Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 200 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 11:00

Wather len pre info koho pôjdeš voliť ty ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 11:32

Zo súčasnej ponuky? Zo zvoliteľných strán to nemá zmysel ani pri jednej, a tie nezvoliteľné nemá zmysel už vôbec. Čiže vidím to tak, že zas nič. Chcel som začať tú občiansku iniciatívu ako si určite spomínaš, ale podľa všetkého na to začali všetci zvysoka..., a sám do toho určite nepôjdem. Osobne si voľbu "menšieho zla" ospravedlniť neviem a neuznávam to, pretože v mojich očiach sú to rovnakí hajzli... Vyberať si medzi tým, či ma niekto až po uši zadĺži, alebo či ma niekto transparentne okradne, to proste nie je pre mňa... :)

Inak, neviete niekto, kedy a kde by mala byť ďalšia demonštrácia v BA? Som sa o tej poslednej dozvedel bohužiaľ neskoro.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 11:43

Ale keď ty svoje volebné právo nevyužiješ, nechápem prečo odsudzuješ niekoho kto pôjde voliť.

Kotleba zverejnil volebný program

;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 11:45

Pretože ja mám svoj postoj premyslený a viem, k čomu to povedie. Odsudzujem len ľudí, ktorí idú voliť a pritom nemajú ani zďaleka páru o čom. Vadí mi ignorancia a krátkozrakosť, nie to, že dakto ide hodiť do urničky svoj hlas. To je dosť rozdiel :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 11:52

Dalsi protrest (v BA) je predbezne dany na 3. februara o 16:00, ale je pisane, ze to zatial este nie je oficialne, treba to ohlasit na urady, a preto sa miesto datum aj cas moze este zmenit.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.01.2012 12:14

To že nepôjdeš voliť povedie jedine k tomu, že prachy za tvoj "nevyužitý" hlas pôjdu tomu, kto bude mať najviac, čiže Ficovi...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 12:27

Presne tak, ľudom ako ty, v Belgicku doživotne berú volebné právo. Keby prišlo voliť 90 percent ľudí, bol by to znak toho, že im nie je ľahostajné kto bude pri moci, takto vidia, že je to každému jedno, tak v klude kradnú ďalej.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 13:04

Ibaze v belgicku maju ucast vo volbach "prinutenu" zakonom...keby tu boli ine zakony, zijeme si tu ako v raji, problem, ze tie prasce v parlamente si pod sebou nebudu pilit konar...btw. stale sa da vhodit prazdna obalka, i ked je to len vykrik do tmy


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 13:07

Lenže mne je ľahostajné, či bude kradnúť Fico alebo Dzurinda. Nikto iný nemá reálne šancu, takže tváriť sa, že tým, že pôjdeš teraz voliť, dačo zmeníš, je prinajlepšom dobrý vtip. NIKTO zo súčasných politikov neponúka normálnu alternatívu.
David3504, v Belgicku je kúštik trocha iná situácia. Dobre vieš, že tých 90% to na Slovensku nikdy nebude. A keby aj bolo, koho by zvolili?? Ukáž mi reálnu politickú stranu, ktorá by dokázala vytiahnuť túto krajinu zo sr.čiek!
Naozaj veríš tomu, že keby išlo 90% ľudí voliť, tak že politici sa zrazu uvedomia a kradnúť prestanú?? :lol: Prosím ťa, to je jedna z najnaivnejších predstáv, aké som tu čítal. Problém je úplne niekde inde ako v tom, či ide voliť 10000 ľudí alebo 5 miliónov.

Ambrobene, pre mňa za mňa nech si ten hlas vezme aj Slota. Fico ako Dzurinda, z blata do kaluže. Písal som to už milionkrát a ak si to doteraz mal problém pochopiť, nepochopíš to ani po miliónprvýkrát. Dal si najavo, že vieš o politike veľké :shit:, ale budeš súdiť ostatných? To mi je dobrý vtip. Ideš voliť extrémistu a tváriš sa, že ideš vykonať neviem aké dobro.
+ s mojimi peniazmi sa robia omnoho väčšie svinstvá ako len nejaké blbé voľby pre ovce

Ominous, odkiaľ máš to info? Facebook nejaká stránka?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 13:25

Jediné čo dosiahneš vhodením prázdnej obálky je plytvanie papierom. Pri sčítavaní sa prázdne obálky dávajú preč a berie sa to tak, že človek neprišiel hlasovať.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.01.2012 13:31

on to asi myslel ze kebyze je povinne volit a ty nechces volit nikoho ...

A preco ma Fico podla prieskumu tak vela hlasov ?? Vsak to on schvalil Euroval a rozbil vladu ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 13:41

Berie sa to ako neplatny hlas...ale robi sa statistika, kedze vsetky obalky sa musia scitat, rovnako tak pocet platnych hlasov aj neplatnych hlasov musi korespondovat s ucastou v danom okrsku, cize je to u nas zial len statisticky udaj. i ked vsetci vedia co to ma znamenat...ide o to gesto...

walther, ano je to event na fb, od organizatorov prvej demonstracie... http://www.facebook.com/events/237819612964619/

aaa sorry za ot, uz sa tu nebudem vyjadrovat, ku kotlebovi nemam co povedat viac...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 14:24

Neberie, ako študent som bol vo volebnej komisii, a prázdne obálky sa zahadzujú, takže je to to isté ako keby si sa zapísal a išiel preč. Prázdne obálky sa nesčítajú, sčítavajú sa jedine platné hlasy.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 10.09.11
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 255
Témy: 17
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 14:51

ale treba ist volit
Lebo kazdy jeden madar a cigan volit pojde







_________________
[intel pentium g620 dočasne]►[MSI P67A-C45]►[Kit 4gb Kingston 1333hmz]►[Sea gate 500gb sata3]►[GIGABYTE N56GOC-1GI]►[Corsair CX 500 V2]►[Cooler Master Elite 370]►[DVD RAM LG ]►[ROCCAT PYRA wireless gaming mouse]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.01.2012 15:11

walther píše:
Pretože ja mám svoj postoj premyslený a viem, k čomu to povedie. Odsudzujem len ľudí, ktorí idú voliť a pritom nemajú ani zďaleka páru o čom. Vadí mi ignorancia a krátkozrakosť, nie to, že dakto ide hodiť do urničky svoj hlas. To je dosť rozdiel :)



Ludia ktori nevolia a len pindaju su ti najmudrejsi, ze walther. Vsetko je zle, vsetko je nahovno, ale zmenit sa to neda, tak si aspon zapindam. Typicky Slovak.
Najprv zakladas nejaku inciativu, o ktorej kazdy vedel ze nikam nepojde a len sa potrebujes lepsie vyspat, aby si to predychal, teraz si sa zase pustal do diskusie ako politolog prveho stupna a nakoniec to zaklincujes tym, ze ani nepojdes volit.

Kotleba zverejnil volebný program


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 15:18

Daron, neviem, či sa teraz hráš na k***ta, alebo či len nechápeš, alebo čo... :) Ak nechápeš tomu, čo tu píšem už hodných pár rokov, tak takého aplauzáka by som ti tu mal vyvesiť ja. Odmietam to tu vypisovať miliónkrát jak pre debilov. Vysvetlil som každému, kto chcel počúvať, ak si to nepochopil, je to tvoj problém.
Kotleba zverejnil volebný program


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.01.2012 15:26

Kazda strana ma nejaky hlavny ciel, s ktorym ide do volieb a par mensich. To ze idu kradnut nepocitajme, lebo to chce kazdy.
A tym, ze das hlas nejakej strane, vyjadris svoj postoj a priklanas sa k ich volebnemu programu, alebo aspon k tym najzakladnejsim veciam, ktore tam maju. To moze byt signalom pre nove strany, alebo strany ktore tu su, aby vedeli, kam sa asi maju orientovat a s cim su ludia nespokojni, co pozaduju.
Ja pojdem volit kotlebu, lebo mi chcem riesit cigansky problem. Niekto pojde volit matovica, lebo mu vadi poslenecka imunita, niekto zase fica, lebo chce vacsi dochodok. Az bude mat kotleba 4%, alebo bude atakovat 5, tak niekomu tukne v hlave, ze zamerat sa treba aj na tie problemy, na ktore Kotleba poukazuje.
Ale ked si ty myslis, ze najlepsi sposob, ako sa niekam posunut je diskutovat na IT fore, tak potom ma mrzi, ze ma tvoj hlas rovnaku hodnotu ako moj, tak ako si to napisal Ambrobenemu.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 15:34

Normálne do diskusie nechodím, dostal som sa len cez príspevky ambrobene (chcel som vidieť, za čo si vyslúžil BP), ale nedá mi to nereagovať.

Citácia:
Cirky, zjednodusujes, Smer volia mnohe skupiny ludi. Ak od detstva vyrastas v prostredi smer/hzds positive, tak ti nepride tato strana divna. Pride ti normalna.

Toto je jeden z dôvodov, prečo nesúhlasím so všeobecným volebným právom (nie nadarmo považovali Aristoteles aj Platón demokraciu za úpadkový systém). Je nezmysel, aby o osude štátu rozhodovali ľudia, ktorí nie sú schopní urobiť fundované rozhodnutia (a je pravda, že ľudia s nižším vzdelaním tvoria väčšinu štátu).
Ideálna forma je určitý druh monarchie, resp. aristokracie (a ich obdoba). Napr. volebné právo by mali občania, ktorí sa nejakým spôsobom zaslúžia o rozvoj štátu (ak ste videli Starship Troopers, viete o čom je reč) a tiež by mohli napr. dostať počet hlasov na základe odvedených daní.

Citácia:
Tak ako mozno (pravdepodobne) ty automaticky, mozno aj bez precitania, odsudis vsetko co fico povie (robim to aj ja, setri to cas), tak oni naopak vsetko hltaju.

Fico má veľmi dobrých poradcov na mediálnu a neverbálnu komunikáciu, ale ja som nepočul od neho seriózne vyjadrenie k niečomu. Nejaké konkrétne riešenie (čohokoľvek). To sú proste kecy, ktoré sa vás snažia "opiť rožkom".

Citácia:
nieje nad to mat skoro najnizsiu priemernu hrubu mesacnu mzdu v EU a k tomu najvyssiu DPH

Toto sú veľmi obľúbené argumenty. Napríklad príde nejaká 99,9% teta (ktorá mimochodom dostávala 10 tisícové odmeny za nič) a začne tvrdiť, že súčasná vláda má milióny na pôžičky grécku (čo pravda nie je), ale nedokázala zvýšiť minimálnu mzdu na viac ako 330€.
Keď to počujú ľudia z internátu, kde býva Ambrobene, tak jej tlieskajú. Bohužiaľ si však neuvedomujú, že radikálnym zvýšením minimálnej mzdy by stúpla aj nezamestnanosť. Aj keby im niekto chcel dať argumenty, oni by to pochopiť nechceli (mám odskúšané).

A moja posledná reakcia:
Ambrobene píše:
Goodwill za tu druhu časť príspvku ťa chválim
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater

Keď sa nás snažíš presvedčiť, že kotlebovi vadia len nepracujúci a nie je rasista, chcem sa ťa opýtať - ty pracuješ?







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 15:37

david3504 píše:
Neberie, ako študent som bol vo volebnej komisii, a prázdne obálky sa zahadzujú, takže je to to isté ako keby si sa zapísal a išiel preč. Prázdne obálky sa nesčítajú, sčítavajú sa jedine platné hlasy.

asi sme sa nepochopili...3 x som bol predseda komisie...po odpecateni urny sa zrataju vsetky obalky, ci su plne alebo prazdne a musi pocet sediet s ucastou, to je vsetko co som povedal...nikde som nepovedal, ze su to platne hlasy, skus si precitat este raz co som napisal ako prve, ze su to neplatne hlasy...a scitavaju sa aj platne hlasy, aj neplatne hlasy aj prazdne obalky pre statistiku, uz sa rozumieme ? Ak si bol predseda tak vies ako sa spisuje zapisnica a co sa nahlasuje na mestskom urade . Takto to plati pri parlamentnych volbach, nie VUC ani mestske...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 15:44

shaggy : s minimálnou mzdou s tebou súhlasím. Vravím to kade chodím . . . ak mám malú firmu ktorá na seba ledva zarobí a štát mi prikáže zdvihnúť mzdu svojim zamestnancom tak to zabalím a tí dotičný prídu jednoducho o prácu . . . mám pocit že Kotlebovi vadia darmožráči tj. človek ktorí sa o hľadanie práce ani nestará a namiesto len slope a plodí ďalšiu záťaž pre štát . . .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 15:49

presne takto to zacina a potom nastupuje clovek ako bol Hitler ...

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

/// chcel by som vas vidiet ako by ste boli presvedceny o tom ze kotlebovcom vadia iba darmozraci keby ste boli cigan a v noci by ste stretli particku kotlebovcov(nedaj boze ozratych) , urcite si preveruju ci ste zamestnany a podobne ze?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 15:55

nerozmýšlajme nad tým čo keby som bol cigán. Ja cigán niesom a teórie typu čo keby veľmi neobľubujem. Keby nejakého cigána taká partička chytila mne osobne by to nevadilo neviem ako tebe :) Hlavne keď každodenne vidím ako vyskakujú, kradnú a terorizujú ľudí vôkol seba :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 15:56

don jebot - kotlebovci určite aj v noci rozoznávajú, či je ten človek zamestnaný, alebo nie.

Ten kotlebov program je brutálne xenofóbna utópia. Nechcem žiť v štáte, ktorý sa hlási k tradičným "národným a kresťanským tradíciám" (či už vo výchove detí, alebo všeobecne). Celé to pripomína komunisticko-kresťanskú diktatúru.

Ambrobene, teší ma, že zo všetkých problémov tohto štátu sa ti na tom programe najviac páči bod č. 10 (ktorý je zamierený proti homsexuálom). Tým iba podporuješ moju predstavu o typickom voličovi kotelbovcov.
A btw, pre všetkých tých kresťansko-národniarskych aktivistov, chcem vám len pripomenúť, že práve vy by ste mali milovať všetkých a neodsudzovať niekoho, bez ohľadu na to, či je homosexuál, alebo nie.

sqbo - gratulujem k BP za otvorenú propagáciu rasizmu.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 15:59

sqbo su to ko*** a aj vsetci ktory s nimi sympatizuju, ja som mal raz na male za to ze som mal na sebe sirisie gate a vansy. Nastastie za rohom bola party a mal som tam partiu ... sqbo zelam ti taku skusenost potom mozes napisat aky su super ;)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.01.2012 16:00

don jebot píše:
chcel by som vas vidiet ako by ste boli presvedceny o tom ze kotlebovcom vadia iba darmozraci keby ste boli cigan a v noci by ste stretli particku kotlebovcov(nedaj boze ozratych) , urcite si preveruju ci ste zamestnany a podobne ze?


Ja by som chcel vidiet teba, keby si v noci stretol particku ciganov, ako by si bol presvedceny, ze prave oni su z tych 5% slusnych.

Neviem preco to hned radikalizujete na nejake nasilie a nocne bitky. Zlocinci su rovnako medzi bielimi aj medzi ciernymi alebo fialovymi.

A tiez som si nikde nevsimol, aby tu niekto z nas podporoval nejakych "skinov"/"nackov" volajte ich ako chcete.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 16:05

Doron vies preco lebo som mal problemy s takymi kk*mi koli topankam a nohaviciam, to je u mna totalna retardacia, taktiez odsudzovanie koli orientacii, clovek za to nemoze a to hned nema pravo zit alebo co?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 16:07

shaggy píše:
sqbo - gratulujem k BP za otvorenú propagáciu rasizmu.


Neviem kde som propagoval rasizmus ale budiš, niesom malé decko, čierny puntík mi náladu nepokazí :-D
Celé to smiešne :lol:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 16:10

sqbo - napríklad tu:
Citácia:
Keby nejakého cigána taká partička chytila mne osobne by to nevadilo neviem ako tebe. Hlavne keď každodenne vidím ako vyskakujú, kradnú a terorizujú ľudí vôkol seba

Určite radšej v noci stretnem partičku cigánov (párkrát sa mi to stalo, väčšinou to boli robotníci, čo šli z práce), ako bandu mladých vyholených je***v, ktorí majú pomýlené priority (a to aj ja chodím vyholený a s ťažkými topánkami).







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.01.2012 16:10

don jebot píše:
Doron vies preco lebo som mal problemy s takymi kk*mi koli topankam a nohaviciam, to je u mna totalna retardacia, taktiez odsudzovanie koli orientacii, clovek za to nemoze a to hned nema pravo zit alebo co?



Mozes ist aj bosy, aby si dostal na hubu. To ze mali hole hlavy a cierne oblecenie znamena, ze to boli kotlebovci? To si zistil podla toho jak vyzerali? Alebo pri tom kricali "Za Kotlebu!!!" myslim ze nie. Jednoducho preto ze tak vyzerali, si ich tam zaradil. Takze si rovnaky ako ti, ktorych odsudzujes a rozbiju ciganovi hubu len preto, ze je cigan a vyzera inak.


Kotlebovci su u vas automaticky 100% nackovia. To je v poriadku. Ale ak niekto povie ze cigani su automaticky zlodeji a darmozraci, uz to v poriadku nie je, lebo medzi nimi su aj normalni. Nie ste vobec objektivni...


Naposledy upravil Daron dňa 28.01.2012 16:12, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2012 16:12

To je podľa teba propagácia rasizmu ? že som povedal že mi nevadilo keď niekto chytí cigána ? Ale dobre nehádam sa :lol:

// a ak to dočítaš celé tak som narážal presne na tých neprispôsobivých :)


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 200 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Google zverejnil vylepšenia MySQL

v Novinky

3

419

26.04.2007 13:52

Tom@S Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hacker údajne ukradol Pottera, zverejnil koniec

v Novinky

3

491

22.06.2007 18:40

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft zverejnil zdrojové kódy MS-DOSu

v Novinky

2

476

28.03.2014 12:58

Xarxes Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program ktory sleduje iny program

v Ostatné programy

1

661

25.02.2012 9:12

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program s názvom program

v Ostatné programy

4

612

07.10.2010 22:48

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program .zip.001 a program .zip.002 problem

v Ostatné programy

4

1450

15.06.2010 13:27

mack0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program Files vs Program Files/x86/

v Operačné systémy Microsoft

1

1212

21.11.2010 17:38

_zero Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Ostatné programy

4

1618

06.12.2007 21:44

alan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Sieťové a internetové programy

0

351

18.04.2012 15:23

Ominous Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Ostatné

0

964

02.12.2007 18:10

qwer0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Ostatné programy

5

850

04.08.2007 20:20

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

1

776

12.03.2008 16:09

snapshot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Bezpečnosť a firewally

3

446

09.04.2012 15:21

gaborik16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROGRAM

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

13

817

15.11.2009 16:22

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Bezpečnosť a firewally

5

1009

23.04.2009 21:46

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Ostatné programy

0

910

18.08.2007 17:43

jkjkjk Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra