Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 102 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2012 14:29

ak ju budes v aute prevazat v kufriku na zbran, to by bolo v pohode si myslim, ak ta ale chytia so zbranou za opaskom, to uz je nosenie ...aspon ja to tak chapem, neviem do podrobnosti tieto veci, ale zakladny rozdiel medzi nosenim a drzanim je jasny


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 14:44

Vlad: mám 2 plyny jeden ekol firat a walthera 22ku ten som kupoval lebo nosiť ekol je otras ten mávam pohodený v kaslíku v aute.
BTW pána kuracinu poznám osobne ale rozhodnutý som kupovať walthera :) proste sa mi to zapáčilo

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

KingTommy píše:
Opustiť mesto smú, ale nemôžu zasahovať v inej jurisdikcii, ale veľmi radi si zavolajú kolegov z príslušného mesta ktoré im povieš. Takže takýmto argumentom by si nepochodil. Vlastne ja neviem, načo vám ZP keď už teraz vymýšľate čo by ste vraveli policajtom a ako by ste stanovené zákazy porušovali...

Takým do ruky zbraň nepatrí!!


To bolo na margo rozdielu medzi Bčkom a Ačkom to je všetko ja som bezúhonný :)

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

Vlad píše:
ak ju budes v aute prevazat v kufriku na zbran, to by bolo v pohode si myslim, ak ta ale chytia so zbranou za opaskom, to uz je nosenie ...aspon ja to tak chapem, neviem do podrobnosti tieto veci, ale zakladny rozdiel medzi nosenim a drzanim je jasny


Presne tak to vidím aj ja ale to je aj tak zbytočné riešiť lebo keď budú chcieť zdrbú ťa aj za to a za tých pár eur keď si to dám prepísať na A mi to nestojí







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2012 14:48

El_Silver: no pekne hehe

inak este nejake fakty o gumakoch - nejake fotky nasledkov http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtop ... &start=105

strela do hlavy by s lugerom bola smrtelna, s gumakom pravdepodobne tiez, no strela do tela si mozete pozriet na fotkach, hlavny rozdiel je ten, ze gumak "tlaci" na telo a tym sposobuje bolest, ostry naboj vam urobi dieru a ako uz JK pisal, adrenalin vam znecitlivi miesto zranenia a citite mensiu bolest nez u gumaku ...a ako mozete vidiet z fotiek (a videi postnutych v tej teme), tak rozhodne to nieje ziadna "malina" dostat taku ranu do tela ...a ako som uz pisal, nasledny budu urcite lahsie aj pre vas aj pre utocnika


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 14:58

Čo tak vzduchovka ???
Aké môže mať následky šípka alebo diablovka z dobrej vzduchovky :D :D







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2012 15:49

zo vzduchovky som sice strielal ale do tela osobne este nie :D ...akurat tak mozem vidiet fotky z googlu co si mozes vyguglit aj ty hehe, dufam ze to nechces na obranu :D :D :D ...boli vsak medializovane pripady, ze niekto z panelaku strielal po ludoch, a dostal za to len nejaku pokutu, bolo to ale z velkej dialky a "obet" mala cez odev len nejaku malu modrinku, zblizka si myslim nejaka krvava hlabsia rana/modrina a ak trafis do oka ci ucha... tak vtedy to bude horsie samozrejme :D

(btw, este k tym gumenym projektilom :D, aby si niekto nemyslel - na tie treba bezny zbrojny pas ako keby islo o ostru zbran)

// pridané po 8 minútach od posledného príspevku

inak, prave mi odpisal p. Lihan z GrandPower-u, Cena pištole GP T12 je 340.-€, Munícia je v cene 42.-€ za 100 kusov.
tie naboje su sice dvakrat drahsie ako ostry kaliber 9mm ale treba si urcit priority - ked cisto na obranu tak gumostrel, ked aj na strelnicu, tak ostru ...najlepsie je mat aj-aj ale nieje to lacne riesenie ehhh


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 15:53

Ale tak ako pravdu povediac na obranu stačí keď zbraň vytiahneš a protivník si to väčšinov veľmi rýchlo rozmyslí.
Zažil som chvala bohu len 3 prípady no vždy som maximálne poplašne strelil pár krát do vzduchu a rýchlo sa situácia zmenila.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2012 15:57

jj strelit do vzduchu je tiez velmi ucinne, vtedy pochopi ze to nieje na gulicky :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 16:08

Už len blázon by to skúšal ďalej riešiť a potom je tam účinna verzia dva dobrý úder zásobníkom ho zloží určite :) to je úplna istota
No veď tak mňa keď cigáni zastavili či nemám cigaretu aj s partiou sme išli hovorím nie nik tu nefajčí oni nato hneď že aspoň na cigarety im máme dať 3€ reku páľte do piče. Samozrejme mi traja oni 5ti aj z toho bola s nami jedna baba.
Automaticky dáky kkt do mňa strčil vytiahol som odistil a oni že mám skryť tú hračku... ja hneď si si istý či je to hračka a už som videl jak stisol päsť a začal kráčať ku mne tak som do vzduchu asi 4 poplašné a ani neviem ako boli preč pamätám si len že davaj het kok*t nás postrieľa a neviem čo :D potom mi prišlo predvolanie lebo vedeli jak sa volám ale všetko ok :)







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2012 16:19

:D :D :D :D :D

to jak toto http://www.youtube.com/watch?v=kO0KG0Ya ... re=related
najprv ich tam jebu, trhaju, socaju, tahaju a ked policajt vytiahne zbran (co ich uz tam mohol davno postrielat) tak kricia "kam mieris" :D ...zverba tito cigani, ja mam aj par znamych medzi ciganmi, a myslel som ze niektori su fajn, ale jeden mi na Silvestra okradol mobil :D ...kriminal maju v DNA

tiez obcas rozmyslam, ze ako by som sa spraval a zachoval v niektorych situaciach vtedy, keby som mal u seba zbran ...teraz ziadnu nevlastnim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 16:27

To je špecifické....
Nie je to ako film aj keď vieš že máš plyn tak ja by som nemal napríklad odvahu ako je to vo filme dať zbraň niekomu k hlave.
To je väčší nátlak na tvoju psychiku ako keď niekto mieri na teba ale zároveň s tým prichádza taká zodpovednosť a rozvaha a všetko samozrejme v situácii na ktorú telo ani mozog nebolo pripravené a nikdy ju nezažilo tým pádom sa začneš strašne potiť zatrasie sa ti ruka a hlavou sa ti premietajú všetky možné scenáre ako čo môžeš spraviť.
Poznám pár ľudí čo- si kúpili plyny a báli sa ich aj v krízových situáciach vytiahnuť a mali zjavne stres keď to mali v ruke... :)
Nevyrovnanému človeku zbraň do ruky nepatrí obzvlášť by sa mali robiť testy na schyzofréniu čo je veľmi rozšírená "choroba", hyperaktivitu a podobné mňamky ktoré majú dosť vplyv na to ako sa človek zachová keď to v ruke má a nastane krízová situácia.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 16:36

Keby ma niekto ohrozoval inak ako s vlastnými rukami, tak vytiahnehnem plynovku a bezváhania mu strelím medzi oči. S ostrou zbraňou by som mu zase bezváhania strelil do nohy.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 16:41

nicobb píše:
Keby ma niekto ohrozoval inak ako s vlastnými rukami, tak vytiahnehnem plynovku a bezváhania mu strelím medzi oči. S ostrou zbraňou by som mu zase bezváhania strelil do nohy.


Už si strieľal alebo aspoň mieril na niečo živé napr vrabec/pes/mačka/človek ?
Teda okrem vzduchovky ? :)
Ak sa smiem spýtať koľko máš rokov ?







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2012 16:48

trefna otazka el silver :D

ludom, ktori pouziju zbran "bez vahania" by som ZP nedal... to by umrtnost rapidne stupla, pripadne predaj barli a invalidnych vozikov :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 16:52

Vlad píše:
trefna otazka el silver :D

ludom, ktori pouziju zbran "bez vahania" by som ZP nedal... to by umrtnost rapidne stupla, pripadne predaj barli a invalidnych vozikov :D


S tým aj cena zbraní a munície lebo by sa každý chcel brániť :D
Nie ako fakt ja som si tiež myslel že je to bohová sranda a bol som frajer ale keď som prvý krát držal v ruke posratý plyn s tým že si ho beriem von zo sebou tak ma oblial pot.
Je to jednoducho zbraň to máš ako keby si mal vo vrecku nožík a niekto ťa napadne tak mu prerežeš tepnu alebo mu zabodneš nôž do srdca ?







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 16:58

So vzduchovky som strielal už ako malý chlapec, ale to asi každý :) Viac krát som strielal aj s ostrej, ale nikdy nie na psa, mačku, vrabca ani na nič čo ma neohrozovalo, alebo čo by sa mi snažilo ublížiť. A keby som len tak strielal na niečo podobné, úprimne asi by som to nedokázal, lebo tie zvieratá mi nič neurobili a ľutoval by som také niečo spraviť.Tu nejde o to, či už niekto niekedy na niečo živé strielal, že keď nie, tak by to ani nedokázal. Tu ide o to, že keby ma niekto ( človek )ohrozoval zbraňou ( nôž, hocičo ) alebo zviera tak by som určite neváhal ani stotinu sekundy. Mám 30.

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

Vlad píše:
trefna otazka el silver :D

ludom, ktori pouziju zbran "bez vahania" by som ZP nedal... to by umrtnost rapidne stupla, pripadne predaj barli a invalidnych vozikov :D


Nechcem vás urážať, ale niekedy mám fak pocit, že....

Jasne som napísal, že keby ma niekto ohrozoval zbraňou napríklad nožom, tak vytiahnem plynovku a bez váhania mu strelím medzi oči. A keby som mal zo sebou ostrú, tak mu bez váhania strelím do nohy, takže neviem o akej úmrtnosti tu splietaš. Snáď si nemyslíš, že by som to nechal len tak, on nech ma zareže, a ja budem váhať nie ?? :roll: Hlavne keď ma niekto napadne ako prvý. Normálne mi tu už rozum postojí.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 16:59

U človeka máš to isté ver tomu že aj keby na teba niekto vytiahol nôž alebo by boli viacerý a ty by si ich zabil a ani by ťa neodsúdili tak by si si do konca života vyčítal že si to spravil lebo až potom by ťa začali napádať veci že ako sa to dalo inak.
Možno obýsť s porezanou rukou ale nechať človeka žiť možno mu to vysvetliť ústne alebo ho spacifikovať. Každým dňom by sa ti vynárali nové a nové scenáre ako sa to dalo inak len nie ho zabiť.
A potom keď raz zabiješ debila môže sa ti stať že mal dobrých známych a tú zbraň nestíhneš nabudúce ani vytiahnuť.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zbrojný preukaz

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:04

Ja sa poznám, a preto zbraň radšej ani nechcem :-) Ak by ma napadol jeden, alebo skupinka cigáňov alebo aj niekoho iného, tak by som ich pozabíjal. Takže radšej ich spacifikovať sprejom a pobrať sa preč. Raz tak do mňa jeden strčil, a prvé čo ma napadlo, že ho zmlátim do bezvedomia, hodím do kufra a vyhodím niekde v lese za mestom...naštastie si to z nejakého dôvodu rozmyslel a utiekol, keď som sa po ňom rozbehol. A aj pre väčšinu ľudí bude sprej bezpečnejší, lebo sa nemusia báť, že niekoho zabijú a použijú ho, pri zbrani sa môžu zlaknúť a radšej ju nepoužijú vôbec, prípadne trafia do tváre alebo do krku.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:05

K tvojmu poslednému príspevku plyn môže mať tiež fatálne následky kľudne ním môžeš zabiť človeka. Obzvlášť z blízka do hlavy
Ďalšou vecou je že dnes nikdy nevieš ty vytiahneš plyn a on ostrú :) A je to tam :D :D







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:11

Ja len nechápem prečo rozprávaš o zabití. Veď ja som nepovedal, že by som ho zabil, ale že by som mu s plynoukou strelil do hlavy a s ostrou do nohy. To je zabitie ? Zaujímavé je ale to, že obidvaja ste toho istého názoru, že by som hneď vedel niekoho zabiť :lol: Normálna telenovela tu na tomto fóre ;)

No a ver tomu, že ( neviem či to mám už zvýrazniť ) keby ma niekto napadol napr. nožom , alebo inou zbraňou a ja by som sa bránil tou plynoukou trebárs tak by mi na tom nebolo lúto nič. Ani keby som mu s ostrou rozstrielal nohy a zostal by na vozíčku. On chcel mne totiž spraviť to isté ako prvý, lebo keď ma ide niekto napadnúť z nožom, tak asi tiež hneď nevie kde ma s ním trafí však ? Čiže kľudne by som sa už zo zeme nemusel postaviť ja sám. A keby prišlo k takému niečomu, že by ma chcel niekto vyslovene zabiť, alebo mojich blízskych tak mi ver, ale to že by už nebol na tomto svete by ma nezmrzelo ani na chvíľu. Priam naopak. Nechápem, že sa tomu niekto môže diviť.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2012 17:15

nicobb - tu ide o to "bez vahania", bezne sa stavaju potycky a ked ludia nemaju u seba zbran tak dotycni skoncia napr. s odreninami a modrinami, keby mal niekto zbran tak staci pohrozit a oni zdrhnu ....a ty by si ich strielal, aj ked do nohy - trafis blbo a clovek bude mat vazne nasledky

jasne, ze ked ma ohrozuje tak ho mozem aj rozstrielat ...ale urcite sa budem snazit zachovat co najrozumensie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:18

nicobb píše:
Veď ja som nepovedal, že by som ho zabil, ale že by som mu s plynoukou strelil do hlavy.


To je úplne to isté opakujem ti plyn má fatálne následky z toho človeka môže v lepšom prípade ostať mrzák a ťažko ho zraníš a v horšom ho zabiješ. Je evidentné že o tom ešte málo vieš tak si veci okolo toho kus popozeraj.
Aj posratou vzduchovkou človeka zabiješ a nie je to problém.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:22

El_Silver píše:
K tvojmu poslednému príspevku plyn môže mať tiež fatálne následky kľudne ním môžeš zabiť človeka. Obzvlášť z blízka do hlavy
Ďalšou vecou je že dnes nikdy nevieš ty vytiahneš plyn a on ostrú :) A je to tam :D :D


Problém je v tom, že ked on vytasí prvú ostrú, ja neviem že je to ostrá, čiže ak ja následne vytiahnem len plynovku a hned mu strelím medzi oči aj dve tri za sebou tak sa musím rýchlo uhnúť aby on keď spontánne vystrelí z ostrej ma netrafil, alebo len minimálne. Musím počítať s tým, že má ostrú aj ked ju nemá. Ďaľšia vec je, že ja ako prvý vytiahnem na niekoho plynovku a budem mu s nou mávať pred nosom, ked by bol fyzicky silnejší môže ma spacifikovať vytiahnuť ostrú a je po mne. Takú sprostosť by som ja ale nikdy nespravil. Vytiahnem zbran len vtedy, ak ju hned vzápätí použijem. Nikdy by som sa nerozhodoval či vystrelím alebo nie ked už mám zbran vonku. Bud viem čo chcem, alebo kedf nie a sa bojím, tak je viac než isté že prehrám. Bezdôvodne by som nikdy nevytiahol na nikoho zbran. Bud ma napadne a hned potom a vtedy neváham, alebo by som za niekym išiel cielene a samozrejme ani vtedy by som sa pred ním nepredvádzal a nemal silné reči. Idem vystrelím a hotovo. Sekunda...

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

Vlad píše:
nicobb - tu ide o to "bez vahania", bezne sa stavaju potycky a ked ludia nemaju u seba zbran tak dotycni skoncia napr. s odreninami a modrinami, keby mal niekto zbran tak staci pohrozit a oni zdrhnu ....a ty by si ich strielal, aj ked do nohy - trafis blbo a clovek bude mat vazne nasledky

jasne, ze ked ma ohrozuje tak ho mozem aj rozstrielat ...ale urcite sa budem snazit zachovat co najrozumensie


vlad ja som stále hovoril o tom, ak by ma niekto ohrozoval už s vytiahnutou zbranou. Neviem prečo to prekrúcaš tak, že by ma niekto napadol len ručne a ja by som bez váhania vytiahol zbran a strelil ho. Proste tomu nechápem, myslím si že to píšem dosť jasne nie ?

El silver plynouka z 2 metrou by ublížiť nemala vôbec, z jedného metra už môže aj oslepnúť. Ale to je max. Keby na mna išiel nožom, tak nech oslepne ! Ešte ho tam aj dokopem ! Hajzla...ved ma chcel zabiť ! :P







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zbrojný preukaz

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:22

Inak pozor na slzák, každí má iný organizmus, slabším povahám môžeš veľmi ťažko ublížiť, udá ťa a neviem aký by si bol potom frajer, máte len husté reči.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:23

Vlad píše:
nicobb - tu ide o to "bez vahania", bezne sa stavaju potycky a ked ludia nemaju u seba zbran tak dotycni skoncia napr. s odreninami a modrinami, keby mal niekto zbran tak staci pohrozit a oni zdrhnu ....a ty by si ich strielal, aj ked do nohy - trafis blbo a clovek bude mat vazne nasledky

jasne, ze ked ma ohrozuje tak ho mozem aj rozstrielat ...ale urcite sa budem snazit zachovat co najrozumensie


To je zbytočné vysvetľovať takýto ľudia na 99% psychotesty nespravia.
Citujem jeden článok na margo výroku streľby z plynu na hlavu
"Současně vyvstává další riziko. Z bezprostřední blízkosti má z hlavně vytékající proud plynů vzniklých hořením výmetné náplně nábojky energii dostatečnou k vážnému poranění nebo dokonce usmrcení protivníka. Pokud tedy v těsném zápase použijete plynovou pistoli a vystřelíte, může se stát právě to, čemu jste se chtěli za každou cenu vyhnout – můžete ho těžce zranit (obzvláště v oblasti očí) nebo i zabít."

Ide tam o vietor a iné veci môže sa rozbehnúť proti tebe vypáliš a už to nemusí rozdýchať.
Môže byť blázon a môžeš stáť 2 metre od neho ale on sa rozhodne na teba skočiť a vypáliš v nepravý moment a KO.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.04.2012 17:32

s tymi psychotestami je to tak, keby toto nicobb napises do psychotestu tak ti letis odtial svinskym krokom, ja sa drzim toho co si povedal

"Keby ma niekto ohrozoval inak ako s vlastnými rukami, tak vytiahnehnem plynovku a bezváhania mu strelím medzi oči. S ostrou zbraňou by som mu zase bezváhania strelil do nohy."

ani najvacsi gangsteri sa nestrielaju tak ako to prezentujes ty ...navse, ako tak citam tie prispevky predtym, najrpv tvrdis ze sa neoplati strielat, lebo ta kvoli nasmu prehlitemu sudnictvu zavru a tu zas ze by si bez vahania strielal, tak si najrpv ujasni nazor, mne uz stacili aj tie tvoje prispevky, kde radis aby si zaobstarali nelegalnu zbran ...skoda reci, idem het, nejdem rozduchavat dalsi flame


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:33

Jeffo píše:
Inak pozor na slzák, každí má iný organizmus, slabším povahám môžeš veľmi ťažko ublížiť, udá ťa a neviem aký by si bol potom frajer, máte len husté reči.


Slabšia povaha nech na mna nevyťahuje zbraň, pretože husté "reči" bude mať potom on. Nech ma udá, plynovka je od 18 rokov predajná každému a má slúžiť na sebaobranu. Ja by som sa len bránil. Neviem čo s tým majú husté reči. Radšej sa nechám zmrzačiť alebo zabiť ? Neblázni...a obzvlášť od nejakého róma ? Si robíš srandu nie ?

El silver keď na základe toho čo som napísal usudzuješ, že ja by som nebol schopný spraviť psychotesty tak si o tebe myslím svoje...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zbrojný preukaz

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 17:53

No, chcel by som ťa vidieť, ak by si niekomu trvale ublížil nedajbože zabil, vtedy by ti nepomohlo už nič, ak niekoho zabiješ v sebaobrane, budeš sa z toho motať veľmi ťažko a na Slovensku dupľom ťažšie ak zabiješ róma. Ja chápem, ale takto jednoduché to zas nieje že sejmeš niekoho a povieš, však čo, v sebaobrane a ideš ďalej.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 18:15

Pozri nico...
Ja ti tvoj názor neberiem ani nevyvraciam každý má právo si svoje povedať a stáť si za tým no tak sa potom k nemu chovajú aj ľudia štátne orgány blá blá.
Ja som sa ti len snažil kus objasniť problematiku veci nič viac. Ale tak ako si to predstavuješ ty to nefunguje mnohý na to prídu skôr iný neskôr niektorý vôbec.
Keby to tak bolo tak na slovensku je o 80% menej rómov kriminalita a úmrtia by stúpli o 30% a pohrebné služby by dotovali nákup zbraní.
Jedno mi nie je jasné máš 30 rokov a polemizuješ tu o problematike veci prečo si si už tú plynovú pištoľ nekúpil ??? veď ti v tom nik ani nič nebránilo. Skús si to a sám uvidíš čo to obnáša no s tvojím prístupom skončíš najskôr v base alebo na cintoríne.
Myslím že ti už k tomu nemám čo viac povedať a nechcem to tu ďalej rozpitvávať no každopádne prajem ti veľa šťastia ak si plánuješ robiť zbroják no hlavne s rozvahou.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 18:23

Jeffo a radšej by si sa dal odkráglovať ty sám ? Ak by na teba vytiahol nožisko ?

vlad: ja som hovoril o zabití s použitím ostrej zbrane ktorú máš legálne v držaní a máš k nej aj ZP. Čiže zase neviem prečo to prekrúcaš :roll: Tam som spomenul, že aj keď toto všetko splnaš a niekoho by si takto zabil v sebeobrane, tak aj tak by ťa pri dnešnom súdnictve a nejasnom zákone nakoniec možno aj zavreli. Čiže keď už ma ideš konfrontovať tak si ujasni najprv veci ty ;) teraz sa tu bavíme o strelbe na hlavu z plynovky lebo ináč to nemá význam , resp. o strelbe z legálne držanej ostrej a so ZP do nôh. Takže už duplom neviem čo tu splietaš. Nelegálne držaná zbraň by sa dala použiť napríklad na toho medveďa čo bol spomínaný, čiže trošku si to ujasni a potom sa vyjadruj. Ok chalani ani ja to nechcem ďalej rozdúchavať, veď načo, ja si za svojími názormi stojím a konal by som presne tak ako som povedal :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Zbrojný preukaz

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 18:34

nicobb píše:
Jeffo a radšej by si sa dal odkráglovať ty sám ? Ak by na teba vytiahol nožisko
Ja viem ako to myslíš a chápem, ja som ti len napísal to, ak zabiješ niekoho v sebaobrane, nemysli si, že ti to prejde len tak, neviem ako by som sa zachoval ja, či by som ušiel, zakopal pod zem, ukameňoval, ubodal atď. pretože v takejto situácii som ešte nebol.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 102 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Občiansky preukaz

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2

663

12.04.2015 20:13

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poslať občiansky preukaz?

v Krčma

9

1236

30.03.2016 20:04

Styracoz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Preukaz na paragliding

v Šport a pohyb

6

1525

08.08.2010 11:14

Proxy69 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aj Slovensko možno bude mať elektronický preukaz poistenc

v Novinky

2

493

02.06.2007 22:00

Poki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vodičský preukaz na počítače aj na Slovensku

v Novinky

13

484

19.09.2007 20:53

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra