Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 24 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.06
Prihlásený: 26.03.09
Príspevky: 203
Témy: 88
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 20:16

Poprosil by som strucnu kritiku stranky www.hydrovrt.sk
Stranka je v optimalizacii, bola robena narychlo cez jednoduchy program.
Ďakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 20:22

nó, tak toto je pekné ;) dúfam, že to neni template, keď je to už robené vo wmp... len ta modra, ktora je nalavo je trochu moc agesivna, dal by som iny odtien, je tam moc vysoký kontrast, inak je to ok :) až na ten kód







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 20:23

jj a skus zmensit tie giganticke odkazy...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 20:29

vsetky polozky menu nahrad textovou podobou, pri tak jednoduchej strukture nie je dovod pouzivat obrazky... toto vlastne plati pre vsetky obrazky, ktorymi bezdovodne nahradzas text...

v referenciach je cierne pismo na tmovomodrom podklade dost necitatelne...

ale na to, ze web je robeny narychlo, je to prijemne prekvapenie - co sa tyka dizajnu...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.06
Prihlásený: 26.03.09
Príspevky: 203
Témy: 88
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.05.2008 21:31

Trapil som sa tym vlastnorucne, je to asi 3 moja stranka, a mavam zle sny z programovania, preto sa o kod velmi nezaujimam - je zly, to viem ale google webmaster tools ho prijme vpohode a preto nemam vyhrady.
Je to robene cez Web page maker, lebo namam rad kody a to co nemam rad ani nerobim. Odkazy som pomenil, referencie pomenim a tu modru necham, farby su vyberane z loga spolocnosti, ktore som trocha prisposobil.

okolo obrazkoveho textu - ak ho dam ako text, nie kazdy vlastni font century gothis a robilo by to problemy, font arial je takmer totozny ale menel citatelnejsi pri vacsom pisme a nepaci sa mi.

Viac ma trapi to zbledujuce sa pozadie pod textom, ktore som pekne kopiroval ale blby program si to nevie domysliet a kazde pole nahra ako novy obr.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 21:44

farba vytiahnuta z loga? :lol:
praveže keby je vytiahnuta tak je to dobre :)
http://emer.jepice.cz/hydro.png
to čo je v žltom je ok, ale tá v červenom je odlišná ;) keby bola rovnaká, alebo via podobná, bolo by to podla mna lepsie, lebo teraz to moc "drazdi" oci







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 23:18

Idem hodnotiť ja... bojíš sa? :D
Neuveríš, ale páči sa mi to... na to, že je to tretia stránka to vyzerá lepšie ako niektoré profi stránky.
Dokonca aj ten flash v hlavičke mi nevadí (len by sa tam hodili obrázky viac súvisiace s vodou - tá vežička a cesta mi tam nesedia).

Gigantické odkazy - ako také mi nevadia, vadí mi, že na prvý pohlad neviem, či ide o odkazy alebo nie. Podčiarkni ich, neboj sa toho.

Popracuj na odkazoch - ak sa dá, podčiarkni ich (je to normálne).
A časom budeš musieť vylepšiť kód, tento je hrozný, nejdem ho ani hodnotiť.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 23:48

aaggii píše:
Trapil som sa tym vlastnorucne, je to asi 3 moja stranka, a mavam zle sny z programovania, preto sa o kod velmi nezaujimam - je zly, to viem ale google webmaster tools ho prijme vpohode a preto nemam vyhrady.
Je to robene cez Web page maker, lebo namam rad kody a to co nemam rad ani nerobim. Odkazy som pomenil, referencie pomenim a tu modru necham, farby su vyberane z loga spolocnosti, ktore som trocha prisposobil.

okolo obrazkoveho textu - ak ho dam ako text, nie kazdy vlastni font century gothis a robilo by to problemy, font arial je takmer totozny ale menel citatelnejsi pri vacsom pisme a nepaci sa mi.

Viac ma trapi to zbledujuce sa pozadie pod textom, ktore som pekne kopiroval ale blby program si to nevie domysliet a kazde pole nahra ako novy obr.

s takymto pristupom kasli na celu webtvorbu... necudujem sa, ze daktori ludia nadavaju na roznych webmasterov, ak maju podobny pristup... ked nemas rad kody, OMG, preco potom robis webstranky !? a to este za peniaze ! dokelu ta drzost porobit par obrazkov, strcit to do programu a vypytat si za to este peniaze. co pozeram, tak tam nie je ani naznak php a dokonca ale ani iframu ! vsetko su to staticke html s HNUSNYM kodom :sick: odmietam hodnotit design cohokolvek, co bolo vypluvnute strojom







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.06
Prihlásený: 26.03.09
Príspevky: 203
Témy: 88
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2008 0:18

nech sa paci nahlad podoby http://hydrovrt.sk/pokus
http://hydrovrt.sk/profil.html
Prosim mozte sa vyjadrit ktora schema sa vam viac paci?

Stranku som optimalizoval, ide ocosi rychlejsie,
prosim viete mi niekto pomoc ako zmenit schemu sitemap z:
http://hydrovrt.sk/sitemap.xml
na:
http://gatewayy.net/sitemap.xml


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2008 0:44

mne sa viacej paci to stou tmavo modrou...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.06
Prihlásený: 26.03.09
Príspevky: 203
Témy: 88
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2008 8:23

Co sa tyka pristupu, urcite sa tomu nebudem venovat, mozno ciastocne, dostal som to ako ulohu vo firme, spravil som to, bezi to v rychlosti obycajnych stranok, je to celkom optimalizovane a ani ma nehne tvorit kod ak to nieje potrebne, nato su ludia sediaci pri pocitacoch.
Vlastnim take neobycajne tvrdenie co sa tyka IT, kym vsetko bezi ako ma, nebudem sa trapit to vylepsovat ak to bude bezat uplne rovnkao.

tu farbu prehodnotim i odkazy, i flash - do uvodnej stranky som nahadzal flash zo vsetkych podstranok, ale zmenim ho, dakujem


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2008 8:27

aaggii píše:
Co sa tyka pristupu, urcite sa tomu nebudem venovat, mozno ciastocne, dostal som to ako ulohu vo firme, spravil som to, bezi to v rychlosti obycajnych stranok, je to celkom optimalizovane a ani ma nehne tvorit kod ak to nieje potrebne, nato su ludia sediaci pri pocitacoch.
Vlastnim take neobycajne tvrdenie co sa tyka IT, kym vsetko bezi ako ma, nebudem sa trapit to vylepsovat ak to bude bezat uplne rovnkao.

tu farbu prehodnotim i odkazy, i flash - do uvodnej stranky som nahadzal flash zo vsetkych podstranok, ale zmenim ho, dakujem

ano, ved ja ti verim.. takych ludi jak si ty je asi 99% na planete... kym to funguje, tak preco sa tym zaoberat.. ak ked zrazu daco prestane ist a zavolate si pocitacoveho technika, tak mu ostava jedine : kompletne preinstalovanie pocitaca :)
inak ak si to teda dostal ako ulohu v praci, tak v prvom rade sa to musi predsa pozdavat firme, nase nazory tu su uz irelevantne. nevravim ze sa mi ten design nepaci, ale......







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2008 14:24

ja všetko zlepšujem preto, lebo nič nie je dobré na prvý pokus :)
inak idem hodnotiť ja, bojíš sa? :) :D
asi som protiklad shaggyho ale mne sa stránka nepačí (pôvodná), hlavne kvôli farebnej schéme - tmavá stránka a teké svetlé nečítateľné menu ...

http://hydrovrt.sk/pokus toto je lepšie ale osobne mi takéto stránky letú na nervy, ALE je to lepšie ako niektoré z tu uvedeným prác (a niektorých mojích)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.06
Prihlásený: 26.03.09
Príspevky: 203
Témy: 88
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2008 20:07

Do IT sa všemožne rozumiem, avšak nemám fiit či fej, začínam so stavebnou konštrukcie stavieb. Tiež všetko neustále vylepšujem, nikdy nieje koniec i keď všade vidím temno. Design asi zmenim na ten tmavomodri, avšak dalej sa tym hrat nebudem, stranka ma zakladne informovať, fungovať seriozne a investovať do programatorov je k ničom. Som tam novy, no jedna firma sa pekne nabalila vdaka tomu, že nikto sa IT nerozumel a cela siet vratane servera vo firme bezi horsie ako keby som to zosietoval pomocou XP a siete pre domacnost a malu kancelariu.

Viete mi niekto pomoct i so sitemap: schéma, neviem si rady,


A predovšetkým ďakujem za kritiku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2008 20:59

no tak to okomentujem.
no celkom fajn. ta tmavsia modra je lepsia via sa mi paci. tie odkazy troch prerob te vadia aj mne troch. zdrojak som velmi ani nekukal moj nazor je je jedno aky je zdrojak hlavny je výsledok. nieekdy ani ja radsej nerobim zdrojak, raddsej to tam hodim len tak. co sa tyka je to pekne ale tie obrazky ktore si použil namiesto textu ma troha odradilo ale ako som cital tvoju odpoved preto lebo nema každy to pismo tak suhlasim. mal som poddobny problem aj ja ml som mistral pismo na stranke a malo ludom to hodilo stranku tak ako malo tak som bol poviny cez vyken prerobiť aj ja. ale inac na treti pous velmi dobre.
paci sa mi že si pouzil vlastn templates. noe ako ja koty to poctivo taham z netu :D :D :D

jaj a este nieco tam kde mas kontakty by som dal nejaky mailer. a ten vrh sa mi paci je ok len tak dalej







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.06
Prihlásený: 26.03.09
Príspevky: 203
Témy: 88
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2008 23:59

ako reakciu na podnety som zmenil farbu, pracujem na odkazoch. to pismo tam je mensi problem, avsak ma okolo 1kb co problem nerobi, ale budem sa i tam hrat, pracujem i na php, ktore asi nebude v kontaktoch ale v ako samostatny formular pre poptavku


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2008 8:29

aaggii píše:
prosim viete mi niekto pomoc ako zmenit schemu sitemap z:
http://hydrovrt.sk/sitemap.xml
na:
http://gatewayy.net/sitemap.xml


To druhe spracuva system wordpress, ale nema zmysel aby to tak vyzeralo, google to berie rovnocenne. Je tam totiz pouzite XML, takze ak tak velmi chces, tak zacni pracovat aj s nim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.06
Prihlásený: 26.03.09
Príspevky: 203
Témy: 88
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.05.2008 10:16

viem ze to nema zmysel , len som chcel aby to tak vyzeralo, tak pekne, ale nevadi, tiez som si vsimol ze to produkuje wordpress cez akysi google generator, tak zabudnem na sny. google to zhodnotilo ako vporiadku


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 20:39

Ehm.. Sorry ale mne sa to moc nepaci a hover je zaostaly to bude asi tym ze hover je cez JS a nie cez CSS...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 20:43

Citácia:
to bude asi tym ze hover je cez JS a nie cez CSS

ako moze toto ovplyvnit zaostalost vzhladu?







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 20:49

asi tak ze to chvilku pocka kym sa zmeni pozadie...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 21:41

to mas aky net? 7kb/s ? viem, ze to nie je prave najlepsie riesene (wysivyg) ale ja na nic cakat nemusim... a to uz nieje zaostalost vzhladu ale technologie :) nie?







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim o kritiku stranky

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 22:07

Dedleg, nemyslim, ze to je nejake strasne minus tej stranky... ten JS script sa este dost casto pouziva... nie vsade ho nahradili css







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.06
Prihlásený: 26.03.09
Príspevky: 203
Témy: 88
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.05.2008 0:10

eksistuje vobec dokonalost, nie, ale nevadi, lepsie to asi nebude, raz bude, kod sa menit nebude aspon kym to nedokazem, nacitanie je v rozpeti 1 sekundy, problem je i v poskytovatelovi webhostingu, co budem riesit, ktory nam pekne odflakol siet vo firme za peknu cenu. tieto problemy su vsak nadluskeho charakteru, mozte dalej kritizovat az kym sa uzatvorim do serverovej miestnosti a prezijem tam svoj "life"


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 24 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim o kritiku

v Webdesign

17

1252

15.07.2008 0:03

exoomer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim o kritiku ...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

30

1672

07.07.2008 21:11

roach189 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim o kritiku

v Webdesign

20

839

08.03.2008 18:14

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim o kritiku pripadne rady

v Webdesign

10

775

05.11.2007 17:34

KaktusBR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosím o kritiku novej zostavy

v PC zostavy

11

635

14.01.2009 16:16

dixi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosím o kritiku TuNinG Mánia

v Webdesign

18

1273

12.04.2008 19:43

m@-nX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim o rady a kritiku

v Webdesign

19

1257

12.11.2007 21:13

twistik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosím o zhodnotenie stránky

v Webdesign

16

690

21.03.2008 16:57

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim poradit ohladom tvorby web stranky

v Ostatné

2

576

10.11.2008 18:20

exoomer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. automaticke otvaranie stranky cez IE ... prosim pomoc

v Bezpečnosť a firewally

16

3191

15.07.2009 0:21

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HELP - prosim o pomoc pri blokovani neziaducej stranky !

v Bezpečnosť a firewally

22

2501

20.08.2007 19:40

Ciapocka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poprosim kritiku

v Webdesign

6

766

30.05.2010 7:48

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Potrebujem vasu kritiku

v Webdesign

5

726

22.09.2010 19:30

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poprosim kritiku, pokus č.2

v Webdesign

11

882

24.07.2010 9:49

camo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. www.dianatech.sk / poprosim o kritiku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

35

2081

07.06.2009 8:26

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poprosim o kritiku webu vua.la

v Webdesign

6

991

25.01.2011 13:39

prohibit Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra