Stránka: 86 z 92
| [ Príspevkov: 2755 ] | 1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 06.01.08 Prihlásený: 12.06.26 Príspevky: 3170 Témy: 86 | 86 Bydlisko: Senica |
_________________ PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4 NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro |
|
Registrovaný: 04.10.12 Prihlásený: 06.06.26 Príspevky: 214 Témy: 50 | 50 |
No ako vravim nerozumiem, si bud uplne vymlety, alebo nevies citat
Ak by som ti nadaval do kok... tak mi povies, ze keby sme sa stretli tak by som take gule nemal ako za pc ked poviem svoj nazor, ze mi to pride divne a z tvojho hladiska nepochopitelne, nerozumne tak zasa nemam gule a nechcem sa priznat, ze som rusofil
Mam rad borsc som rusofil
cakal som, ze mi to vysvetlis preco do toho ruska vlada zasahuje urcite je v sporte vela ropy, plynu, uzemia a podobnych veci
tu urcite zasahovala vlada, nie jednotlivec, nie tim, vlada v usa a inde, mozno jednotlivec, mozno tim, vlada (podla teba urcite nie) podla mna v rusku tiez nie tak ako nezasahuje nasa vlada
len toto si prajem vysvetlit, ak je to mozne, ze preco co z toho maju a prave rusi a nik ini, korejci napr a podobny nacionalisti a co ja viem co vsetko, ze prave len 1 stat zo vsetkych, len tam sa do toho miesa vlada a su tu ine diktatury a podobne (cital som ze niekde dali sportovcov zavriet lebo sa nesnazili tak preco to nespravil tento rozumny praotec)
|
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
Neotravuj s tym mna. K tomu zaveru dospela komisia (nie je americka). Skus im napisat, ze sa Ti nepaci ich zaver a ziadas o vysvetlenie.
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 04.10.12 Prihlásený: 06.06.26 Príspevky: 214 Témy: 50 | 50 |
Ospravedlnujem sa, ked som ta otravoval, alebo otravujem, ale si jediny, ktory pise a toto je diskusia tak som pisal (som v robote nudim sa  ) ja som to bral ako rozpravu pri pive, dufam, ze som ta nenastval, alebo inych co to budu citat a nech by ta komisia bola aj ruska je mi to jedno. len tak pre zaujimavost mna nazvat rusofilom, ako keby si vynadal cernochovi zo subsaharskej afriky ze je cinan
|
|
Registrovaný: 22.08.11 Prihlásený: 14.12.23 Príspevky: 2361 Témy: 11 | 11 |
Kopto píše: No ako vravim nerozumiem, si bud uplne vymlety, alebo nevies citat Neviem v akom svete zijes ale toto by ma urcite nastvalo/urazilo.
|
|
Registrovaný: 11.02.09 Prihlásený: 15.01.25 Príspevky: 2208 Témy: 145 | 145 Bydlisko: Liptovský M... |
No veru Kopto uvazuje mudro, hlada priciny, motivy. Nerusofilovi k prozretelnosti staci, ze sa dozvie nieco zle.
_________________ "Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it." - unknown author |
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
Ako sa uz len velmi tesim, ako vy dve sestricky budete hladat priciny a motivy az to bude opacne a niekto vytiahne clanok proti USA. To ma velmi zaujima. Ako Ti uz raz povedal Daron, to iste kludne moze robit aj vlada USA, ale dokazali to "zial" len tej Ruskej 
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 04.10.12 Prihlásený: 06.06.26 Príspevky: 214 Témy: 50 | 50 |
A k tej propagande co sme sa bavili,
ako som pisal, americania zbombardovali syrsku armadu, ospravedlnili sa, rusi chcu zvolat zasadanie bezpecnocnostnej rady osn, ze naco (viem ze si to spravil) koordinuj utoky s druhou stranou a uz sa to nestane rusi zbombardoval humanitarny konvoj, americania obvinili rusov a syrcanov, osn stoplo humanitarne akcie, americania zvolavaju bezpecnostnu radu, naco (rusi aj syrcania im povedali, ze to nespravili) naco zvolavat Br ked to spravili teroristi, po preskumani osn spusta humanitarne akcie takymto veciam ja nerozumiem rusi veria (vedia dokazat) americanom, ze to spravili, americanie neveria (nevedia dokazat) rusom ze to nespravili, kto to spravil a na ci rozkaz je mi to jedno aj tak sa to nikdy nedozviem, neverim, ze to spravili americania ani rusi - znova co ma z toho, ze zbombardujem hum. konvoj len ak by som chcel chaos
|
|
|
Pozri sa dole na klavesnicu. Vedla ciarky je tam aj bodka. Mozno sa to potom bude dat citat.
|
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
A ty, skor ako ho zacnes kritizovat, mal by si sa zamysliet nad motivom a dovodom preco tam tie bodky nema. Nasledne vysvetlenie ignorovat a napisat mu, ze je vymlety 
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
|
Ja viem preco tam nie su bodky. To je ako ked ta prezenie, tiez to vsetko vyjde naraz a nemas cas odstrihovatva delit to, ako pri normalnej stolici.
|
|
|
Donald bude novy prezident  "
|
|
Registrovaný: 06.01.08 Prihlásený: 12.06.26 Príspevky: 3170 Témy: 86 | 86 Bydlisko: Senica |
ja to tym amikom doprajem, tak ako doprajem sprostym slovakom fica, maju co si zasluzia
_________________ PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4 NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro |
|
|
Velmi nebolo medzi cim vyberat. Je to akoby u nas boli volbi medzi Monikou Flasikovou Benovou a Borisom Kollarom. Taketo prirovnanie som niekde videl a myslim, ze to na 100% pasuje.
|
|
Registrovaný: 06.01.08 Prihlásený: 12.06.26 Príspevky: 3170 Témy: 86 | 86 Bydlisko: Senica |
az by bola Monika vcelku uspesnou ministerkou zahranicnych veci tak mozno, tu ide skor o to ze je zena a aj vacsina zien bude skor verit muzovi, aj ked im bude strkat ruku do nohaviciek
_________________ PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4 NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro |
|
Registrovaný: 11.02.09 Prihlásený: 15.01.25 Príspevky: 2208 Témy: 145 | 145 Bydlisko: Liptovský M... |
M0f0 píše: ja to tym amikom doprajem, tak ako doprajem sprostym slovakom fica, maju co si zasluzia Imigrantov co tak chceli si asi nezasluzia, tych by som im doprial tiez. Ludia podla mna podvedome citia, ze ten styl vyjadrovania a vystupovania ala Trump nie je realne zlo (na ktore mnoho liberalnych moralistov tak rado poukazuje). Z Trumpa je citit akciu namiesto nekonecneho polemizovania. Proste je treba postavit tak samozrejmu a kazdodennu vec akou je plot a bolo treba najst niekoho kto to urobi. To je cela logika. Komu normalnemu chodia ludia do domu cez okno a nie cez branu?
_________________ "Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it." - unknown author |
|
Registrovaný: 12.02.10 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 13971 Témy: 747 | 747 Bydlisko: Žilina - Li... |
_________________ MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11 |
|
Registrovaný: 06.01.08 Prihlásený: 12.06.26 Príspevky: 3170 Témy: 86 | 86 Bydlisko: Senica |
incredible píše: M0f0 píše: ja to tym amikom doprajem, tak ako doprajem sprostym slovakom fica, maju co si zasluzia Imigrantov co tak chceli si asi nezasluzia, tych by som im doprial tiez. Ludia podla mna podvedome citia, ze ten styl vyjadrovania a vystupovania ala Trump nie je realne zlo (na ktore mnoho liberalnych moralistov tak rado poukazuje). Z Trumpa je citit akciu namiesto nekonecneho polemizovania. Proste je treba postavit tak samozrejmu a kazdodennu vec akou je plot a bolo treba najst niekoho kto to urobi. To je cela logika. Komu normalnemu chodia ludia do domu cez okno a nie cez branu? Toto olutujem ale co uz. Myslis ten plot za 15 mld dolarov? Ozaj a o tuneloch si uz pocul?
_________________ PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4 NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro |
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
nj Trump chce postaviť múr na hranici s Mexicom a platiť ho majú Mexičania  nejak takto  alebo  
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
|
O jedneho komunistu menej, umrel Fidel Castro.
|
|
Registrovaný: 22.08.11 Prihlásený: 14.12.23 Príspevky: 2361 Témy: 11 | 11 |
Dalo by sa povedat, ze konecne je z neho dobry komunista.
|
|
Registrovaný: 22.08.11 Prihlásený: 14.12.23 Príspevky: 2361 Témy: 11 | 11 |
Citácia: Socialistický prezident Nicolás Maduro dlhodobo za stav krajiny obviňuje USA a západný svet. Stara dobra klasika...
|
|
Registrovaný: 23.03.09 Príspevky: 3043 Témy: 49 | 49 Bydlisko: Trnava |
Zabudol spomenut aj Radičovú...
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 17250 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 11.02.09 Prihlásený: 15.01.25 Príspevky: 2208 Témy: 145 | 145 Bydlisko: Liptovský M... |
Zaujimalo by ma ako situacia pokrocila od vtedy co to zacalo. Kolko miest uz pohltili?
_________________ "Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it." - unknown author |
|
Registrovaný: 22.08.11 Prihlásený: 14.12.23 Príspevky: 2361 Témy: 11 | 11 | |
Registrovaný: 11.02.09 Prihlásený: 15.01.25 Príspevky: 2208 Témy: 145 | 145 Bydlisko: Liptovský M... |
co?
_________________ "Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it." - unknown author |
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 17250 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
Mozno ze web ktory som postol je bulvarno konspiracny, ale nic to nemeni na tom ze sa to vo svete realne deje. Zena teraz bola vo Frankfurte na sluzobke a sa bala sama chodit po ulici, v centre postavaju skupinky imigrantov co pokrikuju na zeny, niekedy ich aj fyzicky konfrontuju a vsade plno odpadkov. Domaci sa tvaria ze sa nic nedeje, policajtov siroko daleko nikde. V Anglicku bezna vec - mam to od ludi co tam ziju a pracuju ze muslimovia natvrdo neoficialne zabrali casti miest.
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Stránka: 86 z 92
| [ Príspevkov: 2755 ] | 1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92 |
Podobné témy | | Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | [ Choď na stránku: 1 ... 115, 116, 117 ] v Diskusia | 3501 | 78723 | 06.12.2025 9:28 Ercole |  | [ Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ] v Diskusia | 6457 | 117324 | 06.04.2014 11:37 JanoF |  | v Diskusia | 6 | 1266 | 01.04.2022 21:33 Semp |  | v Obchody, reklamácie a právo | 2 | 741 | 24.09.2011 13:52 michalesku |  | v Diskusia | 20 | 2002 | 21.01.2011 7:49 vladopt |  | v Windows | 2 | 591 | 28.02.2010 21:06 Jaro |  | v Windows | 2 | 1273 | 23.12.2005 18:37 p55p |  | v Diskusia | 2 | 704 | 14.05.2018 10:44 doubleR |  | v Obchody, reklamácie a právo | 0 | 777 | 15.12.2009 20:54 Craig |  | v Internet, služby a sociálne siete | 3 | 781 | 10.05.2008 10:43 Gaston.Glock |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Krčma | 71 | 4195 | 30.06.2015 21:25 Arcetazz |  | v Novinky | 2 | 966 | 12.08.2009 9:47 Thomas4492 |  | v Obchody, reklamácie a právo | 1 | 1359 | 09.04.2008 1:22 br4n0 |  | v Novinky | 1 | 1041 | 23.01.2008 17:55 mimkork |  | v Novinky | 19 | 1446 | 04.08.2011 22:53 Joz1 |  | v Novinky | 2 | 615 | 11.08.2007 12:46 mach4 |
|