zdravim, vcera som si kupil tento usb kluc
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=12361991
a je pomalsi ako moj 4gb za 4 eura EMTec, nechapem tomu, inym cita blizko 30MB/s a mne len 10, zapis je nieco nad 4MB/s co je menej ako ten moj druhy kluc a to som cakal od tohto nieco viac. vadny kus alebo co?, skusal som vsetky FS. poradte, mam ho vratit?