| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Vždy uveďte sestavu!Posty které nebudou obsahovat popis sestavy budu mazat ;) DOWNLOAD PATCH 1.0.2 Není určeno k diskusi!... [ Choď na stránku: 1 ... 10, 11, 12 ] v Benchmarky a diagnostické programy | Luks | 356 | 44409 | 03.12.2013 11:43 Icehammer |
 | Mam LCD monitor Philips 190B7 CS a ked ho nastavim na frekvenciu 60 Hz tak dost silno blika, pri vyssej frekvencii sa blikanie... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Monitory, televízory a projektory | marcoo | 61 | 15994 | 07.12.2011 21:30 enriqe007 |
 | Zdravim.... Mam oblubeny archiv jedneho dennika...je dostupny na webe cez aplikaciu Adobe flah player, vdaka ktorej moze clovek... v Ostatné | paulix | 8 | 1237 | 02.10.2011 20:54 paulix |
 | Zdravím... Vypalujem iso subory vylucne cez ImgBurn...zial uz dlhsi cas cely program zamrzne ked chcem vojst do okna,v ktorom... v Windows | paulix | 1 | 481 | 06.04.2011 18:37 paulix |
 | Zdravim.. Doma mam zostavu uvedenu nizsie v popise,stym rozdielom, ze som tam vymenil zdroj za tento *400W Fortron FSP... v Benchmarky a diagnostické programy | paulix | 2 | 1078 | 19.03.2011 22:26 paulix |
 | 1*Aka je podla vas najvyhodnejsia kupa tlačiarne-multifunkcneho zariadenia,ktore dokaze tlacit aj printable cd/dvd a zaroven sa... v Externé zariadenia | paulix | 0 | 533 | 14.09.2010 14:09 paulix |
 | Zdravim Vás... Ostavam v nemom uzase z velkej ponuky vsemozne kombinovynych modelov hifi,mini, mikro systemov... Kedze vlastnim... v Ostatné | paulix | 3 | 1698 | 17.05.2010 18:23 paulix |
 | Zdravim... Sucasna-nova mechanika TSST corp.SH-S223C mi vykazuje problemy s udrzanim konstantnej rychlosti a plnej naplne... v Úložné zariadenia | paulix | 13 | 1688 | 21.03.2010 17:42 paulix |
 | Zdar Hosi... Snad mi date za pravdu,ze na napalovanie iso suborov je najlepsi ImgBurn. Vsetko mi slapalo ok,len po kupe novej... v Ostatné úložné zariadenia | paulix | 2 | 661 | 14.03.2010 16:31 paulix |
 | Kedze v predchadzajucej teme som zatial moc neporiesil,chcel by som zistit anketou,ktora moznost pripojenia PC k LCD TV... v Monitory, televízory a projektory | paulix | 16 | 2830 | 01.01.2010 17:13 paulix |
 | Zdravim vas... Kupil som LCD TV PHILIPS 37PFL5604H/12... Samozrejme pri pozerani video suborov na pc ho chcem vyuzit aj ako... v Monitory, televízory a projektory | paulix | 18 | 2132 | 30.12.2009 21:52 paulix |
 | prosím Vás pozrite sa mi niekto na tento log, či je všetko v poriadku. Nejako sa mi nezdá ten môj počítač. dík Logfile of Trend... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ] v Firewally a bezpečnosť | maminkask | 129 | 24665 | 24.07.2009 12:28 bajko09 |
 | Zdar hosi... Mam nainstalovane 2 xpcka,na 2 HDD (1ATA+1SATA).. Koli comu potrebujem 2,to nejdem rozoberat,hlavny dovod je,ze... v Windows | paulix | 15 | 1328 | 31.05.2009 15:26 paulix |
 | Zdravim... Podla tych rebrickov a tisiciek nazorov je nod azda najlepsi antivir na svete..Neviem sice ako sa vola ten vir,... v Antivírusy a ochrana | paulix | 24 | 1878 | 20.05.2009 19:54 shark777 |
 | Zdarek.. Dnes uz ma x-ty clovek prosil,aby som mu pomohol nanovo nahodit win (xp).. Hram sa s tym v celku rad,ale neskutocne ma... v Ovládače | paulix | 7 | 2049 | 16.03.2009 17:05 shark777 |
 | zdravim hosi... Ako by ste zapojili audio z front panelu na MB? podla nasledovneho postupu v navode ku MB to fakt nevim vdaka v Modifikácie, návody a projekty | paulix | 1 | 1248 | 12.11.2008 11:24 paulix |
 | Zdar Hosi... Pri pokuse ist do Spravcu zariadeni vyskoci Co s tym? reinstall xp? Vdaka v Windows | paulix | 4 | 641 | 16.10.2008 23:22 Peter11 |
 | Zdar Hosi.... Bolo u mna chalan s externym SATA diskom Western digital 1 TB napajanym samozrejme cez usb (+ adapter)...zial,... v Pevné disky a radiče | paulix | 1 | 515 | 05.10.2008 13:48 Luks |
 | Zdravim Hosi... Vacsinu DivX-ov prerabam na dvdformat s menu cez ConvertXtoDVD,asi tak 4 filmy na 1 dvd, podla toho akych... v Video programy | paulix | 16 | 3998 | 21.09.2008 14:00 paulix |
 | Zdarek Hosaci... Uz dlhsie mi pc slapal v celku bez problemov,ale v poslednom case mi zamrzne aj 4x za den...(niekedy to... v Biosy a ladenie výkonu | paulix | 4 | 783 | 17.05.2008 18:35 shiro |
 | Zdarek Hosi, je mozne aby sa Vam pocas pozerania dvd sekol cely comp,ale dvd aj mechanika su urcite v poriadku? Na sekundu... v Windows | paulix | 7 | 566 | 02.05.2008 11:27 Qpkqkma |
 | Zdravim vas... potrebujem vo worde vytvorit „karty„ - 4 ks na A4 s tym, ze ako zdroj pouzijem excelovsku tabulku, ktora je... v Ostatné programy | paulix | 10 | 947 | 26.04.2008 12:55 paulix |
 | Zdar Hosi..ja som stavil na Elko a tam som bral aj zostavu,len skoda,ze furt mi nieje jaksi pochuti... V blizkom case planujem... v Ostatné | paulix | 26 | 2743 | 27.02.2008 22:47 Seto |
 | Po mesiaci som potreboval napísať niečo vo Worde, a problém mi nastal pri mäkčeňoch a dľzdňoch s veľkými i malými písmenami,... v Ostatné programy | majo17k | 15 | 3585 | 21.02.2008 22:02 majo17k |
 | Zdar fachmani... Tunajsej skupine 23-30 rocnych lud, ktori sa venuju deťom a mladezi hlavne formou CVČ-centra voľ.času zhaňam... v Grafické programy | paulix | 7 | 2084 | 01.02.2008 22:48 seejey |
 | Zdar hosi nainstaloval som novu operu Opera_9.25_International_Setup.exe ale pozrite co stvara s pismom.. skusal som zmenit... v Sieťové programy | paulix | 12 | 492 | 17.01.2008 13:33 nZL |
 | Zdar hosi ... Obycajne si cartridge plnim sam a dufal som, ze moje hp zvladne viac naplneni...zial, fareb, cartridge som... v Externé zariadenia | paulix | 1 | 809 | 11.01.2008 18:31 Palec |
 | Zdravim Vas.. Uz dlhy cas sa pokusam najst kvalitne, pokial mozno co najdetailnejsie fotomapy aspon EUROPY... Google Earth je... v Ostatné programy | paulix | 0 | 1266 | 29.12.2007 12:12 paulix |
 | Zdravim, videl som tu uz par prispevkov ohladne pisania diakritiky v office 2003 aj 2007 ale nic mi nezabralo. Problem je taky,... v Ostatné programy | jarod | 5 | 1156 | 04.12.2007 7:55 jarod |
 | Zdar Lidi... Uz som tu raz s niekym hovoril o tomto monitore... Od viacerych mi bolo povedane, ze takyto monitor je stavany na... v Monitory, televízory a projektory | paulix | 3 | 821 | 02.12.2007 23:08 paulix |
 | Zdar fachmani.... K mojej graf: BIOSTAR NVIDIA V7302GT21 256MB (128BIT) som nasiel nieco taketo : Biostar over clock utility... v nVidia grafické karty | paulix | 14 | 716 | 01.12.2007 16:20 Triplespace |
 | Zdravim... *je mozne stiahnut niekde oficialnu verziu balika vsetkych zaplat atd? Alebo z dvd (PcWorld,Freesoft...) ?... v Windows | paulix | 5 | 457 | 30.11.2007 11:00 paulix |
 | Ahoj, potrebujem pomoct s obmedzenim doby prihlasenia uzivatela pod win XP. skusal som hladat na nete, ale nasiel som len take... v Windows | rumik1 | 3 | 464 | 27.11.2007 2:01 paulix |
 | Zdar Hosi... Mam taku dilemu... Potrebujem v praci zaheslovat subor. Aby po kliknuti nan bolo vyziadane heslo+ +ked ho poslem... v Ostatné programy | paulix | 7 | 7491 | 26.11.2007 23:14 paulix |
 | Zdarek hosi kupil som 2 nove 512 MB Ramky: CORSAIR DDR2 Twin2X 800MHz... Pri spusteni naskoci taketo (klasicke)info (okrem... v Ostatné platformy | paulix | 21 | 1922 | 29.09.2007 18:31 OmeGa |
 | Zdar Hosi, pls poradte najlepsi soft, na otestovanie mojich RAM... Thanks ;) v Benchmarky a diagnostické programy | paulix | 2 | 2385 | 28.09.2007 17:20 paulix |
 | Hoši...stale vidim rozpory medzi tymi, co vyuzivaju rozne urovne RAIDU a medzi tymi, co RAID radsej nevyuzivaju... Pls, zapojte... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Pevné disky a radiče | paulix | 49 | 2940 | 27.09.2007 14:38 OmeGa |
 | Zdarek vospolok... :nodhead: uz len par dni budem frcat s mojim starym dobrym HDD Seagate-om * 80 GB, 2 MB Cache, 7200 RPM -mal... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Pevné disky a radiče | paulix | 33 | 1796 | 19.09.2007 10:25 Shit |
 | Hosi...kedysi som uz pisal o tom, ako neznasam dlhe natahovanie winu atd....Sak to asi secia :D Teraz ma vsak totalne nervaci... v Ostatné | paulix | 10 | 2731 | 18.09.2007 17:29 paulix |
 | Zdar hosi.. Kolega z prace dostal z nejakej firmy pc z Dellu. Jaksi taksi sa nemozem dostat k tech. inf. o tej zostave, ani na... v Ostatné grafické karty | paulix | 2 | 1098 | 07.09.2007 12:20 shiro |
 | Zdar Hosi... Podla toho, co som zistil na tomto foru o kvalite, res. poruchovosti roznych HDD, mozem povedat, ze vitazi HITACHI... v Pevné disky a radiče | paulix | 10 | 705 | 06.09.2007 17:50 Jaro |
 | Zdravím hoši,prosim poradte mi, aký je v sucasnosti najlepsi soft na prerabku videi do 3gp Na nete som nasiel vselico,ale rad... v Video programy | paulix | 6 | 1407 | 04.09.2007 8:32 ddumbbo |
 | Zdravim hosi... Pred tyzdnom som kupil horespominany Bluetooth,ale velmi nemilo ma prekvapuje rychlost, ktora sa pohybuje len... v Ostatné | paulix | 10 | 1626 | 30.08.2007 13:42 Shark NX |
 | Zdar Hosi... Co by ste mi poradili, ked si chcem k instalacnemu dvd Windowsu pridat dake cenne freewarove programy (len vo... v Ostatné programy | paulix | 7 | 1416 | 30.08.2007 12:33 paulix |
 | Zdravim Hosi...uz dlhy cas pouzivam VisitUrl 1.74,a mam tam ulozene mnozstvo stranok....Len problem je v tom,ze mne ako... v Sieťové programy | paulix | 0 | 308 | 11.08.2007 17:05 paulix |
 | Zdravim Hosi... Byvam s maniakmi, ktori by furt cestovali... Pls, poradte link abo soft na nejaky aktualny detailny planovac... v Ostatné programy | paulix | 1 | 828 | 25.07.2007 23:29 a4000 |
 | Zdar Hosi.... Na horeuvedené pouzivam vacsinou soft UltraIso, ale natrafil som na obraz dvd (.nrg) a ten po otvoreni v UltraIso... v Ostatné programy | paulix | 1 | 570 | 19.07.2007 11:13 JanoF |
 | Zdar hosi Aky je najlepsi soft na vytvaranie nakresov domov a pod.? vdaka v Grafické programy | paulix | 3 | 1894 | 15.07.2007 20:36 paulix |
 | Zdar Hosi. Je pravda, ze 64 bit-ova verzia wisty sa neoplati? Ze sa na nu velmo tazko (casto vobec nedaju) zohnat drivery? Ze... v Windows | paulix | 24 | 1084 | 08.06.2007 23:16 Jaro |
 | Zdravim hosi ..tuna je dilema,s ktorou si nevi dat rady,ohladom BT... Takto to dopadlo po instalacii Bluesoleil_2.3_English_STD... v Ostatné | paulix | 5 | 810 | 27.04.2007 8:39 Devil_SK |