma na monitor CRT a nie LCD. Bral som toho niečo cez 37 000 Sk. 3 dni po objednávke som mal veci doma a komplet všetky ktoré som požadoval. Platbu ale požadujú vopred. Vysvetlil mi, že je to pre to lebo sa im stalo že objednávky sa im už aj vrátili a zákazník si veci objednané na dobierku jednoducho neprevzal. Ale vraj nie je problém stretnúť sa a íst objednané veci kúpiť spoločne. Dohodnúť sa vraj vedia na čom koľvek tak aby bola spokojnosť na oboch stranách.
Ponúkol mi priestor na ich webe ak mám záujem tak nie je problém aby som sa stal redaktorom a písal vlastné články. No len momentálne na to nemám čas ale ide zima tak sa na to asi dám.


Vidim ze mas zle skusenosti,ale ja mam zo shark computers dobré kupil som u nich nootebok v celkom dobrej cene+taška a myš zadarmo..
Takze KUPUJEM TúTO PC ZOSTAVU:

Procesor Intel® core 2 duo E6300;s multi threading technológiou;(1.86 GHz,2MB L2 cache, );MB Intel Lemont (LGA 775,FSB 1066,DDR2,PCI,G LAN);RAM DDR2 2x512MB PC533 MHz;HDD160GB 7200ot. 8MB cache SATA2;DVD RW LG H10 Dvojvrstvová 16xDVD+/-R;VGA GeForce 6600 pcx 128MB DDR;Zvuk 6 kan. 5.1;zdroj 350W,Win Xp Home

+

19"LCD Prestigio uz neviem presne nazov len ze 1280x1024 kontrast 1000:1


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.07.06
Prihlásený: 28.10.22
Príspevky: 1119
Témy: 37
Bydlisko: Malinovo
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2006 12:06

a cena?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.10.06
Prihlásený: 21.03.09
Príspevky: 8
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2006 15:40

Keď to tak čítam tak neviem nájsť logiku.
Už len ten zdroj bez mena hovorí v tej zostave všetko. No ale čo už nie všetci sa učia na chybách iných a to je škoda (bol som vlani v podobnej situácii a hlavne som bol presvedčený, že ved to budú odborníci keď vedia zložiť PC a funguje). Keby sa poučila aspoň polovica čo si toto prečíta.

A cena no v sharku to bude určite akciová, veď predaju jeden z najlepších PC určite nie za viac ako 18 000.
Len čo potom s tým budeš robiť tak to by ma zaujímalo. Ak si spomenieš pri nadávaní a bohovaní pri problémoch s tou zostavou tak sa sem vráť a pozorne si prečítaj čo ti tu poradili. A hlavne sa nad tým aj zamysli.

Ale má to aj výhodu, časom začneš písať svoje skúsenosti a budeš radiť ľudom ktorí skočia na akciu, kde je na predaj zostava s C2D za 16 000 Sk. :-))
Mimochodom po roku si zrátaj čo si všetko musel dokupovať a napíš to tu.


Naposledy upravil noro dňa 01.11.2006 21:34, celkovo upravené 1

Offline

Čestný člen
Čestný člen
SHARK Computers

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2006 16:11

NiNo píše:
Vidim ze mas zle skusenosti,ale ja mam zo shark computers dobré kupil som u nich nootebok v celkom dobrej cene+taška a myš zadarmo..

Ale notebook nedavaju dokopy oni ale vyrobca, takze na tom nemaju co pokaslat. A k tej zostave, tu grafiku neviem skadial vyhrabali, to radsej prihod par supiek na 7600GS, v podstate okrem procesora je to nic moc a ked k tomu pridas sikovnost ludi co to davaju dokopy a tu spominane skusenosti so Sharkom tak :shit: .







_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
SHARK Computers

Registrovaný: 15.09.06
Prihlásený: 20.12.10
Príspevky: 50
Témy: 14
Príspevok NapísalOffline : 02.11.2006 16:15

ja som si tam min rok kupil grafiku...nikdy viac, trvalo im to dva tyzdne kym ju zohnali, neviem naco ju mali vobec v ponuke

potom ked mi zavolali, ze uz ju maju som kvoli tomu cestoval do Trnavy, ked som tam prisiel povedal mi predavac ze ju sice maju, ale este nie je predajna, takze som tam zbytocne isiel, a nemam to zrovna najblizsie, benzin tiez nie je lacny :shit: :shit: :shit: :jaw:

ale to je este nic, ked som si ju vyzdvihol na druhy den, krabica bola otvorena a bol tam len jeden reklamny letak, inac ziadny manual, ziadne ovladace, kable, slubene hry, no nic, len nezabalena grafika v krabici, keby som nebol tak nedockavy a tak velmi by som ju nechcel tak by som mu ju otrepal o hlavu

a nejednalo sa o ziadny bulk ani retail, proste tam malo byt vsetko...kkti :jaw:

SHARK SUCKS! :filth:







_________________
GIGABYTE X58A-UD3R, INTEL Core i7-930,6GB DDR3-1600 Kingston HyperX CL9 XMP T1 kit 3x2GB TripleChannel, MSI N275GTX Twin Frozr OC, 2x160GB Hitachi SATA II in RAID 0, Creative SoundBlaster X-Fi Xtreme Music, Genius HT SW5.1 5000, mys Logitech MX518 gaming-grade, powered by Enermax Liberty 500W, SAMSUNG SyncMaster T240
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.11.06
Prihlásený: 05.11.06
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 05.11.2006 11:43

no dobre vediet dobuducna ale ja som si v sharku kupil 8 portovy router za 1200 a cena sa mi zdala celkom vyhodna.. (v jednom shope mali 5 portovy za 1800)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 26.03.07
Príspevky: 4
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 22.03.2007 10:06

Caute ja studujem v Trnave a aj ja mam "mile" skusenosti so Shark computers v Trnave. Robiam tam riadni amateri co pomaly nevedia ani co je to pocitac a co ma byt v nom a ako to ma byt poskladane.Pritom poziadavky ktore musi splnat uchadzat o zamestnanie v Sharku vobec nekoresponduju s tymi ludmi co tam skutocne robia.Od obycajneho technika v predajni chcu dva roky praxe a skola technickeho zamerania bud SŠ alebo VŠ.Ale ako tu niekto spomenul jeden clovek, ze pracovni v predajni Shark nevedel ako vyzera opticka mys pre notebook tak to vsetko sveci o totalnej amatercine a neschopnosti ludi pracujucich v Shark. Casto pocujem od znamych co nieco kupil v sharku vacsinou nejake pc ale aj notebooky ako na shark nadavaju.

Hold poklona patri Sharku za "kvalitne a fungujuce PC" a este "odborne zdatnych pracovnikov" predajni :lol: ;) :shit: :sick:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.03.07
Prihlásený: 27.03.07
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2007 12:32

imacko píše:
Caute ja studujem v Trnave a aj ja mam "mile" skusenosti so Shark computers v Trnave. Robiam tam riadni amateri co pomaly nevedia ani co je to pocitac a co ma byt v nom a ako to ma byt poskladane.Pritom poziadavky ktore musi splnat uchadzat o zamestnanie v Sharku vobec nekoresponduju s tymi ludmi co tam skutocne robia.Od obycajneho technika v predajni chcu dva roky praxe a skola technickeho zamerania bud SŠ alebo VŠ.Ale ako tu niekto spomenul jeden clovek, ze pracovni v predajni Shark nevedel ako vyzera opticka mys pre notebook tak to vsetko sveci o totalnej amatercine a neschopnosti ludi pracujucich v Shark. Casto pocujem od znamych co nieco kupil v sharku vacsinou nejake pc ale aj notebooky ako na shark nadavaju.

Hold poklona patri Sharku za "kvalitne a fungujuce PC" a este "odborne zdatnych pracovnikov" predajni :lol: ;) :shit: :sick:


No, aby bolo jasne. Osobne si myslim, ze ked do pocitacovej predajne /nemusi to byt prave SHARK/ pride nejaky totalny vypatlanec /teda niekto z Vas co sem hadzete take uzasne prispevky/, tak sa cudujem, ze ti ludia za tym pultom sa s vami vobec zhovaraju... ked ste taki machri, skuste hrat ferovu hru a povedzte im to do oci. co vy si myslite, ze co ste pre toho predajcu. jeden z mnoha curakov... odidete, vratite sa o 5min a on si vas nebude ani pamatat. a naco by si aj mali zatazovat mozog s takymi nulami... takym ako ste vy by mali na predajniach pribalovat kondomi, nech sa nemnozite... pretoze pytat redukciu z amd na intel a podobne kraviny v mojich ociach nieje celkom normalne...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 52 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Gaming computers

v PC zostavy

4

733

20.09.2006 7:40

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. focus computers

v Obchody, reklamácie a právo

5

944

07.02.2011 11:11

deCode666 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. x-computers.sk

v Obchody, reklamácie a právo

6

1732

27.11.2007 8:35

icefire Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AT Computers distribútorom produktov NEC

v Novinky

1

454

05.11.2007 18:49

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. X Computers, konverzacia so zakaznikom :)

v Obchody, reklamácie a právo

9

1832

19.02.2008 20:48

patrick1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fujitsu Siemens Computers SCALEOVIEW D22W-1

v Monitory, televízory a projektory

0

819

30.08.2008 11:33

kukom6 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Instalacia Windows XP Home Edition Agem Computers

v Operačné systémy Microsoft

4

1169

27.08.2012 15:33

Laco.sk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poskladaju mi novy komp v x-computers.sk zadarmo?

v PC zostavy

13

715

30.10.2007 14:21

Triplespace Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Shark Prodigy

v PC zostavy

25

542

29.08.2014 22:45

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc Zostava Shark

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

50

1311

29.05.2015 23:33

ujo zigo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK Samurai

v PC zostavy

9

684

25.01.2008 20:28

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Thermaltake Shark

v Predám

1

239

08.11.2013 16:45

ericc64 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: skrinka Thermaltake Shark

v Predám

2

330

27.09.2013 9:20

Eriq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Pc Shark 210e

v Predám

0

346

11.02.2012 22:51

David112 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK Worker 222A

v PC zostavy

17

1306

29.11.2008 21:19

prkyyynko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK Gladiator 4400

v PC zostavy

16

1108

19.12.2007 11:34

1fantz Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra