Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 200 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 13:58

Jeffo nechaj tak.. walther si bude vždy svoje to si za ten čas čo tu si/je mohol pochopiť :)

nj osada Jasov.. to je klenot medzi klenotmi... hlavne keď ztamad ide človek autom, cesta široká 5 metrov a 150 cigánov na nej, ktorí ti ukazuju fakere hrešia a začnú po tebe niečo hádzať keď nebodaj zatrúbiš nech odpracú svoje priživnícke rite zo stredu cesty aby si ich nezrazil...

a prečo zovšeobecňujeme cigánov tak ako zovšeobecňujeme? no preto lebo tak 5% z nich sú normálny ľudia, zbytok je mylný článok evolúcie, ktorý zaostal niekde v dobách Homo Erectus







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 14:01

Trápny možno bol, ale tak je to vždy, keď sa musíš pozrieť do zrkadla, čo?
K "druhému" - nájdi mi JEDINÝ príspevok, kde by som popieral existenciu či problémy okolo neprispôsobivých osád. Ukáž mi jediný príspevok, kde som povedal, že všetko úžasne funguje a netreba nič riešiť. Písal som jedinú vec - vyjadruj sa konkrétne a neurážaj národnosti len preto, že niektorí danej národnosti/národu robia problémy. Zastávam sa len národnosti, nie osád. Ak nevieš pochopiť rozdiel, ťažko pokračovať v akejkoľvek zmysluplnej debate.

K poslednej vete sa ani vyjadrovať nemusím, tá to zvládne sama dokonale. Je fajn vedieť, s kým má človek tú česť ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 14:04

Cirky píše:
Jeffo nechaj tak.. walther si bude vždy svoje to si za ten čas čo tu si/je mohol pochopiť :)
nj, máš pravdu, treba nad ním len mávnuť rukou, neoplatí sa s ním ;)
V Medzeve stačí, ak prejdeš po námestí, stretneš tam cigánov teenegerov, ideš si kľudne, nič nevravíč, nič nerobíš a začnú na teba pľúvať, začnú do teba kopať a to všetko bezdôvodne, to som len uviedol jeden z mála príkladov, samozrejme je to oveľa horšie, walther a ty toto obhajuješ, no asi si o Tebe spraví každí sám svoju mienku.

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

walther píše:
a neurážaj národnosti len preto, že niektorí danej národnosti/národu robia problémy.
si sedíš na lebke? koľko krát som to už spomenul pre boha? Si vadný? Čo ti je? Silou mocou sa robíš retardovaným? Nevadia mi cigáni, vadia mi tí neprispôsobivý aby si videl lepšie.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 14:04

walther píše:
neurážaj národnosti len preto, že niektorí danej národnosti/národu robia problémy.


Chcel si napísať ,,že valná drvivá väčšina národu" že? ;)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 14:07

Cirky, ak by sme sa bavili len o východnom regióne, možno. Lenže svet (alebo aspoň Slovensko, nech to má Jeffo s predstavovaním si jednoduchšie, predsa len je to jednoduchý chlapec) nie je len Bratislava, Košice, B.B., východ, USA, všakže... :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 14:13

ťažko s tebou, už ťa neriešim... a aj tak volím Kotlebu :P Aj keď s tým nič nespraví, ale ako jediný začal niečo robiť...

chcel by som vedieť, kto bol taký láskavý a reportol ma, nech mi láskavo ukáže, kde som tam niekoho urazil alebo niečo podobné, buď frajer a píš, nebodaj to bol sám pán walther?







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 14:25

Zaujimavy report, kt. sa da vyriesit dvoma sposobmi, bud dostanete BP obaja alebo ani jeden. Kludne sa dohodnite, v inom pripade takemu reportu nerozumiem. Nehovoriac o tom, ze zo strany Jeffa tam bola len otazka ci si retardovany a vadny. Odpovedat nemusis, ja uz svoj nazor mam.

Dalej poprosim kludnejsiu diskusiu.

PS: ako moze niekto nechapat rozdiel medzi romom a neprisposobivym romom? :-D


Naposledy upravil jtbs dňa 25.01.2012 14:28, celkovo upravené 1






_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 14:27

jtbs :lol:
Veď to, bola to otázka, ak by to bola veta oznamovacia, v tom prípade by som to bral ako urážku.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.01.2012 14:34

Momoment moment, Kotleba predsa nie je žiaden nacek... On je len proti parazitom a to som aj ja... existuje tisic bielych ľudí, ktorý sa priživujú na všetkom možnom, kradnú a neviem čo všetko... a proti takým je Kotleba... a to, že takýchto parazitov je viac ako 90% cigánov je už bohužial iný problém...
Takže tak... tiež mi nevadia negri, ani nič iné... vadí mi len to, že niektoré exemplare s cigaretlou v ruke a s fľašou v druhej ruke vykrikujú pred úradom vlády, že sú hladní a chcu žrať...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:17

Ambrobene píše:
Momoment moment, Kotleba predsa nie je žiaden nacek...

Si zabil kamarat... pozri ako sa sprava, ako sa vyjadruje, ako vyzera a ako sa oblieka. Pozri aky ludia ho nasleduju, takmer bez vynimky vyholene hlavy, kanady... tomu ze to nie su nackovia naozaj veris? Ja som ich zazil nazivo, ide z nich strach, najprv konaju, potom rozmyslaju... ak vobec rozmyslaju. Vraj ziaden nacek... kolko mas preboha rokov? Aha...







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:21

GoodWill píše:
Si zabil kamarat... pozri ako sa sprava, ako sa vyjadruje, ako vyzera a ako sa oblieka. Pozri aky ludia ho nasleduju, takmer bez vynimky vyholene hlavy, kanady... tomu ze to nie su nackovia naozaj veris? Ja som ich zazil nazivo, ide z nich strach, najprv konaju, potom rozmyslaju... ak vobec rozmyslaju. Vraj ziaden nacek... kolko mas preboha rokov? Aha...


Takto to bolo aj u mňa ... Už mám 18, hurá voliť, aj keď bezhlavo, ale voliť :)







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:24

ach, ďalší hyste(o?)rik :-) Zas tak nepreháňaj goodwill







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:39

GoodWill píše:
Si zabil kamarat... pozri ako sa sprava, ako sa vyjadruje, ako vyzera a ako sa oblieka. Pozri aky ludia ho nasleduju, takmer bez vynimky vyholene hlavy, kanady... tomu ze to nie su nackovia naozaj veris? Ja som ich zazil nazivo, ide z nich strach, najprv konaju, potom rozmyslaju... ak vobec rozmyslaju. Vraj ziaden nacek... kolko mas preboha rokov? Aha...

GoodWill, to nemôžeš napísať takto :) Si tiež z Bratislavy, tomu teda nemôžeš rozumieť :lol:

Jeffo, a áno, reportol som ťa ja, pretože nevieš normálne diskutovať. Moderátorovi je ale očividne u jeho ctenej riti, že tu pi*uješ ako sa ti zachce :) Takže si tu kľudne ďalej spamuj svoje blbosti.

Jtbs, skús sa vyhrážať s BP tým 15 ročným deckám, čo tu denno denne spamujú, aké by chceli botičky pod stromček, alebo ako si opäť dobre pofajčili a rodičia im na to neprišli. Tých tým možno vystrašíš, ale mne je naozaj vieš kde, či dostanem nejaký čierny puntík alebo aj ban. Porovnaj si, koľkokrát som tu dostal reálnu radu a koľkokrát mi tu ľudia poďakovali. Ak nerozumieš základnej matematike, nech sa páči, ukáž nám, aký si chlap ;)
Pôsobím na veľkých zahraničných fórach už dlhší čas, ale takýto prístup moderátorov som ešte nezažil nikde. Spamerov a rasistov ako je Jeffo by odtiaľ vyprevadili hneď prvý deň. Ale vieš ako sa hovorí...

Na Slovensku je to tak.

Viac sa tu cení "populárny" komik ako niekto, kto reálne chce aj pomôcť a poradiť.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:42

hmm si neuveriteľný, aký som ja rasista? Dávaj si pozor na ústa ;) Ja že spamujem? Vieš čo je to spam? Tu je diskusia a s tebou sa diskusia inak viesť nedá, lol že report :lol: Veru, komik, správne si sa opísal :-)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:46

Neprehanam, ak niekto vyzera, rozprava a sprava sa ako nacek, tak je nacek. Kotleba je nebezpecny clovek, ktory nesmie mat moc a sancu menit. To ze mu jedn stranu zakazali a dnes uz vie co do programu dat moze a co nie este neznamena ze na tieto veci zmenil nazor.







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:48

No mne sa zdá nebezpečnejší pán FICO ako Marián :-)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:50

Áno Jeffo, spamuješ, jediné, čo sem vieš prispievať sú len kecy do Diskusie a Krčmy. Ukáž mi jedinú naozaj technickú tému, kde si niekomu pomohol a poradil! A vetu "dávaj si pozor na ústa" hovor tak svojej motyke, určite ťa už vonku čaká, aby si sa s ňou zahral na svojom políčku.

GoodWill, súhlas. Bohužiaľ mnohí mladí to nevidia, alebo nechcú vidieť.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:50

Kotleba je rasovo orientovaný nech si hovorí každý kto chce, je to dobrá cesta ako poukázať na problém, no on ho nevyrieši... Jeffo nieje rasista, len žijeme na východe proste.. kto tu nežije nepochopí a ťažko sa tu hádať s Blavakom.. walther.. koľkokrát ťa už napadli bezdôvodne ,,neprispôsobivý"?? Nevieš o čom hovoríš, ak by si to zažíval čo sa deje tu a býval uprostred toho, bol by si najradšej aby všetci zainteresovaný pokapali, humánne cítenie by šlo bokom.... ale súhlasím Kotleba je štýlom nacek a nie osoba ktorá chce urobiť na svete dobro a voliť ho určite nebudem... ;)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.01.2012 15:54

Ale počkaj počkaj... vieš čo je nacista? Nacista je toto, ak niekto nenávidí iného len preto, lebo je inej národnosti a to kotleba nie je... on nenávidí tých, čo hovno robia a vyžierajú štát... a tých ja nenávidím tiež...
Kotleba zverejnil volebný program
Vidiš tých dvoch malých cigančikov? Lebo to je jasný dôkaz, že žiaden nacek nie je... amateri.
K tomu veku a prvým voľbám... politiku mám odjakživa úplne u riti, absolutne ma nezaujíma, kto vládne... ale vidím, aký je tento celý systém v prdeli a Goodwill tvoj poloboh doktor fico s tým absolútne nemieni nič robiť, ba ešte viac si nakradne pre seba... tak to stoji za zamyslenie. Len tak mimochodom, zaujimalo by ma, koľko je tvoj vek... predpokladám že do 25... Takže si zažil "už" jedne "bezhlave" voľby. Okrem toho vidím, že si z Bratislavy, kde máte dvoch cigaňov na kilometer štvorcový, takže o tejto problematike vieš hovno... priď sa pozrieť na taký lunik, alebo uplne stačiť sa prisť pozrieť do lubici... a uvidíš čo to sú zač... a to, že sa medzi nimi nájde aj svetla výnimka je dobré... škoda že je to len výnimka

Takže opakujem ešte raz: Kotleba nie je nacek, len nemá rád parazitov. A to, že 90% všetkých negrov na slovensku sú paraziti, to už nie je jeho, ani môj problém.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:55

walther píše:
Áno Jeffo, spamuješ, jediné, čo sem vieš prispievať sú len kecy do Diskusie a Krčmy.
teba do toho holý k*k*t..
kecy máš jedine ty a to dosť odveci. Všetko len prekrúcaš, melieš si svoje ako mlynček na mäso, nevidíš do tohto problému ani zďaleka, čo je aj vidieť, walther škoda že sa nedokážeš vidieť, si komický, a drísty že tu na východ chodíš a vieš čo tu je si nechaj pre starú mať.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 15:56

Ambrobene: Ty len musíš pochopiť, že Kotleba nech má akékoľvek úmysly, nič nevyrieši... myslíš si, že na Slovensku to funguje tak, že samotná vláda prišla s návrhom aby rómom platili zato že ich deti chodia do školy, že im dali byty že sa majú jak prasatá v žite? nie EU vidí celý ten problém s tým že Slovensko cigánom nechce dať robotu a sú diskriminovaný, Kotleba by nič nevyriešil







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.01.2012 15:58

Jeffo píše:
No mne sa zdá nebezpečnejší pán FICO ako Marián :-)


Nemožno nesúhlasiť... doktor fico je hneď po mojsejovej to najhoršie, čo nás čaká... a v jeho tesnom závese sa vezie KSS :shit:

Kurva, miestami sa naozaj zamýšlam, načo bola tá revolúcia dobra... Je pravda, že ja viem o tom hovno, keďže revolúcia bola v 1989 a ja mám rok výroby 1993... ale naozaj si myslím, že sme tam, kde sme aj boli... však čo sa zmenilo? Akurát to, že môžeš isť v nedelu do kostela a nikto ťa zato nebude olievať studenou vodou... Máme demokraciu a my si ideme voliť komunistov... no to sme dopadli :jaw:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 16:01

No ak by existoval komunistický systém s otvorenými medzinárodnými stykmi, otvorenými hranicami a bez vykonštruovaných prípadov a cenzúry tak by to bolo snáď to najlepšie čo môže byť.. ako sa hovorí ... komunizmus teoreticky funguje ;)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 16:04

Jeffo píše:
teba do toho holý k*k*t..
kecy máš jedine ty a to dosť odveci. Všetko len prekrúcaš, melieš si svoje ako mlynček na mäso, nevidíš do tohto problému ani zďaleka, čo je aj vidieť, walther škoda že sa nedokážeš vidieť, si komický, a drísty že tu na východ chodíš a vieš čo tu je si nechaj pre starú mať.

Vidíš, a pritom sa celý čas zabávam ja na tebe :) Som rád, že tak perfektne dokážeš odhadnúť, do akej miery do toho vidím a do akej už nie, len na základe toho, kde práve v tomto momente bývam. Normálne začínam rozumieť, prečo sem chodí v poslednej dobe toľko detí a myslí si, že došlo do veštiarne :lol: :slaver:

Ambrobene, revolúcia bola len obyčajný vtip. Alebo si vážne myslíš, že politici sú všetci tí študenti, čo behali po námestiach s kľúčami??????


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.01.2012 16:09

No tomu tvojmu výroku absolutne nechápem... skús ešte raz a nepouži pri tom jazyk utláčanej menšiny


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 16:11

Ambrobene, tu fotku co si sem dal, len sa smejem...to su podla teba cigani ? bud mas belmo na ococh, alebo si cigana nikdy nevidel...to je fotene na namesti v tt, jeho tu budu volit nanajvis podobni tomu napravo, len starsi...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 16:11

Jasné všetci sme hnusný fašisti, rasisti.

Kotleba zverejnil volebný program

:lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 16:13

walther, bež sa hrať do osady k súrodencom ;)

Inak predčasné výsledky dávajú strane smer cez 45% To kto ho volí sakra? hmmm, to fakt sa zas ocitneme vo ficovláde? To bude prúser, na poslednom mieste sú matovič a spol, no to bude teda vláda







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.01.2012 16:14

No ty z Trnavy si ich videl už milion však... v našej bytovke ich byvala cela partia asi štyri roky... .hoci ta mali bývať len 4ria, bolo ich tam das 25... potom ich vysťahovali, och aka to diskriminacia... rasizmus


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kotleba zverejnil volebný program

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2012 16:16

Ambrobene sorry, ale mne tiež tí dvaja skíni neprídu ako cigáni :lol:
Kotleba zverejnil volebný program
Kotleba zverejnil volebný program
Kotleba zverejnil volebný program
Kotleba zverejnil volebný program
Kotleba zverejnil volebný program
Kotleba zverejnil volebný program

nechápem, ako toto môže niekto obhajovať a brániť :sick:


Naposledy upravil Jeffo dňa 25.01.2012 16:22, celkovo upravené 1






_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 200 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Google zverejnil vylepšenia MySQL

v Novinky

3

419

26.04.2007 13:52

Tom@S Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hacker údajne ukradol Pottera, zverejnil koniec

v Novinky

3

491

22.06.2007 18:40

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft zverejnil zdrojové kódy MS-DOSu

v Novinky

2

477

28.03.2014 12:58

Xarxes Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program ktory sleduje iny program

v Ostatné programy

1

661

25.02.2012 9:12

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program s názvom program

v Ostatné programy

4

612

07.10.2010 22:48

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program .zip.001 a program .zip.002 problem

v Ostatné programy

4

1450

15.06.2010 13:27

mack0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program Files vs Program Files/x86/

v Operačné systémy Microsoft

1

1212

21.11.2010 17:38

_zero Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Audio programy

3

890

30.05.2007 19:56

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Ostatné programy

0

910

18.08.2007 17:43

jkjkjk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Sieťové a internetové programy

8

708

19.02.2008 15:44

Electrol Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Bezpečnosť a firewally

5

1009

23.04.2009 21:46

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROGRAM

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

13

817

15.11.2009 16:22

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Audio programy

2

845

20.06.2010 18:07

CARMIQ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Program

v Databázy

1

1348

21.09.2006 9:40

tRizzO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Elektronika

2

777

15.11.2007 19:32

bamby99 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. program

v Ostatné programy

7

325

08.10.2013 18:00

radoDM Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra