| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Tak proc mate zrovna takovy avatar jaky mate? Ja, protoze se mi libi to logo a samo by tam vypadalo blbe, tak jsem tam hodil... [ Choď na stránku: 1 ... 77, 78, 79 ] v Krčma | Cupi | 2369 | 112594 | 04.04.2013 18:56 InVader |
 | No prave hovorim ze mam male tucne skarede elektrony a budu to tie celorocne, su to kolá od Seatu. Preto to asi foter... [ Choď na stránku: 1 ... 607, 608, 609 ] v Diskusia | Atrix24 | 18242 | 383167 | 05.03.2013 21:06 JanoF |
 | Zdravim, Chcel by som sa spytat na nejaky rozumny mobilny internet za lacny peniaz. Na intraku mame wifi ale samozrejme vacsinu... v Internet, služby a sociálne siete | neclovek | 9 | 687 | 04.03.2013 17:08 DiPo |
 | ktorý z týchto firewallov by ste si nainštalovali na svoje pc? lebo je mám dilemu :oops: // nejlepšie FREE Edit by Shit... [ Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ] v Firewally a bezpečnosť | ertin | 175 | 29595 | 28.02.2013 16:23 personal compuper |
 | Ahoj, hľadal som to tu už ale ešte sa tu neriešila táto téma v tomto roku Chcem sa opýtať či by ste mi neporadili nejaký... v Internet, služby a sociálne siete | jeck2010 | 10 | 656 | 21.02.2013 12:20 Tomas1 |
 | Čaute, mám tento wi-fi router od UPC cisco epc3925. Chcel by som si nastaviť domácu wifi sieť. Internet mám 60tku. Problém je v... v Siete | InVader | 5 | 749 | 12.02.2013 17:35 Tomas1 |
 | Zdravím široké plénum. Pozná niekto z Vás spôsob, ako sa dá zmeniť IP adresa modemu Scientific Atlanta u služby Chello ? Modem... v Siete | Fritz | 8 | 1584 | 12.02.2013 17:27 Tomas1 |
 | Zdravim, chcel by som sa spytat na jedno riesenie domacej siete. Ci je taketo zapojenie mozne a hlavne bezproblemovo... v Siete | halo | 18 | 9047 | 19.01.2013 0:51 JS65 |
 | Instant mesenger pro Windows: Trillian: Miranda: - - ICQ: QIP: - Mobilní verze: Jimm: upraveno,přesunuto [ Choď na stránku: 1 ... 12, 13, 14 ] v Sieťové programy | Luks | 400 | 27660 | 13.01.2013 20:27 M0f0 |
 | Ahoj.Dnes som si kupil tento router: Podarilo sa mi spojazdniť WIFI, rovnako aj bezfrotovú tlač, sken cez WIFI napr z notebook... v Sieťové programy | vilo | 5 | 1632 | 30.12.2012 20:21 vilo |
 | Nazdar,mám nový notebook Asus K55V. Moj procesor intel core i3 beží na frekvencii 2.4 ghz. K otázke,nedal by sa procesor nejako... v Intel | MajkyDii | 7 | 738 | 30.12.2012 6:33 Icehammer |
 | Mám problém pri bootovaní pc bliká kurzor a windows nabehne az na tretí krát pripajam odkaz na video v Windows | Jano2010 | 3 | 482 | 21.12.2012 23:08 Jano2010 |
 | Ahojte. Ako prestaviť BIOS, tak aby mi neblokoval štart Windowsu pokiaľ mám k Notebooku pripojeny externy 2tb disk, alebo USB... v Windows | vilo | 2 | 276 | 21.12.2012 22:30 Trojan4x4 |
 | Ako vianocny darcek som si zazelal ext. disk 2,5 USB 3.0. Kapacita 1 az 1,5 TB. Do 100€. Akurat neviem do akej znacky sa mam... v Úložné zariadenia | Mike_99 | 2 | 484 | 21.12.2012 22:28 Trojan4x4 |
 | Zdravím mám router model : WA-2204A-POE Resetol som si router pretože som zabudol heslo na nastavenia routra... ale aj ked som... v Siete | hujco | 14 | 1551 | 13.11.2012 22:52 hujco |
 | ZDravim , mam doma Router D-link DIR-320 A mam tu tlaciarne od HP laserjet P1006 , 1010 , 1020 a hp psc 1110 AiO Isla by aspon... v Siete | Zecko | 1 | 319 | 09.11.2012 17:48 Tomas1 |
 | Aky program na vytvorenie BOOT CD? Ktory to robi dobre a spolahlivo v Ostatné programy | Zdravotnik | 24 | 27551 | 02.10.2012 14:18 zenden11 |
 | Prosím o pomoc. Po pripojení wiffi routeru TP-Link WR842ND a sposteni CD cez easy setup assistent mi vypisuje že nemán Network... v Siete | Rolls | 3 | 456 | 23.09.2012 14:58 Rolls |
 | Dobrý deň! Prosím o radu pre Lamu :) Opis problému: Máme s chalošmi vytvorenú malú domácu sieť s prístupom na net od T-comu.... v Siete | robeno | 22 | 7092 | 19.09.2012 13:06 niko1007 |
 | prosim vas, mam v pc nejaky vyrus abo spywer, co my najprav Spyware Terminator nasiel ale nevedel to vymazat, no ked som dal... v Windows | MIkuláš Žigraj | 5 | 3217 | 16.09.2012 17:57 EC0 |
 | zdravim. mam gigabitovy router a gigabitove sietove karty na pocitacoch. preco su vsak vsetky pc pripojene v rezime... v Siete | emajko159 | 25 | 1227 | 16.09.2012 15:54 KocuR |
 | Dosť zvláštny problem s facebookom nechce mi načítať obrazky ani chat ale robi to len na mojom notebooku len na našom internete... v Siete | papirek | 2 | 518 | 16.09.2012 14:21 papirek |
 | Prosim o radu: Mam dvojpodlazny dom, na prizemi mam router vigor 2700 vgst, klasicke adsl pripojenie s wifi, z vigora ide do... v Siete | romanko44 | 10 | 1688 | 13.09.2012 23:07 Tomas1 |
 | Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa dá na wi-fi modem prijímať signál z iného wi-fi modemu a odosielať cez kábel do pc. Snád ste... v Siete | ShaggyBulla | 5 | 593 | 04.09.2012 16:21 pedge |
 | Zdravím.Premýšľam o kúpe niejakej grafiky a stojím pred dilemou akú grafiku kúpiť? Bol som rozhodnutý že zoberiem kartu od... v Grafické karty | marcelino48 | 23 | 3362 | 04.09.2012 10:09 Xaltotun |
 | No tak pochváľte sa, aký mate mobil.Potešil by aj nejaký stručný opis nejaké klady a zápory, ako ste s nim spokojný a poprípade... [ Choď na stránku: 1 ... 19, 20, 21 ] v Krčma | .:M@Rt!nKo:. | 614 | 38959 | 26.08.2012 19:50 stenley |
 | Neviem aky si mam kupit wifi router ked chcem bit na sieti aj s notebookom aj s mojim blackberry.Internet mam od radiolanu a je... v Siete | william | 4 | 631 | 19.08.2012 13:07 william |
 | od stlacenia gombika pokial nezmiznu presypacie hodiny,prip. nabehne plocha. Aby tato tema mala vobec opodstatnenie, pouzijeme... [ Choď na stránku: 1 ... 11, 12, 13 ] v Krčma | romanbee | 377 | 25345 | 11.07.2012 22:19 Semp |
 | Ja mam 187cm a chcel by som este narast aspon 190. [ Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ] v Krčma | PLaYeR | 298 | 17598 | 27.05.2012 23:22 El_Silver |
 | cawte ja mam problém, že vždy keď sa chcem pripojiť s NB na našu domácu WI FI sieť tak mi najde pripojenie ale nechce ma to... v Siete | majkac14 | 6 | 3543 | 15.05.2012 9:59 Komo |
 | zadajte nick a on vam hodi vyznam: QpkQkma - Quasivědecký Pozitronový Kráčející Quasivědecký Konstruovaný Militantní Android... [ Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ] v Krčma | Qpkqkma | 196 | 12151 | 10.04.2012 9:29 Commodor |
 | Ahojte, ja mám menši problém s týmto routerom. Sieť normálne funguje, až v jeden moment vypadne. Nedá sa pripojiť ani na net,... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Siete | faTal9ty | 30 | 38552 | 26.03.2012 22:19 fubu |
 | Tak co ako sa tesite na tuto hru :rolleyes: Ja strasne :oops: Len sa trosicku bojim toho ze to bude zase 2. svetova vojna...no... [ Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ] v Hry a herné konzoly | Skyro | 328 | 33891 | 24.03.2012 21:03 shaggy |
 | Návrh ... :D Neuvažovali ste niekedy, že necháte vyrobiť nálepky pre toto fórum ? :) Na jednom nemenovanom fóre sme si ich... [ Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ] v Oznámenia a návrhy | Antonio | 316 | 23026 | 20.03.2012 1:39 Blackshadow |
 | Potrebujem prepojiť ako sieť 2 PC, ktoré sú od seba vzdialené asi 2 km. 1. PC mám doma pripojený cez kábel na internet 2. PC... v Siete | liveman | 19 | 1085 | 07.02.2012 20:55 liveman |
 | Čaute, chcel by som spraviť wifi sieť do 300m. Viditeľnost perfektná. čo by som k tomu potreboval? Poprosim laicky napísať :)... v Siete | steve92 | 13 | 1153 | 06.02.2012 18:00 majky358 |
 | onedlho nam vyprsi zmluva na adsl internetu ktory je vsak pomaly len 3,5/0,5mbps... uvazujem ze kupim 3g internet ktory je... v Siete | fifo102 | 2 | 499 | 03.02.2012 16:07 kaizkaiz |
 | Čaute, mám problém z mojím wifi usb adaptérom, ktorý mi stále z nejakého dôvodu vypadáva. Počas písania tohto príspevku mi to... v Siete | erikmir | 5 | 334 | 03.02.2012 12:47 erikmir |
 | Po zapnutí začne PC pípať a nenabehne windows ale len čierna obrazovka na monitore. Niekedy sa stane že nabehne, chvilku ide,... v Ostatné | Thomas | 8 | 2519 | 03.02.2012 7:31 Mirko Tesi |
 | cawte mam doma router do ktoreho je napojeny internet normalne WAN pripajam sa k nemu z notasom telefonom a pc.. a chcel by som... v Siete | eustajL | 10 | 1103 | 25.01.2012 18:31 eustajL |
 | Zdravím všetkých, mám takýto problém. Nainštaloval som ovládač, aplikáciu všetko prebehlo ok. Keď dám vyhľadať programy tak mi... v TV | psv | 14 | 1327 | 22.01.2012 20:24 petert |
 | Predam 100mw zeleny LASER, novy kus, bol len vybaleny a vyskusany, NEVHODNY darcek ktory nepotrebujem. Ma krasne viditelny luc.... v Bazár | zeto750 | 2 | 894 | 20.01.2012 20:54 zeto750 |
 | Ahojte mám nasledovný problém: máme optiku magio riešenú pre celý byt cez wifi ja mávam straty paketov zatiaľ čo mamina(mamina... v Siete | Brano1988 | 4 | 861 | 18.01.2012 22:37 Brano1988 |
 | caute, mam takyto problem.mam notebook toshiba a doma nemam problem pripojit sa na internet cez wifinu. ale ked pridem k... v Siete | shagysk | 4 | 378 | 16.01.2012 20:23 shagysk |
 | nazdar potreboval by som od Vás jednu láskavosť :oops: ... ako zmeniť verziu BIOSu na mojej doske?... je to MSI K9VGM-V...... v Biosy a ladenie výkonu | Noobsz DJ | 15 | 2089 | 14.01.2012 22:10 Trojan4x4 |
 | Dobry deň :) Dnes mi prišiel technik zmenit internet chello UPC fiber power z 10Mb/s na 100Mb/s a keď som si to meral napriamo... v Siete | Duno123 | 4 | 531 | 05.01.2012 14:40 Duno123 |
 | Cawte. Mal by som na vas otazku, dal by sa spravit krizeny kabel z RS232 na RJ45? Ak ano, ako? Vopred dakujem. v Siete | zdekam123 | 20 | 2735 | 04.01.2012 22:50 bobor5151 |
 | Takze, u mna: Liero Xtreme (realtime Worms) Bulanci Command and Conquer 3: Tiberium Wars Test Drive Unlimited Command and... [ Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ] v Hry a herné konzoly | Dzimbo | 278 | 17779 | 04.01.2012 17:07 KocuR |
 | Ked sa prihlasujem zaskrtnem "automaticky prihlasit pri dalsej nasvteve" no pri dalsej navsteve automaticky... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Oznámenia a návrhy | mirom | 53 | 5764 | 29.12.2011 21:06 david3504 |
 | Zdravim, mam doma spravenu siet nasledovnej topologie: na dany wifi router Tenda W311R+ je pripojeny vo WAN porte kabel od... v Siete | djkmito | 2 | 826 | 25.12.2011 19:16 djkmito |