Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.05.13
Prihlásený: 15.04.14
Príspevky: 8
Témy: 4
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 20:04

Ahojte, našiel som zopár zdrojakov týchto webov podobne ako : bidia.sk , bidy.sk , za1cent.sk a tak dalej...
Dám ho sem stálo ma to niekolko hodím hladania a nachytanie veša výrusov no a chcem sa spýtať čo to vôbec ide alebo je funkčné alebo ako by sa čo si take dalo urobiť?? stačila by len 1 ukážka web,dizajn atd... by som si dorobil len to že sa tam premienaju mená a prihadzuje po cente no a to že prečo si ten zroj neskúsim sám je ten že mne akosi blbne webhosting žiadna moja domena nejde napíše mi len chybu a to je všetko.

Ja som skušal niečo ale je to šitné :D ale nič iné ma nenapadlo iba takto to skúsiť : http://tet.eastix.eu/
Prihláste sa pod menom: user21 heslo: kredys
Je to len take provizorne :DDD ale nič ine ma nenapadlo len cez presmerovania :) preto dúfam že sa tu najde niekdo z vás čo by to vedel :)

Vopred ďakujem za pomoc :)

Zopár zdrojákov možno 1 z ních je naozaj dobrý prosím o pomoc...

http://uloz.to/xXLFUESA/aaanr-phppa-2-4-3-rar <-- Vyzerá byť najlepší dajte si ich offic web. kt je hneď po vyhladáni v google --> php penny auction

http://uloz.to/xGyYrXQT/webauction-0-3-11-zip

http://uloz.to/x9hqPjwJ/webid-1-0-6-zip


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Aukčné weby

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 23:13

1. aká je otázka?
2. môžeš dať odkaz na web, odkiaľ si to stiahol a nie na uloz.to? Prečo neodkazuješ na pôvodný web, neverím, že človek, ktorý to vytvoril, by do neho dával vírus.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.05.13
Prihlásený: 15.04.14
Príspevky: 8
Témy: 4
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.05.2013 13:26

Ja som hľadal niekolko hodím po rôzných stránkach... original stránky si už nepametám ale nebolo tam nič len download zoznam napr. za tej stránky potom z dalšej žiadný popis ani návod proste nič...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aukčné weby

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2013 13:30

Čiže veľmi legálny zdroj....







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.05.13
Prihlásený: 15.04.14
Príspevky: 8
Témy: 4
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.05.2013 13:38

Veľmi veľmi... no a neviete aspoň ako urobiť čosi teké jednoduché?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aukčné weby

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2013 13:43

Pýtaš sa programátorov ako zneužiť ukradnuté zdrojáky niekoho druhého, to je pekné... Hovoríš o krádeži a porušení autorských a licenčných práv a tváriš sa, ako keby to bolo v poriadku :lol: Nemám slov.
Aby som netrepal blbosti bez overenia si faktov, zdrojáky som pozrel a aha ho...

Citácia:
Scriptmatix Ltd. - Software Licence Agreement
THIS AGREEMENT is made at the time of purchase of a Scriptmatix product.


Citácia:
4. LICENSEE’S UNDERTAKINGS

4.1 The Licensee undertakes not to perform any of the acts referred to in this sub-clause 4.1 except to the extent and only to the extent permitted by law to the Licensee as a lawful user of the Software and only then for the specific limited purpose permitted by law or hereunder. The Licensee undertakes:

4.1.1 not to copy the Software (other than for normal System operation and as specified in Clause 2 above) nor otherwise reproduce the same provided that the Licensee may copy the Software for back-up purposes or incidentally, in the course of converting the Software in accordance with clause 4.1.3 below.

4.1.2 not to translate, adapt, disassemble, decompile, reverse engineer, vary or modify the Software, except as permitted by law;
4.1.3 not to remove, obscure or alter any notice of patent, copyright, trademark or other proprietary notice on the Software;
4.1.4 not to sub-license, distribute, rent, lease, or otherwise transfer the Software or any unique access code or copy the Software;
4.1.5 not to make the Software accessible by any type of broadcast or transmission;
4.1.6 not to use the Software to attract customers away from the Licensor or to procure commercial advantage over the Licensor or to use it in any other way which is likely to be detrimental to the Licensor or its business;
4.1.7 not to enable a third party to do any of the acts set out in this clause 4.1.

4.2 To maintain accurate and up-to-date records of the number and location of all copies of the Software.

4.3 To supervise and control use of the Software in accordance with the terms of this Licence.

4.4 To ensure that its employees, agents and other parties who will use the Software are notified of this Licence and the terms hereof prior to such employee, agent or party using the same.

4.5 To reproduce and include the copyright notice of the Licensor on all and any copies, whether in whole or in part, in any form,
including partial copies or modifications of the Software made herein.

4.6 Not to provide or otherwise make available the Software in whole or in part in any form in connection with or in conjunction with or
as part of any Managed Service or to any person other than as specified in clause 4.4 above without prior written consent from the Licensor. For the purpose of this clause 4.6 "Managed Service" shall mean any commercial time sharing rental, bureau service or outsourcing agreement or arrangement.

4.7 Within fourteen (14) days after the date of termination or discontinuance of this Licence for whatever reason, to destroy the Software
and all updates, upgrades or copies, in whole and in part, in any form including partial copies or modifications of the Software received from the Licensor or made in connection with this Licence, and all documentation relating thereto and the Licensor shall have the right to enter the Licensees premises, with the prior written consent of the Licensee, to retake immediate possession.


phpPennyAuction začína od 699 dolárov za licenciu.

Ak chceš aukčný web, máš dve možnosti - naučiť sa programovať alebo nájsť si niekoho, kto to urobí za teba.







_________________
C#, PHP, ...
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. sportove weby / tabulky

v PHP, ASP

3

710

26.09.2009 21:46

Snacker Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamne free weby

v Redakčné systémy

3

753

19.04.2007 16:37

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PHP weby zadarmo

v PHP, ASP

18

910

09.09.2014 13:00

incredible Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. cez čo tvoriť weby

v Ostatné

28

4596

12.01.2014 17:36

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SK PHP-Fusion weby

v Redakčné systémy

3

1390

02.01.2007 16:29

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. dva weby a jedna db

v Redakčné systémy

4

453

04.05.2015 10:16

mariachi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bazary PC hier, bundle weby atd.

v Počítačové hry

5

422

19.03.2013 8:19

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook do školy a na weby

v Notebooky a netbooky

1

402

10.09.2011 12:46

R3Z0R Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hladam webmastera,deignmana na clanove weby

v Ponuka práce

1

1462

24.07.2008 13:20

Disstrict Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Napíšem texty pre weby, preložím webstránky

v Dopyt práce

0

637

17.08.2014 14:13

mariankohn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Google likviduje z indexu katalogové weby

v Novinky

1

450

15.05.2012 23:52

Xarxes Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Hacker ďalej útočí na slovenské weby

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Novinky

154

8972

05.01.2010 8:21

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepsie e-zine weby o webdesigne, programovani...

v Ostatné

6

2842

17.08.2006 15:39

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovenské weby majú byť spoplatnené od apríla

v Novinky

20

1029

04.02.2011 19:27

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WEBy o moddingu, návodoch ... sem s nimi

v Modifikácie, návody a projekty

3

1338

02.11.2007 21:45

Staffy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hľadám človeka, ktorý spraví grafiku pre weby

v Ponuka práce

0

583

17.08.2014 13:39

mariankohn Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra