[ Príspevkov: 36 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
skript

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37 | 37
Bydlisko: BegyBen
NapísalOffline : 08.10.2009 21:17 | skript

Ak robis s JS nezabudaj najprv pouzivat nejaku error console aby si hned nasiel chybu, nemusis hned pisat, ze to nejde.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.11.08
Prihlásený: 20.01.14
Príspevky: 68
Témy: 16 | 16
Napísal autor témyOffline : 08.10.2009 21:19 | skript

jj ja som taky zmätkar .. no ako sa spúšťa tá konzola?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
skript

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37 | 37
Bydlisko: BegyBen
NapísalOffline : 08.10.2009 21:22 | skript

Ak mas napr. FireFox prehliadac tak v hornom menu tools(nastoje)->error console(chybova konzola)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.11.08
Prihlásený: 20.01.14
Príspevky: 68
Témy: 16 | 16
Napísal autor témyOffline : 08.10.2009 21:24 | skript

Kód:
div class="obsah">
    <table>
      <tr>
        <td>
          <div id="zobraz"></div>
        </td>
        <td> text </td>


toto mam takto v html kode a rad by som ten text formatoval nejak.. ono sa to priráža hneď k obrázku nalavo resp napravo k okraju bunky tabulky.. rad by som do tej TD vložil nejake male okienko napr 100 x 100px a vycentroval ho vertikalne aj horizontalne na stred toho okienka /divu.. šlo by to? bunka tebulky vedla je s obrazkom výšky 600px


Offline

Užívateľ
Užívateľ
skript

Registrovaný: 31.05.09
Prihlásený: 02.06.17
Príspevky: 562
Témy: 37 | 37
Bydlisko: BegyBen
NapísalOffline : 08.10.2009 21:31 | skript

Ono skus si pozriet nieco taketo. Malo by ti to pomoct


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.11.08
Prihlásený: 20.01.14
Príspevky: 68
Témy: 16 | 16
Napísal autor témyOffline : 08.10.2009 23:08 | skript

ďakujem, nejak som to spravil, ani neviem jak :)


 [ Príspevkov: 36 ] 1, 2


skript



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Skript

v Ostatné

10

642

09.01.2014 18:38

fikaps

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

skript

v Backend

10

1274

05.09.2006 20:25

programator

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zacykleny skript

v Backend

1

551

29.10.2007 20:07

qacer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vyhladavaci skript

v Backend

15

1273

22.10.2008 22:14

Blackshadow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Download skript

v CMS

4

983

19.12.2006 23:06

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

countdown skript

v Frontend

1

1097

31.08.2007 17:26

KaktusBR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kalendar skript

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Backend

30

2184

30.06.2008 14:06

dadmtb

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

WYSIWYG skript

v Frontend

3

1072

15.10.2007 19:06

qacer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PHP skript

v Backend

1

382

02.11.2012 14:05

MasterMatoSK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oneskoreny skript

v Backend

3

694

29.08.2009 11:28

Feko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nepripustny skript

v Backend

15

848

09.03.2008 18:23

djsulo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Skript Hibernacia PC

v Ostatné

3

775

03.11.2010 16:54

aoccoa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PHP náročný skript

v Backend

5

401

08.02.2013 21:40

shaggy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Skript do Win

v Ostatné

9

811

15.05.2008 13:14

Ded'leg

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

volna pamat - skript

v Windows

8

566

17.07.2009 19:40

girus

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Skript cez autohotkey

v Ostatné programy

0

458

09.10.2016 13:01

sabiaq



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF