[ Príspevkov: 1064 ] 1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...

89Aquarius píše:
ze ti spevaci to maju ako modny trend


A co je podla teba za modny trend pretrvavajuci niekolko rokov pouzivat v pesnickach povestneho "Rain mana", o ktorom nikto nic nevie a su len dohoady, co to vobec znamena? A navyse sa pouziva vo viacerych zanroch, nie len napr. v rape. A nechci mi nahovorit, ze odkazuju na film z osemdesiatosmeho


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

Toto sú konšpiračné teórie najvyššej úrovne :-D Ešte pochopím to ovládanie sveta zo zákulisia a podobné veci. Ale rozoberať nejaké texty v klipe alebo piesni, to už je moc. Nech to znamená čo chce, nikto tomu nevenuje pozornosť, a nebyť pár konšpirátorov, tak si to nikdy nikto nevšimne, a neverím, že to niekoho skryto ovplyvňuje.

Ilumináti sú tiež taká rozprávka. To že niekto manipuluje politikmi a následne ľudmi nie je nič prekvapujúce. Ten kto má peniaze má aj moc, a platí to už odkedy ľudia začali používať peniaze. Predsa ak vlastním niekolko spoločností, ktoré v krajine zamestnávajú desaťtisíce ľudí, a tvoria značnú časť HDP, tak očakávam, že sa ku mne bude štát správať trochu inak ako k živnostníkovi ktorý zamestnáva dvoch ľudí a dostáva štátne príspevky. A je len na politikoch do akej miery sa podvolia. Banky...to je snáď jasné. Západná civilizácia je chamtivá a musí mať všetko, hneď a ani za nič nechce prísť o životnú úroveň na akú bola zvyknutá, aj keď na to nemá. Takže si každý zobere úvery a pôžičky, a potom musí robiť to čo chce banka. A asi najzávažnejšia vec ktorá sa v súvislosti s tým stala, je zrušenie krytia zlatom.

Čiže nebezpečné nie sú skryté a tajné veci, ale práve to čo sa okolo nás deje každý deň, a ani nerozmýšlame nad tým prečo to tak je, lebo veď to tak je odjakživa.


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 26.02.2012 20:17 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

No, ale s tým, že peniaze nie sú kryté zlatom vela neurobíme. Realita je teraz taká, že sú istí ludia, ktorí môžu nejaký neúspech, alebo proste potrebu peňazí riešiť tým, že vytlačia nové, a keď sa tie dostanú do obehu, tak sa to v konečnom dôsledku vždy prejaví, ale nikdy nie tam, kde má.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...

david3504 píše:
Toto sú konšpiračné teórie najvyššej úrovne :-D Ešte pochopím to ovládanie sveta zo zákulisia a podobné veci. Ale rozoberať nejaké texty v klipe alebo piesni, to už je moc.


nevravim, ze to je 100% ta, ale vies.. pre mna ma hudba ovela vacsi zmysel, ako len tuc tuc, ja chcem textom porozumiet, chcem aby mi hudba nieco dala, a preto sa zamyslam nad tym, co ten (asi podla teba) zhluk slov znamena. pre teba su to iba dve slova - Rain Man, noa co... pre mna su to slova, ktore tam asi z niekaheo dovodu su, a chcem vediet z akeho :)

89Aquarius napisal, ze je to trend.. tak chcem aby ste mi ten niekolkorocny trend vysvetlili, lebo ja tomu nerozumiem.


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Bratislava

emer http://spiritspeakstruths.blogspot.com/ ... music.html


_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Brno

emer píše:
chcem aby mi hudba nieco dala, a preto sa zamyslam nad tym, co ten (asi podla teba) zhluk slov znamena.
Tak to prosim nerob tak, ze si najdes jedno video, uz dopredu si vsugerujes, ze vsetko v nom ti odhali stopercentnu pravdu, a potom mas zrazu v hlave chrobakov.
emer píše:
pre teba su to iba dve slova - Rain Man, noa co... pre mna su to slova, ktore tam asi z niekaheo dovodu su, a chcem vediet z akeho :)
Boze moj, produkuju sa tisice pesniciek rocne, snad necakas, ze v kazdej budu ine slova. Garantujem ti, ze keby si si to video nepozrel, nemas paru, ze sa vo viac ako jednej pesnicke nejaky "rain man" spomina a aj keby si to zbadal, mas to u prdele - existuje milion fraz, ktore sa opakuju castejsie ako "rain man", a na kazdu ti viem po par pivach vymysliet taku konspiracnu teoriu, aky krutoprisny odkaz to nesie, ze by si po par dnoch ani z domu nevychadzal, taky by si bol prekonspirovany.

Proste ste smiesni. Aj keby sa nejaky NWO blizil, tak s tym nic nenarobite, tak naco co riesite.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236 | 236
Bydlisko: Topolčany

pamatam si ako som rozj...l niekolko hodin casu na tomto dokumente a dobre som sa pobavil. je to maximalna HOVADINA a to som napisal slusne. to uz skor uverim, ze amici neboli na mesiaci ako tomuto :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...

TommyHot, no moc si ma z tej konsipracie nevyviedol :lol:
Citácia:
So this Rain Man entity is it a demonic possession that takes over these artists to manipulate and brainwash listeners?


Ďuri píše:
Boze moj, produkuju sa tisice pesniciek rocne, snad necakas, ze v kazdej budu ine slova.

A co tie vypovede samotnych umelcov, ktori o tom hovorili? (Jay-Z, DMX, Eminem alebo aj pribuzni Michaela Jacksona) Aj oni si z nas robia prdel?

A umelci, ktori sa snazili tomuto vymyslu vzopriet a zrazu boli mrtvi, alebo obvineni za ciny, ku ktorym neexistovali ziadne dokazy, napr. DMXove drogy, znasilnenie a tyranie zvierat. Eminemova vypoved o pochybnostiach nad okolnostami Proofovej smrti (popisovane aj v Going Through Changes). Alebo smrt Jacksona, uz rok predtym vravel ako ho chcu zabit a otravit, tak odmietal prijimat potravu a tekutiny. ledva prezil a zrazu rok na to zomrel. A ako uz vsetci vieme, smrt nebola nahoda. Mozno ho lekar zabil kvoli tomu, ze mal nizky 150tisicovy plat, ne? Alebo sa kral popu rozhodne pre samovrazdu par dni po tom ako naplanuje turne a natacanie filmu.

Imho to cele funguje rovnako ako cirkev, mozno treba ludi vopred pripravit na novu organizaciu, ktora pride o par desiatok rokov, kedze uz sa k ateizmu hlasi coraz viac ludi. uz to je vraj okolo 1,1 miliardy. treba nieco nove. Alebo mi este povedzte, ze cirkev je tu len pre nase dobro :roll: cirkev terorizuje ludi uz po starocia, a novodobe mierove organizacie vidim asi tak, ako niekdajsie Kriziacke vypravy za cielom terorizovat a zabijat pod zasterkou osobodenia svatej zeme...


maugggly, niekolko hodin casu? ved to ma hodinu a pol...


Naposledy upravil emer dňa 26.02.2012 22:01, celkovo upravené 1

_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49 | 49
Bydlisko: Trnava

maugggly píše:
pamatam si ako som rozj...l niekolko hodin casu na tomto dokumente a dobre som sa pobavil. je to maximalna HOVADINA a to som napisal slusne. to uz skor uverim, ze amici neboli na mesiaci ako tomuto :D

Ved ani neboli :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206 | 206
Bydlisko: Semily

Tvoje problémy bych chtěl mít emer-e :lol:


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...

nikde som nenapisal, ze to je moj problem :rolleyes:


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236 | 236
Bydlisko: Topolčany

moj zdroj bol rozdeleny do niekolkych casti, co dokopy davalo niekolko hodin..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Bratislava

emer a vlastne o com hovoris? Ze tvorba "umelcov" je ovplyvnovana ludmi zhora? Alebo veris na toho diabla, ktory im sklada songy? :D


_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...

myslis tych 11 casti po 10 minutach? to dokopy neda niekolko hodin, ani ked sa na hlavu postavis... zrejme si to mylis s tym Zeigestom, ci ako sa to vola. to som nevidel, vypol som to po 15 minutach, lebo mi to nepripadalo zaujimave

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

TommyHot píše:
emer a vlastne o com hovoris? Ze tvorba "umelcov" je ovplyvnovana ludmi zhora? Alebo veris na toho diabla, ktory im sklada songy? :D

samozrejme ze v diabla :lol:

ano, hovorim o tom ako je tvorba ovplyvnovana ludmi zhora. a pod tym slovom "diabol" chapem ludi zhora


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 26.02.2012 22:12 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Tak to je úplne jasné, že hudbu ovplyvňujú producenti, rovnako ako to, že ostatní ľudia spravia to, čo im povie šéf. Hovorí sa tam o všeličom, že v skutočnosti sa nemajú až tak dobre, že sú tam rôzne praktiky, ale mne sa nezdá, ak má niekto majetok za... napríklad 80 mil. USD.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...

a 80 milionovy majetok znamena stastie? :lol: ved aj bohati ludia mozu mat slabe chvilky, depresie a smutok.


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 5121
Témy: 92 | 92
Bydlisko: Bratislava

emer: ale pri toľkých peniazoch sa dá slabá chvíľka ľahšie zahnať :-D


_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64 | 64
Bydlisko: Partizanske

jasne ze sa da, napr. drogami a potom ich cely svet oplakava :-D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 26.02.2012 23:22 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

emer píše:
a 80 milionovy majetok znamena stastie? :lol: ved aj bohati ludia mozu mat slabe chvilky, depresie a smutok.

Nepociťujem, že by som nejako extra trel biedu, ale 60 mil. eur by pre mňa šťastie do istej miery znamenalo. A radšej ako by som použil drogy, by som slabšiu chvílku zahnal tak, že by som si kúpil ďalšie auto, alebo dom.
Producenti majú samozrejme z tvorby umelcov ďaleko viac, ako samotní umelci, a samozrejme ich tlačia k ďalšej tvorbe, aby vyrábali viac peňazí, mi čo sme niečo také nezažili to samozrejme nevieme posúdiť, čo také niečo s človekom spraví.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 08.12.11
Prihlásený: 22.11.13
Príspevky: 63
Témy: 4 | 4

Čo je na tom ťažké pochopiť...
Už som to tu niekde dával že o tom hovoril aj Karel Gott
http://topstar.noviny.sk/showbiznis-hud ... alita.html
A aj Michael Jackson, ale on tých ľudí nenazval illuminati..


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 27.02.2012 8:52 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

To, že niečomu verí Karel Gott neznamená, že je to pravda.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 08.12.11
Prihlásený: 22.11.13
Príspevky: 63
Témy: 4 | 4

:roll:
No, môj názor je taký, že on to nevie tak, že prezeral internet, a našiel iluminátov...Ale však on je spevák, uznávaný nie len v Česku.. on vie ako to v hudobnom šoubiznise chodí...
A Michael Jackson o tom hovoril tiež, alebo tiežo to nemusí byť pravda?
http://www.youtube.com/watch?v=BwYQtQlG ... re=related (dúfam, že si to vieš preložiť...)
Vraj aj MJ zabili iluminati (ale nemusia sa tak volať....)
ešte jednoô.. http://www.youtube.com/watch?v=Kd9sADSWYA8


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 27.02.2012 10:39 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Nie, nemusí. Môžu to byť jeho dohady. Môj názor je stále taký, že svet asi v skutočnosti ovláda dajme tomu 10 000 ludí - bankárov, politikov, podnikatelov, obchodníkov... ale neverím, že by boli zoskupení v nejakej viere, alebo že by pritom kooperovali.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 08.12.11
Prihlásený: 22.11.13
Príspevky: 63
Témy: 4 | 4

Iluminati to su vlastne ľudia na vyskokých pozíciach, na dôležitých miestach.. čiže "bankárov, politikov, podnikatelov, obchodníkov." a oni vraj systematicky pracujú na vytvorení NWO, vlastne to je logické.. až taká konšpirácia to nie je...vraj sa všetko vyvíja tak, že to speje k NWO, Európska únia...
Je tu také video..http://dolezite.sk/Iluminati_video.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

Určite taký Babiš spolupracuje s Rotschildom na ovládnutí sveta :D


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 08.12.11
Prihlásený: 22.11.13
Príspevky: 63
Témy: 4 | 4

Čo tym myslíš? (Babiš? Andrej Babiš? :D )


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

Martin1 píše:
Iluminati to su vlastne ľudia na vyskokých pozíciach, na dôležitých miestach.. čiže "bankárov, politikov, podnikatelov, obchodníkov." a oni vraj systematicky pracujú na vytvorení NWO


Babiš patrí k jedným z tých 10 000 ktorý by podla teba mali pracovať na vytvorení NWO. Lenže o tom dosť silno pochybujem. On (ako každý veľký podnikatel) pracuje na tom, aby mal čo najviac majetku, ale viac menej sa zaujíma len o jednu krajinu. Takto bohatých ľudí máš po svete kopu, ale neverím tomu, že spolu nejak spolupracujú aby ovládali svet. Ak by to chceli spraviť, tak už to dávno spravia.


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 08.12.11
Prihlásený: 22.11.13
Príspevky: 63
Témy: 4 | 4

Ale však sa to už deje :D :D :D Ale to sa nedá hneď.. že zajtra tu už bude NWO a že vydaju zakony...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava

Rothschildovci s politikmi manipulujú od 19. storočia. To je podla mňa dosť dlhá doba aj 3 NWO :)


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 08.12.11
Prihlásený: 22.11.13
Príspevky: 63
Témy: 4 | 4

Ale zasa nemusí to byť každý človek čo ma miliardy...

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

No ano od 19. stor. , ale všimni koľko veci sa zmenilo...určite sa aspoň kúsok priblížili NWO...Keď bude NWO vraj budeme očipovaný, bude jedna banka či čo.., ale vlastne keď sa prehlbi chudoba, a všetko skraachuje tak ludia možno nieko príde s NWO, že to bude super, výhody....to je dosť hm nenapada ma to slovo :D


 [ Príspevkov: 1064 ] 1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36


Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Trocha teorie - bezdratovej prenos...

v Siete

0

828

27.11.2005 13:17

Pekaboo

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Nabozenstva a teorie o vyssich bytostiach

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

168

5279

31.08.2008 10:53

eXistenZ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Instalacia javy

v Operačné systémy Unix a Linux

8

476

17.12.2010 16:12

pcf

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chyba pri kompilácii javy

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

5

732

10.11.2007 18:27

pitrik1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Z Javy na PHP

v PHP, ASP

4

418

30.11.2015 14:18

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Za základmi Javy a OOP

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

488

07.08.2012 11:56

phodinux

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hladam niekoho na konzultacie javy a Unix

v Ponuka práce

1

870

09.01.2009 21:15

Skorpikon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

free webhosting so 100% podporou javy a jsp

v Webhosting a servery

0

902

11.05.2010 11:37

jarrro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

synth/workstations atď. ...

v Zvuk

9

626

10.01.2012 20:45

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Box,Wrestling,atd...

v Počítačové hry

3

513

21.01.2009 12:31

clima

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovenska pozicovna...atd...

v Krčma

14

4001

25.02.2011 15:25

9tommy9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dual bot .. atd

v Operačné systémy Microsoft

4

691

06.03.2010 16:34

majky358

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zdrav. problémy atď

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

124

4577

13.08.2013 23:10

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sada skrutiek atď.

v Ostatné

6

647

26.08.2010 5:51

vladopt

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Crysis, Bioshock atd :)

v Počítačové hry

8

858

10.09.2007 11:31

Poki

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nezobrzovanie obrazkov farby atd

v HTML, XHTML, XML, CSS

9

506

10.03.2010 13:22

galbavymartin



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF