Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.05.2006 11:34

rasputin píše:
alebo ze ti sibe ze ty si za demokraciu a kapitalizmus

tak za demokraciu urcite nie som, pretoze je to ta najhnusnejsia forma kolektivistickeho nasilia, kapitalizmus to ano







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 04.01.06
Prihlásený: 02.05.22
Príspevky: 935
Témy: 80
Bydlisko: NZ/NR
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2006 11:44

murciano píše:
Ci sa budu alebo nebudu usmievat z billboardov, ty ich aj tak pojdes volit :rolleyes:


volit nechodim a nemienim na tom zatial nic menit :(







_________________
MB - GB - GA-965P DQ6, CPU - E6600, RAM - 2x1GB A-ADATA 800MHZ, HDD - WD 320GB p-ATA 7200rpm, WD 500GB SATA, VGA - ATI Sapphire X1950XTX DDR4, DVD-RW - LG, PSU - 420W Enermax NoiseTaker, Monitor - LCD 17" Prestigio, Keyb&Mouse - Labtec Wiralless
Auto: Alfa Romeo 75 2.0TS Limited Edition 148hp@...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.05.2006 11:56

rasputin píše:
volit nechodim a nemienim na tom zatial nic menit :(

ako tak citam tvoje nazory...... dobre robis







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12
Bydlisko: Slovensko, ...
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 1:04

podla mna zle, lebo nadava a pritom nic neurobil. to je to najhorsie.
pravicove reformy neboli moc vydarene, skor na p***. par pravicovych veci beriem, no to co sa robi na SR je hienizmus. proste rozkradli statny majetok, reformy co uroblili nie su nejak efektivne a budem rad ak sa pocas dochodku uzivym a trocha posporim.

problematika odchadzania pracovnych sil zo slovenska je problematicka, pretoze na zapade ti daju menej, ako by dali tomu ich rodnemu obcanovy, cize sme lacna pracovna sila. potom mnohy este robia tak, ze pracuju v zahranici, ledva nejak nieco zaroby, pride na slovensko a je sneho bohac. ved si zober priemerne platy SR- 17 000 Sk NSR- 42 000 Sk (prep.). cize ak tu toto chcu urobit tak to sa zapotia a pekne ludi skrtnu.

podla mna by sa tu mala utvorit stredova frakcia s naklonmi do pravice a mensim socialnym citenim. toto by tu malo vladnut zatial. potom by mala prist pravica.

inak si mal pravdu, na slovensku je pravica OKS.

neviem ci to tu je, no hodim to sem:http://www.politickysupermarket.sk/ celkom zaujimave. podla toho co tam je, by som mal byt v spektre lavice az stredu. :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.05.2006 6:55

ale sak dnesna vlada je vlada stredu, po 8-mich rokoch dzurindu sme
prijali cca 300-roznych socialnych davok
mame nadalej plne statom hradene skolstvo(cize nasimi danami)
mame z 90% statom hradene zdravotnictvo
miera prerozelovania na slovensku cini 65%
tomu hovoris pravica???

a k tej privatizacii, na jednej strane nadavas ze sa podniky rozkradaju a na druhej strane chces aby ostali v statnych rukach??? - tomu hovorim logicky spor

P.S.
Citácia:
Politickou stranou, ktorej program sa na základe Vašich odpovedí na vybrané otázky najviac zhoduje s Vašimi názormi je :


Občianska konzervatívna strana







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12
Bydlisko: Slovensko, ...
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 13:08

je to postupne budovanie pravice, ktora sa snezi ku koncu vladnutia urobit to trocha lavicovo, aby ziskali hlasy.
kolko cinilol prerozdelovanie v roku 2002? bolo asi vyssie, cize postupne tu robia pravicovu vladu.

nie je to nelogicke. preco to mas predavat nadnarodnym velkym spolocnostiam, ktorim ide o co najvacsi zisk, a niekedy ich ovladaju politici (niektore firmy su statne).
v statnych rukach s minimalnym zasahom politikov a co najvacsim zasahom managmentu, ktory by bol nezavisli od politikov a politickej sceny. jedine asi takto moze fungovat v statnych rukach podnik tak, ako si to predstavujes. :-)

skolstvo by malo byt spoplatnene iba v miere nakupu ucebnic, kde by slabsie ekonomicke rodiny maly moznost zapozicania od skoly, ktora by mala co najefektivnejsi pocet ucebnic. cena ucebnic by sa snazila dat co najnizsie a mohla by byt but ciastocne alebo uplne oslobodena od dph.

PS: to som aj cakal :D , a predpokladam, ze ty potom vysli dalej strany, ktorich cielom je robit pravicovu politiku. (aspon podla toho obrazka, kde je vazobrazene to spektrum. len najvacsia skoda, ze tam ne su vsetky strany.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 16:26

gen1us píše:
proste rozkradli statny majetok
Uz sa konecne zobudte. Tu sa predavalo (aspon vo vacsine pripadov to tak bolo) a nie rozkradalo. Za meciara boli casy, ked sa z casnika za noc stal multimilionar. A podobny jemu dnes stoja za ficom!! Ale to tu nikto nepovie... Bud o tom ani neviete alebo sa tvarite, ze to nebolo... :(

gen1us píše:
nie je to nelogicke. preco to mas predavat nadnarodnym velkym spolocnostiam, ktorim ide o co najvacsi zisk
A o co im ma ist? O stratu? :roll: To je primarny ciel. Ked nie si ziskovy, tak si v prdeli a skrachujes. Lenze toto statne firmy netrapi, pretoze je tu stat, ktory ich podrzi. Cize ich podrzia ludia zo svojich dani. A ja nechcem zivit krachujucu firmu, ktoru predtym niekto vytuneloval :cry:

gen1us píše:
v statnych rukach s minimalnym zasahom politikov a co najvacsim zasahom managmentu, ktory by bol nezavisli od politikov a politickej sceny. jedine asi takto moze fungovat v statnych rukach podnik
Utopia... Moc nici a absolutna moc nici absolutne ;) Nikdy to nebude fungovat. Mame to tu 15 rokov a je to na :shit:

gen1us píše:
skolstvo by malo byt spoplatnene iba v miere nakupu ucebnic, kde by slabsie ekonomicke rodiny maly moznost zapozicania od skoly, ktora by mala co najefektivnejsi pocet ucebnic. cena ucebnic by sa snazila dat co najnizsie a mohla by byt but ciastocne alebo uplne oslobodena od dph.
Zakladne a stredoskolske by spoplatnene nemalo byt. Som za spoplatnenie vysokoskolskeho, ked to k niecomu povedie. S tymi knihami je to dost blost. Neviem si predstavit, ako by si zohnal nejaku ucebnicu, ktora mala posledne vydanie v roku 1985... Bo este aj z takych sa na strednych skolach uci... A na vyske ti aj tak ziadne skripta nedaju, takze tam uz je to v podstate spoplatnene... Je to sice pekny napad, ale dost tazko realizovatelny. Idealne by bolo, keby vsetky skripta a prednasky boli v pdf na nete... Skoda, ze to nie je realne...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 17:05

rasputin píše:
volit nechodim a nemienim na tom zatial nic menit :(
volit by si mal ist ale vhodit neplatny listok tj. poskrtat viac kandidatov a pod. potom tvoj hlas neide nikomu a ani neprepadne alebo tak nejak...







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 17:13

Harlequin píše:
volit by si mal ist ale vhodit neplatny listok tj. poskrtat viac kandidatov a pod. potom tvoj hlas neide nikomu a ani neprepadne alebo tak nejak...

a vyznam? :)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 17:21

ono sa tvoj hlas rozdeli medzi silnejsie strany alebo tak nejako, take nico som pocul ale to by mohol lepsie vediet Tommy, takze vecer uvidis ...







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12
Bydlisko: Slovensko, ...
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 17:26

sa zobut ty, predavalo sa rozkradnutim. predavalo sa bezrozmyslenia. predavalo sa tak, ze ich dzurinda vytuneloval a potom predal. za meciara sa netunelovalo, sa predavalo slovakom, cize sa mohlo zit na slovensku lepsie. tak to si peknu kravinu povedal, pretoze to sa nikdy tu nestalo, jedine teraz niekedy. ja ficovy neverim, a aj ked vyhra volby, nebude vladnut. (teda aspon podla mna) Vies teda asi nikdo nepovie ze si bol obycajny obcan a behom jednej noci sa s teba stal zobrak.

citaj troska medzi riadkami. najvacsi zisk v tom, ze im je jedno, ci vyzobracia ludi alebo nie. ved ze ich to trapi, pretoze aj oni vpohode skrachovali.

tak potom je utopia pravica, utopia je to ze komunizmus je najhorsi atd? ved sa prebut, teraz to zvacsiny ovladaju politici. ja som navrhol v pohode fungujuci system, ktori by trbalo len odskusat. mas pravdu s tym, ze moc nici. peniaze su moc a tie nicia vsetko, teba, stat atd. no niekdo musi vladnut, preto existuje demokracia. toto tu nemame ani jeden rok, a nikdy nehovor nikdy, pretoze aj cela ospevovana pravica nakoniec nemusi fungovat.

kdo hovori o spoplatneni, ved pozornejsie citaj. je ty lepsie sa ucit na maturi len zo zositov, alebo aj z knih??? knihy by sa predsa vyrobily nove, ba dokonca uz aj existuju, len skoly nemaju peniaze. ak bude vysoke skolstvo spoplatnene, vacsine ludi sa to potom bude odopierat, cize sa porusi ustava. ale ak si dost majetny, tak tebe je to jedno. pochop, ze spoplatnenie vs povedie k tomu, comu viedlo spoplatnenie zdravotnictva, ktori je uplne nezmyselne spravene. k nicomu lepsiemu to neviedlo tak teda naco? len a okradanie dochodcov?

teda tie odvody asi budu mat nieco doseba, pretoze aj ed sa navysilo, moc to nepocitili.

zas utopia je to, ze vsetko by to malo byt v pdf.

socialne zmylsajuce obyvatelstvo len tak nepremodelujes k pravicovemu typu. to si zapamataj.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.05.2006 18:42

Citácia:
za meciara sa netunelovalo, sa predavalo slovakom, cize sa mohlo zit na slovensku lepsie

no neviem neviem, ale US STEEL spravuje VSZ ovela lepsie ako Ivan Lexa
Citácia:
teraz to zvacsiny ovladaju politici. ja som navrhol v pohode fungujuci system, ktori by trbalo len odskusat. mas pravdu s tym, ze moc nici. peniaze su moc a tie nicia vsetko, teba, stat atd. no niekdo musi vladnut, preto existuje demokracia. toto tu nemame ani jeden rok, a nikdy nehovor nikdy, pretoze aj cela ospevovana pravica nakoniec nemusi fungovat

no a prave preto to treba sprivatizovat vsetko, sak podniky vlastnene statom to je postmoderky socialystycky experiment ktory krachuje vsade vo svete
Citácia:
ak bude vysoke skolstvo spoplatnene, vacsine ludi sa to potom bude odopierat, cize sa porusi ustava

neni pravda, v reforme skolstva bol zavedeny aj pozickovy system, a za druhe si uvedom ze jediny sposob ako ziskat kvalitne skoly je si za nich platit, ved skoly ktore mame dnes su proste jedna obrovska katastrofa

a k tej ustave, zrusili sme 4-ty clanok, zrusime aj dalsie
Citácia:
ze spoplatnenie vs povedie k tomu, comu viedlo spoplatnenie zdravotnictva

musim ta upozornit ze zdravotnictvo spoplatnene nie je, tie 20-korunove poplatky ktore aj tak neplatia pre vecsinu obyvatelstva su fakt len kvapka v mori, 95% prijmov zdravotnictva tvori nadalej stat
Citácia:
socialne zmylsajuce obyvatelstvo len tak nepremodelujes k pravicovemu typu

a toto je prave problem, ludia su tym komunizmom nafetovany, maju ho v hlavach ako niejaky nador, a prave socializmus je zdrojom chudoby, a cim viacej statu v ekonomike tym su ludia chudobnejsi a tym viacej statu ziadaju a toto je jeden obycajny zacarovany kruh







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 18:58

Harlequin píše:
ono sa tvoj hlas rozdeli medzi silnejsie strany alebo tak nejako, take nico som pocul ale to by mohol lepsie vediet Tommy, takze vecer uvidis ...

no urcite a dostane ho fico :shock: :)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 19:04

Spirit píše:
no urcite a dostane ho fico :shock: :)
neviem na 100% ci je to fakt pravda ale tak to bude ak nepojdes hlasovat ak pojdes ale das neplatny hlas tak potom nic ...







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12
Bydlisko: Slovensko, ...
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 22:19

dobre, no privatizoval slovakom, hadam je lepsie slovakom ako cudzincom.

ty myslis 100% podniku? bo to by bolo pri niektorich blbost. este vysvetli, preco predal ziskovu nakladnu zeleznicnu spolocnost a nie osobnu nezizkovu, to my teda nejde do hlavy.

aky pozickovy system? nj, nakoniec to dopadne ako u zdravotnictva. ved ak si myslis ze skola ma od teba pytat na jeden polrok 10 000 Sk, tak dobre, no ako ich zaplati ten, ktoreho plat je poriadne nizko. ozaj, ako moze minimalna mzda rtobit cosi zle???? ved bez nej by si davali take mzdi, ze by to bolo otras.

teda zris aj o pravach obcana???? ved pravom obcana je aj to, aby sa mu dostalo vzdelanie, no spoplatnenim ho asi tazko dostane.

a co je tych 20 sk, to je zpoplatnenie, ktore je len vseliako zakrite. a to mas odkial, ze vacsina neplaty, praveze naopak, vacsina platy.

no tak to sa da povedat o kazdom politickom sisteme, ze je ako nador. (no najme proi tabori to budu pouzivat)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.05.2006 23:28

Citácia:
dobre, no privatizoval slovakom, hadam je lepsie slovakom ako cudzincom.

aha cize lepsie dat firmu kamaratovi ktory ju rozkradne ako zahranicnej firmektora z nej urobi prosperujuci podnik áááńo???
a nie je ti jedno ze kto tu firmu vlastni? na slovensku predsa nemame sikovnych ludi ktory by boli ochotny taku investiciu urobit
Citácia:
ty myslis 100% podniku? bo to by bolo pri niektorich blbost. este vysvetli, preco predal ziskovu nakladnu zeleznicnu spolocnost a nie osobnu nezizkovu, to my teda nejde do hlavy.

no pretoze o neziskovu asize nikto nema zaujem, ale trebalo predat obe
Citácia:
ved ak si myslis ze skola ma od teba pytat na jeden polrok 10 000 Sk, tak dobre, no ako ich zaplati ten, ktoreho plat je poriadne nizko

ale teraz myslis ze tie peniaze padaju z neba, platime ich nadalej my, akurat formou dani, co je ovela neefektivnejsie
Citácia:
ako moze minimalna mzda rtobit cosi zle???? ved bez nej by si davali take mzdi, ze by to bolo otras.

:lol:
tak to si ma pobavil, minimalna mzda je ta najstupidnejsia ludova povera o ekonomii
totizto minimalna mzda vytvara nezamestnanost, pretoze podnikatelovi sa neoplati zamestnat
cim je vetsia nezamestnanost tak tym je mensia konkurencia na trhu prace a tym su nizsie platy
inymi slovami ked mam zamestnanca a za nim vonku stoji 10 ludi ktory su ochotny robit tuto pracu, tak nemam dovod ho dobre platit a dam mu tu minimalnu mzdu
ked minimalna mzda nie je, no nezamestnanost je nulova, tak sa ku svojim zamestnancom musim spravat dobre, pretoze vpripade ze ich vyhodim tak prejdu ku konkurencii a ja na ich miesta nemam koho dosadit

a takto logicky sa da vyvratit kazda lavicovo-ludova povera o ekonomii, lenze ludia su sprosty a pytaju viacej statu a viacej socializmu, a tym padom sa zvysuje aj ich chudoba - je to pbycajny zacarovany kruh







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12
Bydlisko: Slovensko, ...
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2006 23:37

Citácia:
aha cize lepsie dat firmu kamaratovi ktory ju rozkradne ako zahranicnej firmektora z nej urobi prosperujuci podnik áááńo???

tak to som nepovedal, ze by mal dat kamaratovy. jednoducho si tu raz pisal, ze dane podnikatelom by nemali byt skoro ziadne (tusim ze si vravel aj ziadne) a odovodnoval to tym, ze moze viac kupit, cize to bude epsie. mozno som si to zle vysvetlil.

nie, platy ich stat, ktori ma prijmi z nasich dani, spolocnosti (vyplatene dividendi).

Citácia:
nezamestnanost je nulova
nic v zlom, no nie je to utopia komunizmu? :-)

k tomu uz nic, pretoze si to dobre vysvetlil :) , no a zivotne minimum by sa malo ako pohybovat?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.05.2006 0:25

Citácia:
nic v zlom, no nie je to utopia komunizmu?

je to utopia komunizmu ktora je praktizovatelna jedine kapitalizmom, samozrejme ze nulova byt nemoze, pretoze niektory ludia proste pracovat nechcu alebo nepotrebuju, ale cim su nizsie dane a odvody a cim je mensia miera statu tak tym su ludia bohatsi
Citácia:
no a zivotne minimum by sa malo ako pohybovat?

0sk, vsetko by mal urcovat trh, ale skutocny neregulovany a nedaneny trh, pretoze to je jediny sposob ako eliminovat chudobu a zvetsit bohatstvo







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2006 15:21

gen1us píše:
za meciara sa netunelovalo, sa predavalo slovakom, cize sa mohlo zit na slovensku lepsie.

Tak toto ma zabilo. To je indukcia, ako z velkej knihy logiky :lol^2: :lol^2: :lol^2: Hlavne ta prva premisa ;)
gen1us píše:
sa zobut ty, predavalo sa rozkradnutim. predavalo sa bezrozmyslenia. predavalo sa tak, ze ich dzurinda vytuneloval a potom predal. za meciara sa netunelovalo, sa predavalo slovakom, cize sa mohlo zit na slovensku lepsie. tak to si peknu kravinu povedal, pretoze to sa nikdy tu nestalo, jedine teraz niekedy. ja ficovy neverim, a aj ked vyhra volby, nebude vladnut. (teda aspon podla mna) Vies teda asi nikdo nepovie ze si bol obycajny obcan a behom jednej noci sa s teba stal zobrak.

Toto su iba reci do vetra. Ako mozes povedat, ze sa to nikdy nestalo. To potom musis vediet vsetko. A ked vies vsetko, tak vies aj, kto je to Póor, alebo ze by nie :p Tak tento chlapik robil niekedy v Trnave casnika. A ty mi tu chces nakecat, ze sa tu nerozkradal statny majetok. Ako moze casnik prist legalne (prinajmensom eticky) k takym peniazom. Povezd mi jedneho cloveka, ktoremu sa to podarilo za Dzurindovej vlady. Dovolim si povedat, ze to nevies... Ja to tiez neviem, pretoze taky nikto nebol.
A ako sa mohlo zit na Slovensku, ked sa za par korun dostali k firmam ludia s IQ hupacieho konika, ktory vedeli o podnikani velke hovno. A tie reci o slovakoch a la slotovsko-komunisticka retorika si radsej nechaj. Vies aky je rozdiel medzi zapadnym imperialistom (tak sa to nazyva, nie??) a slovakom? Ked bol vo VSZ Rezes, tak tam narobili taky bordel, ze skoro skoncili v bankrote. Potom dosli americania a zrazu zazrakom firma funguje.. To asi pouzili nejaky zazracny imperialisticky trik. Nevola sa to nahodou rozum :P
gen1us píše:
citaj troska medzi riadkami. najvacsi zisk v tom, ze im je jedno, ci vyzobracia ludi alebo nie. ved ze ich to trapi, pretoze aj oni vpohode skrachovali.

Skrachovali ti, ktori sa dostali k firmam zadarmo. Pretoze to, co je zadarmo, to si nevazis. Ukaz mi toho debila, ktory si kupi firmu za 130 miliard a potom ju necha skrachovat. Ale toto ty nikdy nepochopis a radsej si budes mysliet, ze je lepsi debilny slovak ako mudry cudzinec... Slota je blizko, tak si napachol...
gen1us píše:
tak potom je utopia pravica, utopia je to ze komunizmus je najhorsi atd? ved sa prebut, teraz to zvacsiny ovladaju politici. ja som navrhol v pohode fungujuci system, ktori by trbalo len odskusat. mas pravdu s tym, ze moc nici. peniaze su moc a tie nicia vsetko, teba, stat atd. no niekdo musi vladnut, preto existuje demokracia. toto tu nemame ani jeden rok, a nikdy nehovor nikdy, pretoze aj cela ospevovana pravica nakoniec nemusi fungovat.

Tak v spolocnosti akej zijeme, je pravica este vacsia utopia ako komuniznus. Kym tu bude socialne zmylsajuce obyvatelstvo (ako to ty nazyvas, ja by som to vedel povedat krajsie, ale moze byt po tvojom), dovtedy sa budeme mat vsetci zle...
A za komunizmu, za meciara to (btw: co je To??) ovladal kto?? Leninov duch?? :P
Ale my nie sme pokusni kracili, na nas nebude nikto nic skusat.
A kde si prisiel nato, ze demokracia existuje. Demokracia je tak isto fiktivna ako komunizmus, len ma trochu blizsie k realite.
gen1us píše:
kdo hovori o spoplatneni, ved pozornejsie citaj. je ty lepsie sa ucit na maturi len zo zositov, alebo aj z knih??? knihy by sa predsa vyrobily nove, ba dokonca uz aj existuju, len skoly nemaju peniaze. ak bude vysoke skolstvo spoplatnene, vacsine ludi sa to potom bude odopierat, cize sa porusi ustava. ale ak si dost majetny, tak tebe je to jedno. pochop, ze spoplatnenie vs povedie k tomu, comu viedlo spoplatnenie zdravotnictva, ktori je uplne nezmyselne spravene. k nicomu lepsiemu to neviedlo tak teda naco? len a okradanie dochodcov?

Ja som sa ucil len zo zositov, pretoze tie nase knihy stoja za velke prd a v zosite mam vsetko co potrebujem. Este som mal asi 1000-1500 stran poznamok v pc. Podla mna su uz odborne knihy pomaly dead. Kym tam nieco najdes, to radsej pustis google a mas to rychlejsie. Casom, ked sa rozrastie aj slovensky net, tak sa ti uz ani neoplati chodit do kniznice po odborne knihy. Ked vies dobre po anglicky, nemusis uz ani dnes.
A preco skoly nemaju peniaze, zas ten dosrany stat, zas im nedal peniaze, mali by sme zvysit dane najbohatsim :rolleyes: A ked je v ustave napisane, ze kazdy musi mat cerveny diplom??? Vysoka skola je investicia do seba sameho. Preco by sa vsetci ludia (aj ti najchudobnejsi) mali skladat niekomu na osobne zaujmy... Teraz, ked je to "zadarmo", tak su tu pripady, ze niekto uz stvrtykrat robi prvy rocnik. Vzdy na inom odbore, pretoze tie tri predtym ho nebavili a tak isiel vyskusat stvrty. Ked si budes buduci rok v marci vypisovat danove priznanie, tak si nato spomen. Mozno si potom vykazes vacsi prijem, aby si mu viacej prispel a mohol ist aj piaty krat do prveho rocnika :P Ale keby musel zato platit, tak uz by mal skoro odpromovane, pracoval by a prinasal sebe aj statu peniaze...
Ze si to ty, tak ti vysvetlim, aky je zmysel 20 korunacok. To nie je spoplatnenie, pretoze keby ho spoplatnili, tak to budu minimalne 200 korunacky. Dam priklad zo zivota. Moj dedko, dochodca, 80-rocny clovek. Kedze je po troch infarktoch, tak uziva dlhodobo lieky na srdce. Nema doma co robit, tak si stale chodil predpisovat lieky. Uz ich tam mal asi na rok dopredu, ked mu ich lekar zmenil. A lieky v hodnote asi 3500 sk skoncili v kosi. Vies preco to uz teraz nerobi???
Zajac vlastne vytvoril fiktivny system liekovych kniziek, kde nie doktori, ale pacienti si sleduju, ake lieky beru, ake maju doma a ked im chce doktor predpisat napr. nejake kvapky do nosa, tak povedia, ze netreba, pretoze este maju od minulej nadchy. Vtedy si povedali, sak je to zadarmo, lekaren je po ceste, tak si zoberem nove. Ale teraz sa uz lieky neberu, teraz si ich musis kupit. Je to system, ktory funguje dokonale a este dokaze zarobit aj par drobnych (Tommy tu hovoril o nejakych 5%. Neviem, ci je to pravda, ale vyzera to dost realne.)
gen1us píše:
socialne zmylsajuce obyvatelstvo len tak nepremodelujes k pravicovemu typu. to si zapamataj.

Ja tu nikoho nemodelujem :P Ja iba reagujem na bludy, ktore sme hadzes :loony: A ty ma stale viac a viac presviedcas o tom, ze socialne zmyslajuce obyvatelstvo je banda debilov, ktori kecaju iba jednu kravinu za druhou. Pouzivaj fakty a nie hole keci. Ale to by som ti neradil, pretoze oni sa postavia proti tebe ako sa postavili proti brucovi, rasputinovi, pettemu, atd.
gen1us píše:
ty myslis 100% podniku? bo to by bolo pri niektorich blbost. este vysvetli, preco predal ziskovu nakladnu zeleznicnu spolocnost a nie osobnu nezizkovu, to my teda nejde do hlavy.

Nato si kde prisiel? Po prve, este sa nic nepredalo a ak znova nebudeme mat aspon takto rozumnu vladu, tak sa mozno ani nepreda. A po druhe, zeleznice su jeden z najvacsich dlznikov socialnej poistovne. Cargo skoncilo rok 2003 zo stratou 5 miliard a rok 2004 zo stratou 1,5 miliardy. A do osobnej kazdy rok stat neleje 5 miliard a aj tak skoncia v strate. Najskor si nieco nastuduj a nekecaj kraviny. Taketo super ziskove firmy stat vlastni, ale ty sa z toho aj tak vytesujes... A je jedno ci si vlavo alebo si vpravo, raz je to kravina a uz podpriemerne inteligentny clovek musi vidiet, kde je pravda ;)
gen1us píše:
zas utopia je to, ze vsetko by to malo byt v pdf.

Ty si fakt debil.. Sam som napisal, ze to nie je realne... Ani medzi riadkami si nemusel citat :P

Btw: Kolko mas rokov?? Fakt by ma to velmi zaujimalo....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2006 18:44

Pomník vďaky

Hoci som mladý, pochabý, hoc dokázať chcem viac a viac,
už neraz som sa zamyslel, dozadu hlavu obrátiac.
A čo som videl? Život bohatý, plynúci v šťastnej krajine,
veselé detstvo chlapčcenské v slobodnej, šťastnej rodine.
Čím rokov viac, čím starší som, tým viac sa zamýšlam ako to,
že domov môj teplučký stále mám?! Za to, že neviem, čo zrada,
klam, že život to je pre mňa dar, nie utrpenie, klamstvo, mar,
VDAKA TI SLAVNY FEBRUAR ! Vďaka ti, robotník i roľník, vďaka ti,
otec, mať, že môžem rojčiť, stále sniť, slobodnej zeme plody brat.
Premnoho vďaky v srdci mám, že môžem šťastne dnešok žiť,
snežienok ráno natrhať, potom zas večer s milou byť.
Nuž počuj, otec, drahá mať, počúvaj, šťastná moja vlasť,
keď toľkú radosť v duši mám, čo všetkým sľúbim darovať.
Nechcem byt dlžník večitý, chcem polia,
lúky orávať a zrno šťastia, slobody do všetkých hriadok zasievať.

Mikuláš Dzurinda,
III.AE MLADOSŤ Almanach stredoškolákov II. ročcník 1973 Stredná priemyselná škola, Spišská Nová Ves.

No musim uznat ze aj Mikulas bol niekedy orientovany dost nalavo :)
Ale ja viem,on sa urcite zmenil a teraz je to pravicovy demokrat...kecy,tu pomoze jedine vymena generacii.







_________________
PMD 85
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2006 10:05

Carlos píše:
...kecy,tu pomoze jedine vymena generacii.

svata pravda !







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2006 6:40

2 carlos hoci ja osobne dzurindu velmi nemusim, toto je uz trapne, sak dobre vies ze take basnicky za komunizmu bolo nieco povinne a na dennom poriadku







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10616
Témy: 70
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2006 9:07

Tie gen1usove reči o dokonalosti Mečiarvlády ma teda dostali, väčšiu volovinu som v živote nečítal...







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2006 15:43

Tommy píše:
2 carlos hoci ja osobne dzurindu velmi nemusim, toto je uz trapne, sak dobre vies ze take basnicky za komunizmu bolo nieco povinne a na dennom poriadku

Mozno v ZS...ale na strednej?Myslim ze tam ma clovek uz dost rozumu.Ja som 2 roky strednej stihol absolvovat este za komunizmu.A ver tomu ze taketo verse nepisal kazdy.Mne pripadaju skor trapne tie vyhovorky typu:To som musel robit,donutil ma rezim.
Ale moj umysel nebolo zhodit Dzurindu...len som podlozil svoj nazor ze tu pomoze na Slovensku v politike len vymena generacii...idealna bude ta co komunizmus nezazila.







_________________
PMD 85
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.05.06
Prihlásený: 19.06.09
Príspevky: 475
Témy: 23
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2006 11:33

Meine nazor: Fico je pre SVK jeden veľký otáznik. Nikto nevieme ako to dopadne ked sa dostane ku korytu. Podľa mňa je to zo 60% pohroma, 40% záchrana (dúfam, že sa mýlim). Rozumu má ten chlop na rozdávanie, môžme len dúfať, že ho využije pre národ a nie pre svoj bankový účet.. toť vsio


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2006 11:39

Paldo píše:
môžme len dúfať, že ho využije pre národ a nie pre svoj bankový účet.. toť vsio

vcelku naivna myslienka :)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.06.2006 11:41

Paldo píše:
Rozumu má ten chlop na rozdávanie

:shock:
to akoze myslis vazne?
bavime sa o tom istom Ficovi







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2006 11:44

Tommy píše:
:shock:
to akoze myslis vazne?
bavime sa o tom istom Ficovi

Fico ma rozumu dost, len ho nespravne pouziva :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.06.2006 11:54

murciano píše:
Fico ma rozumu dost, len ho nespravne pouziva :)

az velmi nespravne, sak tie jeho dristy o ekomnomii, progresivne dane, minimalna mzda a celkovo jeho ekonomicko-marxisticka logika je nieco hrzone
ked sa uz dostane ku moci tak dufam ze svoje sluby nesplni







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.05.06
Prihlásený: 19.06.09
Príspevky: 475
Témy: 23
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2006 11:54

Tommy píše:
:shock:
to akoze myslis vazne?
bavime sa o tom istom Ficovi


To akože vážne. To že je to inteligentný a študovaný človek a politik nemôže poprieť nikto. Otázne ostáva, čo z toho využije pre slovensko a čo pre seba.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kto eviduje strojnicke preukazy na Slovensku?

v Automobily, motorky

0

335

25.06.2014 13:50

incredible Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stužka proti Ficovi

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

126

5072

19.04.2010 11:07

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. dialnice na slovensku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

54

4362

15.10.2007 14:19

Lub0$ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spotify na Slovensku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

33

1602

13.02.2014 17:01

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. TMC na Slovensku

v Mobilné zariadenia

2

1313

01.07.2009 19:33

Ivuso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Starbucks na Slovensku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Jedlo, pitie a varenie

30

3966

10.06.2016 9:37

martino9 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. podnikanie na Slovensku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

78

3905

01.06.2011 19:54

incredible Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Caterham na Slovensku

v Webdesign

12

1139

09.03.2011 12:14

TommyHot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prodigy na Slovensku

v Akcie, zrazy, festivaly, koncerty

11

2069

16.03.2009 21:08

x_xxRICKxx_x Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Netflix na Slovensku

v Novinky

26

1520

09.01.2016 11:14

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PSN na Slovensku ?

v Ostatné

3

881

25.09.2011 22:00

Bajzik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Web developeri na Slovensku

v Ostatné

2

719

17.02.2011 19:19

emer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pixmania konci na Slovensku

v Novinky

9

841

30.04.2013 9:40

haffen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. paypal cez slovensku sporitelnu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

34

23902

08.02.2012 16:50

dzulio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podmienky reklamacie na slovensku

v Obchody, reklamácie a právo

16

802

10.12.2013 18:13

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spojenie balíkov na Slovensku

v Obchody, reklamácie a právo

5

425

02.06.2013 13:34

fakeAV Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra