Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 6 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 03.01.06 Prihlásený: 21.12.16 Príspevky: 582 Témy: 89 | 89 Bydlisko: Trenčín |
Čaute, chcel by som si na tomto obrázku zvýrazniť obrysy, chcem si to vytlačiť bez toho čierneho štvorca, proste nech je to biele a má to čierne obrysové čiary, tak 2-3 mm hrubé. Poradí mi dakto ako na to? Mám photoshop ale neviem sa z toho vysomáriť, diky....
http://img185.imageshack.us/i/occc.jpg/
PS: Neviete ešte niekto či sa na nažehlovaciu fóliu môže tlačiť laserovou tlačiarnou?
_________________ PC: MB: ASUS P5KPL GPU:Intel GMA X3100 CPU: Intel Celeron Dual-Core E3300 - 2.50GHz RAM:2GB Patriot DDR2 HDD: Western Digital 320GB SATA2, WD 40GB
NB: ASUS X59SL HDD:Western Digital 320GB SATA2 RAM:3GB DDR2 CPU:Intel C2D T5450 1.66Ghz GPU: ATI Radeon HD3470 256MB
MT: Sony Ericsson Xperia Neo, 8GB microSD, Koss Porta Pro |
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 13.04.18 Príspevky: 7744 Témy: 127 | 127 Bydlisko: BA/TT |
mas to bez pozadia, tak si to myslel?

_________________ CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB, LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB) CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget |
|
Registrovaný: 03.01.06 Prihlásený: 21.12.16 Príspevky: 582 Témy: 89 | 89 Bydlisko: Trenčín |
Mmm sorry, zle som sa vyjadril asi, chcem si to dať na čierne tričko, tak by som to chcel biele a s čiernymi vonkajšými okrajmi, ale toto asi použijem na červené tričko tak aj tak diky 
_________________ PC: MB: ASUS P5KPL GPU:Intel GMA X3100 CPU: Intel Celeron Dual-Core E3300 - 2.50GHz RAM:2GB Patriot DDR2 HDD: Western Digital 320GB SATA2, WD 40GB
NB: ASUS X59SL HDD:Western Digital 320GB SATA2 RAM:3GB DDR2 CPU:Intel C2D T5450 1.66Ghz GPU: ATI Radeon HD3470 256MB
MT: Sony Ericsson Xperia Neo, 8GB microSD, Koss Porta Pro |
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 13.04.18 Príspevky: 7744 Témy: 127 | 127 Bydlisko: BA/TT |
tu mas nevyfarbene a uz si to vyfarbuj podla potreby...
http://i30.tinypic.com/2qiy1lh.png
_________________ CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB, LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB) CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget |
|
Registrovaný: 12.01.09 Prihlásený: 04.02.24 Príspevky: 1596 Témy: 29 | 29 Bydlisko: Spišska Belá |
f4ro bol rýchlejši.. no už ked som to spravil, hodím to sem jedno si vyberieš

_________________ "Nikdo nebude nikdy potřebovat více než 640kB RAM!" (Bill Gates, 1981) |
|
Registrovaný: 03.01.06 Prihlásený: 21.12.16 Príspevky: 582 Témy: 89 | 89 Bydlisko: Trenčín |
Wow, díky moc chalani, som vám vdačný:D
_________________ PC: MB: ASUS P5KPL GPU:Intel GMA X3100 CPU: Intel Celeron Dual-Core E3300 - 2.50GHz RAM:2GB Patriot DDR2 HDD: Western Digital 320GB SATA2, WD 40GB
NB: ASUS X59SL HDD:Western Digital 320GB SATA2 RAM:3GB DDR2 CPU:Intel C2D T5450 1.66Ghz GPU: ATI Radeon HD3470 256MB
MT: Sony Ericsson Xperia Neo, 8GB microSD, Koss Porta Pro |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 6 ] | |
|