Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 200 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 16:20

kto volí SMER? dôchodcovia, starý ľudia, komunisti







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10616
Témy: 70
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 16:23

U Kotlebu treba rozlišovať medzi tým čím je a ako sa prezentuje. Na mňa totiž pôsobí úplne ako nácek, pritom sa tak ale on sám vôbec neprezentuje (ako by aj mohol, že?)

Revolúcia bola taký kozmetický krok, ľudia na čele ostali tí istí. A práve preto tvrdím že je nutné ich vymeniť.

Fico nie je najväčším zlom, ktovie, možno by aj Kotleba narobil viac zla (nejak si myslím že by to tak bolo, kebyže je tam kde Robko). Veď Kotleba má hodne podobný volebný program ako je politika SMERu.







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 19:06

Klobuk dole, toto je uz iny odpad. Primitivnost a mentalna zaostalost z toho len srsi. Najhorsi je ten velky potencial co to ma, na zmanipulovanie zaostalejsich, jednoduchsich ludi. Zit na tejto planete je coraz hrozivejsie.







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.01.2012 21:58

Cirky píše:
kto volí SMER? dôchodcovia, starý ľudia, komunisti


A polovica nášho internátu (vek od 18 do 26 rokov)... takže nie je to len o dôchodcoch


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 23:15

Ak podaktori v tejto diskusii nezmenite spravanie, vyriesime to inak. Nadavky a urazky tu stale nikto nepovolil. Ak sa neviete spravat, kliknite na odkaz ODHLASIT!







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2012 9:06

Ambrobene
1. Vdaka za peknu fotku, vidim na nej kotlebo s 2 vyholenymi chlapcami. Cigana ziadneho.
2. Ani fotka s ciganom by nebola dokaz ze nie je rasista, je to len fotka
3. To ze kotleba tvrdi ze nie je nacek a rasista a ze len neznasa takych co nic nerobia je jedna vec, skutocnost moze byt, a ja smo presvedceny ze je, uplne ina. ak mas nazory za ktore sa zatvara, tak ich nemozes prezentovat otvorene.

Ale ok, debata zjavne nikam nevedie, ty mas svoju pravdu, ja svoju. Ty ma o svojej nepresvedcis lebo nemas argumenty, ja teba o svojej tiez nie, lebo podla teba ja nemam argumenty :) Volit budeme kazdy inak a tak ci tak je to jedno lebo to smer sfukne cele.

Cirky, zjednodusujes, Smer volia mnohe skupiny ludi. Ak od detstva vyrastas v prostredi smer/hzds positive, tak ti nepride tato strana divna. Pride ti normalna. Tak ako mozno (pravdepodobne) ty automaticky, mozno aj bez precitania, odsudis vsetko co fico povie (robim to aj ja, setri to cas), tak oni naopak vsetko hltaju. Beznemu cloveku moze byt jedno kto sedi vo vlade, jeho zaujimaju ceny v potravinach. Co tam po tom ci niekto vytuneluje statny podnik, alebo sa nabali na predaji platynovych sit... tym ludom to je jedno, im nikto nic nevzal... ich zivoty su v stovkach eur, predstavit si vedia tisice... 10 tisice su pre nich hranicou obrovskeho bohatstva... ze niekto niekam ulial miliony alebo miliardy? Vadi im to menej ako ze chlpieb zdrazie o 10 centov. Miliardy eur si nevedia predstavit, je to mimo ich, a povedzme si uprimne aj mimo nasich standardnych meritok. Volab fica je istota, istota ze bude klud, istota ze parlament schvali a prezident podpise, istota ze sa vlada nerozhada, ziadne velke dotahovacky. A mozno aj nieco pridaju dochodcom. Co tam po statnom dlhu? Co mam ja z toho ze je dlh vacsi alebo mensi? Nic. Je to nejake virtualne cislo ktore im nic nehovory.







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.01.2012 9:08

Goodwill za tu druhu časť príspvku ťa chválim :D

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=272358979496593&set=o.118971514810714&type=3&theater


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2012 10:33

GoodWill súhlasím. Dôchodcom je jedno že niekto niečo ukradol, to nie je žiadna novinka, kradlo sa za komunistov, kradlo sa aj potom, len sa o tom moc v médiách nehovorilo. Oni nemajú pomaly čo jesť, a vtedy nastupuje pud sebazáchovy. Takže ak Fico povie, že dôchodcom pridá, tak ho budú voliť, lebo budú mať viac peňazí. Po dlhom čase som minule zapol telku, a nejaká 70 ročná riaditelka materskej školy tam obhajovala Fica a jeho predraženú výstavbu dialnic. Vravela niečo v tom zmysle, že dialnice sú pre Slovensko potrebné, budú ich využívať aj mladý, tak nech sú teraz ticho a nesťažujú sa, že sa štát zadlžuje, lebo to robí kvôli nim.

A podobne je to aj s Kotlebom. Zaplnil dieru na trhu, doteraz sa nikto cigánskej problematike nevenoval, a pritom to štve každého. Keď má niekto za dedinou cigánsku osadu, a po zotmení sa bojí vychádzať z domu, tak mu je u prdele že sa v štátnej správe niečo kradne, jeho trápia cigáni, a má strach o vlastný majetok a život.

Je to ako maslowova hierarchia potrieb, ak je niekto hladný, tak zvolí toho kto mu pridá na plate/dôchodku, lebo ho to priamo ovyplivní, a nebude voliť niekoho, kto mu slubuje rozvoj kultúry, alebo odstránenie korupcie.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2012 10:53

ja som teda vyrastal v smer/hzds prostredi, dedko kym este zil sa na kazdej oslave hadal s jeho synom (mojim strykom) ze co spraivl meciar co dzurinda a neviem co, a viem ze ani jednej z tych 3 stran hlas nikdy nedam :) teda pokial tam budu tie iste osoby co teraz


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2012 11:45

No prosim. V lepsom momente ani nemohol prist tento clanok:
http://spravy.pravda.sk/pribeh-o-tom-ak ... nomika_p01
Iba to potvrdzuje to co som napisal o komunizme par prispevkov vyssie. ;)







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 10:41

stotoznujem sa s viacerimi bodmi jeho programu, no realizovatelny je mozno jeden ci dva. tak ci tak sa nedostane do parlamentu, aj ked bude mat zopar hlasov hlavne z vychodu.







_________________
≡v≡
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 10.09.11
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 255
Témy: 17
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 16:58

toto som dnes zahliadol na FB xD

Je to smerovane Walterovi lebo tvrdil mi ze slovaci niesu pracovity

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1618_n.jpg







_________________
[intel pentium g620 dočasne]►[MSI P67A-C45]►[Kit 4gb Kingston 1333hmz]►[Sea gate 500gb sata3]►[GIGABYTE N56GOC-1GI]►[Corsair CX 500 V2]►[Cooler Master Elite 370]►[DVD RAM LG ]►[ROCCAT PYRA wireless gaming mouse]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 18.12.10
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 694
Témy: 91
Bydlisko: Čadca
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 18:36

nieje nad to mat skoro najnizsiu priemernu hrubu mesacnu mzdu v EU a k tomu najvyssiu DPH







_________________
To, že sa o niečo snažíš neznamená, že si to aj zaslúžiš.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 20:06

Stavím sa, že priemerný nemec za 20 hodín práce toho spravý viac, ako priemerný slovák za 40. Mal som možnosť pracovať s nemcami, a keď mali prísť do práce na deviatu, tak tam boli vždy 5 minút pred deviatou, a keď mali robiť, tak robili, a ak bolo treba tak ostali aj po pracovnej dobe. Slováci došli o deviatej, pol hodinu kávičkovali, fajčili a raňajkovali, počas práce sa snažili niekam zašiť, na každej pauze boli ako prvý a pol hodinu pred koncom už na to kašlali, lebo už sa predsa neoplatí nič začínať. Takže tamtá tabulka má výpovednú hodnotu nula







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 21:33

Tak to neviem, kde si na slovensku pracoval, ale bolo to v poriadnej diere...ja mam skor skusenosti, co si opisal s nemcami, ale na slovensku...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 21:55

No hej, ak sem nemci prídu na "služobnú dovolenku" alebo za trest, tak je to možné. Nemci ale majú trochu inú náturu ako my, takže keď sú v práci, tak myslia na prácu, a snažia sa maximálne ako vedia. Slováci (nie všetci, ale veľká časť) sa snažia ak im niekto pozerá cez plece. Keď vedia, že dostanú svoj plat, a nikto ich nesleduje, tak kašlú na to, lebo aj tak majú predsa malý plat, a za ten sa oni snažiť nebudú. Netvrdím že je to pravidlo, ale každý určite pozná dosť ľudí, ktorí sa presne takto správajú, a sú na to dokonca hrdí. A keď sa pozrieš na tú tabulku čo sem dal Rushhh, tak hodinová produktivita práce na Slovensku je 61 a v Nemecku 111,2, takže to presne potvrdzuje, čo som písal.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.01.2012 21:57

inac preco je Kotleba volebny lider a nie predseda strany ??


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.01.2012 22:08

To neni to iste?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 22:13

Nie, nie je to to isté, ani zďaleka. Ale som rád, že ľudia ako ty majú volebné právo :) Vážne nič v zlom, len mnou trasie, keď vidím, že nemáš vôbec páru o čom, a pritom má tvoj hlas úplne rovnakú váhu ako hocikoho iného, kto to študuje celý život...

p4tooo, na to by si sa mal spýtať jeho :) Kto je vlastne predsedom?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 22:13

nie, ved aj Dzurinda je predseda strany a do volieb isla Radicova, pokial si dobre pamatam







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.01.2012 22:18

Predseda strany je strannícka funkcia, a volebný líder je človek, ktorí vedie predvolebnú kampaň, a je na prvom mieste kandidátky. Predseda strany môže byť kludne na 150 mieste kandidátky







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.01.2012 22:21

no ja neviem ja sa pytam ... teraz budem volit prvy krat a o politiku sa zaujmam len par mesiacou ...

walther co mas proti mne stale ?? co som ty spravil ?? podla profilu mas 24 a vrais o sebe ze to studujes celi zivot ako keby mas uz 50 rokov ... kebyze mi to radsej ako skuseny volic vysvetlis mne prvovolicovi :D uz som aj googlil no rozdiel som nenasiel ...

david3504 diki moc takto by mal vyzerat prispevok strucny a vystizny ber si priklad wolter :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.01.2012 22:25

walther píše:
p4tooo, na to by si sa mal spýtať jeho :) Kto je vlastne predsedom?

Ľudová strana Naše Slovensko

Martin Beluský - predseda


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 0:07

p4tooo, pre teba patrila len tá časť začínajúca tvojím nickom, čiže
Citácia:
p4tooo, na to by si sa mal spýtať jeho Kto je vlastne predsedom?

Na tom nevidím nič, čo by si mohol považovať za nejakú urážku alebo dačo :) Zvyšok patril pre Ambrobeneho.

A okrem toho, nepísal som o sebe, že to študujem celý život. Hovoril som vo všeobecnosti o prípade, kedy človek, ktorý nemá potuchy, ktorá bije, má úplne rovnaký hodnotný hlas ako niekto, kto sleduje situáciu denne, má prehľad atď. Potom sa ľudia čudujú, ako je možné, že víťazia stále dokola tie isté politické strany a nič sa nemení...

Daron, dík.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 5:33

http://img38.imageshack.us/img38/2589/stracamnadej.jpg


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.01.2012 6:44

Walther, politiku mám hlboko v pi... vôbec ma to nezaujima... pre mňa je relevantné, aby sa vyriešili bežné problémy, ktoré nemá nikto záujem riešiť... to aký je rozdiel medzi volebným lídrom a predsedom strany, tak to mi je naozaj šuma fuk


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 9:24

Ambrobene, možno máš v <>, ale nič to nemení na tom, čo som napísal - presne takíto ľudia ako ty majú rovnaké volebné právo a okrem ich vlastných problémov ich nezaujíma nič. Chceš voliť Kotlebu, ale vôbec ťa nezaujíma, čo by to reálne spôsobilo. TOTO je najväčšie nebezpečenstvo súčasného systému. Si presne taký istý jak tí dôchodcovia, ktorí zbadajú Fica a už sú namäkko a keď dostanú trochu salámy na mítingu, už majú jasno, že TOHTO človeka treba voliť, lebo im vyrieši ich problém s hladom. Ty máš očividne to isté pri Kotlebovi, ale pri inej situácii. V konečnom dôsledku je to ale identický stav - Kotleba ti hovorí ľúbivé slová a viac ťa netrápi.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 9:52

Ze ta este bavi mlatit prazdnu slamu walther...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 10:11

Tak vieš, dakde v kúte duše dúfam, že ešte nie je neskoro zobudiť ich... Ak je to neskoro už pri 18ročných, tak sme riadne v ... :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 10:31

Zbytočne to vysvetluješ ľudom, ktorý politiku videli len v telke, a zatial ich trápi len to, že sú hladní, že je tu vela cigáňov a podobné veci. Až odíde zo školy, zistí čo sú skutočné problémy.

Tu je perfetne vidieť, ako rozmýšlajú starí a chudobní ľudia:
Citácia:
„Fandím všetkým slušným politikom,“ hovorí 74-ročná pani diplomaticky so šéfom diplomacie. „Musia byť kresťania, nie ľavičiari. To sú podvodníci.“

Citácia:
Niektorí sa boja na Gorilu aj opýtať. Hovoria, že keď sa politici odpočúvajú medzi sebou, odpočúvať ostatných je hračka. „Opýtaš sa, napichnú ťa a si hotový,“ hovorí muž z Rimavskej Soboty.

http://volby.sme.sk/c/6235484/dzurinda- ... retol.html
U starých ľudí to aj celkom chápem, oni majú svoje zažité predstavy a už im nikdy nikto nevysvetlí ako to v skutočnosti je. Mladých zas politika nezaujíma, a preto keď príde kotleba, tak ho volia, lebo sa im páči čo hovorí, ale nezamýšlajú sa nad tým. Takže sú rovnakí ako dôchodcovia, len tam ešte je malá šanca na zmenu. No a to, že sa ľudia boja politikov niečo opýtať, odzrkadluje presne stav tejto spoločnosti, ktorá sa bojí a radšej budú doma nadávať, akoby mali ísť von a nakopať ich do riti. Stále si neuvedomujú, že nie my sme tu pre politikov, ale oni pre nás, a keď sa mi niečo nepáči, tak sa mám ozvať.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 200 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Google zverejnil vylepšenia MySQL

v Novinky

3

419

26.04.2007 13:52

Tom@S Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hacker údajne ukradol Pottera, zverejnil koniec

v Novinky

3

491

22.06.2007 18:40

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft zverejnil zdrojové kódy MS-DOSu

v Novinky

2

477

28.03.2014 12:58

Xarxes Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program ktory sleduje iny program

v Ostatné programy

1

663

25.02.2012 9:12

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program s názvom program

v Ostatné programy

4

614

07.10.2010 22:48

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program .zip.001 a program .zip.002 problem

v Ostatné programy

4

1451

15.06.2010 13:27

mack0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program Files vs Program Files/x86/

v Operačné systémy Microsoft

1

1212

21.11.2010 17:38

_zero Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROGRAM

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

13

818

15.11.2009 16:22

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Bezpečnosť a firewally

5

1011

23.04.2009 21:46

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Ostatné programy

0

912

18.08.2007 17:43

jkjkjk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Audio programy

3

891

30.05.2007 19:56

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Sieťové a internetové programy

8

708

19.02.2008 15:44

Electrol Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Audio programy

2

846

20.06.2010 18:07

CARMIQ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Ostatné programy

7

327

08.10.2013 18:00

radoDM Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Databázy

1

1349

21.09.2006 9:40

tRizzO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Elektronika

2

779

15.11.2007 19:32

bamby99 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra