Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 5 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 04.04.08 Prihlásený: 27.02.12 Príspevky: 531 Témy: 27 | 27 Bydlisko: Nitra |
Chcem sa vás spýtať. (skôr len českých používateľov)
Dá sa Poštovou poukážkou typu A poslať Českou poštou na Slovensko peniaze? Na webe som nič nenašiel, preto sa pýtam tu. Možno majú niektorí s tým skúsenosti.
Ďakujem
_________________ V príprave... |
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 13.04.18 Príspevky: 7744 Témy: 127 | 127 Bydlisko: BA/TT |
na to sluzi tzv. medzinarodna postova poukazka TFP1.
_________________ CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB, LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB) CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget |
|
Registrovaný: 04.04.08 Prihlásený: 27.02.12 Príspevky: 531 Témy: 27 | 27 Bydlisko: Nitra |
No ale ja nechcem posielať peniaze do Česka. Ide o to, že zákazník mi poslal peniaze Českou Poštou, Poštovou poukážkou typu A a chcem vedieť či nejde o nejaký podvod tak preto sa pýtam
_________________ V príprave... |
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 13.04.18 Príspevky: 7744 Témy: 127 | 127 Bydlisko: BA/TT |
to sa uz nedozvies, pokial ti nepridu. najidealnejsie vidim asi prevod v ramci CSOB, pretoze aj ked ide o kvazi medzistatny prevod CSOB-ka to vyhodnocuje ako prevod v ramci jednej banky. takze je to najlacnejsie cca 0,30€
do buducna...
_________________ CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB, LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB) CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget |
|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
Presne tak.. Mne z ciech stale posielaju cez CSOB... Pride to skoro do 24hodin, a je to skoro zadarmo..
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 5 ] | |
|