Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2013 17:24

Zdravím, chcel by som sa učiť programovať, ale mám zopár otázok:

1) Najdôležitejšie a najpoužívanejšie programovacie jazyky sú pravdepodobne C, C++, Java a HTML spolu s CSS a PHP. Preto by som sa chcel asi učiť
jeden z týchto. HTML, CSS a PHP sú na tvorbu webových stránok. Vedeli by ste stručne napísať, kde všade sa používajú C, C++ a Java?

2) Ktorý jazyk je ideálny pre úplných začiatočníkov?

3) Ktorý jazyk sa používa na platforme Android na tvorbu aplikácií s príponou .apk?

4) Ktoré jazyky sú použiteľné na viacerých operačných systémoch (hlavne Windows)?

5) Ktoré jazyky majú určite budúcnosť resp. s ktorými jazykmi sa dá najlepšie uplatniť?

6) Podľa mňa je operačný systém/software potrebný pre vznik jazykov a jazyky sú potrebné
pre vznik operačného systému. Čo bolo teda skôr - programovacie jazyky alebo operačný systém/software?

7) Koľko rokov sa treba aktívne venovať kódovaniu, aby som sa zaradil medzi skúsených programátorov, ktorí dokážu všetko nakódovať?

8) Popri kódovaní bude treba vedieť aj ako tak grafiku alebo dá sa (aspoň zatiaľ) zaobísť bez toho?

9) Operačný systém Windows 8 so sebou priniesol Windows Store, čo je niečo ako Play Store na Androide.
Ktorý programovací jazyk sa používa na vytváranie aplikácii vo Windows Store? Akú majú príponu tieto aplikácie?

10) V operačnom systéme Windows 8 sa dajú nainštalovať aj klasické programy a hry pre počítače s OS Windows,
ale aj tie, ktoré nájdeme vo Windows Store, správne?

11) Koľko približne rokov sa tomu treba venovať, aby nebol problém zvládnuť prijímačky na programátorskú vysokú školu? Vraj sa tam dostanú iba tí,
čo sa venujú programovaniu už od cca 12 rokov, ostatní akože nemajú šancu?

12) Je možné vedieť aj viacero jazykov? Sú od seba veľmi odlišné alebo stačí vedieť syntax každého z nich?


Ak viete odpovedať aspoň na časť z nich, píšte prosím (formou 1), 2), ...). Vopred ďakujem za pomoc.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2013 19:34

1) vypadol ti C# - s nim urobíš ako aplikácie (pre Windows, Windows Phone), tak aj weby. Celkovo porovnávaš jablká (html, css) a hrušky (C, Java).
2) ten, s ktorým začneš.
4) jednoznačne C# (ktorý je súčasťou .net frameworku)
5) aj keď sa už roky hovorí o tom, že php budúcnosť nemá, stále sa to nenaplnilo. Veľmi dobrú šancu máš s C#. Javu osobne považujem za pomaly umierajúci jazyk.
6) nerieš blbosti
7) toľko rokov, kým sa nenaučíš programovať tak, aby si sa mohol zaradiť medzi skúsených programátorov.
8) nie, nepoznám dobrého programátora, ktorý vie urobiť aspoň ako-tak peknú grafiku a naopak, nepoznám dobrého grafika, ktorý vie obstojne programovať.
9) načo ti je prípona? Ak sa naučíš programovať v C#, budeš vedieť robiť aplikácie aj pre WP a Metro (ako som písal vyššie).
10) áno, ale iba na Windows 8 Pro, na Windows RT spustíš iba "metro" aplikácie.
11) taká škola existuje? Neviem o tom.
12) je to možné. Ako máme vedieť, či sú odlišné, keď nevieme o akých jazykoch hovoríš?







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61
Bydlisko: Šaľa
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2013 19:36

1) Predovsetkym html a css sa za programovacie jazyky nepokladaju - jedna sa o znackovaci jazyk - nevytvoris v tom pouzitelny program (aj ked css3 je uz na vyssej urovni, ale aj tak cisto v html a css nemozno nic, co by sa dalo nazvat "programom"). V prvom rade musis sam vediet, ci chces kodit pre web, alebo robit desktopove aplikacie. C sa uc, ak chces pochopit zakladnym principom programovania, programuju sa v nom napr. operacne systemy a podobne veci s nizkou abstrakciou od hardveru (toto som vymslel sam, ak som to napisal blbo, tak ma niekto opravte :-) ). Vela ludi odporuca zacinat programovat prave v C. Ovsem, ak chces tvorit cisto weby, velky vyznam to nema. V C++ sa programuju bezne programy, ktore vyuzivas v pc - v zavislosti od konkretneho programu sa kombinuje aj s C a pod. V Jave vytvoris tiez programy a aplikacie rozneho druhu, pouziva sa aj ako serverovy jazyk pri weboch

2) Pokial sa chces zamerat na weby, tak html, css, php, ... . Inak by som zacal tym C-ckom, myslim si, da ti hlavne zaklady, aby si pochopil zakladne principy

3) Java

4) Hlavne Windows? V podstate vsetky. Ak by si chcel robit napr. na Macu, tam mas namiesto C++ Objective C

5) Vela ludi hlada prave Javu, obcas aj nejake C++ alebo Python, .net.... . Ak sa jedna o weby, asi uz vies :)

6) Najskor boli jednotky a nuly a postupnym vyvojom sa z nich vyvinuli jazyky, o ktorych sa tu bavime.

7) Myslim si, ze vsetko nedokazes nakodovat nikdy :D U kazdeho je to individualne, hlavne sa snaz postupovat od zakladov.

8) Pokial chces kodovat web, bez grafiky sa nezaobides, pokial aplikacie, ktore nebezia v oknach, ale v prikazovom riadku, tak ti je grafika zbytocna.

9) Da sa to aj s html, css a js, alebo druhou cestou c++, c# alebo visual basic. Ak si vyberies prvu moznost, pripona bude .html, v druhom pripade zrejme .exe

10) Spravne.

11) Na skoly je tu ina tema. Nerob si nejake vidiny o nejakej super extra programovacej skole na Slovensku.

12) Nie je to nevyhnutne, podla toho, co chces robit. Asi tazko by sa ti robil web, ked vies perfektne php, ale ani za nic nevies vycentrovat stranku. Ked sa naucis jeden jazyk, pochopis nejake principy a logiku, ktore mozes vyuzit aj pri inych jazykoch







_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.01.2013 9:55

Vďaka za odpovede. Aký je rozdiel medzi aplikáciami bežiacimi v oknách a v príkazovom riadku? Pri weboch sa grafika a rôzne efekty robia len cez obyčajné kódovanie? Taktiež by som chcel vedieť, v čom sú nakódované súbory .dll.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2013 10:03

Rozdiel ? Tak ja keď programujem (povedzme v Jave) tak najprv si všetko pripravím aby mi to ukazovalo v terminály a potom ako modul dorobím GUI.

.dll sú písané v takmer hocičom, prevažne C, C++, C#, Visual Basic, Visual Basic.Net, Delphi







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61
Bydlisko: Šaľa
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2013 11:13

konzolova aplikacia bezi v prikazovom riadku (cmd) - napr. https://www.youtube.com/watch?v=MSJhaWI18Qs . Vo weboch sa da do urcitej miery robit cez kod aj grafika (pozri si nejake css3 priklady), ale vzdy ide o skombinovanie obrazkov, ktore si upravis/vytvoris v nejakom grafickom editore a skombinujes ich s kodom - takyto obrazok moze sluzit napr. ako pozadie stranky, klikatelna polozka menu a pod.







_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.01.2013 19:32

Prečo sa nikde nevyskytujú prípony (napr. cc,cpp,cxx,h,hpp), ktoré sa používajú napr. pri jazyku C++, keď je tak populárny a používaný? Vývojári dávajú svoje C++ kódy do súborov iných prípon alebo?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2013 19:33

lebo to sú príponý zdrojových súborov







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61
Bydlisko: Šaľa
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2013 21:38

mas to podobny princip, ako v hocijakych inych programoch - napr. aj vo photoshope mas zdroj svojej prace v .psd, ale vysledny obrazok ulozis napr. do .jpg - jednak je dany vystup spracovatelny na vsektych pc a zaroven ako tak zabranuje spätnému preniknutiu do zdrojovych suborov pre nepovolanu osobu







_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.01.2013 13:36

Rozmýšľam, že začnem C++. Mám knihy Naučte sa C++ za 21 dní a Majstrovstvo v C++. Poznáte tieto knihy resp. môžem začať u nich? Alebo by som mal začať so samotným C? Naozaj sa na vytváranie aplikácií na Androide používa iba Java?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 31.01.2013 20:59

pre android aj C#, ale java je tam preferovanejšia asi.

Hm, to by som nerobil :D začni s niečim iným, Pascal, Assembler, C, potom Python, Delphi, C++, Java, C# ... nezačínaj hneď s objektovými jazykmi.







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.01.2013 22:24

Môžeš niečo viac napísať o objektových jazykoch resp. v čom sú iné od ostatných? Inak s Pascalom už chvíľu robím.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.01.2013 23:12

Prečo nezačneš rovno s pekným jazykom, ktorý má budúcnosť - C#? Ja som pred viac ako 10 (či 15?) rokmi začínal s Pascalom, dnes by som ho určite nepoužil.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2013 7:42

Styracoz píše:
Môžeš niečo viac napísať o objektových jazykoch resp. v čom sú iné od ostatných? Inak s Pascalom už chvíľu robím.


http://en.wikipedia.org/wiki/Object-ori ... rogramming







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.02.2013 10:15

shaggy píše:
Prečo nezačneš rovno s pekným jazykom, ktorý má budúcnosť - C#? Ja som pred viac ako 10 (či 15?) rokmi začínal s Pascalom, dnes by som ho určite nepoužil.


Pretože Pascal sa učí na škole a C# je tiež objektový jazyk a vraj by som s takým nemal začínať.. C, C++ a Java budúcnosť nemajú? :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2013 17:37

Nechces zacinat s objektovym jazykom, ale pytas sa na C++ a Javu? To mi moc zmysel nedava. Koncept OOP nie je ale az tak tazky na pochopenie, takze by som sa C# nebal.
Odporucal by som ti neprogramovat 'okienkove' aplikacie, pretoze vyklikavanie kravin v IDE ti moc na skille neprida, radsej programuj konzolove aplikacie, kde si potrenujes algoritmy. V C# to samozrejme ide.
Co sa tyka C++, nemyslim si, ze je na zaciatok vhodne-- pre C++ programatora je lepsie, ked aspon rozumie, ako sa datove struktury, s ktorymi pracuje, ukladaju do pamate -> takze z tohto pohladu nie je odveci zacat najprv s C (obcas sa nam v skole na cvikach z C++ stavalo, ze viacej sme sa hrabali v ASM ako v C++, sice tomu skoro nikto nerozumel, ale cviciaci sa nam to snazil tak-nejak priblizit a dost to pomahalo : ). Ak to riesit nechces, ist smerom C# alebo Python nebude urcite zly napad.
Este jedneho chrobaka do hlavy zasadim : ) vsetci ti odporucaju imperativne jazyky, ale mna osobne by velmi zaujimalo, co vyrastie z cloveka, ktory zacne s funkcionalnym jazykom ako prvym. Je to nieco menej tradicne, mnohi imperativni programatori s tym maju sakra problem, lebo "to nema ani cykly" a uz su strateni, ale programovat sa v tom da sikovne a efektivnejsie (ked sa s tym skamaratis : ) a ze je takyto pristup dobry, vidiet na tom, ze funkcionalne prvky sa rozliezaju do takmer vsetkych ostatnych jazykov. Ak by ta to zaujalo, tak Haskell alebo F#.
Mimochodom, studium informatiky nestoji na programovani.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.02.2013 14:51

Lupajz, prečo myslíš, že nie je vhodné začať s objektívnym jazykom? Aplikácie v oknách a v príkazovom riadku dokážu robiť všetky jazyky? Kde/ako si určím, či bude aplikácia bežať v oknách alebo v príkazovom riadku? Aký jazyk sa používa na tvorbu aplikácií vo Windows Store?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2013 16:38

Styracoz - prečo sa neustále pýtaš na to isté (myslím konkrétne to, v akom jazyku sú písané aplikácie vo Windows Store)?
Odpoveď si dostal, myslíš že opakovaním otázky dostaneš inú odpoveď?

Nepočúvaj rady neskúsených ľudí (lupajz), ktorí ti radia nezačínať objektovými jazykmi a pritom v tej istej vede napíšu, že máš začať napr. s C#. Na tom je vidieť, že sa do toho absolútne nevyzná (C# je objektový) a radí ti blbosti. Assembler nevyužiješ, pascal nevyužiješ. S C# budeš vedieť programovať web stránky (asp.net), aplikácie pre windows - desktopové aj tzv. metro (čiže tie vo Windows Store, na ktorý sa neustále pýtaš). Začneš s jazykom, ktorý je dobre navrhnutý, má budúcnosť, má dobrú komunitu a naučí ťa dobrý programátorským základom. Tu by som zbytočne neriešil, či sa púšťať do starého jazyka (pascal a pod.) a išiel by som rovno do C#.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.02.2013 17:06

Pardon shaggy, nejak mi vtedy tá odpoveď ušla. Asi začnem s C, pretože veľa ľudí odporúča začať práve týmto jazykom a potom asi prejdem na C#. Ale ešte by ma zaujímala odpoveď na otázku z predošlého príspevku. Vie niekto?

Styracoz píše:
Aplikácie v oknách a v príkazovom riadku dokážu robiť všetky jazyky? Kde/ako si určím, či bude aplikácia bežať v oknách alebo v príkazovom riadku?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 03.02.2013 17:42

Styracoz píše:
Vie niekto?
Styracoz píše:
Aplikácie v oknách a v príkazovom riadku dokážu robiť všetky jazyky? Kde/ako si určím, či bude aplikácia bežať v oknách alebo v príkazovom riadku?

Nie všetky.
A kde si to určíš? To je ťažké zodpovedať, ak nemáš žiadne vedomosti o fungovaní operačných systémov. Jednoducho ale: Kde? V kóde. Ako? Tak, že si tam vytvoríš, alebo nevytvoríš okno.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.02.2013 18:29

V C, C++, C# a Java sa dajú robiť aplikácie aj v príkazovom riadku a aj v oknách?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 05.02.2013 18:46

Áno...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.02.2013 19:04

Ešte len tak pre zaujímavosť, ktoré významné programy a aplikácie sú vytvorené cez C, C++, C# a Java? :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 05.02.2013 20:30

Zvladnes vygooglit aj sam. Schopnost hladat informacie sam je v kariere programatora velmi dolezita.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2013 14:36

No len akurát toto mi nejak nejde vygoogliť. :/


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2013 14:44

Tak sa snaž viac, toto je úplná banalita oproti hľadaniu riešenia počas programovania. Ak nevieš nájsť ani len toto, na programovanie sa rovno vykašli.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2013 16:05

Hľadať riešenie potrebovať nebudem. :) Skúsim hľadať ďalej...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programovanie - pomoc

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2013 16:09

Vidno ako málo vieš ešte o programovaní... :rolleyes: Ak si myslíš, že programátori sú chodiace encyklopédie obsahujúce odpoveď na každú situáciu, tak to želám veľa šťastia :) Ako písal Ďuri, schopnosť hľadať informácie na googli je pre hocijakého programátora úplný základ, je jedno, v čom budeš napokon programovať...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2013 22:11

Styracoz píše:
Ešte len tak pre zaujímavosť, ktoré významné programy a aplikácie sú vytvorené cez C, C++, C# a Java? :)

Napíš zoznam programov, ktoré používaš (včetne hier) na PC aj v mobile/tablete a drvivá väčšina. Nehovoriac o tom operačnom systéme, z ktorého práve píšeš, každom externom zariadení, ktoré k pc pripojíš, či napríklad mikrovlnke, v ktorej si zohrievaš jedlo...







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.13
Prihlásený: 12.02.13
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2013 16:06

je to off topic, ale ak chcete chytrou knizku, tak som videl v Albatrosu ajty knizky so zľavou a programovanie tam bude taky :) www.albatrosmedia.sk/pocitace.html


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. POMOC -Programovanie phpBB Forum

v Redakčné systémy

2

989

18.02.2008 12:50

SexponukySk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. programovanie

v Ostatné

11

841

08.01.2011 18:44

TommyHot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. programovanie

v Smartfóny a tablety

4

668

20.07.2011 19:26

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programovanie?

v Ostatné

3

582

10.03.2011 20:06

Echo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programovanie

v Ostatné

3

639

16.07.2010 10:22

Echo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. programovanie

v Ponuka práce

1

1311

25.10.2006 16:35

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programovanie

v Ostatné

14

581

15.11.2021 16:11

eon5 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROGRAMOVANIE

v Ostatné

6

1004

12.10.2007 21:45

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. programovanie

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

19

1121

12.09.2012 8:39

Fico Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programovanie :??

v PHP, ASP

5

642

13.06.2007 14:21

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programovanie hier

v Ostatné

2

2316

16.10.2010 8:55

ElNorka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programovanie aruina

v Ponuka práce

0

5187

18.01.2019 11:26

ironwood Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. programovanie mikroprocesorov

v Elektronika

1

1103

29.04.2009 16:19

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sieťové programovanie

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

8

1243

27.04.2009 2:09

euthanan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zaciatocnik programovanie

v Ostatné

7

820

04.05.2015 15:07

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programovanie, algoritmy

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

6

1056

05.08.2009 16:46

neutronmind Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra