Je to už starý počítač. Prenechal mi ho syn a ja len kupujem na inzerátoch do neho veci podľa manuálu . Totiž to maximum , čo v ňom môže byť. Procesor AMD Athlon XP 3200+, grafika Ge FOrce 7600 GT a pamäť mal jednu Adatu 1Gb toho prvého čísla. Dokúpil som takú istú a teraz mám ponuku na ten typ v označení s HYN.
|