Stránka: 15 z 15
| [ Príspevkov: 434 ] | 1 ... 11, 12, 13, 14, 15 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
u mna rovnaky problem s e-mailom ako pise eMp 
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13578 Témy: 1484 | 1484 Bydlisko: Bratislava |
To prezerate obaja priamo cez prehliadac emailovej sluzby co mate v profile? Ak ano, tak sa domnievam ze dana sluzba ma problem s kodovanim, lebo som tuto vec skusal v outlooku a je to v poriadku, cez prehliadac ked som sa prihlasil do mailu co mam tak v poriadku, skusil som gmail a tiez v poriadku  Takze otazka je ze ci to tam prezerate priamo cez prehliadac, osobne odporucam prejst na gmail v oboch pripadoch, nechapem ako nieco take moze niekto dnes este pouzivat, moj otec to tiez pouziva a x krat som mu odporucil uz roky dozadu ze nech tu archaicku sluzbu uz konecne vymeni aspon za gmail, alebo za 20e rocne moze mat uplne vlastny email a vsetko bude lepsie ako toto 
_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 22.12.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 7215 Témy: 210 | 210 Bydlisko: Prievidza. |
PoPPeeper: ObdrĹľali ste tĂşto správu, pretoĹľe sledujete tĂ©mu - Kolik je vám let? na PCforum.sk. V tejto tĂ©me pribudli novĂ© prĂspevky od Vašej poslednej návštevy. ÄŽalšia správa oznamujĂşca novĂ© prĂspevky Vám bude poslaná, aĹľ po Vašej návšteve tejto tĂ©my.
Thunderbird, Gmail webom atd: Obdržali ste túto správu, pretože sledujete tému - Kolik je vám let? na PCforum.sk. V tejto téme pribudli nové príspevky od Vašej poslednej návštevy. Ďalšia správa oznamujúca nové príspevky Vám bude poslaná, až po Vašej návšteve tejto témy.
Nerozumiem to mu celkom čo má aký vplyv no napríklad aj Foobar zobrazuje názvy skladieb korektne vrátane diakritiky aj českej na všetkých inetových rádiách okrem jedného (českého) kde nahrádza každé písmeno s diakritikou viacerými "hieroglyfami".
_________________ ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black Xiaomi POCO X3 6GB/128GB |
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
@JanoF ano, ale ine fora zatial tento problem nemaju, no zily mi to nejak netrha, ale aspon pre info.
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
|
Je zaujimave, ze email klient (Mailbird) ukazuje email aj source OK, ale Outlook web ukazuje email OK, ale source rozbity.  Original sprava poslana na gmx je rozbita, preposlana na gmail, tam je sprava aj source OK. Vyzera to ako keby niektore emaily pouzivali spravne formatovanie a ine si s SK nevedia rady. 
|
|
Registrovaný: 22.12.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 7215 Témy: 210 | 210 Bydlisko: Prievidza. |
Nepamätám sa odkedy to tak kóduje no nebolo to dávnejšie - chodili s "normálnym" textom.
_________________ ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black Xiaomi POCO X3 6GB/128GB |
|
Registrovaný: 05.11.11 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 1692 Témy: 79 | 79 Bydlisko: Bratislava |
Taky mesiac to je urcite a len na tomto fore. Ked si dam zobrazit zdrojovy kod emailu, tak tam je text ok. Pise UTF-8 a prislo z websupportu. Co je cca zaroven cas, kedy sa nanho zacalo tolko ludi stazovat. Ak si email preposlem na Gmail, tak pride rovnako roz... Samozrejme Outlook, Gmail a ine, asi vedia poriesit chyby.
_________________ CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti |
|
Registrovaný: 22.12.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 7215 Témy: 210 | 210 Bydlisko: Prievidza. |
U mňa v PoPPeepri text mailu z hakybakmi no zdrojový v poriadku, v Thunderbirde opačne - mail ok, zdrojový ód hakybaky. No v ňom je ponuka Opraviť zdrojový...a potom je text kódovaný OK.
_________________ ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black Xiaomi POCO X3 6GB/128GB |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13578 Témy: 1484 | 1484 Bydlisko: Bratislava |
Zaujimave, asi potom muselo dojst k nejakej zmene niekde, lebo ja som s forom slusne dlho nic nerobil. Skusim to teda pozriet...
// Spojený príspevok Str 25.12.2024 22:06
Skuste to teraz, ci to je ok
_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 22.12.13 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 7215 Témy: 210 | 210 Bydlisko: Prievidza. |
PoPPeeper OK Thunderbirtd OK 
_________________ ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black Xiaomi POCO X3 6GB/128GB |
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
uz je to v poriadku
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13578 Témy: 1484 | 1484 Bydlisko: Bratislava |
Tak je dobre, moja chyba, nakoniec som zistil ze som predsalen nieco robil a zakomentoval som v kode cast kodu ktora s tymto suvisela, ale nechtiac a nevsimol som si to ani...
_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 28.02.11 Prihlásený: 26.01.26 Príspevky: 205 Témy: 6 | 6 Bydlisko: Bratislava |
Ahojte, všimol som si, že ak dám do značky code nejaký dlhý text bez medzier (napr. base64 a pod.) tak sa text nezalamuje a celé to preteká a vytvára sa tak horizontálny scrollbar. Napr. v príspevku https://www.pcforum.sk/losovanie-vt214101.html#p1994981Bolo by možné pridať do CSS pre triedu Kód: .codecontent pravidlo Kód: overflow-wrap: break-word; prípadne vytvoriť flag pre značku code napr. [code=wrap] ?
_________________ Neznalosť zložitých operácií necháva myseľ otvorenú pre geniálne riešenia založené na jednoduchosti. |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13578 Témy: 1484 | 1484 Bydlisko: Bratislava |
Je to tam pridane, myslel som ze toto som tam uz v minulosti opravil, zjavne nie
_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Stránka: 15 z 15
| [ Príspevkov: 434 ] | 1 ... 11, 12, 13, 14, 15 |
|