| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | neviem ci to mozem buchnut tu, no skusim ... potrebujem poradit ohladom kupi tv znacka konkretne samsung, uhlopriecka nieco nad... v Monitory, televízory a projektory | jatmz | 21 | 1648 | 06.01.2009 19:25 Andre |
 | Cawte .. chcel by som poradit ohladom monitora .. mal by byt do 5000 SK .. pouzivany bude na beznu pracu,hry atd ... v Monitory, televízory a projektory | kAli0 | 7 | 1053 | 06.01.2009 18:00 piskvorko |
 | Výrobce LCD monitorů, společnost LG, se chystá za týden na výstavě CES 2009 představit přes 20 nových televizorů. A o zajímavé... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Novinky | XxRENDYxX | 34 | 2126 | 06.01.2009 13:21 Spirit |
 | dufam ze som dobre zaradil temu no je neaky vzorec jak vypocitam za aky cas sa prenese napr 2gb do Usb ktore pise data... v Diskusia | piskvorko | 10 | 3990 | 04.01.2009 0:58 Spirit |
 | Diskuse o full verzi hry [ Choď na stránku: 1 ... 34, 35, 36 ] v Hry a herné konzoly | Luks | 1057 | 50127 | 03.01.2009 22:58 Luks |
 | Prosim vas chcem si kupit nieaky kvalitny usb najlepsie 8GB,znacky nepoznam je jedno aka len nech je rychli a kvalitny Cena tak... v Úložné zariadenia | Hotbell | 20 | 1822 | 03.01.2009 20:50 ac.milan |
 | a Aky je medzi nimi rozdiel?A ktory skor zobrat? shaggy: presunuté do správnej kategórie v Monitory, televízory a projektory | McDog | 20 | 1369 | 30.12.2008 19:57 McDog |
 | No co boli ste cez sviatky v kostole abo ste radsej valali svoju obeznu rit na "hovniku"(pre neznalych gauči) ? Dnes... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Diskusia | dadmtb | 88 | 5027 | 29.12.2008 17:29 eXistenZ |
 | zobrat tento+Corsair 2x2GB XMS2 DHX za 5400Sk LG W2234S-BN alebo si priplatit na tento za 5600Sk ? LG W2252TQ-PF v Monitory, televízory a projektory | krocan | 12 | 768 | 28.12.2008 10:35 tairikuokami |
 | Mam tu mensi problem. Jedna sa o tento monitor Na lavej strane je vsetko v pohode ostre ale cim dalej pozeram doprava tak obraz... v Monitory, televízory a projektory | Dzimbo | 5 | 1165 | 26.12.2008 2:43 Qpkqkma |
 | ICQ servery blokujú QIP - aktualizácia 1 ICQ servery zmenili dnes v doobedňajších hodinách správanie pri prihlasovaní... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Novinky | ma®tin | 45 | 5925 | 24.12.2008 13:30 prkyyynko |
 | caute kupil som si HP L2245wg 22 palcovy zapoil som an netobook a je nanom vidno ze je asi slaaba frekfencia - ktore je... v Monitory, televízory a projektory | MKI-Miro | 7 | 745 | 24.12.2008 13:01 MKI-Miro |
 | zdravim karamad omylom odstranil pri istalacii Xpčka oddiely a zabudol predtym zalohovat data . daju sa neako obnovit , cez... v Ostatné programy | piskvorko | 8 | 729 | 22.12.2008 9:43 Tominator |
 | V najbližších dňoch by sa mal v obehu objaviť nový internetový prehliadač – tentokrát z dielní internetového giganta Google.... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Novinky | don jebot | 86 | 5912 | 21.12.2008 17:51 pietko11 |
 | Ahoj chcem sa spytat ci na tomto notase pojde win xp 64bit. Samozrejme ak budu k nemu patricne drivery. v Windows | hana | 15 | 872 | 19.12.2008 17:38 FERDA23 |
 | prosim pomozte mam novy comp bez os a chcem si ho tam nainstalovat ale musim si v biose nastavit bootovanie z cd ale ani za... v Biosy a ladenie výkonu | MaYo86 | 13 | 3954 | 18.12.2008 12:41 Daron |
 | Zdravým asi tak pred 2 dnami som dostal mail od mojho dodávatela internetu nie prijemnu správu, vieťe mi povedat ako sa dá... v Sieťové programy | 001Pato | 21 | 1280 | 17.12.2008 7:38 001Pato |
 | poradte neaky pasiv na 9600gt ci je ozaj lepsie mat natom aj ventilator ? nebude sa to prehrievat bez neho nie ? myslel som... v Grafické karty | piskvorko | 13 | 769 | 07.12.2008 15:03 Jaro |
 | Aký firewall je najviac v vhodný podľa vás ku nod32? v Firewally a bezpečnosť | Enermax | 23 | 2047 | 06.12.2008 12:23 tantum |
 | je to velky rozdiel oproti 2ms?mam teraz 12ms a nezda sa mi to zle tak neviem preco to kazdemu vadi a vidia tam... v Monitory, televízory a projektory | septerr | 4 | 663 | 01.12.2008 14:01 septerr |
 | čo sa dá spraviť okrem reinštalu OS keď sa v kuse reinštaluje explorer vo viste? v Windows | jarrro | 10 | 609 | 25.11.2008 22:26 piskvorko |
 | ked otvorim neake jpg cez windows prehliadac automaticky sa spusti dllhost.exe a napaja sa na naeaku ip .. co to ? preco ? viem... v Windows | piskvorko | 8 | 653 | 25.11.2008 19:52 shiro |
 | Pls, potrebujem pomocť s grafickou kartou. Mám GAINWARD 8800 GT, na doske ASUS P5KC, procesor INTEL E8200, pretaktovaný na 3,2... v nVidia grafické karty | krpelan_m | 13 | 694 | 24.11.2008 6:52 mates321 |
 | Kúpil som si HD videokameru, mám však len HP LP2465 monitor s DVI vstupom, a chcel by som kvalitnejší obraz. Známy mi poradil,... v Monitory, televízory a projektory | redline | 12 | 1226 | 12.11.2008 11:40 redline |
 | Čaute vŠetci...Mámm LCD monitor od siemensu 22"...celkom som neni spokojný skvalitou obrazu.....Monitor má len analógový... v Monitory, televízory a projektory | rolex | 3 | 790 | 10.11.2008 16:52 mates321 |
 | Zdravim Chcem sa opytat ci je niaka moznost ako znizit otacky ventilatora na Palit 9800GT 512Mb, Skusal som to cez... v nVidia grafické karty | kele | 21 | 1132 | 03.11.2008 21:17 tommy1104 |
 | ktora z tychto konzoli je lepsia? pls poradte chcem kupit jednu z nich [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Ostatné | xentoo | 37 | 12663 | 31.10.2008 18:51 unkie |
 | tak, po dlhom surfovani a precitani asi milion prispevkov som si (snad) konecne vybral svoju vysnivanu zostavu. mala by byt... v PC zostavy | Majorit | 16 | 993 | 30.10.2008 20:19 Majorit |
 | Seruz...Uz som si objednal 22" lcdcko...a teraz tak rozmyslam a dufam ze mi wolado poradi...zee na sirokouhlom monitore... v Monitory, televízory a projektory | Eris14 | 6 | 963 | 30.10.2008 15:12 krpelan_m |
 | nepoznate neaky prg s kt. dam avi s tytulkami do dvd do normalneho dvd formatu ? neaky pre lajka . v Video programy | piskvorko | 1 | 598 | 29.10.2008 23:29 DEADusko |
 | Tak som sa (ste ma) na fore utvrdil ze teraz je 22‘ dobra volba a Samsung a LG znacky z ktorych vyberat... nejak som to zuzil... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Monitory, televízory a projektory | loeb | 37 | 2427 | 27.10.2008 21:10 tommy1104 |
 | mohol by mi niekto toto poslovencit ? je to navypatie funkcie dep . konkretne toto Hi, these things can be a pain, sometimes... v Windows | piskvorko | 0 | 787 | 24.10.2008 19:50 piskvorko |
 | na sataII je OS . pripojim tam ata stary hdd , nenacita ich spolu , kazdy zvlast , raz novy hdd raz stary ale nie naraz . preco... v Pevné disky a radiče | piskvorko | 2 | 427 | 15.10.2008 21:14 Xaltotun |
 | daju sa ne nete zohnat neake vseobecne ovladace na mysky ? lebo doteraz som mal 7 rokov 400dpi logitech a kupil som si shitnu... v Ovládače | piskvorko | 6 | 1000 | 13.10.2008 21:30 piskvorko |
 | zdravim . tusim taka tema je , ale nenasiel som to ... aky je najlepsy firewall na vistu ? neaky free ... a co ozaj upozornuje... v Windows | piskvorko | 6 | 539 | 13.10.2008 21:22 piskvorko |
 | prosím vás, chcel by som si nahrať 1 reláciu z rádia. má aj stream na nete a chcem sa opýtať akým programom sa to dá zachytiť... v Audio programy | ertin | 9 | 5289 | 10.10.2008 8:52 MASH |
 | Ruská stránka ponúka DirectX 10 pre XP Zaujímavý "hack" pre Windows XP ponúka ruská stránka lwgame.net. Od decembra... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Novinky | JanoF | 44 | 5716 | 05.10.2008 22:11 Poki |
 | mam 512 ram zapatu operu kukam si pcforum a mam volnych ece okolo 320 mb ram , operu vypnem a zacne hdd uvolnovat ten nabraty... v Windows | piskvorko | 18 | 1259 | 05.10.2008 21:17 Lenco |
 | Poradte mi nejaky monitor do 5000, ktorý má 22" alebo viac. Ja som tieto pozeral: Ktorý je lepší podla vás? (aj vzhladom... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Monitory, televízory a projektory | DJ.Tomka | 35 | 2006 | 05.10.2008 11:37 piskvorko |
 | RAM: VGA: alebo alebo DOSKA: CPU: Chladic: HDD: v PC zostavy | piskvorko | 27 | 1507 | 03.10.2008 20:05 TOM4S |
 | Čaute poradte ktoré lcd mám kúpiť. Rozpočet mam max. 4500sk a kupujem s novatechu. Uz som niečo vybral. v Monitory, televízory a projektory | matej71 | 13 | 860 | 28.09.2008 20:21 I_hate_Vista |
 | Ahojte, rozhodol som sa ze spravim par videi pre vas. V prvom a druhom videu uvidime len moj pocitac a v tretom a stvrtom... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ] v Články | janko001 | 130 | 15561 | 25.09.2008 19:20 ScorpionSX |
 | potrebujem ze : ked mi bezi screensaver tak ked niekto drgne s mysu do toho aby sa neobjavila plocha ale najprv heslo . da sato... v Windows | piskvorko | 7 | 309 | 23.09.2008 23:35 piskvorko |
 | Je zlé pre oči - alebo celkovo pre zdravie ak mám v práci monitor nastavený na obnovovaciu frekvenciu 60Hz - bo mám na výber... v Monitory, televízory a projektory | Luboos | 23 | 2888 | 23.09.2008 22:16 Jaro |
 | toto som nasiel na nemenovanom fore o hw. ""KEd xces kartu s dobrym pomerom cena/vykon, odoprucam Geforce 8500 od... [ Choď na stránku: 1 ... 21, 22, 23 ] v Krčma | Qpkqkma | 679 | 35993 | 21.09.2008 15:09 Luks |
 | cau . chcel by som kupit na moj 2ročny mobil novu bateriu lebo mi vydrzi len 2 ,3 dni ... ale chcel by som li-polymeri nie... v Prenosné zariadenia | piskvorko | 2 | 479 | 20.09.2008 14:05 piskvorko |
 | Zdravim, mam VGA Ati Radeon HD3850 512MB 256bit. Maximalne rozlizenie monitora je 1280x1024. Ked pustim hru Counter strike 1.6... v AMD grafické karty | howoarang | 7 | 893 | 20.09.2008 11:44 piskvorko |
 | Najlepsie by vsak bolo tak okolo 8k. Mal by byt na dost dlhe pouzivanie(na celu strednu by mi mal byt a ja teraz koncim... [ Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ] v Monitory, televízory a projektory | tommy1104 | 187 | 8541 | 16.09.2008 22:58 tommy1104 |
 | zdravim je tu tem dost na skiny. ale daju sa tie skiny zmenit aj bez softou ako su tuneup alebo logonxp style ci co to je ?... v Windows | piskvorko | 6 | 480 | 15.09.2008 14:33 OmeGa |
 | Prednedávnom mi zhorel starý 17" monitor a chcem kúpiť nový. No mám takú dilemu že či mám kúpiť nejaké to 22" LCD... v Monitory, televízory a projektory | pivokozel | 23 | 1171 | 08.09.2008 15:15 Peterson |