[ Príspevkov: 155 ] 1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky

samozrejme, ak ma pristup do DB, ma aj hesla, ale azet ich ma (dufam) v hashi a nie v plaintext :D Samozrejme, ak ma pristup do DB, urcite ma cestu aj napriklad do spominanych albumov :) Ale to nie je jeho ciel..


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 2734
Témy: 44 | 44
Bydlisko: RV

http://www.aktuality.sk/clanok/153557/a ... u-hackera/
ceknite


_________________
Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX
Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004
Mobil - S24 Ultra
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 03.01.2010 21:57 | Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Pistuk_14 píše:
este keby hackol azet.sk tak umrem.
tak do toho :D

//OmeGa: :lol:


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.09
Prihlásený: 29.05.10
Príspevky: 11
Témy: 4 | 4

no uz je aj azet v p*ci stale mi to pise ze mam prijatych 65534 RP a kamoske nejdu poslat komentare :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.10.09
Prihlásený: 01.05.25
Príspevky: 290
Témy: 52 | 52
Bydlisko: Kysucké Nov...

tych 65535 RP alebo prave prihlasenych priatelov mne robilo aj predtym obcas:D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 27.05.07
Prihlásený: 27.07.11
Príspevky: 168
Témy: 35 | 35
Bydlisko: Dubnica nad...

aj mne to robilo ... ale odvtedy ako spravili novy azet tak to nerobi ...


_________________
MB: MSI K9N SLI Platinum; VGA:MSI Geforce 7 NX 7600GS 512MB GDDR2; CPU:AMD Athlon 64 soc.AM2 4200+ DC; Ram:Kingston DDR2 PC6400 800MHz 2X1GB; HD: Seagate 320GB 7200ot. SATA2, Maxtor 200GB 7200ot. ATA; Mech: Sony NEC DVDRW+Label Flash, SATA; Citacka kariet APACER 16in1; TV:MSI Anywhere Plus; Power:Atrix 500W, 2x ledfan+Regulator otacok; Skrinka: Citycase, 1x ledfan 8cm, 1x ledfan 12cm, 2x neon
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 2734
Témy: 44 | 44
Bydlisko: RV

Luks píše:
tak do toho :D

//OmeGa: :lol:

ze sa nehanbite :-D :rolleyes:
to som vtedy myslel obrazne :D


_________________
Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX
Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004
Mobil - S24 Ultra
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96 | 96

:-D lol ... Iank aj to vyjadrenie azetu je zábavné :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

a poriadne, c*raci, su z neho dobre vyklepani vsetci, zaujimave je to, ze este v TV nebola ani zmienka o tychto utokoch, asi lobing funguje


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.07.09
Prihlásený: 10.10.10
Príspevky: 386
Témy: 81 | 81
Bydlisko: Košice, Slo...
NapísalOffline : 03.01.2010 23:26 | Hacker ďalej útočí na slovenské weby

skusim zavolať zajtra do markízy ?


_________________
Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 2734
Témy: 44 | 44
Bydlisko: RV

to fakt???


_________________
Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX
Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004
Mobil - S24 Ultra
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 09.10.24
Príspevky: 4118
Témy: 319 | 319
Bydlisko: HE/BA

Dneska o tom dávali na exprese v spravách, že na portáli SME.sk písali o útoku "znova útočiaceho igigiho" tentokrát na azet. Inak čakám kedy skúsi SME.sk ... možno neskúsi keď o ňom písali s úctou, ak nie tak asi sú ďalší na muške :-D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

radio tolko ludi nepocuva ako vecerne spravy kuka ludi, inak v markize ani nevedia co je nejaky hacking, tam poznaju iba smotanku a na streche, trapari :lol:


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.07.09
Prihlásený: 10.10.10
Príspevky: 386
Témy: 81 | 81
Bydlisko: Košice, Slo...
NapísalOffline : 03.01.2010 23:34 | Hacker ďalej útočí na slovenské weby

ok zajtra brnknem do markizy.....dufam že maju aspon bezplatnu linku :D


_________________
Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

to fakt chces spravit?? kua to som zvedavy :D ti potom zagratulujem


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 19.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava

Markize nemusite brnkat...keby ste dnes pozerali televizne noviny, tak by ste zistili, ze to dnes bolo odvysielane ;) pozrite si archiv a dobre rano :)
Aj JOJ...len neviem ci to boli krimi noviny,alebo hlavne spravy


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo

sry milane, utieklo :-D


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.07.09
Prihlásený: 10.10.10
Príspevky: 386
Témy: 81 | 81
Bydlisko: Košice, Slo...
NapísalOffline : 03.01.2010 23:53 | Hacker ďalej útočí na slovenské weby

dajte link...


_________________
Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 19.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava

to si az taky hnily? www.markiza.sk , www.joj.sk , klik archiv, televizne noviny z dneska a pozerat, v jednej z tych dvoch to stopro bolo lebo som to pozeral, len neviem v ktorej,mozno aj v obidvoch


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 09.10.24
Príspevky: 4118
Témy: 319 | 319
Bydlisko: HE/BA

http://video.markiza.sk/archiv-tv-marki ... viny/36942 je tam aj prehľad - 11. reportáž. Akože dosť trápne to spracovali :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 2734
Témy: 44 | 44
Bydlisko: RV

dany skus zavolat do joj-ky :D


_________________
Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX
Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004
Mobil - S24 Ultra
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 22.11.08
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 295
Témy: 56 | 56
Bydlisko: Bratislava

Mohol by sa naburat do Markizy a to v priamom prenose a sposobit nejake problemy :) Ak by sa dalo tak napr. ze Svajdovi by smenil uces, ... :)


_________________
Pc: CPU: i5-4460; RAM: 8GB; Disk: 2x MX200 250GB; Zdroj: EVGA 500B; ZD: ASRock Fatal1ty B85 Killer; GPU: SAPPHIRE R9 380; Case: Corsair 200R
Sluchatka: Sennheiser HD599SE
Zvuk. karta: FiiO E10K
Mob: Google Pixel 4a 5G
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

A ty čo myslíš, že správy sa vysielajú v priamom prenose?? Si to nacvičia aj 10x a majú pekne zaplatené za to.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.07.09
Prihlásený: 10.10.10
Príspevky: 386
Témy: 81 | 81
Bydlisko: Košice, Slo...

Jurike to už je iná vec....to je už naburavanie do PC a nie "iba " do MySQL to je asi tažké....a podla mna sa to tak lahko neda spraviť i ked sa to stalo v CT1 tusim


_________________
Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Pozeráte veľa sci-fi filmov. Si myslíte, že keď niekto hackne pokec tak hneď hackne pol sveta vrátane NASA? Zachvíľu sa vám nahackuje do chladničky a vam ju vyžere do prázdna :lol:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

naspat k teme


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96 | 96

Flety píše:
Dneska o tom dávali na exprese v spravách, že na portáli SME.sk písali o útoku "znova útočiaceho igigiho" tentokrát na azet. Inak čakám kedy skúsi SME.sk ... možno neskúsi keď o ňom písali s úctou, ak nie tak asi sú ďalší na muške :-D

:-D Tebe teda fantázia funguje bujne :)

3.1. napíšeš, že sme.sk bude pravdepodobne na muške, prišom igigi prestal útočiť 1.1. :D Happy new year Flety :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.07.07
Prihlásený: 04.08.10
Príspevky: 330
Témy: 59 | 59
Bydlisko: LC

Kde čerpáč informácie že PRESTAL ? zato že už 3 dni nič nehackol ?

Možnože sa pripravuje na Učivo.sk a dáva mu to zabrať :lol: :lol: :-D


_________________
CPU: Intel C2D 3.0 @ 4.1 + PSU: Scythe Ninja 2 ::: MB: ASUS P5Q PRO ::: GPU: nVidia GTX260 896 MB DDR3 by GIGABYTE N26OC-896H-B ::: RAM: DDR2 CORSAIR TWINX XMS2 DOMINATOR DHX 2x2GB 1066 MHz @ 1095 Mhz ::: HDD: WESTERN DIGITAL Caviar Black 640GB 7200Rpm 32MB cache ::: PSU: CORSAIR HX620 620W ::: DVD: Samsung SH-S223Q SATA BLACK ::: MONITOR: SAMSUNG T220 22" Crystal Rubine 2ms ::: CASE: Thermaltake Soprano RS 101 VG7000BWS ::: MOUSE: A4tech X710BK OSCAR 2000dpi ::: KEYBOARD: I-TEC :::
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48 | 48
Bydlisko: Nitra

jukel píše:
Možnože sa pripravuje na Učivo.sk a dáva mu to zabrať :lol: :lol: :-D

Si zabil :D (Aj ked ja osobne si myslim ze tominator neni vobec zly programator, aj ked...)

Ale k teme...mozno si dal novorocne predsavzatie ze uz nebude ze sa to neslusi ukazovat na slabe stranky vsetkych tych programatorov. Aj ked taka hacknuta markiza by bola asi dobra príučka.


_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hacker ďalej útočí na slovenské weby

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 2734
Témy: 44 | 44
Bydlisko: RV

a mozno pise domace ulohy :D
A v markize co by mal hacknut???
Ze by smotanku???


_________________
Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX
Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004
Mobil - S24 Ultra
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60
 [ Príspevkov: 155 ] 1, 2, 3, 4, 5, 6


Hacker ďalej útočí na slovenské weby



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovenské weby majú byť spoplatnené od apríla

v Novinky

20

1161

04.02.2011 19:27

Millfox

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Samsung Galaxy Tab útočí na iPad

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

70

6405

11.02.2011 7:45

Peterson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Falošná aktualizácia útočí na telefóny s Androidom

v Novinky

15

915

31.10.2011 22:35

kllr007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asus integruje PhysX a útočí na Creative

v Novinky

4

508

19.03.2007 20:02

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hackér

v CMS

5

1181

24.04.2007 15:38

N!ght $t@r

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

hacker? či nie?

v Firewally a bezpečnosť

12

784

06.03.2020 14:07

werwest

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hacker ... zarobil si na reklamách...

v SEO, marketing a reklama

7

1220

01.10.2008 9:20

rooobertek

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hacker zverejní zdrojový kód Nortonu

v Novinky

6

730

15.01.2012 14:10

89Aquarius

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Aukčné weby

v Backend

5

4013

21.05.2013 13:43

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hacker údajne ukradol Pottera, zverejnil koniec

v Novinky

3

571

22.06.2007 18:40

fuco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hacker predviedol nový spôsob odpočúvania mobilov

v Novinky

1

642

06.08.2010 11:45

fonkey

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hacker bojuje proti vydaniu do USA

v Novinky

1

463

21.02.2007 16:25

el

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

sportove weby / tabulky

v Backend

3

841

26.09.2009 21:46

Snacker

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Reklamne free weby

v CMS

3

845

19.04.2007 16:37

javo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PHP weby zadarmo

v Backend

18

1039

09.09.2014 13:00

incredible

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hacker se naboural do stránek České televize

v Novinky

10

729

17.03.2012 18:17

david3504



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF