Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 19:13

ako sa da zmenit odrazka pri zozname z tej bodky na * ale nechcem cez obrazok da sa to nejako?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 19:49

vse mozne riesenia su tu
http://www.w3schools.com/css/pr_list-style-type.asp







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.08.2007 19:55

jj su tam vsemozne len ne za hviezduicku alebo sa to neda???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.02.07
Prihlásený: 16.02.16
Príspevky: 876
Témy: 144
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 20:55

ta si nedaj odrazky ale pred slovo daj *. Normalne ako keby to bola cast slova


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.08.2007 22:19

no to viem ale ci neje daky automaticky sposob


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 28.04.07
Prihlásený: 03.11.09
Príspevky: 133
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 0:21

Môžeš využiť :before pseudotriedu. Podpora v IE6 nulová...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.02.07
Prihlásený: 16.02.16
Príspevky: 876
Témy: 144
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 10:21

ja som uz zacal na IE kaslat pri robeni webov. uz ho dufam nepouziva vela ludi


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.07
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 349
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 10:49

gracos píše:
ja som uz zacal na IE kaslat pri robeni webov. uz ho dufam nepouziva vela ludi

nic proti,ale pouziva ho vacsina ludi :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 11:52

gracos - asi robíš weby iba pre seba, keď kašleš na IE.
Ja som teraz robil stránku pre jednu väčšiu firmu a neveril by si, ale ich firemná politika je, že prehliadač majú používať IE. A používa ho väčšina ľudí, aj keď to nechápem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 12:38

pouzivaju ho preto lebo je priamo vo wine a vela ludi nevie ani o inom browseri pretoze vacsinou su to lamy ked sa aspon trochu rozumie do pc tak si da radsej ff alebo operu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 14.01.13
Príspevky: 76
Témy: 6
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 13:05

Drako píše:
pouzivaju ho preto lebo je priamo vo wine a vela ludi nevie ani o inom browseri pretoze vacsinou su to lamy ked sa aspon trochu rozumie do pc tak si da radsej ff alebo operu


ičovina ... o celu techniku vo firme sa im snad staraju informatici a ty sa rozumeju ... skor si myslim ze su lenivy doinstaluvavat tam neaky doplnkovy software alebo nieco v tom zmysle :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 13:06

Drako píše:
pouzivaju ho preto lebo je priamo vo wine a vela ludi nevie ani o inom browseri pretoze vacsinou su to lamy ked sa aspon trochu rozumie do pc tak si da radsej ff alebo operu



[OT]
nemyslim si ze mozes oznacit ako "lamu" cloveka ktory pouziva IE,
uznavam ze IE patri medzi to najhorsie, chcem vsak ale povedat ze clovek ktory sa na pc venuje akurat tak napisaniu necoho v nejakom Office balicku, pocuvaniu hudby, a prezerani fotiek a videi , a nema ho kto usmernit tak proste pouziva IE, cize to co ma prednastavene, mozno kebyze ho niekto usmerni tak by rad pouzival neco ine ale proste o tom nevie, cize "lamov" by som nikoho nenazyval, aspon ne takto vseobecne
[/OT]

spatky k teme : 2imcold -> hmm tak toto mi nejako pri css uniklo :roll: :) dik za tip, vyzera to Vyuzitelne :P







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 13:20

<ot>
ehm nemyslel som vtedy na firmu ale vseobecne na ludi a ak niekto pouziva aj internet ale len tak sem tam nieco pozriet a dost max este pokec tak vtedy je aj na mieste oznacenie lama
</ot>


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.02.07
Prihlásený: 16.02.16
Príspevky: 876
Témy: 144
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 13:29

presne tak. kto ma IE nevie co je dobre. Ja uz weby pre IE ani neoptiamlizujem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 13:34

ok uz moj posledny prispevok k tomuto lebo je to velke OT, potom jak si to drako precte to mozte zmazat,

drako: ty si ako co myslis o sebe? jak mozes oznacit za lamu napr. cloveka ktory cely den dela napr. v nejakej firme ktora s IT nema absolutne nic, a jedine co na pc robi su tie veci co som spominal hore, + skontroluje firemny mail, vies nie kazdy presedi za pc cely den,
dam ti priklad -> ok niekto kto pride na pc, zaregistruje sa tu na fore, napise prvy prispevok aky ja hacker, zalozi si (ako uz shaggy spomenul) webdesignersku firmu, v jednom IE okne sa vynima pokec, ok mozme hovorit o tom ze je kapku divny a zdeformovany dnesnov dobou
priklad no. 2 -> 35 rocny clovek s dobrym vzdelanim popri 1 zamestnany buduje svoju firmu a vecer si oddychne tak ze si pozrie film, pocuva hudbu, pozrie novinkny na sme.sk, a skontaktuje klientov cez gmail -> a vsetky jeho internet. aktivity ma na starosti IE -> poznam vela takych ludi, len narychlo ma napadli aspon 3, 4 -> myslis ze ich mozes oznacit za lamu?

//z mojej strany konec OT v tejto teme :)

preto treba otimalizovat aj pre IE, lebo pre tvojho klienta je jedno co si myslis o IE, ale to ze napr. 90% jeho zakaznikov moze pouzivat IE







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 14:18

ano ak sa nerozumie do pocitacov tak je lama nehovorim ze je totalny debil hoci by aj bol einstein tak ked sa nerozumie do pocitacov tak je lama lama neje debil ale clovek ktory sa nerozumie do pc a ked nepozna ff alebo operu tak urcite sa da za lamu pokladat pretoze aspon trochu skuseny user pc to pozna nehovorim ze je to debiul ktory nebie naratat do 2 ale je to clovek ktory sa nerozumie do pc a mozete to zmazat :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 28.04.07
Prihlásený: 03.11.09
Príspevky: 133
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 15:55

javo: http://www.w3.org/TR/CSS21/generate.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.07
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 349
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 17:11

drako,ty neovladas zaklady html a css.kludne si pouzivaj aj ff,ale podla mna si tiez lama :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 17:29

ehm ... neverim ze ma ces porovnavat s tzymy ludmi o ktorych piseme dalej neviem o tom ze neovladam zaklady css a html a ako vies ze som lama??? potom si aj ty lama aj polovcika fora mozno 2/3


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.07
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 349
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 17:51

moznoze lama som,ja neviem :D ale tak ty sa tu bezne pytas take veci,napriklad zmena odrazok,potom ako odsadit text od okraja a podobne blbosti.podla mna su to zaklady a pokial to nevies a dokonca si az taky lenivy najst si to na nete,tak si potom lama,nie?a mna stve,ze tu pindas za to,ze niekto pouziva ie.co je na tom?vacsina ludi ho pouziva a preto su teraz lamy?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 18:17

Citácia:
potom si aj ty lama aj polovcika fora mozno 2/3
zdielam s tebou nazor, ze 2/3 ludi navstevujucich tuto sekciu fora su lamy. avsak nemysli si, ze ty medzi nich nepatris.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 20:24

ehm dobre chapem ked ste ma drbali vo webdesigne ale toto asi mate dakt nieco proti mne napriklad toto co som sa pytal zamenit za hviezdicky zase nieje az taky uplny zaklad dobre to osadenie toxtu mozno je ale vtedy som fakt neovladal zaklady teraz sa to uz zmenilo a zato ze skoro kazdy pouziva ie nemusi byt najlepsi tak nvm co furt potis ak ho pouzivaju tak asi nvedia co je dobre na pc ak to nevedia tak potom lamy su nie??? mozno ze nevies ty alebo ja co je lama podla mna je to taky clovek co sa nerozumie do pc a ked si nevie najst kvalitny program tak asi lama fakt je


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:40

Drako píše:
ehm dobre chapem ked ste ma drbali vo webdesigne ale toto asi mate dakt nieco proti mne napriklad toto co som sa pytal zamenit za hviezdicky zase nieje az taky uplny zaklad dobre to osadenie toxtu mozno je ale vtedy som fakt neovladal zaklady teraz sa to uz zmenilo a zato ze skoro kazdy pouziva ie nemusi byt najlepsi tak nvm co furt potis ak ho pouzivaju tak asi nvedia co je dobre na pc ak to nevedia tak potom lamy su nie??? mozno ze nevies ty alebo ja co je lama podla mna je to taky clovek co sa nerozumie do pc a ked si nevie najst kvalitny program tak asi lama fakt je

OMG, lenze tu nejde o to ci je niekto alebo nie je lama ale o to ze seriozny WEB musi byt optimalizovany pre IE, ale ked nechces aby si u tvojej firmy nedavali lamy robit stranky (ale ten co nie je lama by si ju nedal) tak kludne sa vyser na IE. Ale aj tak ta budeme zdrbavat ze to ako to vyzera v IE. Proste musis z IE ratat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 20:43

ale sak ja neoptimalizujem pre ie?? sak si kukni moju stranku na ff a na ie ide rovnako tak co potom?? ja som kedy povedal ze nanho serem?? niekto tu zacal s tym ze je uz malo pouzivany potom sa povedalo ze je najviac ale ze preco a ja som napisal lebo jeho useri su lamy a nevedia si stiahnut poriadny browser tak potom nvm co zase domna drbete

skoda len ze uiz nemozem zmenit nazov temy asi by sa to malo volat drbanie do draka ... som si myslel ze aspon toto forum je na urovni ale cim dalej tym viac ma presviecate o opaku


Naposledy upravil Flety dňa 25.08.2007 20:44, celkovo upravené 1

Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:44

Drako, nechci nás tu všetkých rozosmiať... Hľadať chyby v druhých je vždy to najľahšie, ale aby si sa pozrel do hocakej knihy či tutoriálu na webe a našiel si tam svoj list-style, tak to nie. Radšej budeš budovať konšpiračné teórie o tom, ako sú všetci tu na fóre proti tebe, neporadia ti, a aký si ty majster sveta v robení webstránok. Tak prečo sem chodíš, medzi "samé lamy"?

Inak je to tu celé mimo témy, tak ja ti dám ultimatívne riešenie list-style pre všetky prehliadače - používaj jednu z predvolených možností, disc, circle, square a ja neviemčoešte. Snaž sa vyhnúť obrázku, ak to nie je naozaj neskutočne potrebné. Keďže hviezdička predvolená nie je, budeš to mať ťažké. Ponúka sa spraviť to cez obrázok, avšak budeš sa potýkať s mnohými problémami. Predovšetkým sa ti to pravdepodobne nepodarí zladiť rovnako pre všetky prehliadače. Preto je jednoduchšie zobrať ten obrázok hviezdičky a dať ho cez background každej položky (<li>) do pozadia. Tam mu môžeš nastaviť aj umiestnenie.

Doporučujem ti vykašľať sa na hviezdičku. Inak ťa bude dobre bolieť hlava a ešte viac sa nase*ieš na nás lamy tu na fóre.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.07
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 349
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:45

ale tu nejde o to,ze ci si vedia najst lepsi prehliadac alebo ne.proste pokial nesurfuje po nete jak zmyslov zbaveny,ze vazne len raz za cas nan zavita a daco si pozrie,tak nac by si hladal dalsi?ja ie tiez nemusim,nemam ho rad,ale optimalizovat pre neho musim.uz je to raz tak,sa s tym zmier drako.a reci typu kaslem na ie,ved je zly,pouzivaju ho len lamy,nebudem pre neho optimalizovat atd,tak nad nimi pouvazuj radsej.nechcem sa hadat,ani do teba vyryvat,ale ked raz robis stranku,tak nech je vsade rovnaka.a nie je to zas az taky problem,raz dva dojdes ako na to a zistis,ze to je hracka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 20:49

ok neskor som zistil ze ani to nemusi byt hviezdicka akurat to jeden chcel ale potom mu nevadilo ak myslis tym hladanim chyb na druhych to ze su lamy lebo si nevedia stiahnut ff ci operu tak to beriem no co uz hladal som ale ja som s tym nezacal ja som len povedal svoj nazor preco je ie taky pouzyvany oni mi sice poradili ok som vdacny imcoldovi za radu ale ostatny tu domna furt drbu a furt nechapem preco netvarim sa ako majster sveta mozno som si ten webdizajn urobil len preto aby som mal nejake prilezitosti robit stranky a naucil sa to myslis ze keby som to vedel tak 100%-ne tak si dam take ceny?? a ehm na tu hviezdicku som sa fakt uz vykaslal


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:49

Drako píše:
ale sak ja neoptimalizujem pre ie?? sak si kukni moju stranku na ff a na ie ide rovnako tak co potom?? ja som kedy povedal ze nanho serem?? niekto tu zacal s tym ze je uz malo pouzivany potom sa povedalo ze je najviac ale ze preco a ja som napisal lebo jeho useri su lamy a nevedia si stiahnut poriadny browser tak potom nvm co zase domna drbete

skoda len ze uiz nemozem zmenit nazov temy asi by sa to malo volat drbanie do draka ... som si myslel ze aspon toto forum je na urovni ale cim dalej tym viac ma presviecate o opaku


take it easy :) nejde o zivot len o web diskusiu

// uz sa to vse vyriesilo cize imho je namieste :lock: lebo niektory to tu psychicky nezvladnu :) nebo aspon presun nekde do krcmy nebo tvorba webu >> ostatne ne? aspon to je moj navrh







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 20:52

ALE KEDY JA SOM POVEDAL ZE KASLEM NA IE SERE MA ZE JE TAKY AKY JE ALE SNAZIM SA PRENHO OPTIMALIZOVAT TAK CO FURT DOMNA DRBES TO BLACKANGEL A BISTIK CI JAK SA VOLAJU TO POVEDALI JA SOM IBA POVEDAL ZE JE ZLY A ZE HO POUZIVAJU LAMY RADIL BY SOM TI PRECITAT SI MOJE PRISPEVKY A MOHOL BY SI MA AJ CITOVAT KEDY SOM NAPISAL ZE KASLEM NA IE A ZE NEBUDEM PREN OPTIMALIZOVAT MIMOCHODOM KUKNI O PAR RIADKOV NIZSIE TAM MAM ZE CSS: Ako to opravit myslis ze preco som tu temu zakladal? !!!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
CSS: Zmena odrazok

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 20:53

radsej by som do tej krcmy aby som sa dozvedel co som este napisal a na co este kaslem a aky som super majster a neviem co este


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. include - zmena css

v PHP, ASP

3

452

21.10.2008 17:16

exoomer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSS: zmena odstupu

v HTML, XHTML, XML, CSS

12

511

16.08.2007 20:39

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSS: Zmena veľkosti obrázka

v HTML, XHTML, XML, CSS

10

1550

15.08.2007 13:20

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zmena obrazku pomocou CSS, IE problem

v HTML, XHTML, XML, CSS

7

753

17.07.2008 18:28

kajbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmena image-background (v css) s pouzitim crossfade ...

v JavaScript, VBScript, Ajax

25

2086

26.06.2008 18:38

jsakac Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Odstránenie odrážok z menu

v HTML, XHTML, XML, CSS

8

482

15.04.2010 8:26

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmena obrazka pri nadideni z myslov.../...Zmena pozadia

v JavaScript, VBScript, Ajax

2

2216

11.09.2007 22:42

rik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSS

v HTML, XHTML, XML, CSS

28

1537

25.02.2008 22:32

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSS

v HTML, XHTML, XML, CSS

3

1102

25.11.2006 16:33

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSS

v Redakčné systémy

4

734

24.01.2007 20:00

rEnEeK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSS

v HTML, XHTML, XML, CSS

2

724

13.03.2008 19:48

xxxmiroxxx Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem css

v HTML, XHTML, XML, CSS

6

650

22.04.2008 21:29

kaidžas Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. CSS openGL

v Počítačové hry

3

461

17.04.2010 21:48

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. menu css

v HTML, XHTML, XML, CSS

3

944

23.12.2008 15:14

buslo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. xhtml + css

v Ponuka práce

7

1363

29.06.2008 20:19

benny21 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSS - pozicovanie

v HTML, XHTML, XML, CSS

11

480

13.07.2013 11:12

17mark Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra