Stránka: 5 z 6
| [ Príspevkov: 155 ] | 1, 2, 3, 4, 5, 6 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
samozrejme, ak ma pristup do DB, ma aj hesla, ale azet ich ma (dufam) v hashi a nie v plaintext  Samozrejme, ak ma pristup do DB, urcite ma cestu aj napriklad do spominanych albumov  Ale to nie je jeho ciel..
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 04.06.09 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 2734 Témy: 44 | 44 Bydlisko: RV |
_________________ Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004 Mobil - S24 Ultra GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint // 32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60 |
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Pistuk_14 píše: este keby hackol azet.sk tak umrem. tak do toho
//OmeGa: 
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 10.12.09 Prihlásený: 29.05.10 Príspevky: 11 Témy: 4 | 4 |
no uz je aj azet v p*ci stale mi to pise ze mam prijatych 65534 RP a kamoske nejdu poslat komentare 
|
|
Registrovaný: 11.10.09 Prihlásený: 01.05.25 Príspevky: 290 Témy: 52 | 52 Bydlisko: Kysucké Nov... |
tych 65535 RP alebo prave prihlasenych priatelov mne robilo aj predtym obcas:D
|
|
Registrovaný: 27.05.07 Prihlásený: 27.07.11 Príspevky: 168 Témy: 35 | 35 Bydlisko: Dubnica nad... |
aj mne to robilo ... ale odvtedy ako spravili novy azet tak to nerobi ...
_________________ MB: MSI K9N SLI Platinum; VGA:MSI Geforce 7 NX 7600GS 512MB GDDR2; CPU:AMD Athlon 64 soc.AM2 4200+ DC; Ram:Kingston DDR2 PC6400 800MHz 2X1GB; HD: Seagate 320GB 7200ot. SATA2, Maxtor 200GB 7200ot. ATA; Mech: Sony NEC DVDRW+Label Flash, SATA; Citacka kariet APACER 16in1; TV:MSI Anywhere Plus; Power:Atrix 500W, 2x ledfan+Regulator otacok; Skrinka: Citycase, 1x ledfan 8cm, 1x ledfan 12cm, 2x neon |
|
Registrovaný: 04.06.09 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 2734 Témy: 44 | 44 Bydlisko: RV |
Luks píše: tak do toho //OmeGa: 
ze sa nehanbite
to som vtedy myslel obrazne 
_________________ Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004 Mobil - S24 Ultra GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint // 32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60 |
|
Registrovaný: 21.02.07 Prihlásený: 21.02.10 Príspevky: 3984 Témy: 96 | 96 |
 lol ... Iank aj to vyjadrenie azetu je zábavné 
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
a poriadne, c*raci, su z neho dobre vyklepani vsetci, zaujimave je to, ze este v TV nebola ani zmienka o tychto utokoch, asi lobing funguje
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 23.07.09 Prihlásený: 10.10.10 Príspevky: 386 Témy: 81 | 81 Bydlisko: Košice, Slo... |
skusim zavolať zajtra do markízy ?
_________________ Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu |
|
Registrovaný: 04.06.09 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 2734 Témy: 44 | 44 Bydlisko: RV |
to fakt???
_________________ Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004 Mobil - S24 Ultra GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint // 32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60 |
|
Registrovaný: 26.11.06 Prihlásený: 09.10.24 Príspevky: 4118 Témy: 319 | 319 Bydlisko: HE/BA |
Dneska o tom dávali na exprese v spravách, že na portáli SME.sk písali o útoku "znova útočiaceho igigiho" tentokrát na azet. Inak čakám kedy skúsi SME.sk ... možno neskúsi keď o ňom písali s úctou, ak nie tak asi sú ďalší na muške 
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
radio tolko ludi nepocuva ako vecerne spravy kuka ludi, inak v markize ani nevedia co je nejaky hacking, tam poznaju iba smotanku a na streche, trapari 
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 23.07.09 Prihlásený: 10.10.10 Príspevky: 386 Témy: 81 | 81 Bydlisko: Košice, Slo... |
ok zajtra brnknem do markizy.....dufam že maju aspon bezplatnu linku 
_________________ Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
to fakt chces spravit?? kua to som zvedavy  ti potom zagratulujem
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 17.04.08 Prihlásený: 19.06.26 Príspevky: 13344 Témy: 438 | 438 Bydlisko: Myjava |
Markize nemusite brnkat...keby ste dnes pozerali televizne noviny, tak by ste zistili, ze to dnes bolo odvysielane  pozrite si archiv a dobre rano
Aj JOJ...len neviem ci to boli krimi noviny,alebo hlavne spravy
_________________ PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300 NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
sry milane, utieklo 
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 23.07.09 Prihlásený: 10.10.10 Príspevky: 386 Témy: 81 | 81 Bydlisko: Košice, Slo... |
dajte link...
_________________ Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu |
|
Registrovaný: 17.04.08 Prihlásený: 19.06.26 Príspevky: 13344 Témy: 438 | 438 Bydlisko: Myjava |
to si az taky hnily? www.markiza.sk , www.joj.sk , klik archiv, televizne noviny z dneska a pozerat, v jednej z tych dvoch to stopro bolo lebo som to pozeral, len neviem v ktorej,mozno aj v obidvoch
_________________ PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300 NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E |
|
Registrovaný: 26.11.06 Prihlásený: 09.10.24 Príspevky: 4118 Témy: 319 | 319 Bydlisko: HE/BA | |
Registrovaný: 04.06.09 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 2734 Témy: 44 | 44 Bydlisko: RV |
dany skus zavolat do joj-ky 
_________________ Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004 Mobil - S24 Ultra GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint // 32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60 |
|
Registrovaný: 22.11.08 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 295 Témy: 56 | 56 Bydlisko: Bratislava |
Mohol by sa naburat do Markizy a to v priamom prenose a sposobit nejake problemy  Ak by sa dalo tak napr. ze Svajdovi by smenil uces, ... 
_________________ Pc: CPU: i5-4460; RAM: 8GB; Disk: 2x MX200 250GB; Zdroj: EVGA 500B; ZD: ASRock Fatal1ty B85 Killer; GPU: SAPPHIRE R9 380; Case: Corsair 200R Sluchatka: Sennheiser HD599SE Zvuk. karta: FiiO E10K Mob: Google Pixel 4a 5G |
|
|
A ty čo myslíš, že správy sa vysielajú v priamom prenose?? Si to nacvičia aj 10x a majú pekne zaplatené za to.
|
|
Registrovaný: 23.07.09 Prihlásený: 10.10.10 Príspevky: 386 Témy: 81 | 81 Bydlisko: Košice, Slo... |
Jurike to už je iná vec....to je už naburavanie do PC a nie "iba " do MySQL to je asi tažké....a podla mna sa to tak lahko neda spraviť i ked sa to stalo v CT1 tusim
_________________ Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu |
|
|
Pozeráte veľa sci-fi filmov. Si myslíte, že keď niekto hackne pokec tak hneď hackne pol sveta vrátane NASA? Zachvíľu sa vám nahackuje do chladničky a vam ju vyžere do prázdna 
|
|
Registrovaný: 21.02.07 Prihlásený: 21.02.10 Príspevky: 3984 Témy: 96 | 96 |
Flety píše: Dneska o tom dávali na exprese v spravách, že na portáli SME.sk písali o útoku "znova útočiaceho igigiho" tentokrát na azet. Inak čakám kedy skúsi SME.sk ... možno neskúsi keď o ňom písali s úctou, ak nie tak asi sú ďalší na muške 
 Tebe teda fantázia funguje bujne
3.1. napíšeš, že sme.sk bude pravdepodobne na muške, prišom igigi prestal útočiť 1.1.  Happy new year Flety 
|
|
Registrovaný: 04.07.07 Prihlásený: 04.08.10 Príspevky: 330 Témy: 59 | 59 Bydlisko: LC |
Kde čerpáč informácie že PRESTAL ? zato že už 3 dni nič nehackol ?
Možnože sa pripravuje na Učivo.sk a dáva mu to zabrať 
_________________ CPU: Intel C2D 3.0 @ 4.1 + PSU: Scythe Ninja 2 ::: MB: ASUS P5Q PRO ::: GPU: nVidia GTX260 896 MB DDR3 by GIGABYTE N26OC-896H-B ::: RAM: DDR2 CORSAIR TWINX XMS2 DOMINATOR DHX 2x2GB 1066 MHz @ 1095 Mhz ::: HDD: WESTERN DIGITAL Caviar Black 640GB 7200Rpm 32MB cache ::: PSU: CORSAIR HX620 620W ::: DVD: Samsung SH-S223Q SATA BLACK ::: MONITOR: SAMSUNG T220 22" Crystal Rubine 2ms ::: CASE: Thermaltake Soprano RS 101 VG7000BWS ::: MOUSE: A4tech X710BK OSCAR 2000dpi ::: KEYBOARD: I-TEC ::: |
|
Registrovaný: 10.02.08 Prihlásený: 15.05.17 Príspevky: 2264 Témy: 48 | 48 Bydlisko: Nitra |
jukel píše:
Si zabil  (Aj ked ja osobne si myslim ze tominator neni vobec zly programator, aj ked...)
Ale k teme...mozno si dal novorocne predsavzatie ze uz nebude ze sa to neslusi ukazovat na slabe stranky vsetkych tych programatorov. Aj ked taka hacknuta markiza by bola asi dobra príučka.
_________________ WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well. |
|
Registrovaný: 04.06.09 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 2734 Témy: 44 | 44 Bydlisko: RV |
a mozno pise domace ulohy
A v markize co by mal hacknut???
Ze by smotanku???
_________________ Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004 Mobil - S24 Ultra GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint // 32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60 |
|
Stránka: 5 z 6
| [ Príspevkov: 155 ] | 1, 2, 3, 4, 5, 6 |
|