| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Chcem sa spytat, ako by som ho ziskal spet ? v Hry a herné konzoly | GregushQo | 17 | 1502 | 07.09.2008 15:07 GregushQo |
 | Tato otazka nebude lahka. :D Idem kupovat novy komp a potrebujem k nemu aj monitor. :D Poradili by ste mi aky monitor mam... v Monitory, televízory a projektory | TECon | 14 | 1194 | 06.09.2008 20:20 Xaltotun |
 | No dnes bol u mňa kamarád hral sa s gulickovu pistolkou natiahol hu položil ale ma labilnú spúšť a strelila do telky a tam... v Monitory, televízory a projektory | t-90 | 26 | 1481 | 05.09.2008 15:39 I_hate_Vista |
 | myslíte si, že existujú?? - takze mimozemske civilizacie mozno, lae asi nie v nasej galaxii :? .. - UFO urcite neexistuje,... [ Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ] v Diskusia | JanoF | 168 | 5598 | 31.08.2008 10:53 eXistenZ |
 | nenasly by sa nejake servery ? alebo nejake prislusenstvo nieco ako logocreator... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ] v Hry a herné konzoly | CITRON | 123 | 8908 | 29.08.2008 13:41 mimkork |
 | Zdravim, hladam sluchadla v cene do 1500 Sk - teda aspon myslim ze za tu cenu by sa uz dali zohnat normalne sluchadla. Ja sa v... v Ostatné | g3rtrud | 16 | 1042 | 26.08.2008 19:00 g3rtrud |
 | zdravim, potrebujem pomoct, neviem nikde najst ovladac na tento monitor, ak je vobec treba, svoje cd neviem najst! ak nie je... v Monitory, televízory a projektory | mipu | 3 | 714 | 24.08.2008 17:49 mipu |
 | Prosím o radu, mám jedno pc s win XP pripojené na router, na ktorom chcem sprístupniť internet hlavne pre decká. No nakoľko... v Windows | m6692 | 7 | 540 | 24.08.2008 14:57 yterbium |
 | Potrebujem poradit aky monitor si mam vybrat. Chcel by som aby sa nanom bezali najnovsie hry a aby NEMAL LESKLY RaM!!!... v Monitory, televízory a projektory | supernova | 14 | 918 | 24.08.2008 12:51 piskvorko |
 | v obchode .cena do 200 kč v Ostatné | uai | 17 | 930 | 20.08.2008 18:20 piskvorko |
 | Zdravím, neviem si poradiť pri výbere monitora. Ohľad berem hlavne na šetrnosť k očiam, cenu do 7000 (+/-), monitor by mi mal... v Monitory, televízory a projektory | Piedro | 5 | 782 | 19.08.2008 21:30 Peterson |
 | Viem že je tu už toľko vela tém o 22-kách ale potreboval by som naozaj rýchlo poradiť, ktorý monitor z ALZY do 5500 sk (+ -... v Monitory, televízory a projektory | M@x.sK | 22 | 1398 | 19.08.2008 11:11 m.jaros |
 | Na jednom starsom pc - athlon xp 2600+ @ 1917 mhz, DDR ram 512 MB, ... sa obcas pri starte stane, ze mys napojena na ps2 sice... v Externé zariadenia | raf | 7 | 1292 | 18.08.2008 23:30 KingTommy |
 | Zdravim vsetkych, moj problem uz bol vysvetleny v nazve threadu, tak mi niekto prosim vas poradte ako :) v Ostatné úložné zariadenia | theonek | 4 | 1681 | 18.08.2008 21:00 piskvorko |
 | nepoznáte nejaký konvertor čo zmení video vo flv do avi?Ale nech neni platený nejaký free alebo aspon trial,jeden trial... v Video programy | yossarian | 9 | 16928 | 17.08.2008 12:02 GriM |
 | Chcel by som si kupit nejaku lepšiu myšku.. Niesom ziadny CS maniak ale obcas si zahram hry. Ale viac by som ju využival na NET... v Externé zariadenia | Speede01 | 10 | 802 | 15.08.2008 17:32 loganxm |
 | mam new PC a chcem si kupit niaky dobry LCD rozhodujem sa medzi : 22" LCD Acer V223Wb a 22" LCD Acer X223Wb ktory by... v Monitory, televízory a projektory | HSX | 23 | 1520 | 13.08.2008 22:27 Andre |
 | Ahojte. Chcel by som poradiť ohľadom tohto monitoru: Keďže som čítal, že je nejaký "vadný" tak by som chcel váš... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Monitory, televízory a projektory | hawaii | 54 | 2894 | 13.08.2008 22:12 hawaii |
 | Mam otazku ohladom defragmentacie. Mam na starosti niekolko serverov (hardware raid 1 alebo 5). Kazdy z nich defragmentujem tak... v Ostatné programy | sincesaw | 20 | 5416 | 13.08.2008 20:43 piskvorko |
 | Kto z vas jazdi na stvorkolke ??? Pochvalte sa na akej ste jazdili. Podla mna najlepsie su suzuki LT-R 450 hodim sem aj jeden... v Diskusia | _____AAA_____ | 26 | 1871 | 13.08.2008 17:54 Hiťo |
 | Dneska mi prisiel novy monitor.Ale strasne blika teda behaju ponom tie take ciary.Ked ho zapojm k notebooku Asus eee pc tak ide... v Monitory, televízory a projektory | Xardas | 6 | 712 | 12.08.2008 21:13 Xardas |
 | viem ze to tu uz bolo ale neviem to najst ! pls jaky naj prg na obnovu zmazanych dat ? :( v Ostatné programy | piskvorko | 5 | 892 | 10.08.2008 2:22 br4n0 |
 | vas nazor? :) v Intel | Mefist | 19 | 1468 | 07.08.2008 21:21 IT ´´expert´´ |
 | Live Messenger: Zahoďte ICQ! Ako je všeobecne známe, ICQ je protokol nanič. Časté výpadky, pomalosť, boj s alternatívnymi... v Novinky | dsljohn | 25 | 2080 | 31.07.2008 10:38 eMperror |
 | mám problém z hrou. podľa návodu v nej treba v jedálni pri začiatku hry zapáliť sud, ktorý je v susednej malej miestnosti, aby... v Hry a herné konzoly | Snajper2 | 5 | 652 | 27.07.2008 18:00 Poki |
 | Podľa renomovaného astronauta mimozemšťania opakovane navštívili Zem Podľa renomovaného astronauta Dr. Edgara Mitchella... v Novinky | dsljohn | 9 | 925 | 25.07.2008 19:08 Johnnny |
 | Počítačové myši sa vytrácajú zo stolov Ovládanie počítačov by sa v priebehu najbližších rokov mohlo zmeniť k vyššiemu komfortu.... v Novinky | Toxin_SK | 14 | 861 | 25.07.2008 0:11 GothicMan |
 | chcem na pc 2 uzivatelske profily , no a jak spravim aby tendruhy na pc mi nevidel neake foldery , a pritom obaja su... v Windows | piskvorko | 0 | 532 | 24.07.2008 0:32 piskvorko |
 | Ako naznačovali informácie prezentované spoločnosťou Opera Software pri vydaní release kandidáta finálnej verzie Opera 9.5 v... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Novinky | br4n0 | 77 | 3750 | 21.07.2008 9:38 stenley |
 | cim to je ze sa mi avatary niektory co maju v gif co robia urcite pohyby dokola tie iste v opere 9.5x tocia 2x tak rychlo ? to... v Sieťové programy | piskvorko | 0 | 494 | 21.07.2008 8:53 piskvorko |
 | Čawes. Napadlo mi, že takáto téma by mohla byť celkom zaujímavá. Chcel by som, aby ste sa tu podelili o vaše ,,priateľky,, -... [ Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ] v Diskusia | XxRENDYxX | 189 | 8891 | 20.07.2008 21:27 Luks |
 | poznate neaky dobry download meter ale co si zapamata aj trafic za mesiac den tyden atd... v Sieťové programy | piskvorko | 1 | 657 | 19.07.2008 12:33 Luks |
 | zdravym seckych , ale neni som hip hoper. neda sa neakym sposom stisovat a zosilnovat zvuk na obycajnej klavesnici nie... v Audio programy | piskvorko | 3 | 1109 | 18.07.2008 8:13 Freelan |
 | mal som heslo na jeden velmi dolezity rar subor a zabudol som helo. Da sa to nejako otvorit? Som zufali vyskusal som asi 100... v Ostatné programy | dedko45 | 21 | 3568 | 18.07.2008 1:49 dedko45 |
 | Čawes. Táto téma by mala byť o tom, na koho sa podobáte (ak sa podobáte). Najlepšie je ak na niekoho známeho, nie na niekoho z... v Krčma | XxRENDYxX | 21 | 1536 | 16.07.2008 20:49 Tominator |
 | nemate nejake tipy na vylepsenie fps v csku pod wine? mam sice 99,9fps, ale akonahle zacnem po niekom strielat alebo vidim... v Unix-like systémy | POM4R4NC | 7 | 764 | 15.07.2008 13:35 piskvorko |
 | Podla mna je to Jessica alba :) ;) . Uplne odporna je Pamela Anderson :sick: (totie kozy) [ Choď na stránku: 1 ... 36, 37, 38 ] v Diskusia | Dzimbo | 1120 | 74606 | 14.07.2008 19:57 elsofi |
 | Nazdar. Potrebujem poradit ohladom 22" LCD do cca 6500k - sirokouhly a asi by bolo dobre, keby to malo DVI vstup. [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Monitory, televízory a projektory | CommanderBomber | 62 | 4046 | 13.07.2008 15:19 mimkork |
 | Dokazu to aj ATI karty, ci iba nvidie? Da sa to napr. aj na monitoroch Samsung? Myslim orezanie napr. hier na wide monitore, so... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Monitory, televízory a projektory | tommy1104 | 63 | 3454 | 13.07.2008 0:23 Luks |
 | zdravim....chcel by som sa spytat ci niekto newie aky program my treba na format "BIN" , lebo som ti stiahol jeden... v Video programy | patqo_he | 7 | 866 | 11.07.2008 22:48 shiro |
 | Cena do 10000Sk. Pár stovák navyše nevadí, mal by vydržať takých 6 rôčkov dajme tomu. Čiže asi tak na 2 počítače dopredu. toto... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Monitory, televízory a projektory | JanoT | 62 | 3373 | 11.07.2008 18:26 piskvorko |
 | mno mám tu problém so zvukom v oblivione. odkedy som nahodil Creative SB Live tak vidím že v Oblivione funguje EAX ale na... v Hry a herné konzoly | Mir | 13 | 976 | 11.07.2008 0:21 Mir |
 | Dneska mi jeden kamarát skoro vynadal za to, že ako môžem nemať zaheslovaný počítač, resp. svoj profil vo Windows...ja mu na to... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Krčma | ScorpionSX | 49 | 3426 | 10.07.2008 23:57 MTK |
 | zdravim, potrebujem poradit s kupou digi foto. absolutne sa v tom nevyznam, no poziadavky su asi take, ze fotit sa bude len... v Ostatné | i.ivan1 | 10 | 675 | 07.07.2008 15:28 Lub0$ |
 | Pri LCD monitore Samsung 931 BF sú dva výstupné káble na pripojenie k VGA jeden má bielu koncovku väčšiu a druhý modrú menšiu... v nVidia grafické karty | eleem | 2 | 833 | 06.07.2008 22:08 prandof |
 | zdar. omylom som neako dal prec riadok kam sa pise www. blablabla ... neviete jak ho dam naspat ? 15 minut nad tym maturujem... v Sieťové programy | piskvorko | 4 | 374 | 06.07.2008 17:01 lio |
 | ponastavoval som si infium , ale co mi dost vadi to dole ta ikonka infia co je pri hodinach v pravo ... v obycajnom qipe tam... v Sieťové programy | piskvorko | 10 | 719 | 06.07.2008 13:39 piskvorko |
 | poradte najlepší monitor, chcem to na hry najma counter-strike cena to je jedno... dajaka taka wyhodnejšia cena aby bola v Monitory, televízory a projektory | brutanN | 25 | 1360 | 30.06.2008 23:51 piskvorko |
 | chcel by som usporiadat Lanparty v obci Stefanova cca 50KM od blatislavy...bol by zaujem??? // termin este nieje ale dajme tomu... v Hry a herné konzoly | GLADICEK | 15 | 1321 | 30.06.2008 15:28 jukel |
 | Zdravím! Kúpil som si monitor Viewsonic VA1916w a neviem doriešiť jeden problém. Monitor si totiž sám uberie z jasu keď je na... v Monitory, televízory a projektory | Integer | 4 | 1356 | 29.06.2008 21:47 prandof |