[ Príspevkov: 434 ] 1 ... 11, 12, 13, 14, 15
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 05.07.07
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 4923
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 25.12.2024 13:02 | Ohlasovanie chýb

u mna rovnaky problem s e-mailom ako pise eMp
Ohlasovanie chýb


_________________
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000,
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK,
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 25.12.2024 13:10 | Ohlasovanie chýb

To prezerate obaja priamo cez prehliadac emailovej sluzby co mate v profile? Ak ano, tak sa domnievam ze dana sluzba ma problem s kodovanim, lebo som tuto vec skusal v outlooku a je to v poriadku, cez prehliadac ked som sa prihlasil do mailu co mam tak v poriadku, skusil som gmail a tiez v poriadku

Ohlasovanie chýb

Takze otazka je ze ci to tam prezerate priamo cez prehliadac, osobne odporucam prejst na gmail v oboch pripadoch, nechapem ako nieco take moze niekto dnes este pouzivat, moj otec to tiez pouziva a x krat som mu odporucil uz roky dozadu ze nech tu archaicku sluzbu uz konecne vymeni aspon za gmail, alebo za 20e rocne moze mat uplne vlastny email a vsetko bude lepsie ako toto :rolleyes:


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 7215
Témy: 210 | 210
Bydlisko: Prievidza.
NapísalOffline : 25.12.2024 13:22 | Ohlasovanie chýb

PoPPeeper:
Obdržali ste túto správu, pretože sledujete tému - Kolik je vám let? na
PCforum.sk. V tejto téme pribudli nové príspevky od Vašej poslednej
návštevy. Ďalšia správa oznamujúca nové príspevky Vám bude poslaná, až po
Vašej návšteve tejto témy.

Thunderbird, Gmail webom atd:
Obdržali ste túto správu, pretože sledujete tému - Kolik je vám let? na
PCforum.sk. V tejto téme pribudli nové príspevky od Vašej poslednej
návštevy. Ďalšia správa oznamujúca nové príspevky Vám bude poslaná, až po
Vašej návšteve tejto témy.

Nerozumiem to mu celkom čo má aký vplyv no napríklad aj Foobar zobrazuje názvy skladieb korektne vrátane diakritiky aj českej na všetkých inetových rádiách okrem jedného (českého) kde nahrádza každé písmeno s diakritikou viacerými "hieroglyfami".


_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 05.07.07
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 4923
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 25.12.2024 13:39 | Ohlasovanie chýb

@JanoF ano, ale ine fora zatial tento problem nemaju, no zily mi to nejak netrha, ale aspon pre info.


_________________
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000,
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK,
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 25.12.2024 14:27 | Ohlasovanie chýb

Je zaujimave, ze email klient (Mailbird) ukazuje email aj source OK, ale Outlook web ukazuje email OK, ale source rozbity.

Ohlasovanie chýb

Original sprava poslana na gmx je rozbita, preposlana na gmail, tam je sprava aj source OK. Vyzera to ako keby niektore emaily pouzivali spravne formatovanie a ine si s SK nevedia rady.

Ohlasovanie chýb


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 7215
Témy: 210 | 210
Bydlisko: Prievidza.
NapísalOffline : 25.12.2024 14:34 | Ohlasovanie chýb

Nepamätám sa odkedy to tak kóduje no nebolo to dávnejšie - chodili s "normálnym" textom.


_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 05.11.11
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 1692
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.12.2024 20:59 | Ohlasovanie chýb

Taky mesiac to je urcite a len na tomto fore. Ked si dam zobrazit zdrojovy kod emailu, tak tam je text ok. Pise UTF-8 a prislo z websupportu. Co je cca zaroven cas, kedy sa nanho zacalo tolko ludi stazovat. Ak si email preposlem na Gmail, tak pride rovnako roz... Samozrejme Outlook, Gmail a ine, asi vedia poriesit chyby.


_________________
CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 7215
Témy: 210 | 210
Bydlisko: Prievidza.
NapísalOffline : 25.12.2024 21:03 | Ohlasovanie chýb

U mňa v PoPPeepri text mailu z hakybakmi no zdrojový v poriadku, v Thunderbirde opačne - mail ok, zdrojový ód hakybaky. No v ňom je ponuka Opraviť zdrojový...a potom je text kódovaný OK.


_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 25.12.2024 22:06 | Ohlasovanie chýb

Zaujimave, asi potom muselo dojst k nejakej zmene niekde, lebo ja som s forom slusne dlho nic nerobil. Skusim to teda pozriet...

// Spojený príspevok Str 25.12.2024 22:06

Skuste to teraz, ci to je ok


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 7215
Témy: 210 | 210
Bydlisko: Prievidza.
NapísalOffline : 26.12.2024 7:43 | Ohlasovanie chýb

PoPPeeper OK
Thunderbirtd OK
:)


_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 05.07.07
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 4923
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 26.12.2024 9:45 | Ohlasovanie chýb

uz je to v poriadku


_________________
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000,
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK,
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 29.12.2024 22:08 | Ohlasovanie chýb

Tak je dobre, moja chyba, nakoniec som zistil ze som predsalen nieco robil a zakomentoval som v kode cast kodu ktora s tymto suvisela, ale nechtiac a nevsimol som si to ani...


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 28.02.11
Prihlásený: 26.01.26
Príspevky: 205
Témy: 6 | 6
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.01.2025 15:02 | Ohlasovanie chýb

Ahojte, všimol som si, že ak dám do značky code nejaký dlhý text bez medzier (napr. base64 a pod.) tak sa text nezalamuje a celé to preteká a vytvára sa tak horizontálny scrollbar.
Napr. v príspevku https://www.pcforum.sk/losovanie-vt214101.html#p1994981

Bolo by možné pridať do CSS pre triedu
Kód:
.codecontent
pravidlo
Kód:
overflow-wrap: break-word;
prípadne vytvoriť flag pre značku code napr. [code=wrap] ?


_________________
Neznalosť zložitých operácií necháva myseľ otvorenú pre geniálne riešenia založené na jednoduchosti.
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Ohlasovanie chýb

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 15.01.2025 8:58 | Ohlasovanie chýb

Je to tam pridane, myslel som ze toto som tam uz v minulosti opravil, zjavne nie


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
 [ Príspevkov: 434 ] 1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Ohlasovanie chýb



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ohlasovanie ohladom LCD Sirokouhly alebo Klasicky?

v Monitory, televízory a projektory

25

2432

07.01.2008 19:28

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Opravovanie chyb

v Oznámenia a návrhy

8

1726

02.08.2011 20:06

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zápis chýb

v Backend

10

1348

22.11.2008 9:05

stenley

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Skryté hlásenie chýb

v Backend

2

1084

25.04.2011 17:51

richo9996

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Seknutie opravy chýb

v Windows

0

953

02.12.2007 20:35

MANIAC

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Perl: hlásenie chýb

v Backend

5

1304

03.06.2011 20:00

coldak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zaznam chyb celeho skriptu

v Backend

2

1108

30.10.2008 22:14

Hoomerr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Event Viewer - sledovanie chyb

v Windows

13

1150

13.11.2020 9:46

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

RAR hlasenie chyb pri rozbalovani

v Ostatné programy

7

858

02.06.2013 19:25

mamigos30

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zotavenie systemu windows z chyb

v Windows

4

1288

26.12.2016 23:41

Rene_91

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Java - kompilovanie - pomoc pri hľadaní chýb

v Backend

5

1374

13.04.2008 21:19

m@-nX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kontrola a oprava chyb na disku

v Windows

4

1856

09.01.2008 17:07

prandof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

program na zistenie chýb s pc

v Ostatné programy

5

1040

06.03.2023 19:24

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s particiami prei disku bez chyb

v Pevné disky a radiče

4

1063

13.11.2011 23:14

zalgoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zverejňuje sa iba 1/20 bezpečnostných chýb

v Novinky

1

680

04.06.2007 12:55

fuco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kontrola chyb a strata dat z USB

v Ostatné úložné zariadenia

5

1713

06.09.2011 18:54

Lapay



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF