Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.05.07
Prihlásený: 29.09.14
Príspevky: 18
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2008 14:35

Presiel som mnoho internetovych bazarov, ale najviac ma zaujali tieto dve: http://www.inbazar.sk a http://www.hypernzercia.sk

Zdaju sa mi celkom pekne spravene a prehladne. Neviete, je velmi zlozte take nieco spravit?
Za kolko by sa to dalo sparvit, keby som chcel takyto bazar?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 04.04.08
Prihlásený: 27.02.12
Príspevky: 531
Témy: 27
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2008 14:43

1) Ťažké to vôbec nie je. Stačí poznať PHP a MySQL
2) Tak asi 10 - 15 000, samozrejme záleží od koho si to chceš dať spraviť.







_________________
V príprave...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
vase nazory

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2008 16:48

Tak asi 10 - 15 tisíc, ak si to dáš urobiť od nejakého začínajúceho študenta (bez grafiky, alebo s primitívnym dizajnom). Tie sumy sú trošku vyššie za takéto systémy ;)







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 07.08.06
Prihlásený: 18.11.21
Príspevky: 947
Témy: 268
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2008 17:57

luigi, http://www.inbazar.sk je moja vlastna tvorba a som sa zlakol, ze sa tu niekto bude opat chvalit cudzou tvorbou ako to tu uz raz bolo. Ale som rad, ze sa ti to paci, ale nie celkom suhlasim s peter.zadori - teda no az take tazke to nie je spravit, ale robil som to uplne sam, v mnohych veciach mi dokonca poradili dobri ludia aj tu na fore :) A ver mi, trvalo mi to dost dlho, kym som to dal dokopy. Tato inzercia bola pre mna velkou skuskou, kedze php a Mysql sa venujem este asi len rok ... vela som sa pri tom naucil. Lepsie ako kniha je skusat nieco vytvorit...

Netrufam si povedat, za kolko by som take nieco spravil, kedze som to robil zadarmo pre seba ... Zase za take dokonale to sam urcite nepovazujem, vzdy je co zlepsit... Ale myslim, ze cena za taketo inzertne systemy sa len zacina od tych 15000Sk... A mam k tomu aj komplet administraciu, no neviem ci by som sa na take este raz dal :)

Ako shaggy povedal, nejaky student by ti to mozno spravil za bagatel, ale urcite by ti negarantoval podporu a kvalitu. To uz necham na odbornikov.

K tej druhej hyperinzercii - to neviem kto vytvoril, ale urcite to nerobil jeden clovek, tam je to uz ovela obsirnejsie - to uz je velky profesionalny portal, na ktory by som si sam urcite netrufol.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.05.07
Prihlásený: 29.09.14
Príspevky: 18
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.05.2008 7:26

Cauko neopagan,

takze ak by som ti zaplatil, za kolko by si spravil taky inzertny portal?

Len namiesto paypal by som potreboval dat SporoPay, TatraPay a VubPay, bolo by to jednoduchsie pre inzerentov. Je to velky problem?
Nerozumiem tomu velmi, ale z hladiska celkovej funkcnosti je to dobre.
A chcel by som potom v zoznamke tak spravit, aby sa tam dalo vyhladavat podla roznych kriterii a pre registrovanych uzivatelov by bola taka sluzba, ze za uhradu by dostavali 5 ponuk na zoznamenie podla ich zadanych kriterii. Dalo by sa taketo nieco spravit? A kolko by ma to stalo?

Ponuka plati aj pre ostatnych. ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2008 9:10

luigi72 píše:
Cauko neopagan,

takze ak by som ti zaplatil, za kolko by si spravil taky inzertny portal?

Len namiesto paypal by som potreboval dat SporoPay, TatraPay a VubPay, bolo by to jednoduchsie pre inzerentov. Je to velky problem?
Nerozumiem tomu velmi, ale z hladiska celkovej funkcnosti je to dobre.
A chcel by som potom v zoznamke tak spravit, aby sa tam dalo vyhladavat podla roznych kriterii a pre registrovanych uzivatelov by bola taka sluzba, ze za uhradu by dostavali 5 ponuk na zoznamenie podla ich zadanych kriterii. Dalo by sa taketo nieco spravit? A kolko by ma to stalo?

Ponuka plati aj pre ostatnych. ;)

kolko ? no jak pisal uz samotny neopagan, tie ceny ti budu zacinat od 15tisic :) nie je to staticka stranka, musis ju mat osetrenu, zabezpecenu atd... peter.zadori bud v zivote nerobil seriozne webstranky, alebo proste len nevie o com rozprava, pretoze ak to ma byt naozaj KVALITNE, jednoduche to urobit urcite nie je
presna cena az po dohovore a presnej specifikacii







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 07.08.06
Prihlásený: 18.11.21
Príspevky: 947
Témy: 268
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2008 9:19

el mariachi - 100 percentne s tebou suhlasim, je s tym velmi vela roboty a hlavne na jedneho cloveka...

luigi - tie veci, co by si tam este navyse chcel mat sa samozrejme daju spravit, ale cenu by sme museli dojednat individualne. Momentalne vsak mam nieco rozrobene, tak neviem ako to suri. Alebo len zistujes, kolko to asi moze stat...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 22.12.07
Prihlásený: 24.02.13
Príspevky: 227
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2008 20:16

Máte pravdu s jeho postoja mi vyplýva že ti chce dať tak 500 SK :D:D:D a ešte sa potešíš :D:D







_________________
... no tak tu preistotu nenapíšem nič ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.08
Prihlásený: 15.05.08
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2008 15:04

Ano, problem je ten, ze kazdy by chcel vsetko co najlacnejsie, ak nie zadarmo, a ani netusi, kolko je s tym roboty. Ja sa moc do webov nevyznam,ale ako zakaznik viem aj ocenit ponukanu tvorbu.

Inac ten www.inbazar.sk sa mi fakt paci. Ak si to robil sam neopagan, mas moje uznanie. Podla mna by si kludne mohol vypitat aj 20 tisic za take nieco,keby niekto chcel zrobit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2008 21:12

1, ono peter.zadori nepovedal nič zlé.
je to ľahké ale riadna makačka, hlavne na čas ...
2, osobne sa mi inbazar.sk nepáči ;) nechcem nikoho urážať ani kaziť idilku ale príliš nahustené informácie; druhú stránku mi nezobrazuje :)
3, má to takú cenu akú tomu dá autor ... ale v pohode (ako tu píšu) od 10-25 000,- je taký "štandart"


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 07.08.06
Prihlásený: 18.11.21
Príspevky: 947
Témy: 268
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 9:18

Tominator: plne akceptujem tvoj nazor, taku stranku este nikto nevytvoril, co by sa kazdemu pacila :) Ale nahustene informacie? Ako to myslis? Tam su len kategorie v textovej a grafickej forme a potom podmienky, atd...

Ale aku druhu stranku ti nezobrazi? Dufam, ze tam nemam nejaku chybu. Spustil som to len nedavno.

suhlasim s tebou, ze to ma taku cenu, aku da autor - ak sa autor a zakaznik dohodnu na cene, tak neni problem.


*jaj teraz mi zaplo, asi si myslel na tu druhu stranku ze ti nezobrazi, co zadal luigi... je tam preklep, to ma byt hyperinzercia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.08
Prihlásený: 15.05.08
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 15:15

No presne toto som minule vysvetloval - Tominator este ani raz neuznal nikoho pracu. Na vsetko frfle, nic sa mu nepaci. A pritom si ja ako zakaznik-laik myslim ze obe vyssie uvedene inzercie su na dobrej urovni. Ale ako tu uz pisali, neni taki web co by sa kazdemu pacil.

Inak Tominator-nic v zlom :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 18:49

Tominator píše:
2, osobne sa mi inbazar.sk nepáči ;) nechcem nikoho urážať ani kaziť idilku ale príliš nahustené informácie; druhú stránku mi nezobrazuje :)
3, má to takú cenu akú tomu dá autor ... ale v pohode (ako tu píšu) od 10-25 000,- je taký "štandart"
uplny suhlas, niet co dodat


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 19:00

petersvec píše:
No presne toto som minule vysvetloval - Tominator este ani raz neuznal nikoho pracu. Na vsetko frfle, nic sa mu nepaci. A pritom si ja ako zakaznik-laik myslim ze obe vyssie uvedene inzercie su na dobrej urovni. Ale ako tu uz pisali, neni taki web co by sa kazdemu pacil.

Inak Tominator-nic v zlom :)

a co ze neuznal nikoho pracu ? je to predsa jeho slobodna vola a predsa mu nemozes vnutit nech sa mu napriklad za mesiac zapacia aspon 2 prace :roll: aspon je uprimny...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 20:33

nebudem sa tu ja hadat, komu sa co paci, co vravi tominator a podobne, mam nazor na to aj ja, ale je to inzertny system nie portfolio maliara !! je to prehladne, nic viac to nechce...

a k tym cenam, no neviem od koho mate, ze inzertny system s full administraciu zabezpeceny (to ale neviem ci inbazar je, ale hadam je) vas okolo 15 000sk nevyjde...

teraz nemyslim, ze by som to robil ja, alebo nejaky student, alebo podobne.. ak to das agenture/firme, tak ta to vyjde cez 100 tisic.. teraz sa so mnou nezacnite hadat..

jedna firma chcela stranku a vybrala si par firiem/ludi, co im mali spravit navrh ich stranky, povedat cenu a podobne... bezna vec proste..

tak vam poviem, ze tam ceny bezne nad 80 - 90 tisic

popis stranky: 20 podstranok, administracny system pre ne... pridavanie clenov (nie registracia! ) a ich prihlasovanie a aby si vedeli medzi sebou pisat, cize male forum pre uzku skupinu ludi (to uznajte, ze to je jednoduche celkom)

takze takyto zabezpeceny (!) inezertny system za 15 tisic (neber do uvahy studentov, ja by som zapytal tak okolo 13-14 asi) ale od firmy proste nie....







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.11.07
Prihlásený: 16.04.08
Príspevky: 6
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 20:37

ja ked mam vijadrit moj nazor, tak mne sa paci ten inbazar aj to hyperintencia Skoda ze som take nieco nerobil ja ihihih
a suhlasim s petersvec,lebo tominator ten naozaj len zle chce ludom a nikdy sa mu nic nepaci,.asi ma nejake komplexi.ale nechcem urazat,jednoducho mne sa to paci.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vase nazory

Registrovaný: 07.08.06
Prihlásený: 18.11.21
Príspevky: 947
Témy: 268
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 21:51

blackshadow-myslim, ze sa s tebou da suhlasit :)

ostatni - nechcem aby sa tu viedli hadky o mojej a inych podobnych strankach. Nemozem chciet ani to, aby sa kazdemu pacila moja tvorba. A co sa tyka ceny, tak to tiez velmi zavisi od koho a pre koho ...

Myslim si, ze sme ale trochu odbocili od povodnej temy, ktoru sem hodil luigi. Ale inak vdaka vam za nazory a prispevky :)

to webmajster banda - tesi ma, ze sa ti inbazar paci, ale mne nevadi kritika Tominatora. Myslim, ze on nezvykne neopravnene len tak kritizovat. Ale naopak ty webmajster si sa minule riadne vyznamenal, ked si sa chvalil cudzim perim...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. moja zostava - vaše názory

v PC zostavy

3

521

10.01.2015 14:41

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vase nazory na pc

v PC zostavy

12

643

05.09.2009 12:12

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Marihuana - Vase nazory + anketa

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

306

9979

19.06.2010 20:30

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vaše názory na zostavu

v PC zostavy

5

479

12.07.2011 12:23

Showman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrading zostavy - vaše názory, pripomienky

v PC zostavy

21

1793

02.04.2006 14:51

marzo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Moj Imagehostin gMage - vaše názory

v Webdesign

14

1038

25.06.2008 9:08

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. moj kod kalendara + vase nazory

v PHP, ASP

5

883

14.03.2009 16:01

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bude to fungovat? Prosim o Vase nazory

v PHP, ASP

4

524

06.03.2018 17:12

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vaše názory a skúsenosti s elektronikou značky Hyundai...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné

38

3702

11.03.2012 17:39

Disketa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. názory grafiky

v Grafické karty

11

458

15.11.2013 18:27

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zostava - Názory

v PC zostavy

13

690

04.08.2012 11:36

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. penzion - nazory

v Webdesign

13

773

29.05.2008 21:10

dadmtb Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nazory ,kontrola

v PC zostavy

27

1281

03.10.2008 20:05

TOM4S Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Repasované notebooky - názory

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Notebooky a netbooky

87

7641

15.05.2016 12:48

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nazory na zdroj

v PC skrinky, zdroje a všetky druhy chladenia

9

409

27.11.2012 21:46

dark_globe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC zostava-nazory

v PC zostavy

10

650

14.10.2008 13:42

driver144 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra