[ Príspevkov: 2755 ] 1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 12.06.26
Príspevky: 3170
Témy: 86 | 86
Bydlisko: Senica
NapísalOffline : 21.09.2016 14:35 | Politika - svet (zahranicie)

Politika - svet (zahranicie)


_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.10.12
Prihlásený: 06.06.26
Príspevky: 214
Témy: 50 | 50
NapísalOffline : 21.09.2016 14:37 | Politika - svet (zahranicie)

No ako vravim nerozumiem, si bud uplne vymlety, alebo nevies citat

Ak by som ti nadaval do kok... tak mi povies, ze keby sme sa stretli tak by som take gule nemal ako za pc
ked poviem svoj nazor, ze mi to pride divne a z tvojho hladiska nepochopitelne, nerozumne tak zasa nemam gule a nechcem sa priznat, ze som rusofil

Mam rad borsc som rusofil

cakal som, ze mi to vysvetlis preco do toho ruska vlada zasahuje urcite je v sporte vela ropy, plynu, uzemia a podobnych veci

tu urcite zasahovala vlada, nie jednotlivec, nie tim, vlada
v usa a inde, mozno jednotlivec, mozno tim, vlada (podla teba urcite nie) podla mna v rusku tiez nie tak ako nezasahuje nasa vlada

len toto si prajem vysvetlit, ak je to mozne, ze preco co z toho maju a prave rusi a nik ini, korejci napr a podobny nacionalisti a co ja viem co vsetko, ze prave len 1 stat zo vsetkych, len tam sa do toho miesa vlada a su tu ine diktatury a podobne
(cital som ze niekde dali sportovcov zavriet lebo sa nesnazili tak preco to nespravil tento rozumny praotec)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 21.09.2016 15:07 | Politika - svet (zahranicie)

Neotravuj s tym mna. K tomu zaveru dospela komisia (nie je americka). Skus im napisat, ze sa Ti nepaci ich zaver a ziadas o vysvetlenie.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.10.12
Prihlásený: 06.06.26
Príspevky: 214
Témy: 50 | 50
NapísalOffline : 21.09.2016 15:19 | Politika - svet (zahranicie)

Ospravedlnujem sa, ked som ta otravoval, alebo otravujem, ale si jediny, ktory pise a toto je diskusia tak som pisal (som v robote nudim sa :D)
ja som to bral ako rozpravu pri pive, dufam, ze som ta nenastval, alebo inych co to budu citat

a nech by ta komisia bola aj ruska je mi to jedno. len tak pre zaujimavost mna nazvat rusofilom, ako keby si vynadal cernochovi zo subsaharskej afriky ze je cinan


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 21.09.2016 15:57 | Politika - svet (zahranicie)

Kopto píše:
No ako vravim nerozumiem, si bud uplne vymlety, alebo nevies citat

Neviem v akom svete zijes ale toto by ma urcite nastvalo/urazilo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 15.01.25
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 21.09.2016 22:42 | Politika - svet (zahranicie)

No veru Kopto uvazuje mudro, hlada priciny, motivy. Nerusofilovi k prozretelnosti staci, ze sa dozvie nieco zle.


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 22.09.2016 5:55 | Politika - svet (zahranicie)

Ako sa uz len velmi tesim, ako vy dve sestricky budete hladat priciny a motivy az to bude opacne a niekto vytiahne clanok proti USA. To ma velmi zaujima.

Ako Ti uz raz povedal Daron, to iste kludne moze robit aj vlada USA, ale dokazali to "zial" len tej Ruskej :)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.10.12
Prihlásený: 06.06.26
Príspevky: 214
Témy: 50 | 50
NapísalOffline : 22.09.2016 9:06 | Politika - svet (zahranicie)

A k tej propagande co sme sa bavili,

ako som pisal, americania zbombardovali syrsku armadu, ospravedlnili sa, rusi chcu zvolat zasadanie bezpecnocnostnej rady osn, ze naco (viem ze si to spravil) koordinuj utoky s druhou stranou a uz sa to nestane
rusi zbombardoval humanitarny konvoj, americania obvinili rusov a syrcanov, osn stoplo humanitarne akcie, americania zvolavaju bezpecnostnu radu, naco (rusi aj syrcania im povedali, ze to nespravili) naco zvolavat Br ked to spravili teroristi, po preskumani osn spusta humanitarne akcie
takymto veciam ja nerozumiem rusi veria (vedia dokazat) americanom, ze to spravili, americanie neveria (nevedia dokazat) rusom ze to nespravili,
kto to spravil a na ci rozkaz je mi to jedno aj tak sa to nikdy nedozviem, neverim, ze to spravili americania ani rusi - znova co ma z toho, ze zbombardujem hum. konvoj len ak by som chcel chaos


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 22.09.2016 9:20 | Politika - svet (zahranicie)

Pozri sa dole na klavesnicu. Vedla ciarky je tam aj bodka. Mozno sa to potom bude dat citat.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 22.09.2016 9:22 | Politika - svet (zahranicie)

A ty, skor ako ho zacnes kritizovat, mal by si sa zamysliet nad motivom a dovodom preco tam tie bodky nema. Nasledne vysvetlenie ignorovat a napisat mu, ze je vymlety ;)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 22.09.2016 12:25 | Politika - svet (zahranicie)

Ja viem preco tam nie su bodky. To je ako ked ta prezenie, tiez to vsetko vyjde naraz a nemas cas odstrihovatva delit to, ako pri normalnej stolici.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 09.11.2016 7:45 | Politika - svet (zahranicie)

Donald bude novy prezident :) "


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 12.06.26
Príspevky: 3170
Témy: 86 | 86
Bydlisko: Senica
NapísalOffline : 09.11.2016 7:55 | Politika - svet (zahranicie)

ja to tym amikom doprajem, tak ako doprajem sprostym slovakom fica, maju co si zasluzia


_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 09.11.2016 7:57 | Politika - svet (zahranicie)

Velmi nebolo medzi cim vyberat. Je to akoby u nas boli volbi medzi Monikou Flasikovou Benovou a Borisom Kollarom. Taketo prirovnanie som niekde videl a myslim, ze to na 100% pasuje.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 12.06.26
Príspevky: 3170
Témy: 86 | 86
Bydlisko: Senica
NapísalOffline : 09.11.2016 7:59 | Politika - svet (zahranicie)

az by bola Monika vcelku uspesnou ministerkou zahranicnych veci tak mozno, tu ide skor o to ze je zena a aj vacsina zien bude skor verit muzovi, aj ked im bude strkat ruku do nohaviciek


_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 15.01.25
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 09.11.2016 17:23 | Politika - svet (zahranicie)

M0f0 píše:
ja to tym amikom doprajem, tak ako doprajem sprostym slovakom fica, maju co si zasluzia


Imigrantov co tak chceli si asi nezasluzia, tych by som im doprial tiez. Ludia podla mna podvedome citia, ze ten styl vyjadrovania a vystupovania ala Trump nie je realne zlo (na ktore mnoho liberalnych moralistov tak rado poukazuje). Z Trumpa je citit akciu namiesto nekonecneho polemizovania. Proste je treba postavit tak samozrejmu a kazdodennu vec akou je plot a bolo treba najst niekoho kto to urobi. To je cela logika. Komu normalnemu chodia ludia do domu cez okno a nie cez branu?


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 09.11.2016 17:27 | Politika - svet (zahranicie)

Politika - svet (zahranicie)

Taaak to všetko vysvetľuje :D :-D


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 12.06.26
Príspevky: 3170
Témy: 86 | 86
Bydlisko: Senica
NapísalOffline : 10.11.2016 0:04 | Politika - svet (zahranicie)

incredible píše:
M0f0 píše:
ja to tym amikom doprajem, tak ako doprajem sprostym slovakom fica, maju co si zasluzia


Imigrantov co tak chceli si asi nezasluzia, tych by som im doprial tiez. Ludia podla mna podvedome citia, ze ten styl vyjadrovania a vystupovania ala Trump nie je realne zlo (na ktore mnoho liberalnych moralistov tak rado poukazuje). Z Trumpa je citit akciu namiesto nekonecneho polemizovania. Proste je treba postavit tak samozrejmu a kazdodennu vec akou je plot a bolo treba najst niekoho kto to urobi. To je cela logika. Komu normalnemu chodia ludia do domu cez okno a nie cez branu?


Toto olutujem ale co uz. Myslis ten plot za 15 mld dolarov? Ozaj a o tuneloch si uz pocul?


_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 12.11.2016 20:12 | Politika - svet (zahranicie)

nj Trump chce postaviť múr na hranici s Mexicom a platiť ho majú Mexičania :D nejak takto

Politika - svet (zahranicie)

alebo

Politika - svet (zahranicie)

:D


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 26.11.2016 10:56 | Politika - svet (zahranicie)

O jedneho komunistu menej, umrel Fidel Castro.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 26.11.2016 13:26 | Politika - svet (zahranicie)

Dalo by sa povedat, ze konecne je z neho dobry komunista.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 05.12.2016 20:42 | Politika - svet (zahranicie)

http://finweb.hnonline.sk/ekonomika/871390-venezuelcanov-drvi-hyperinflacia-vlada-chce-problem-riesit-novymi-bankovkami

Socializmuz v plnej krase, sudruhovi Blahovi by sa tam urcite pacilo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 05.12.2016 20:58 | Politika - svet (zahranicie)

Citácia:
Socialistický prezident Nicolás Maduro dlhodobo za stav krajiny obviňuje USA a západný svet.

Stara dobra klasika...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49 | 49
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 05.12.2016 21:35 | Politika - svet (zahranicie)

Zabudol spomenut aj Radičovú...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 17250
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 11.12.2016 13:04 | Politika - svet (zahranicie)

http://ceskoaktualne.cz/2016/11/zpravy-ze-sveta/muslimove-vyhaneji-brity-bezte-pryc-tady-nemate-co-delat/


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 11.12.2016 13:09 | Politika - svet (zahranicie)

:D

Citas konspiracne weby takto na obed?
http://ceskoaktualne.cz/2015/11/zpravy-ze-sveta/senat-usa-potvrzuje-ze-chemtrails-jsou-realne-a-zabiji-nas/
http://ceskoaktualne.cz/2016/02/zpravy-ze-sveta/saudska-princezna-otevrene-promluvila-o-chemtrails-a-geoinzenyrstvi/
http://ceskoaktualne.cz/2015/12/zpravy-ze-sveta/nalezena-sokujici-fakta-potvrzujici-chemtrails/
http://ceskoaktualne.cz/2016/01/zpravy-ze-sveta/ockovani-v-latinske-americe-zpusobilo-vady-novorozencum/
http://ceskoaktualne.cz/2016/07/zpravy-k-zamysleni/n-ockovane-deti-maji-az-5krat-vice-nemoci-nez-neockovane/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 15.01.25
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 11.12.2016 16:58 | Politika - svet (zahranicie)

Zaujimalo by ma ako situacia pokrocila od vtedy co to zacalo. Kolko miest uz pohltili?


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 11.12.2016 17:03 | Politika - svet (zahranicie)

Ockovane deti ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 15.01.25
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 11.12.2016 17:06 | Politika - svet (zahranicie)

co?


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 17250
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 11.12.2016 17:40 | Politika - svet (zahranicie)

Mozno ze web ktory som postol je bulvarno konspiracny, ale nic to nemeni na tom ze sa to vo svete realne deje. Zena teraz bola vo Frankfurte na sluzobke a sa bala sama chodit po ulici, v centre postavaju skupinky imigrantov co pokrikuju na zeny, niekedy ich aj fyzicky konfrontuju a vsade plno odpadkov. Domaci sa tvaria ze sa nic nedeje, policajtov siroko daleko nikde. V Anglicku bezna vec - mam to od ludi co tam ziju a pracuju ze muslimovia natvrdo neoficialne zabrali casti miest.


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
 [ Príspevkov: 2755 ] 1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92


Politika - svet (zahranicie)



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 115, 116, 117 ]

v Diskusia

3501

78723

06.12.2025 9:28

Ercole

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Diskusia

6457

117324

06.04.2014 11:37

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parkovacia politika v BA

v Diskusia

6

1266

01.04.2022 21:33

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

741

24.09.2011 13:52

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Praca zahranicie

v Diskusia

20

2002

21.01.2011 7:49

vladopt

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

WIN7 zahranicie

v Windows

2

591

28.02.2010 21:06

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Windows

2

1273

23.12.2005 18:37

p55p

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pozicanie auta - zahranicie

v Diskusia

2

704

14.05.2018 10:44

doubleR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

777

15.12.2009 20:54

Craig

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chello a zahranicie

v Internet, služby a sociálne siete

3

781

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

4195

30.06.2015 21:25

Arcetazz

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Svet v 360°

v Novinky

2

966

12.08.2009 9:47

Thomas4492

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1359

09.04.2008 1:22

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

1041

23.01.2008 17:55

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1446

04.08.2011 22:53

Joz1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

MSI vypouští na svět další grafickou kartu - NX8400GS-T

v Novinky

2

615

11.08.2007 12:46

mach4



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF