Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2009 12:41

Zdravim, niekedy predminuly tyzden som robil poslednu objednavku. Skompletizoval som ju odoslal a zaplatil vopred proforma fakturou (vsetko spravene v piatok). V sobotu som si spomenul, ze som zabudol nieco objednat, tak som to chcel pridat klasicky cez pridanie kodu na obsah kosika, ale neslo to (nejde to ani ked to mate na dobierku, nemaju to v systeme asi vsetko spravne nahodene, toto mam overene uz z viacerych objednavok).

Tak som napisal tuto poznamku predajcovi (do systemu objednavok) a samozrejme zaplatil ebankingom rozdiel.
14.2.2009 14:20:00 Zákazník, Změna objednávky: Poprosim pridat tovat MK203 1ks, predlzovaci VGA kabel http://www.alza.cz/kabel-prodluzovaci-vga-2m-d39988.htm , bankovym prevodom bol uz zaplateny, v celkovej sume: Vaše cena bez DPH: 2,58 € Vaše cena včetně DPH: 3,07 € Poprosim dajte mi vediet, ci ste tovar pridali, platbu si dufam dohladate, dam to iste cislo proforma faktury a spravu pre prijimatela vyplnim tiez.

O dve hodiny mi kamarat povedal, ze som pre neho objednal zly tovar, tak som to zmenil a napisal dalsiu poznamku:
14.2.2009 16:37:00 Zákazník, Změna objednávky: Poprosim zmenit pridany tovar MK203 1ks,ktory som pridal naposledy a bol aj zaplateny vo vyske 3,07€ za tovar MK206 http://www.alza.sk/stineny-kabel-pripoj ... d40963.htm vo vyske 2,77€ a zvysnu sumu poprosim vratit na ucet, z ktoreho prisla uhrada na danu objednavku. Dakujem, prosim napiste zpravu zakaznikovi, aby som vedel, ze dane fakty beriete na vedomie.

S dobrym pocitom som nechal objednavku prebehnut. Ake bolo moje prekvapenie, ked mi dany kabel vobec neprisiel v utorok cez kuriera. Napisal som mail do alzy, do 2 hodin mi zavolal nejaky pan Dohnal a ten sa ospravedlnil a povedal, ze mi zadarmo posle kuriera so zaplatenym kablom.

Kurier prisiel na dalsi den ( v stredu minuly tyzden) a dal mi kabel a odisiel. Ale co sa nestalo, dal mi zly kabel, ten prvy MK203 i ked ma pan Dohnal ubezpecoval, ze v nasom telefonickom rozhovore si cital poznamky k objednavke (telefonoval v utorok) a vsetko pochopil.

Hned ako dosiel zly kabel som im pisal (asi 6x, kazdy den na vsetky kontakty co tam maju uvedene), ale totalne ma ignoruju. Dovolat sa tiez nemozem dovolat, lebo hned ako poviem svoje meno, je zrazu na linke ticho.

Co mam podla Vas robit? Su to 3 €, ale ja so sebou nechcem nechat vyje**vat, urcite nie takymto sposobom ako to so mnou robia oni.

Dakujem za rady.


VYRIESENE:
Pred par minutami som napisal mail do alzy, tentokrat posledny, s tym, ze ak to nevyriesia este dnes, zajtra to zverejnim na viacerych weboch (fora, blogy a staznosti.sme.sk) a zrazu mi do 10 minut zavolali z alzy. Kabel stary posielam na ich naklady spat a oni posielaju na ich naklady kabel cez kuriera.

To je uz vazne sila, aby clovek musel siahat po takychto napravnych prostriedkov len na to, aby sa dovolal toho, co mu pravom patri.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc s alza.sk

Registrovaný: 15.02.09
Prihlásený: 06.09.18
Príspevky: 885
Témy: 96
Bydlisko: Námestovo
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2009 15:13

alza.sk su mantaci, robia len ked prihorieva, mne prisla dobierka 3 dni po stanevenom prislubeni.Dosiel pc a uz som musel otvarat bednu, fakt sila lebo grafika nebola zapojena ale vyvalena(nehovorim co vsetko sa mohlo stat zakladnej doske ked si tam tak behala)Spustim pc a pozriem na fakturu na ktorej bolo pisane 8800gts oc 730mhz core, no vsetky testy mi ukazovali ze jadro vga ma 678mhz.Na email neodpovedali ani asi nebudu a vyhrazat sa mi pre 60mhz nechce.Alza.sk je dobry E-shop no zly shop.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2009 15:27

uff tak kvoli tomu Craig by som sa uz ozval, OC verzie su predsa o dost drahsie :/


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. alza.sk

v Ostatné

8

670

28.11.2011 14:42

HGDS1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk

v Obchody, reklamácie a právo

4

1220

20.09.2009 20:14

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. alza.sk

v Obchody, reklamácie a právo

11

2242

17.02.2011 1:51

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk

v Obchody, reklamácie a právo

5

1462

28.12.2007 19:44

f0rtune Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk

v Obchody, reklamácie a právo

1

566

27.08.2016 20:17

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. reklamacia alza.sk

v Obchody, reklamácie a právo

7

911

12.10.2011 20:44

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. alza.sk reklamacia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

40

1707

28.03.2014 9:01

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk-Ojebabravanie?

v Obchody, reklamácie a právo

8

2589

26.07.2008 9:15

cool_point Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk Reklamacia

v Obchody, reklamácie a právo

4

814

09.12.2011 15:13

stanospeed Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. alza.sk reklamacia

v Obchody, reklamácie a právo

19

3868

26.08.2011 15:05

Artiny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamácia Alza.sk

v Obchody, reklamácie a právo

6

813

10.03.2014 20:32

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nakupovanie v ALZA.sk

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné

38

3233

09.01.2009 19:12

Skipp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk - reklamácia CASE

v Obchody, reklamácie a právo

12

3503

14.11.2018 14:56

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk platba uctom

v Obchody, reklamácie a právo

12

1448

31.08.2008 0:12

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. alza.sk zlavovy kupon

v Obchody, reklamácie a právo

1

927

21.08.2014 19:00

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza.sk a doprava

v Obchody, reklamácie a právo

12

1397

20.11.2011 17:46

Ominous Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra