Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 89 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 21.08.09
Prihlásený: 09.11.13
Príspevky: 360
Témy: 12
Bydlisko: /home/flexor
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2010 20:20

Mistrovství v C++ alebo Naučte se C++ za 21 dní ja som ich cital a su celkom v poho.







_________________
Booting Windows Vista...
Error: Keyboard not found please press any key to continue...
Fatal Error: WINDOWS!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 20.11.09
Prihlásený: 02.11.14
Príspevky: 241
Témy: 58
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2010 20:40

Tak asi si kupim tuto knihu Naučte se C++ za 21 dní. Mistrovství v C++ je trosku drahe 50 € :( . Ale ak by som v praci programoval v C++ tak sa to oplati, len tusim vacsi zaujem je o C# programatorov ako o C++.

A ta kniha Naučte se C++ za 21 dní je vhodna aj pre uplnych zaciatocnikov v C++?
V C uz mam zaklady.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2010 21:31

Pre info, zaujem o C++ je . Ale naucit sa C++ nie je trivialne. Preto programatori C++ zarabaju ako 3300 €, kym Java, C#, ktore sa daju ovela ovela jednoduchsie naucit a netreba na to ani ziadnu drahu knihu polovicu...







_________________
Učet je neaktívny.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 20.11.09
Prihlásený: 02.11.14
Príspevky: 241
Témy: 58
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2010 22:06

Ja nehovorim, ze o C++ programatorov nie je zaujem, ale o nieco mensi ako o Java a C#. A ked sa to vseobecn berie tak C++ programatory zarabaju viac ako C# alebo Java programatory ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 21.08.09
Prihlásený: 09.11.13
Príspevky: 360
Témy: 12
Bydlisko: /home/flexor
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2010 18:53

vama píše:
Tak asi si kupim tuto knihu Naučte se C++ za 21 dní. Mistrovství v C++ je trosku drahe 50 € :( . Ale ak by som v praci programoval v C++ tak sa to oplati, len tusim vacsi zaujem je o C# programatorov ako o C++.

A ta kniha Naučte se C++ za 21 dní je vhodna aj pre uplnych zaciatocnikov v C++?
V C uz mam zaklady.
Ano je to pre zaciatocnikov priamo stavane.







_________________
Booting Windows Vista...
Error: Keyboard not found please press any key to continue...
Fatal Error: WINDOWS!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 20.11.09
Prihlásený: 02.11.14
Príspevky: 241
Témy: 58
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 01.03.2010 17:53

OK. tak dufam, ze ju do 25€ zozeniem a kupim si ju.

Dnes som si ju listoval a vypada dobre. Len sa chcem opytat ako to vlastne je s C++, co sa tyka objektoveho programovania ? S Object Pascal (DELPHI) mam skusenosti, ale s C++ neviem akym stylom su vytvarane objektove aplikacie. Ked precitam tu knihu - Naučte se C++ za 21 dní - budem vediet programovat objektove aplikacie pre WINDOWS (popripade pre LINUX)? Napr. vo Borland C++Builder, alebo potrebujem este nejaku inu knihu, na objektove programovanie v C++?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 01.03.2010 21:52

celkom fajn kniha tykajuca sa oop a navrhovych vzorov http://www.martinus.sk/?uItem=32262
dalsi zdroj http://objekty.vse.cz/Main/HomePage







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 21.08.09
Prihlásený: 09.11.13
Príspevky: 360
Témy: 12
Bydlisko: /home/flexor
Príspevok NapísalOffline : 02.03.2010 10:42

vama píše:
OK. tak dufam, ze ju do 25€ zozeniem a kupim si ju.

Dnes som si ju listoval a vypada dobre. Len sa chcem opytat ako to vlastne je s C++, co sa tyka objektoveho programovania ? S Object Pascal (DELPHI) mam skusenosti, ale s C++ neviem akym stylom su vytvarane objektove aplikacie. Ked precitam tu knihu - Naučte se C++ za 21 dní - budem vediet programovat objektove aplikacie pre WINDOWS (popripade pre LINUX)? Napr. vo Borland C++Builder, alebo potrebujem este nejaku inu knihu, na objektove programovanie v C++?
Je tam aj OOP ale vzdy je lepsie kupit si este nieco aby si vedel viac.







_________________
Booting Windows Vista...
Error: Keyboard not found please press any key to continue...
Fatal Error: WINDOWS!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 20.11.09
Prihlásený: 02.11.14
Príspevky: 241
Témy: 58
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 02.03.2010 13:26

A ta kniha sa zaobera aj vizualnym navrhom software a nasledneho doprogramovania ? Myslim tym sposob ako sa aj vytvaraju aplikacie v DELPHI? Napr toto -- http://www.stahuj.centrum.cz/direct/iR/ ... --200x.gif . Alebo v C++ sa vizualne aplikacie inak vytvaraju ?
Na vytvaranie aplikacii v C++ by som si vybral vyvojove prostredie Borland C++Builder .

A neskor keby som chcel tvorit vizualne aplikacie (tlacidla, editbox, ...) pod LINUXom, ako sa tak vytvaraju ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 21.08.09
Prihlásený: 09.11.13
Príspevky: 360
Témy: 12
Bydlisko: /home/flexor
Príspevok NapísalOffline : 02.03.2010 20:51

No tam mas iba ciste C++ teda bez grafiky ale ak chces robit windows API pouzi Microsoft Visual C++ a ak chces robit pre linux tak odporucam Netbeans na C++ a na grafiku napriklad Qt Creator. Ale Qt sa budes musiet naucit samostatne v tej knihe je len cisto C++.







_________________
Booting Windows Vista...
Error: Keyboard not found please press any key to continue...
Fatal Error: WINDOWS!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 20.11.09
Prihlásený: 02.11.14
Príspevky: 241
Témy: 58
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 03.03.2010 17:37

A ta grafika Qt je aj pre Windows alebo len pre LINUX ? Ide mi o to, aby som programoval jednu grafiku (ked tak po malych upravach) aj pre WINDOWS aj pre LINUX.

A Qt je najlepsia pre LINUX ? A aka kniha na Qt je dobra pre zaciatocnika ?
A popripada aj na windows API aka je dobra kniha, taktiez pre zaciatocnika ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 21.08.09
Prihlásený: 09.11.13
Príspevky: 360
Témy: 12
Bydlisko: /home/flexor
Príspevok NapísalOffline : 03.03.2010 17:59

Qt je aj pre windows aj pre linux. Ale ja sa qt ucim z netu napriklad serial je aj na linuxsofte ale ak niekto vie o nejakej dobrej knihe nech da vediet.







_________________
Booting Windows Vista...
Error: Keyboard not found please press any key to continue...
Fatal Error: WINDOWS!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.10
Prihlásený: 05.01.23
Príspevky: 7
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2010 7:55

Hladam programatora C# alebo C++ do jedneho projektu. Ide o vyvoj 2D multiplayerovej hry (vyvoj herneho servera a podpora pre herneho klienta - relativne jednoducha hra).

financne: Platene hotovost + proviziami (na zmluvu)
Oblast: Kosice

Kto ma chut, ozvyte sa mi na dilong@seznam.cz

tnx


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 30.06.11
Príspevky: 26
Témy: 8
Príspevok NapísalOffline : 29.03.2010 22:03

Ahojte, takze ja som nemal absolutne ziadne skusenosti s programovanim az do vysokej skoly. Nic. Momentalne som prvak na vyske a mam predmet programovanie kde bereme programovaci jazyk Pascal. V tejto dobe kazdy si povie ze Pascal je nanic, naco sa taku kravinu ucit a podobne... aj ja som mal taketo predstavy spociatku ale ...
... programujem zatial 5 mesiacov (cca) a viem toho z pascalu stale malicko. Po pravde trapim sa pri niektorych zadaniach ale tak snazim sa prist tomu na klb. Myslim si ze Pascal je pre zaciatocnika uplne najvhodnejsi kedze uz v tomto programovacom jazyku je toho "dost"! A ani by som nechcel zacinat hned s C alebo C++ kedze uz su to predsa vyssie programovacie jazyky ako Pascal a aj strukturu(zapis) maju nie moc privetivu pre zaciatocnikov.
Musim povedat ze ludia co mali programovanie na strednej skole maju obrovsku vyhodu oproti tym co programovanie nemali (ako ja napriklad) a urcite tie zaklady su velkym prinosom. Ale pokial nato ti ludia kaslu tak aj taky ludia co nevedeli o tom nic ich kludne mozu tromfnut :)
Samozrejme dolezite je ze "treba chciet"!!!
Kazdy teraz sniva ze ide zacat s programovanim hry a taketo keci :D ale tak treba si uvedomit ze urcite vytvorenie hry nebude take lahke a urcite to nebude tak skoro.

Zhrniem to. Podla mna je Pascal vhodny pre tych co zacinaju s programovanim napr. ako ja. Pre zaciatocnika je toho tak akurat dost. Sam som zaciatocnik a viem o com pisem. Ale tak bavi ma to programovat tak hadam si myslim ze sa bude len a len dalej darit :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 21.08.09
Prihlásený: 09.11.13
Príspevky: 360
Témy: 12
Bydlisko: /home/flexor
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2010 18:36

Ja som zacinal rovno s C++ a bolo to dost tazke casto som na to aj nadaval ale mozno to bolo aj k niecomu dobre lebo ked som tomu konecne pochopil tak to uz ide o dost rychlejsie ako vtedy zo zaciatku. Inak nie je odveci zacat napriklad aj s pythonom.







_________________
Booting Windows Vista...
Error: Keyboard not found please press any key to continue...
Fatal Error: WINDOWS!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 05.09.10
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 19:34

Cawte,

potrebujem poradit
asi pred rokom som sa s kamosom dohodol ze zalozime programatorsku firmu
a budeme programovat hry,programi ... skoro veskery software
a tento rok sme sa rozhodli prestat vymislat hry ale zaujmat sa tim ako ich vytvorit
chceme si kupit knihy, chodit na niake kurzi ale nevieme aky programovaci jazik by sme si mali zvolit a ucit sa ho
porad te mi prosim aky programovaci jazik je na toto najvhodnejsi, ake prostriedky (programi) na to viuzit a ako si najlepsie vytvorit pevne zaklady a stavat na nich
ak mate aj ine rady prosim informujte ma

Dakujem :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 19:46

noooo, zacal by som slovenskym jazykom a postupne presiel na C++ :)

cize knihy ako Mistrovstvi v C++ a IDE(program) napr DevC++. Je volne k stiahnutiu. Pokial je C++ problem, bude idealne zacat Pascalom.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 01.04.10
Prihlásený: 08.10.11
Príspevky: 339
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 20:12

tak isto odporucam slovensky jazyk


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 20:31

Máš dve možnosti:

1.) začneš s jazykom C++, v ktorom by si časom kľudne mohol vyvíjať aj hry (ako píšeš), prípadne prejsť na jazyk C# apod
Výhody: žiadne
Nevýhody: z učiva budeš zmätený, polovičke nebudeš rozumieť a pravdepodobne sa sa na to onedlho vykašleš

2.) začneš s pascalom, pekne po poriadku. Naučíš sa základ programovania - pojmy, algoritmy, techniky, atď. Budeš riešiť rôzne úlohy a zadania, na ktorých sa zdokonalíš. Potom sa môžeš posunúť na jazyk C++ ( niekto vraví, že na jazyk C by sa nemalo zameriavať, ak sa jedinec chce učiť iba jazyk C++. Ja som sa po pascale učil 2 roky objekt pascal - známy prostredím Delphi alebo v mojom prípade Lazarus - a neskôr som prešiel s minimálnymi problémami na jazyk C++ takže si vyber ). Je nutné si uvedomiť, že tento proces vzdelávania ti zaberie minimálne 3 roky usilovného študovania, kým nazbieraš aké také vedomosti.
Je to taký paradox - začiatočníci si myslia, že programovanie sa dá naučiť za jeden týždeň (aj ja som si to myslel), no časom zistia, že čím ďalej toho vedia menej a menej (pretože zisťujú, že stále sa treba učiť nové a nové veci).

Takže máš na výber, vyber si správne. Držím palce v programátorskej budúcnosti...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 21:22

Da sa naucit hned C++ ak som sa pred tym ucil asi rok C (ako samouk)?







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 21:35

Jasné, že sa dá :) Nikde sa nepíše, že sa to nedá, ibaže to nemusí byť bezproblémový prechod. V podstate základnú syntax jazyka poznáš, pribudne ti objektová nadstavba + ďalšie prvky, ktoré so sebou nesie jazyk C++.
Jazyk pascal je ideálny pre zoznámenie sa s programovaním - ak si začal s iným, nevadí, no určite si to na začiatku nemal s jazykom C také jednoduché, ako so spomínaným pascalom. Kľudne sa pusť do C++, ak si na to pripravený.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 01.04.10
Prihlásený: 08.10.11
Príspevky: 339
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 21:45

Ja som tiez zacinal Pascalom a prechadzal na Delphi.
Ale podla mna je UPLNE JEDNO ktoru z kombinaci si vyberies :
1. Pascal -> Delphi -> Cokolvek
2. C -> C++ -> Cokolvek

Delphi ani C++ uz dnes nepouzivam, ale frcia oba. Dokonca som sam prekvapeny, ako sa stale Delphi dari. Aj ked C++ projekty na mna v globale posobia profesionalnejsie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 21:47

Pokial mas hocijake zaklady: pascal, C, atd, tak sa vies dalsi jazyk doucit pomerne jednoducho

Moj nazor..

Ako hovorila moja matikarka, naucit sa da vsetko, chce to len plechenny zadok a dobru lampicku. Kedze sa jedna o programovanie, treba to upravit na Plechenny zadok a dobry pocitac :)

Zaklady vies, len si osvoj novu syntax, troska ine postupy a je to... Citaj vela tutorialov, a urcite najdes aj na webe hlavne rozdiely medzi C++ a C







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 21:50

to bola len taka otazka pre ostanych a pre mna :)







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.04.08
Prihlásený: 16.07.11
Príspevky: 126
Témy: 33
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2010 22:27

Ja som sa pred programovanim v C,C++ a Jave venoval iba kratko v skole Pascalu pochopil som co su cykle, vetvenia.bez poli...potom som cez prazky skusil PHP kadeco som sa naucil a ako tak aj vyuzil..no nechapal som naco su mi tie funkcie, ked sa mi kod neopakuje... mal som zmatok v poliach na, co to je dobre...
cca takto minuli rok som si otvoril knihu(e-book) Ucebnice jazyka C od Pavla Herouta, kedze mi viac vonalo aplikacne programovanie ako webove...zaciatky C isli dost hladko no potom prisli pointre a o zabavu bolo postarane no po case som to preluskal a pochopil myslim, ze dost dobre, knizku som si precital a rozhodol som sa, ze skonstruujem nieco, kde vyuzijem vsetky ziskane vedomosti... vytvoril som taku Sablonu pre databazu do firmy ... vytvaral sa premenny pocet zaznamov, dali sa upravovat, mazat.. islo to cez subory(pouzil som takmer vsetko a dostal sa do problematiky spojovych zoznamov)
Po precitani tejto knihy som velmi toho vela pochopil a moje myslenie pri programovani bolo niekede inde... spociatku bolo moje zmyslanie nasledovne:
Mal som nejaku ulohu..tak som ju rychlo zbuchal no s kopou chyb a zbytocneho kodu..nacom som sa priucil dolezitosti analyzi pri navrhovani riesenia...
potom som v C este mrkol nieco do OpenGl..
Preslo to k zlomu a zacal som sa ucit OOP..prestudoval som si knizku OOP bez predchodzich znalosti(cca 250stran) velmi dobry vyklad, za pomoci normalnej ludskej reci...od vianoc som mal knihu od Herouta Ucebnice jazyka JAVA ..pustil som sa do nej a slo to velmi dobre za mesiac som presiel takmer celu knihu..zacal som zistovat nedostatky knihy, a to nevysvetlene niektore vyznamne celky(regularne vyrazy, kontajnery...)tak som siahol po roznych knihach ci clankoch na webe...
Po ako takom zvladnuti konzolovych aplikacii som presiel k tvorbe aplikacii s GUI.. tak som sa vrhol do Swingu ... na stranke java.sun.com je skvela dokumentacia nanu..postupne som si navykol na pracu so swingom...

Priblizne pred mesiacom som zacal pracovat na projekte pre jednu firmu, jedna sa o aplikaciu vyuzivajucu databazu(SQLite a MySql), navrhovanie jedalnickov, rozne vyhladavnia....Tam som si uvedomil,, co este musim zvladnut vrhol som sa do JDBC a kniznice na grafy JfreeChart

taky kratky moj pribeh s programovanim
Mam 18rokov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 05.09.10
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 01.09.2010 8:18

diki za odpovede a mam este jednu/dne otazocky:
:?
1. Co je to presne ta objektova nadstavba, na co sluzi ....

2. Co sa mi viacej oplati??? kupit si knihy a ucit sa sam alebo sa prihlasit na omnoho dahsie kurzy.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 01.09.2010 9:18

1.) http://sk.wikipedia.org/wiki/Objektovo_orientovan%C3%A9_programovanie

2.) Ak môžem za kurz považovať predmet na vysokej škole, tak:
- na kurze ti učiteľ vysvetlí učivo, zadá nejakú úlohu, čo je približne ako keby si si čítal sám knihu. Výhoda ale je, že z hovorenej reči sa lepšie chápe (aspoň pre mňa) a ak by si narazil na nejaký konkrétny problém, učiteľ ti s tým okamžite pomôže, kdežto pri štúdiu z knihy by si si musel pomôcť sám.
- kniha je lacnejšia, naučí ťa riešiť si problém sám (čo rozhodne nie je na škodu) i keď to možno zo začiatku bude trocha problémovejšie. Myslím, že na začiatok je kniha vhodnejšie riešenie, lebo tu si uvedomíš, či na to máš a či sa tomu chceš venovať a nevyhodíš za to zbytočne ťažké peniaze.

Možno som nejaké výhody/nevýhody zabudol spomenúť, no na rozhodnutie ti to snáď stačí.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako začať s programovaním?

Registrovaný: 01.04.10
Prihlásený: 08.10.11
Príspevky: 339
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 01.09.2010 9:58

1. pochopis neskor, ale my ta neklameme :)
2. sam, kurzy az v nejakej firme ... najprv musis nieco vediet ono to nie je kliknite sem stlacte toto ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 05.09.10
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 01.09.2010 12:24

aha takze uz viem co je to OOP
1.ale ako vlastne programovat
musim vediet programovaci jazyk a co este
potrebujem niaky program aleo nieco ine?????


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 05.09.10
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 01.09.2010 12:32

a mohli by ste mi odporucit niaku dobru knihu z ktorej sa naucim programovaci jazyk PASCAL ???


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 89 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zacat s programovaním...

v Ostatné

5

597

09.06.2015 11:09

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. ako zacat

v Ostatné

5

549

22.08.2012 13:57

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zacat

v Grafické programy

7

2877

04.01.2010 1:23

kubki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako zacat ?:)

v Ostatné

4

805

16.03.2011 11:22

stenly Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zacat?

v Webdesign

6

940

26.03.2010 15:26

pa3ick Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako zacat programovat

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

880

05.03.2011 16:18

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako začať programovať ?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

14

1504

25.03.2012 15:41

Trivi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WiFi - ako zacat?

v Siete

2

600

19.10.2007 19:28

salamoon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc ako začať

v Ostatné

10

880

22.03.2011 21:41

TommyHot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc - Ako zacat?

v Webhosting a servery

4

943

23.01.2008 20:15

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zacat programovat ?!

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

13

1742

15.10.2010 20:29

ewil Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Delphi ako zacat.

v Delphi, Visual Basic

20

1027

22.08.2010 18:42

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ako začať programovať?

v Ostatné

3

584

26.01.2014 10:43

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Neviem ako zacat

v Ostatné

2

524

02.02.2012 3:06

Manny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradte ako začať

v HTML, XHTML, XML, CSS

4

617

03.08.2009 10:39

Misko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rada ako zacat

v Webdesign

5

868

09.06.2014 6:51

hatto13 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra