nainstalujes ho, vtrvoris si konto (meno heslo) a potom dole mas taky gombik v ktorom mas taky trojuholnik, na ten kliknes a zvolis "Join existing network" potom vpises adresu a heslo danej miestnosti a tym to konci. Ked si zadal vsetko spravne, si v miestnosti s ostatnimi a mozete hrat po tzv. "virtual lan". V niektorych hrach (generals) atd je pretym potrebne v nastaveniach "network" zvolit IP, teda zmenit tvoji internu/externu na IP ktoru ti pridelil Hamachi (tu IP ti ukazuje v uplne hornej casti ked je hamachi zapnuty).
ked chces nejake miestnosti na hry, navstiv:
http://www.hamachi.sk/ 