[ Príspevkov: 17 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 30.03.2008 21:19 | Co poviete na tuto stranku ?

Cauko. V kodeni stranok som da sa povedat uplny zaciatocnik. Toto je asi moja 2. stranka ktoru som robil do otcovej firmy. Pisem aby som sa Vas spytal co by som tam mal zmenit... Stranka nieje este dokoncena. Co vy na to:

http://drozdjozef.wz.cz/index.php?page=3


PS: Tagy head,html,... niesu dvojmo z dovodu ze by bola stanka zle nakodena v html ale na stranke mam chybny PHP scrit ktory som este nemal cas opravit tak si to pls nevsimajte.

Dakujem.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.03.2008 21:36 | Co poviete na tuto stranku ?

pekné, prehladné, jednoduché - mne sa to páči. jedine čo ma tam tak z oka štve je ten header, nie žeby bol zlý, ale obrázok je zrejme dosť skomprimované JPGčko, tak je tam vidieť rozpad farieb. :)


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.03.2008 21:46 | Co poviete na tuto stranku ?

Jj suhlasim s tebou (to jpg sa dako :shit:). Povodne som chcel v Photoshope urobit poriadny header aj s logom no nemam som na to moc casu tak som zbuchal daco jednoducheho.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319 | 319
Bydlisko: HE/BA
NapísalOffline : 30.03.2008 21:50 | Co poviete na tuto stranku ?

je to pekne len ten header sa tam ani velmi nehodi nakolko cele je to zelene a len toto ma tam ine farby a este mozno by bodlo to trosku zjemnit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15 | 15
Bydlisko: triminka@sp...
NapísalOffline : 30.03.2008 21:59 | Co poviete na tuto stranku ?

Pekné, ale opäť by som jednoznačne odstránil anketu a potom ešte možno kúsok upravil farby ľavého menu (ako sa už ale mňa nepýtaj :) ). Inak je to paráda ;)


_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.03.2008 22:06 | Co poviete na tuto stranku ?

na to, ze to je prakticky tvoja 2. stranka, vyzera web z pohladu dizajnu velmi dobre (oproti ostatnym zaciatocnickym, ktore som tu videl), normalne som prekvapeny... ale ten reset v prihlasovacom formulari by som urcite odstranil... a chyba mi tam titulok...


_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49 | 49
NapísalOffline : 30.03.2008 22:50 | Co poviete na tuto stranku ?

no nesnaz sa mi nahovorit ze to je tvoj druhy web a ze si ho robil ty :D ale ak ano tak fakt respect! :shock: kebyze taketo weby robi kazdy zacatocnik tak je to super! ;) moj prwy vyzeral o vela horsie.. :oops: a dokonca si trufam povedat ze je to o vela lepsie ako moj najnovsi vytvor :oops:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.03.2008 22:56 | Co poviete na tuto stranku ?

Jj je to moj druhy web. Prvy som urobil este v tabulkach co bolo fakt na :shit: . A toto je moj druhy. Vlastne s html som zacal pocas skuskoveho. Momentalne sa mu venujem len ked mam cas co momentalne nemam. Dik vsetkym za vase posty (fakt si to cenim).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22 | 22
Bydlisko: PD
NapísalOffline : 30.03.2008 23:21 | Co poviete na tuto stranku ?

Tvoja druha stranka ? Klameees. Dobre to je :) Akurat tu reklamu z WZ hod na spodok, tam nebude zavadziat, pretoze hore posuva stranku zbytocne.


_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.03.2008 23:47 | Co poviete na tuto stranku ?

Hmmm tu reklamu hodim na ten spodom. Mas pravdu bolo by to asi lepsie.

PS: Vidim ze mi tu nik neveri ze je to moj druhy web :cry: . Neva som rad ze ten web nevyzera ako druhy :P (aj ked je).


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 31.03.2008 1:30 | Co poviete na tuto stranku ?

Úprimne, prvé čo mi napadlo bolo "jablko". :lol:
Mám trošku rozvinutú asociáciu a niekedy mi napadajú neuveriteľné blbosti, ale toto slovo bolo naozaj prvé, ktoré mi napadlo, keď som vstúpil na tú stránku.
Rozloženie stránky je veľmi dobré, len mi nesedí tá zelená ku kúpeľniam. Možno by stálo za zváženie skúsiť urobiť kombináciu modrej (oceľovej) a bielej (alebo bledomodrej). Trošku sa s tým pohrať, nenechať to iba v tých odtieňoch zelenej.

Prihlasovanie - ak nie je určené pre všetkých návštevníkov webu (ale iba pre admina a redaktora napríklad), tak by som to dal na iné miesto (niekam pod menu) + by som nechal prázdne tie políčka a tlačítkam by som dal slovenský popis.

A v kóde máš duplicitne HEAD (aj obsah v tom).


_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 31.03.2008 6:25 | Co poviete na tuto stranku ?

Heh nj ta farba nesedi moc ani mne :rolleyes: otec to v takej farbe chcel. Mozno sa na to este kuknem a porozmyslam co by sa s tym dalo robit a pohram sa aj s tym prihlasovanim.

PS: V prvom poste som pisal ze ta duplicita tagov head, body, html je sposobena chybnym PHP scriptom (preto je na kazdej stranke aj ta reklama :shit: ). Som si toho vedomy.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 31.03.2008 8:34 | Co poviete na tuto stranku ?

-> prve co mi vyklalo oci bola farba... je pekne, ze to tak tvoj otec chcel, ale nech si to kukne teraz. mne osobne sa to vobec k obsahu stranky nehodi. alebo ta stranka ma sluzit ludom, ktori maju doma vela plesne a chcete, aby sa citili ako doma ? :) nic v zlom, aj mne sa tato farba vcelku paci, ale nie ako dominantna na webstranke. okrem toho loga totiz nemam pocit, ze by som bol na stranke, ktora by mala cokolvek spolocne s vodoinstalacnymi ci kurenskymi pracami. takuto farbu si davaju na stranky zahradkari a podobne profesie...

-> co sa tyka kodu, tak si ma s html potesil :) vacsina ludi vsadza na "najmodernejsie" xhtml a nema o tom paru (ano shaggy, pred mesiacom som to robil aj ja). kod pekny, prehladny, vyriesena kompatibilita s IE... to, ze tam mas 2x head, html atd riesit teraz nebudeme :lol:. nemas ale poriesene head tagy pre vyhladavace (description, author, atd)

-> inak sa pridavam k nazoru ostatnych.. KIEZBY viac zaciatocnikov tvorilo taketo weby. moc ti v tomto neverim, pretoze som este nevidel zaciatocnika co by na svojom druhom vytvore riesil kompatibilitu so vsetkymi prehliadacmi, hadzal po strane javascripty atd, ale na tom v podstate nezalezi. teraz ide o design a tomu by som dal hodnotenie takych 6.7/10.. ked to dokoncis, pravdepodobne to pojde vyssie ;)


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 31.03.2008 13:00 | Co poviete na tuto stranku ?

Ivan11114 - sorry, to PS som si nevšimol. Myslel som, že to bude includovaním, preto som na to upozornil.

Metadáta nie sú ani tak pre vyhľadávače, sú to skôr doplňujúce informácie pre návštevníka (ak chce vedieť, kto je autor a podobne). Všetky vyhľadávače tieto tagy do značnej miery ignorujú (výnimku tvorí description, nie však vždy).


_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96 | 96
NapísalOffline : 31.03.2008 14:41 | Co poviete na tuto stranku ?

no ja som asi iný ako ostatný:
1, biela farba textu na takýto podklad sa úplne nehodí ... aspoň zmeň font, takto to je nečítateľné ...
2, prečo stránka začína formulárom? veď to je totálna hovadina, stránka má zaujať obsahom (úvodom, ponukou) a nie hneď na začitok tam bucheš formulár ...

3, Obsah a Úvod je jedno a to isté ... asi si sa nudil ...
4, menu obrázky sú obrovské (myslím veľkosťou v kB až MB ...)
5, ako máš fotky (teda menu rozlčlenené ...) tak keď prejdeš na Neviem tak získavaš hodnotu: Tovar Neviem ... daj tak inú farby alebo to o 1px posuň nech je oddelené 1. menu od 2hého ...
6, validátor: si robíš srandu alebo načo to tam je??
7, "copyright ©2008" to je čo za hovadinu? :( copyright to je to Céčko ...
8, čo s ami páči: farebna sa mi páči ... je prehľadná, anketu poznám :) a kód sa podobá na môj :D teda páči sa mi (jednoduchý a pekný ...)

nato že je to tvoja 2 práce podarená ...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co poviete na tuto stranku ?

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17 | 17
NapísalOffline : 31.03.2008 18:49 | Co poviete na tuto stranku ?

no oproti tomu co tu davaju ostatny sa mi toto vidi celkom fajn i ked header by mohol byt lepsi. dalej mi nefunguje to vyskakovacie menu, nejak sa mi schovava ked nan prejdem :D, postradam vyznam toho VALIDATOR vlavo dole, obsahova stranka nic, kod som nepozeral. inak som nazoru, ze web by sa mal skladat z viacerych ako len jednej farby. takto tomu chyba smrc.


_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 01.04.2008 16:32 | Co poviete na tuto stranku ?

Tominator - Jj fielu farbu textu na tom svetlom pozadi zmenim.
-Satranka sa zacina Uvodom no ked som sem stranku postoval tak som to sem pravdepodobne zle nakopcil :).
-V menu je obsah aj uvod z dovodu ze ked som stranku robil tak som chcel to menu roztiahnut a aspon priblizne vidiet ako to bude vyzerat.
-Jj obrazky zmensim.
-Validator je tam este ako pozostatok testovania validnosti (1. ikonky boli skarede a nehodili sa 2. CSS aj tak nie je validny kedze pouzivam IE hacky => ten includovany CSS subor v zdrojaku pre IE je zbytocny :rolleyes: (nebavilo ma pri kazdej uprave prepisivat oba CSS subory a okrem toho naco mi je css validny)
-nj ten copyright som si neuvedomil (ale ked som sa kukal velka kopa stranok to ma tak)


PS: Upgrade az po zapoctovkach :lol: .


 [ Príspevkov: 17 ] 


Co poviete na tuto stranku ?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čo poviete na túto zostavu?

v PC zostavy

18

724

10.09.2007 9:56

Ingenium Deerro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čo poviete na túto zostavu?

v PC zostavy

8

586

28.06.2008 0:03

eXistenZ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

co poviete na tuto zostavu ?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

49

2129

13.02.2009 19:02

Quantum

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co poviete na tuto zostavu?

v PC zostavy

19

718

02.12.2007 14:44

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

čo poviete na tuto zostavu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v PC zostavy

81

2471

07.09.2012 13:08

Marko125

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co poviete na tuto zostavu?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

34

1395

12.09.2010 14:33

juliando

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čo poviete na túto zostavu?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

33

1109

04.11.2007 19:38

jatmz

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co poviete na tuto zostavu???

v PC zostavy

11

539

13.02.2009 18:59

Quantum

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

co poviete na tuto zostavu ???????

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

49

1407

13.01.2009 22:25

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co poviete na tuto zostavu ?

v PC zostavy

16

700

10.09.2008 23:31

pukepulos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

co poviete na tuto mys

v Ostatné

23

955

15.07.2007 20:29

Crossbow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čo poviete na tuto zostavu ??

v PC zostavy

27

1636

25.06.2006 20:50

Search.mod

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co mi poviete na tuto zostavu???

v PC zostavy

6

536

05.03.2009 12:48

dixi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Včem vytvořit tuto stránku

v Redakčné systémy

9

2635

12.12.2005 16:40

warhammer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako nakodovat TUTO stranku

v HTML, XHTML, XML, CSS

14

1713

08.06.2007 16:39

Tominator

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

CO poviete na tuto zostavu na hry a net

v PC zostavy

4

417

07.05.2009 21:56

milosenko



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF