Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 127 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2010 12:49

glama:
Glama:Čo sa za Fica zmenilo na tom systéme vyšetrovania a praktikách polície na kt. sa sťažuješ? Ja ti poviem že je to horšie(Labaš - vieš kto to vôbec je a čo urobil?). Spýtaj sa Dostála a Malinovej. Sa tu prestaň ľutovať, keď si nič proti neurobil.
Fungovanie štátu to je z väčšej časti ekonomika. Súdy sú kapitola sama o sebe, ale sorry, to nieje vina Dzirindu. Aj tu je v hlavnej úlohe to o čo mi ide a to je morálka. Jednoducho pochop, že zákony sú neni dokonalé, a že chrapúni si v nich dieru vždy nájdu. Ak nebude morálka, tak ti nepomôže nič. A ani nečakaj nijakú alternatívu, lebo ľudia to nemajú v moci. Sa tu stále domáhaš nejakej alternatívy. Súdy a naši sudcovia + polícia to je kapitola sama o sebe, ale za Fica je to hrôza a des!!! Ak si myslíš, že tvorba dokonalých zákonov je niečo, ako urobiť praženicu, tak sa prebuď.
Tú dokonalú alternatívu ktorú odo mňa čakáš, tú som už vysvetlil aj tu niekoľkokrát.
Aj čítaš čo píšem, či sa len trasieš, kedy si mi prečítame tvoji story.
Tu ide(Fico) o hrubú nekompetenciu, zdefraudovanú morálku a to všetko je tak nebezpečné, že iba človek čo je stále zahľadený len na seba si to neuvedomuje. A opakujem, že to nieje o Dzirindovi ani inej loby, toto je o vážnych dôsledkoch, ktoré bude mať tento exces zvaný Fico na celé fungovanie štátu.
No ale ku tomu Dzurindovi sa ešte predsa vrátim. Píšež o nejakom marazme, čo tu nechali, ale to asi len nevieš čo píšeš. Za jeho éry nás volali európskym tigrom. Tu si ale treba uvedomiť jednu podstatnú vec a to je stav v akom oni tento štát prebrali po Mečiarovi.
Z tohoto pohľadu je to čo urobili zo Slovenskom za 8 rokov kus dobrej(nie dokonalej) roboty. A zase, lebo u vás toho nieje nikdy dosť, ja tu nelobujem za Dzurindu, ale proti Ficovi, voľte si potom koho chcete(okrem Sloptu a Mečiara prosím), vždy to bude lepšie ako tento humus.

Ukážka morálky ala Fico:
V jednej z tlačoviek ktorými dnes balamutí mozgy ľudí povedal, že SDKU si uliala z predaja hotela Fórum 125 000 000 Sk. Toto on len tak šplechne o niekom, pred novinármi. Po krátkom pátraní vyšlo najavo, že je to číra lož a vláda dostala z toho predaja celú sumu 425 000 000 Sk. Toto povie niekto, kto má za sebou Interblue........?!
O jeho nekompetentnosti a teda logicky aj o nebezpečenstve pre štát svedčí napr. počet odvolaných ministrov jeho vlády. A to on všetko stíha za 4 roky.
Hilfe, stužka nieje módny doplnok, ale znak protestu. Lebo sa tu niektorý smejete, ako keby mi išlo o to vyhrať súťaž krásy.
Alebo čo chcete vy, terror, keď to už bude neúnosné?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 14:00

Camo vycitas mu jednostranny postaj a sam si taky isty ....
Kazda vlada bol na ... aj aj kazda bude , premna je podstatne kto predal napriklad slovenske elektrarne, vraj boli stratove a koli komu kto ich tuneloval? Nevravte mi ze podnik na vyrobu elektrickej energie ( predavaniej aj do zahranicia) mohol byt stratovy ... To ze niekto spravi tamto a niekto toto je pravda ale bud aspon trosku MORALNY a ber obe strany rovnakym metrom... a co povies preco nas volali europskym tigrom??? LEbo sme im krasne rozpredali vsetko co malo cenu a co za nieco stalo, nicime vlastnych dodavatelov, kupujeme lacne vyrobky po okolitych statoch, nechame zaniknut domace podniky a potom co myslis dokedy budu take lacne??? Poviem ti priklad, pochadzam z dediny , mame tu PVOD asi pred 10~13 rokmi zamestnavalo cca 125 ludi, a produkovalo snad vsetko co sa na druzstve da, teraz tam pracuje 12 z toho asi 4 uriadnici :) fajn nie ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2010 15:37

Zase o dokonalosti?
Ja to tu deklarujem v každom druhom príspevku o čo mi ide. Tento ... je omnoho horší.
Za štyri roky vyprodukoval toľko káuz koľko Dzurinda ani za 8.
A nehovor mi, že nechápeš, prečo sa musel majetok predávať. a tiež mi nehovor, že firma(vaše Po....či čo)nebude prosperovať, ak je schopná a má čo ponúknuť. Na tom nieje nič divné, že niečo vznikne a pre neschopnosť aj zanikne.
To nieje záležitosť vlády. Ale tento ... tu vytvára také prostredie, že tu za chvíĺu nebude nič ako bolo za socíku.
Prosím ťa čo sa á porovnať s Interblue? A čo s Malinovou a Labašom, čo s vyčíňajúcími Číňanmi, čo s pozemkami pod Tatrami, čo s Pezinkom, čo s Lesmy SR, čo s jeho morálkou, čo s jeho novembrom 89, ................................
A toto všetko stihol za 4 roky!!!!!
Kdesi som čítal, že ak Slovensko má dosiahnuť to čo Fico bezostišne sľubuje, tak musí čerpanie eurofondou zdesťnásobiť, čo sa ešte nikomu nepodarilo. My ale máme čo robiť aby nám pre nenormálnosti nezobrali to čo sme už čerpali.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10617
Témy: 70
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 15:37

To že družstvá zanikajú nemá nič s vládou, to súvisí s efektivitou s akou tam dokážu pracovať a s tým, ako sa dokážu udržať na konkurenčnom poli. Pre spotrebiteľa je výhodou ak konkurenčný boj existuje, prináša to nižšie ceny (bohužiaľ aj nižšiu kvalitu).
Keby si štát nepredal podniky, boli by sme teraz tam, kde sme boli za vlády Mečiara, ja si myslím že Dzurinda spravil dobre (na rozdiel od Fica vôbec niečo spravil). Pritom Ficko robí čo? Len nadáva na opozíciu, na bývalú vládu, na novinárov a pritom sám nerieši nič, ešte aj keď niečo porieši tak to len do*ebe. To už by fakt lepšie zvládal funkciu premiéra Slota (toho osobne tiež nepovažujem za človeka ktorý by mal robiť politika)







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 15:44

It's like a joke :D

Ale môže to byť celkom dobrý nápad :D O rok budeme chodiť všetci so stužkami, podľa toho, kto sa nám nepáči :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.10
Prihlásený: 01.12.15
Príspevky: 2
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 16:21

Čo si Ty nejaký agent malého mikiho? Na toto fórum som sa prihlásil preto aby mi títo ľudia poradili vo veciach,v ktorých sa ja nevyznám a preto ich aj obdivujem.
A čo sa nestane už aj tu otravuje nejaký spravodlivý z najspravodlivejších.Poradím Ti choď rátať peniaze SDKU čo si posielajú sami sebe a nekaz vzduch,nechaj ľudí nech si robia to čo ich baví a pripni si stužku aj na nos.

//asi si zabudol, v ktorej casti fora sa prave nachadzas: "Diskusia o politike, kultúre, športe, filmoch, knihách..." (stenley)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2010 16:28

Tominátor
Nie nebudeme. Ja som to napísal preto, že to považujem za vážnu vec, nie ako rozmar. A nedívajte sa na to cez okuliare toho ako sa máte vy. Trochu sa pozrite aj na to, ako to vyzerá okolo vás a hĺadajte súvislosti. Snáď vážnosť situácie pochopíte aj vy.
to proste nejde len tak vyhadzovať von oknom miliardy a čakať, že sa nič nestane.
Ak vám nevonia stužka tak choďte protestovať ak ste v Bratislave.
Neviem presne kedy, ale narazil som na to už pár krát, tak to nebude problém nájsť.

Sa pozrite na Ukrajinu, ak neveríte, že sa niečo také môže stať.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.10
Prihlásený: 01.12.15
Príspevky: 2
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 16:38

cimocimo píše:
Čo si Ty nejaký agent malého mikiho? Na toto fórum som sa prihlásil preto aby mi títo ľudia poradili vo veciach,v ktorých sa ja nevyznám a preto ich aj obdivujem.
A čo sa nestane už aj tu otravuje nejaký spravodlivý z najspravodlivejších.Poradím Ti choď rátať peniaze SDKU čo si posielajú sami sebe a nekaz vzduch,nechaj ľudí nech si robia to čo ich baví a pripni si stužku aj na nos.

//asi si zabudol, v ktorej casti fora sa prave nachadzas: "Diskusia o politike, kultúre, športe, filmoch, knihách..." (stenley)


Ospravedlňujem sa,ale ma to vytočilo ,nosenie stužiek,červených odznakov a neviem čoho ešte som už zažil.Hnevá ma to, keď sa niekto chce prezentovať hlúposťami.Jojjavascript:emoticon(':sick:')


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 16:43

Citácia:
Glama:Čo sa za Fica zmenilo na tom systéme vyšetrovania a praktikách polície na kt. sa sťažuješ? Ja ti poviem že je to horšie(Labaš - vieš kto to vôbec je a čo urobil?). Spýtaj sa Dostála a Malinovej. Sa tu prestaň ľutovať, keď si nič proti neurobil.
Fungovanie štátu to je z väčšej časti ekonomika. Súdy sú kapitola sama o sebe, ale sorry, to nieje vina Dzirindu. Aj tu je v hlavnej úlohe to o čo mi ide a to je morálka. Jednoducho pochop, že zákony sú neni dokonalé, a že chrapúni si v nich dieru vždy nájdu. Ak nebude morálka, tak ti nepomôže nič. A ani nečakaj nijakú alternatívu, lebo ľudia to nemajú v moci. Sa tu stále domáhaš nejakej alternatívy. Súdy a naši sudcovia + polícia to je kapitola sama o sebe, ale za Fica je to hrôza a des!!! Ak si myslíš, že tvorba dokonalých zákonov je niečo, ako urobiť praženicu, tak sa prebuď.
Tú dokonalú alternatívu ktorú odo mňa čakáš, tú som už vysvetlil aj tu niekoľkokrát.
Aj čítaš čo píšem, či sa len trasieš, kedy si mi prečítame tvoji story.

camo:
Sa tu prestaň ľutovať, keď si nič proti neurobil. -co ty vies o mne a otom ci som nic proti neurobil?
Ak si myslíš, že tvorba dokonalých zákonov je niečo, ako urobiť praženicu, tak sa prebuď. -si iaa
Aj čítaš čo píšem, či sa len trasieš, kedy si mi prečítame tvoji story.
- ci sa trasiem alebo nie prenecham tvojej bujnej predstavivosti , vklude si diskutuj aj s digitalkami ale ja ti uz na ziadnu temu neodpoviem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2010 16:49

glama to urobíš najlepšie lebo toto je téma hlavne o tom kto je za a uvedomuje si čo sa deje a nie diskusia o tvojich predstavách a zážitkoch.
Ja som tiež stál pred súdom. A na tom ako si precitlivelo vystúpil od samého začiatku ničím nezmeníš, je to tu vylepené.
Ja som to sem dal celkom v kĺude afekt sem vtiahli niektorí ,čo nepochopili o čom bol text.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 17:08

a just si neodpustim ti odpovedat kedze mi prislo upozornenie aj napriek tomu ze som prestal sledovat temu
o sa za Fica zmenilo na tom systéme vyšetrovania a praktikách polície na kt. sa sťažuješ? Ja ti poviem že je to horšie(Labaš - vieš kto to vôbec je a čo urobil?). Spýtaj sa Dostála a Malinovej. Sa tu prestaň ľutovať, keď si nič proti neurobil.
a vies ty kto som ja?
bol som proti pranierovaniu malinovej od sameho zaciatku, a tvrdil som ze je to len zasterka toho aby sa verejnost nepozerala nato ze jeden obvineny umrel (ale to ty akosi ignorujes).
Ja som tiež stál pred súdom :D pokial si stal tak tu nerob zoseba hrdinu takych su miliony
Dal si sem pribeh malinovej,a zbytich obcanou cinanmi , ja som sem dal naoplatku svoj pribeh a to ti uz pochuti nieje. Preco mam stat proti ficovi ked je len taky aky boli jeho predchodcovia 8rokov?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2010 17:25

glama:
ty si lopúch.....
Naše súdy sú mašina, ktorú nezmeníš za 10 rokov. To je hniloba vo vnútri.
Je tu takých mašín viac, a preto si ja na rozdiel od teba a spol. uvedomujem, že na voľby sa spoliehať nedá a treba niečo urobiť konkrétne.
Povedz čo na tomto nechápeš.
tých Dzurindových 8 rokov bolo urobené kopec práce, ktorú ty jednoducho nevidíš a vidíš len to prvoplánové ,,NIČ NIEJE TAK AKO MÁ BYŤ!!,,. No a teraz čo? Kúp si kalašnikov a zmeň to. Ja si ale kúpim tiež a tiež to zmením, len čo sa objavíš pred naším domom.
Vy odmietate pokojné formy protestu ako trápne, ale ako inak to chcete riešiť?
Čo tu furt meliete o voľbách, keď sami vravíte, že to aj tak nemá cenu a že sú všetci rovnakí.
Je o tom koniec koncov popísaného v knihách viac než dosť.
Ale nie v tých o programovaní.

PS: Tá veta o mojom svedkovstve pred súdom je mimo kontextu. ostala tam omylom a chcel som ju vymazať. Vedel som totiž že takto zareaguješ, ale ušlo mi to. No a čo, teraz? Som už neni človek či čo? Si tie smajlíky nechaj...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 18:55

Aj po tom co som si tu precital, si myslim ze nosit stuzku je blbost. Chces pomoct k zlepseniu??? Najdi niekoho (politika) ktory to mysli naozaj vazne, ktory reprezentuje tvoje zaujmy, a skus mu pomoct dostat sa medzi ludi. Roznasaj letaky, atd... To ze si pripnes stuzku a budes tu diskutovat zmeni vies co... Vidis ze vacsina ludi je o svojom nazore presvedcena, aspon tu. Stary ludia radsej posluchnu stareho uja farara, ako teba, lebo on ma pravdu, ked sa napije z kalicha. Je pekne o co sa pokusas, ale nic tym nedosiahnes, stuzka nie je riesenie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2010 5:45

Ja som len zvedavy ci nieco pre tie stuzky aj spravys, ci sa odhodlas to povedat aspon svojim kamaratom, v praci atd, alebo budes dalsi z mnoho co ma plnu hubu reci a skutek utek ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.02.2010 13:47

Ty vole!!! Ja padám! :shock:

To je úplná blbosť....
To nemá šancu.....
Starý ĺudia....
Radšej treba ísť voliť.....
Aj tak je to celé o hrabaní.....
Sa zobuď......
Nikdy to nebude inak.....
Ty to nezmeníš.......
To je čo......
Si myslíš.....

Ja dodám:
:sick: :sick: :sick:
A prosím vás, som tu správne v Hornom Uhorsku?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2010 13:54

Aspon vidis aky ma tvoj napad ohlas napad a za co stoji, nemusia tvoje nazory vetci zdielat ... kolko ludi uz nosi tvoju stuzku?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2010 14:04

camo píše:
A prosím vás, som tu správne v Hornom Uhorsku?

Nie nie si, mozno aj preto, ze v terajsej vade uz nie su madari. To je pre mna osobne + Nikdy som nenal problem so ziadnym madarom, ale to co robia politici ala csaky, duray atd, to ma rozculuje a preto budem, volit hocikoho kto mi zaruci, ze nebudu vo vlade. Imho lepsie ako si dat stuzku proti durayovi :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.02.2010 16:52

Pod dvoch dňoch naozaj nikto nenosí moju stužku. Keby som ale podľa tohoto kritéria posudzoval zmysel mojej snahy, bol by som idiot(bez pardónu).

No a už radšej nepíšte tie svoje výlevy, lebo ďalší blog ktorý napíšem, bude obsahovať aj niektoré perly z reakcií, ktoré som nazbieral.
Aby sa ostatný zobudili a niektorý snáď spamätali.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2010 17:00

snad si necakal ze pojdes po ulici a kazdy druhy bude mat tvoju stuzku, jedna vec je ze nebyt tohto fora tak ani len netusim ze sa o nieco take pokusas, a dost pochybujem ze by ich niekto nosil pokial by si ich sam nevyrobil a kazdemu kto ma o ne zaujem jednu neposlal. Pokial si nespravis velku reklamu tak je tato tvoja snaha na urovni krcmovej debaty







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.02.2010 17:07

Ďalší, čo nepochopil, že po dvoch dňoch, môže očakávať výsledok, iba IDIOT!!!(bez pardónu)
:-D
Prosím už dooooooosť ......
:sick:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2010 17:20

IDIOT si ty (bez pardonu)aspon tvoji najblizsi ju mohli mat(typujem ze o tom ani nevedia) , a o perlach ... XD ze to hovoris ty keby som ich ja zbieral uz mam vydany casak(a nie len z tejto temy) ... presne toto som cakal na nete velke reci a skutek utek...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2010 17:25

camo clovek so spravanim primitiva a kulturou vyjadrovania aku mas ty v zivote nedosiahne nic, necital som tuto temu celu ale podla tvojich poslednych prispevkov ta podla mna don jebot odhadol







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.02.2010 11:49

No tak aby bolo jasné vy moji idiotíkovia, ja som kôli tomu založil dva blogy a píšem o tom na dvoch fórach. Mne je jasné, že najprv to treba dostať do povedomia, lebo inak by nosenie stužky nemalo logiku. Toľko ku vašej ,,logike,,.
Preto sa neurážajte, ak realitu pomenujem pravým menom, lebo presne to tu predvádzate - ,,logiku,, a ešte ma urážate a to skoro v každom príspevku. Inak neviem či ste si všimli, ale pár ľudí aj z tohoto fóra bolo za.
O tom časáku prosím netrep. Dokonalý niesom, ale pracujem na tom a nejako človek začať musí. To nieje dôvod na tvoje hlúpučké reči. Začiatočníka zhadzuje iba debil. To si Don ....
A opakujem, toto je téma najme pre tých čo sú za. Kedy to konečne pochopíš Don ..., keď si tak inteligentný?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2010 12:07

Dostali sme sa na kriticku 6 stranu kde aj skocime, ak uvidim, ze sa urazate. Je to diskusia, mozte volne diskutovat, ale urazat sa nebudete.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2010 12:23

Ako vravim uvidime co z toho bude a co preto spravis ... a k tomu debilovi aby si nedostal na p...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2010 12:31

Ze mam dnes dobry den, tak posledne varovanie... Kto bude este urazat ma BP


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.02.2010 12:34

Ja čo som robil zvárača?
To sa len tak dorábaš, že?
Ja sa totiž od nikoho urážať nedám a takéto výhražky, sú už za touto hranicou. Keby si bol pri mne, Tak by som ti rovno povedal, aby si to urobil, a čakal by som na tvoju prvú ranu. Potom už neviem, ako by som dokázal realizovať Evanjeliové, nastav mu aj druhé. Dokonalý naozaj niesom.
Aj tak tu znášam toho dosť. Ale vy proste necítite svoje urážky, len tie čo smerujú na vás(odrazené).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2010 12:42

Ale otvor aj oci, zo zaujimavosti som si nasiel ten tvoj blog a dokopy som nasiel iba 1 clovekaktory by bol ochotny ... a ostany typu

"Namiesto stužky možno použiť viacúčelový podľa potreby vymeniteľný a predsa stále nenahraditeľným WC papier- po nosení v podobe apartnej mašle použiť na správnom mieste- a zasponzorovať by to mohli výbobcovia a súvisí to napokon aj s oblasťou dupy:)))"

tak som blazon ja alebo si zaslepeny ty?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2010 14:28

Uz vidim tie titulky:
"Skupina ludi z PCforum.sk zvrhla premiera Fica zo svojho postu".

Nenechajte sa vysmiat :D







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.02.2010 14:33

Don...
Áno aj také reakcie sú tam. To na Slovensku ani tak nešokuje. Aj keď ma to vytáča. Ale predsa sa ešte raz opýtam? Po 2 dňoch sa mali podľa teba dostaviť také výsledky, ako tu opisujete vy?
To nieje reálne a to, že sú aj taký čo píšu podobné veci to je fakt.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 127 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

106

7839

06.06.2006 15:59

Whistler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. proti hacku

v Redakčné systémy

4

1442

10.04.2006 17:57

gumy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Boj proti piratum

v Operačné systémy Microsoft

23

1854

04.10.2005 12:33

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. uprava proti duplicitam

v PHP, ASP

15

425

11.11.2013 12:30

Elrohir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ochrana proti spamu

v PHP, ASP

2

428

23.04.2009 17:38

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. antivir proti spyware

v Antivíry a antispywary

6

756

02.04.2011 16:25

baltimora Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti prepisovaniu

v Operačné systémy Microsoft

0

471

11.03.2009 16:20

Pavol.F Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Za a proti

v Grafické karty

9

760

12.06.2008 2:07

Saky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ockovanie proti chripke

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

32

1826

26.11.2009 20:36

reDo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bezpečnosť proti XSS

v PHP, ASP

2

466

30.05.2014 21:59

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti linkovaniu

v Ostatné

0

692

17.05.2009 1:21

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti \n

v PHP, ASP

6

627

11.12.2008 12:49

B.A.X.O Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti CSRF

v Ostatné

20

781

03.11.2011 14:38

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako proti spamu?

v Sieťové a internetové programy

2

467

20.04.2010 17:52

Milan.H Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ochrana proti spamerom

v PHP, ASP

11

745

08.02.2008 14:56

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti zmazaniu súboru

v Ostatné programy

3

1222

07.08.2011 11:13

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra