Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.08
Prihlásený: 14.11.17
Príspevky: 225
Témy: 74
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2009 13:28

Prosim o objektivnu kritiku navrhu:
http://www.only4web.com/cvclm/index.php
Obrazky su len ilustracne... :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2009 14:10

Do headeru miesto cierneho obdlznika aspon nejaky jemny prechod, nech to nie je cisto cierna plocha..

a v menu pod polozky tiez nieco jemne a jednoduche, nech to nie je holy text..

jednoduche to je, nie je to umelecke dielo, ale ani otrasne a da sa na to v pohode pozerat..







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.08
Prihlásený: 14.11.17
Príspevky: 225
Témy: 74
Bydlisko: Michalovce
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.06.2009 14:12

Blackshadow >>
1. prechod cierno-biely??
2.to menu mas namysli pozadie za textom alebo skôr nejaky "underline"???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2009 14:16

Nie cierno biely.. Skor nejaky pekny bielo sivy, alebo take nieco.. Ciernu by som tam nepchal..

V menu nejake jednoduche tlacitka, alebo aspon odrazky pred textom..







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2009 15:42

ten vevericiak z doby ladovej tam nema co hladat. Nemozes pouzit nieco co vytvoril niekto iny na svojej stranke.

edit: teraz som si vsimol ze sa ten obrazok za kazdym novym nacitanim zmeni.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.08
Prihlásený: 14.11.17
Príspevky: 225
Témy: 74
Bydlisko: Michalovce
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.06.2009 15:55

Blackshadow >> Upravil som to podla tojho navrhu.. Dufam, ze ku spokojnosti... Pouzil som na prechod taky isty odtien sivej ako je farba pisma.. :D
NieSomCvok >> No tie obrazky si tam uz chalan,ktory chcel tu stranku,da podla seba..kedze mi nijake foto nedal.. Uviedal som to aj v mojom 1 prispevku..
Citácia:
Obrazky su len ilustracne...

Inac k tym obrazok..Sice v tomto nie som odbornik, ale preco by som na stranke nemohol pouzit obrazky, ktore su volne siritelne na internete???
Ved napr. stranok s tematikou/wallpapermi "auto" je na nete "milion" a predpokladam, ze tvorcovia(prevadzkovatelia) stranok nie su autormi/tvorcami tych aut, ktorych obrazky maju na strankach.. :?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2009 16:59

>> myslím, že si nevystihol čo chcel BS :)

Ja mám výhrady voči obsahu, Enter by pomohol.
Taktiež sa mi nepáči ten úplne horný nadpis

Inak je stránka prezerateľná.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2009 18:52

Ja tomu davam tak 3/10. Je to take suche, obycajne, zopar obdlznickov farebnych a celkovo tie farby posobia na mna skor ako pohrebny ustav ale potom zistim s fadneho napisu že šak ono je to CVČ...







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2009 18:56

zaciatocnik, jedná sa síce o "prehľadnú stránku", avšak vadí mi tam jedna dosť podstatná vec - nijako nedávaš designom najavo, že by malo ísť o centrum voľného času pre deti a mládež... jediné, čo to tam ako-tak oživuje sú jedine tie obrázky, ktoré si ty nazval ilustračnými. Jedná sa bohužiaľ o veľmi nezaujímavý design vzhľadom k tematike o kvalite priemernej šablóny. Z môjho pohľadu je to slabé...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 0:56

Nie nie, ako pise Tominator, nevystihol si to moc.. tu ciernu uplne vyhod.. Farby nemozu byt tmave na tejto stranke..







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.08
Prihlásený: 14.11.17
Príspevky: 225
Témy: 74
Bydlisko: Michalovce
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.06.2009 10:44

walther>> Beriem ze to posobi dost sucho, ale fakt som nemal ani jeden obrazok z tohto CVC a nazda sa mi vhodne aby som tam pouzil obrazok, na ktorom su napr. decka z ineho CVC.. Niekomu by sa to nemuselo pacit.. Napr. nejakej mamicke zo Zvolena, ze jej dcera sa usmieva z obrazka v headri CVC v Lipt. Mikulasi. :(
Svolo >> Beriem..Skuste mi poradit teda co by ozivilo tu stranku.. Rad primem nejake navrhy..
Blackshadow >> Aku farbu by si mi teda poradil?

Beriem kazdu kritiku, ale uznajte sami, ze jedna vec (ta najjednoduchsia) je hodnotit stranku a druha vec, je vytvorit dizajn.. Preto fakt privitam, kazdy navrh cim by som to mohol ozivit.. Rada typu:
Citácia:
a celkovo tie farby posobia na mna skor ako pohrebny ustav
mi moc nepomôze ak to mam upravit.. :cry:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 10:49

Urcite svieze farby, prechody, menu krajsie. Popozeraj si dajake templaty a trochu sa na zaciatocnika inspiruj :)







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 10:57

zaciatocnik, beriem, že si nedostal lepšie podklady, ale je už na tebe a na nich, aby ste to napravili.. bez vhodných obrázkov to proste vytvoriť kvalitne nepôjde. Pokiaľ ti nevedia oni zabezpečiť vhodný materiál, tak tam budeš musieť zájsť osobne a nafotiť.. to však môže byť nákladné, náročné na čas atď, takže by si mal ísť skôr cestou, aby si im nejakým spôsobom vysvetlil, že je to dôležité ;)
Inak nikde netvrdím, že je to jednoduchý proces :) Ale máš na výber.. buď ti rovno povieme, ako to je, alebo ti môžeme tlačiť do hlavy kaleráby, aké je to úžasné ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 26.07.06
Prihlásený: 20.03.16
Príspevky: 1378
Témy: 90
Bydlisko: Slovakia-Ko...
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 12:15

neviem ci ti niekto uz spomenul ale aj validita je dost dolezita







_________________
CPU: Intel E7200 momentalne default + freezer 7 pro | MB: Gigabyte GA-P35-DS3 rev. 2.0 F14 | RAM: A-DATA 4x1GB EE Vitesta | VGA: ATI Radeon HD4850 Sapphire Dual Slot | Monitor: BenQ E2200HD+17CTX | HDD: WD 3200AAKS + Maxtor 6Y080M0 80GB SATAII + 120GB ATA Barracuda | PSU: Corsair VX450W | Windows 7 Ultimate Sk | REPRO: Logitech X-210
+
IPhone 3GS JB 3.1.3 (new BR)
múdry sa postara o seba ale ešte múdrejši sa postara aj o druhých
Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 12:22

nebolo by od veci dat tam nejake obrazky neviemcoho :D ktore by vyvolavaly v rodicoch pocit ze ich dieta bude v dobrych rukach a bude rozvijat svoje schopnosti ale tak aby to zas v detoch nevyvolavalo pocit nejakych povinností, učenia alebo tak dako :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 13:05

kmsa: Tá je nepodstatná :)
zaciatocnik: Ak zoberieme stránku trošku vážnejšie, tak naozaj je dosť suchá. Podľa môjho názoru ani nepotrebuješ pchať nejaké fotky. Postači ju urobíš oku priateľskejšiu. Teda použiješ prechody, oblúky, svieže farby. Proste nech to má nejaký živý nápad.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 14:10

tominator, nehnevaj sa, ale väčšiu kravinu si trepnúť nemohol :lol: no dobre.. mohol :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 16:42

Akože čo proti tomu máš? Pozri sa na tú stránku teraz a predstav si v headri ešte nejaké zle osekané decko ... myslíš že to pomôže? Ja myslím že nie ... nato aby tá stránka bola pekná nepotrebuje fotky detí na čiernom pozadí alebo v stupidnom prechode ale potrebuje zmeniť rozloženie a farebnú schému, potom tá stranka môže vyzerať lepšie ako keby tam pchal fotky.

Čo je na tom kravina?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2009 23:12

KRAVINA je to, čo si napísal o validite ;) Ale keď takto opisuješ "nepotrebnosť fotiek", tak je kravina aj to :) O akom "zle osekanom decku" to tu vyprávaš? A k tomu ešte na čiernom pozadí... :lol: pochopiteľne že to nie je len o pridaní jednej fotky a hotovo, ale keby si si prečítal môj predošlí príspevok, všimol by si si to, že sa moja rada netýkala len pridania fotiek... celkovo tá stránka momentálne nemá s CVČ nič spoločné







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 12:12

walther píše:
zaciatocnik, beriem, že si nedostal lepšie podklady, ale je už na tebe a na nich, aby ste to napravili.. bez vhodných obrázkov to proste vytvoriť kvalitne nepôjde. Pokiaľ ti nevedia oni zabezpečiť vhodný materiál, tak tam budeš musieť zájsť osobne a nafotiť.. to však môže byť nákladné, náročné na čas atď, takže by si mal ísť skôr cestou, aby si im nejakým spôsobom vysvetlil, že je to dôležité ;)
Inak nikde netvrdím, že je to jednoduchý proces :) Ale máš na výber.. buď ti rovno povieme, ako to je, alebo ti môžeme tlačiť do hlavy kaleráby, aké je to úžasné ;)

Ešte raz budeš komentovať môj príspevok nevhodne budem sa sťažovavať "vyšším". Celý tvoj príspevok je o fotkách. Keď sa pozrieš na tú stránku tak je jasne vidno, že je to začiatočník (aj taký nick má), a preto predstava hocijakej fotky je zdrucjúca a viac mu ublíži. Čo sa týka validity, trvám natom, že aj chceš mať sémantický, pekný a ja neviem aký SEO web tak validita je druhoradá až nepodstatná. Podstatné je správne zobrazovanie vo všetkých prehliadačov + "sémantika". Na tom nie je nič kravina.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 12:17

prepánakráľa, kľudne si sťažuj aj hneď :lol: Len dúfam, že som ťa nerozplakal :)

skús si prosím ťa ZNOVU prečítať moju radu pre neho:
Citácia:
zaciatocnik, jedná sa síce o "prehľadnú stránku", avšak vadí mi tam jedna dosť podstatná vec - nijako nedávaš designom najavo, že by malo ísť o centrum voľného času pre deti a mládež... jediné, čo to tam ako-tak oživuje sú jedine tie obrázky, ktoré si ty nazval ilustračnými. Jedná sa bohužiaľ o veľmi nezaujímavý design vzhľadom k tematike o kvalite priemernej šablóny. Z môjho pohľadu je to slabé...

A vysvetli mi, z čoho si usúdil, že je celá moja rada založená na fotkách :)
prečítaj si hlavne túto časť:
avšak vadí mi tam jedna dosť podstatná vec - nijako nedávaš designom najavo, že by malo ísť o centrum voľného času pre deti a mládež...
Beriem, že si mladší, ale čítať, chápať dlhšie vety a vedieť vytiahnuť podstatu z textu ste sa už učiť v škole mohli... Pretože práve táto časť, ktorú som ti sem vytiahol, bola pri tom príspevku podstatná... Nevadí :)

Kľudne na tom trvaj :) "Druhoradé" to možno tak je do momentu, kedy vyjde nový prehliadač, ktorý bude prísnejší ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
kritika stranky

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 17:53

Walther, keby vyšiel prehliadač, ktorý bude prísnejší, tak by nefungovalo 99% stránok. Preto taký prehliadač nikdy nevýjde. U profesionálov je validita automatická (proste píšu pekný kód, ktorý je okrem toho aj valídny), pri takejto stránke je to len príjemný bonus, ale určite nie je podstatná ;)







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 18:08

to si potom asi ešte nemal zákazníka či zamestnávateľa, ktorý to proste vyžadoval ;) Povedz potom im, že to nie je podstatné :lol:

okrem toho U profesionálov je validita automatická - mala by byť :)

Vieš, ono to je tak... toľko sa omiela to, že to nie je potrebné, ale akonáhle sa objaví nejaký problém, hľa, zrazu ľudia pozerajú validátory kvôli chybám atď.. keby sa to naučili od začiatku poriadne, tak by to už potom nemuseli riešiť... lenže od začiatku sa naučili, že to proste dôležité nie je a potom to tak vyzerá... ale imho je to už debata trocha mimo misy, tak to nebudem ďalej rozvádzať.. pre mňa za mňa si pracujte ako chcete :) Akurát ma len zaráža, že tu radia 15 roční chlapci, že validitu netreba, že je to blbosť atď, a modi ich v tom len podporujú ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
kritika stranky

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 18:40

Walther, co je zle na tom, ze moderator podporuje ineho uzivatela, ak s nim suhlasi? Mimochodom som presne rovnakeho nazoru, radsej by som popracoval na semantickejsom kode. A vek prosim neries.
K stranke - isto by sa hodil vacsi line-height, a ten horny cierny pas mi tam vobec nepasuje.


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
kritika stranky

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 18:44

walther píše:
že validitu netreba, že je to blbosť atď, a modi ich v tom len podporujú ;)
k tomuto sa hodi nieco ako ze mas robit stranky pre ludi a nie pre vyhladavace, tak tu sa hodi rob stranku ktora je dobre zobrazena vsade a nie kvoli 100 bodom v nejakom validatore :) :P







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 19:32

Ako walther, poviem ti príklad. Ideš urobiť nejaký zložitejší design. Podľa validátora nemôžeš dať <p> do <div>ka. Avšak roboti sú naklonenejší tágu <p>, pretože by v ňom mal byť obsah.

Teda rekapitulácia. Aj napriek tomu, že to nie je valídne, je to výhodné. Samozrejme je mi jasné, že ty s tým nebudeš súhlasiť, a pravdupovediac mi to je fuk. A čo sa týka veku, tiež by som nerýpal.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
kritika stranky

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 19:55

Zaraza ma, ze hodnotis vedomosti uzivatelov podla veku. Chalan sa tesi, ze spravil webovu stranku.. Podla mna sa na to da pozerat, validitu pri tejto stranke moze nechat tak, nie je podstatna pri tejto stranke...







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Čestný člen
Čestný člen
kritika stranky

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 21:34

Walther, keby si ty videl akých klientov som už mal, tí ma presviedčali o všeličom (o tom ako je html nebezpečné a nevalídne a treba ho nahradiť xhtml).
Ja nehovorím, aby nepísal pekný kód (používam toto označenie radšej ako "valídny kód", pretože je to niečo viac), ale v začiatkoch by sa mal zamerať na to, aby sa naučil na čo jednotlivé tagy a vlastnosti slúžia, ako robiť stránky, aby sa zobrazili správne vo všetkých prehliadačoch. Tá spomínaná validita príde sama.

A aby si si nemyslel - valídny neznamená automaticky dobrý. Ukážem ti stránky, ktoré sú valídne a nezobrazia sa rovnako vo všetkých prehliadačoch. Čo by na to povedal tvoj zamestnávateľ/klient? ;)







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
kritika stranky

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2009 21:53

Neodbiehajte od temy! Ak sa chcete "hadat" ohladom validity, tak si zalozte novu temu







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika stránky

v Webdesign

17

1279

13.02.2009 22:29

Svolo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika stranky

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

38

1856

21.04.2008 14:35

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika mojej stránky

v Webdesign

24

1042

02.04.2008 18:13

danciwo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika web stránky

v Webdesign

5

515

24.02.2013 15:28

ropucha99 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika stránky ako celku

v Webdesign

22

1380

28.06.2008 10:37

cdman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nápady, Vylepšenia, Kritika WEB stránky

v Webdesign

5

1231

08.01.2012 17:06

stefan-s Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nenacitava stranky, najma stranky.com;po restarte nacita

v Sieťové a internetové programy

2

784

17.03.2012 20:17

Siriuse Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vnorenie stranky do stranky

v JavaScript, VBScript, Ajax

1

746

26.02.2011 23:27

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KRITIKA

v Webdesign

8

728

20.05.2008 20:04

marco_polo2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KRITIKA

v Webdesign

10

769

15.05.2008 20:23

2HAL5 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika

v Webdesign

17

1243

27.05.2008 17:46

jablko05 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika

v Webdesign

4

844

05.07.2007 15:50

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika :)

v Webdesign

6

729

18.09.2011 21:46

pa3ick Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. konstruktivna kritika

v Webdesign

11

1019

23.04.2010 18:22

pa3ick Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Kritika webu

v Webdesign

9

1044

28.07.2010 20:27

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

8

808

05.07.2011 19:39

joopan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra