[ Príspevkov: 30 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13

Kód:
#menu .1 {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu1.jpg); HEIGHT: 62px
}
#menu .1:hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu1a.jpg); HEIGHT: 62px
}
#menu .2 {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu2.jpg); HEIGHT: 63px
}
#menu .2:hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu2a.jpg); HEIGHT: 63px
}
#menu .3 {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu3.jpg); HEIGHT: 62px
}
#menu .3:hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu3a.jpg); HEIGHT: 62px
}
#menu .4 {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu4.jpg); HEIGHT: 61px
}
#menu .4:hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu4a.jpg); HEIGHT: 61px
}
#menu .5 {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu5.jpg); HEIGHT: 62px
}
#menu .5:hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu5a.jpg); HEIGHT: 62px
}
#menu .6 {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu6.jpg); HEIGHT: 70px
}
#menu .6:hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu6a.jpg); HEIGHT: 70px
}
ma to robit to iste co robia tie ikonky na tophry.net (maju sa zmenit za ine ktore su podfarbene) Mal som predtym este nejake prikazy len tie som dal prec nech mi to doplnite tak ako by mi to malo ist PLS help


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 30.12.2007 20:46 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

a v stranke mam vlozene toto
Kód:
<DIV id=menu>
<UL>
  <LI><A class=l href=""></A> </LI>
  <LI><A class=2 href=""></A> </LI>
  <LI><A class=3 href=""></A> </LI>
  <LI><A class=4 href=""></A> </LI>
  <LI><A class=5 href=""></A> </LI>
  <LI><A class=6 href=""></A> </LI>
</UL></DIV>


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28 | 28

a co zapis

Kód:

* {background: url("x.jpg") 0 0 no-repeat;}



?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 30.12.2007 21:01 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

viktorcech píše:
a co zapis

Kód:

* {background: url("x.jpg") 0 0 no-repeat;}



?

a pomoze to? lebo ten moj kod vychadzal z toho kodu na tophrach


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 30.12.2007 21:14 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

ak som to nepokefoval tak tvoja rada nejde Ak tam este nieco nad to treba doplnit tak to poslite


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 30.12.2007 21:58 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

pre predstavu si pozrite stranku o ktoru ide Toto je verzia pred vysvietenim
Kód:
http://www.kewinka.yw.sk/index.html

a toto je verzia po vysvieteni(svietit bude len jedna polozka menu)
Kód:
http://www.kewinka.yw.sk/index1.html

PLS uz niekto poradte ako Ja to idem este dorozrezovat Ale pls help


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49 | 49

skus dat do css toto namiesto toho....

Kód:
#menu a .1 {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu1.jpg); HEIGHT: 62px
}
#menu a  .1:hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu1a.jpg); HEIGHT: 62px
}


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 30.12.2007 23:34 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

frankieG píše:
skus dat do css toto namiesto toho....

Kód:
#menu a .1 {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu1.jpg); HEIGHT: 62px
}
#menu a  .1:hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu1a.jpg); HEIGHT: 62px
}

nejde to ani s tymto Za chvilku dostriham tu stranku a hodim ju na web a tam si kuknite komplet kod a skuste to tam doplnit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49 | 49

a co takto dat za velkost este bodkociarku? btw, na tej fotke tam si ty? :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 0:11 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

frankieG píše:
a co takto dat za velkost este bodkociarku? btw, na tej fotke tam si ty? :)

je tam a nepomohlo takze
prvy je ako by to malo byt uz komplet nastrihane
Kód:
http://www.kewinka.yw.sk/index.html

druhe je ako by sa to malo po jednom zobrazovat
Kód:
http://www.kewinka.yw.sk/index1.html

a tuto je snaha pomocou toho css-ka rozchodit to menenie obrazku po najazde mysou
Kód:
http://www.kewinka.yw.sk/index2.html
CSS je v hlavicke takze pls hotove riesenia pri ktorych to ide Popredu moc diky Budem vam zaviazany


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 11.07.08
Príspevky: 513
Témy: 11 | 11
Bydlisko: Prešov

1. daj si na pozadie rovnaku ruzovu lebo ta biela ma irituje :D
2. staci ak si das na odkaz obrazok a na odkaz hover iny =)

a{
background-image: url("menu.jpg");
background-repeat: no-repeat;
}

a:hover{
background-image: url("menu1.jpg");
background-repeat: no-repeat;
}


_________________
MB: Asus P5KC | CPU: Intel Core2Duo E6750 | VGA: ATi HD3870 | RAM: 2x1GB A-DATA 800MHz | HDD: Siemens 250GB | LCD: Samsung 22'' 223BW
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 0:26 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

twistik píše:
1. daj si na pozadie rovnaku ruzovu lebo ta biela ma irituje :D
2. staci ak si das na odkaz obrazok a na odkaz hover iny =)

a{
background-image: url("menu.jpg");
background-repeat: no-repeat;
}

a:hover{
background-image: url("menu1.jpg");
background-repeat: no-repeat;
}

ak si kuknes kod tak tam nieco podobne uz je na tej poslednej stranke len to nejak nechce ist A tu ruzovu tam dam na to pozadie len som to doteraz neriesil lebo to neni podstatne


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49 | 49

jj, spraw to tak jak ti radi!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 1:06 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

frankieG píše:
jj, spraw to tak jak ti radi!

omg skusam nejde Sak si otvorte
Kód:
http://www.kewinka.yw.sk/index2.html
dajte zobrazit zdrojovy kod stranky a tam mate cely kod aj s css PLS Upravte ho a dajte mi ho sem Vam to bude tvat chvilku a mne vecnost lebo mi nejde ani jedna rada ktoru som dostal aj ked zneju logicky A keby ste to sem nechceli zbytocne hadzat tak moje icq je 332-807-034 a tam mi to poslite


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49 | 49

Kód:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
  <head>
  <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
  <meta name="generator" content="PSPad editor, www.pspad.com">
  <LINK href="style.css" type=text/css rel=stylesheet>
  <title>Kewinka</title>
<style>

body {background-color: #f60973;}

a  {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu1.jpg); HEIGHT: 62px;
}
a: hover {
   BACKGROUND-IMAGE: url(images/menu1a.jpg); HEIGHT: 62px;
}

</style>
  </head>

  <body>
<script type="text/javascript" src="http://img.ic.cz/3/lista.blue.win.js"></script>
  <center>
  <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
    <tr>
        <td colspan="4" style="width:990px;height:282px;background-image:url(images/img1.jpg)"></td>
    </tr>
    <tr>
        <td style="width:137px;height:423px;background-image:url(images/lavyokraj.jpg)"></td>

        <td style="width:455px;height:423px;background-image:url(images/foto.jpg)"></td>
        <td style="width:265px;height:423px">
        <img src="images/vrch.jpg" width="265" height="10">
<DIV id=menu>
<UL>
  <LI><A href="intro">Intro</A></LI>
  <LI><A  href="news">News</A></LI>
  <LI><A  href="aboutme">About me</A></LI>

  <LI><A  href="photos">Photos</A></LI>
  <LI><A  href="videos">Videos</A></LI>
  <LI><A  href="forum">Forum</A></LI>
</UL>
</DIV>
            <img src="images/spodok.jpg" width="265" height="33">
        </td>
        <td style="width:133px;height:423px;background-image:url(images/pravyokraj.jpg)"></td>

    </tr>
    <tr>
        <td style="width:137px;height:667px;background-image:url(images/lavy.jpg)"></td>
        <td colspan="2" style="width:720px;height:667px;background:#f60973"></td>
        <td style="width:133px;height:667px;background-image:url(images/pravy.jpg)"></td>
    </tr>
    <tr>
        <td colspan="4" style="width:990px;height:136px;background-image:url(images/pata.jpg)"></td>
    </tr>

  </table>
    <a href="http://www.toplist.sk/"><script language="JavaScript" type="text/javascript">
<!--
document.write ('<img src="http://toplist.sk/count.asp?id=1047356&logo=mc&http='+escape(document.referrer)+'&wi='+escape(window.screen.width)+'&he='+escape(window.screen.height)+'&cd='+escape(window.screen.colorDepth)+'&t='+escape(document.title)+'" width="88" height="60" border=0 alt="TOPlist" />');
//--></script><noscript><img src="http://toplist.sk/count.asp?id=1047356&logo=mc" border="0"
alt="TOPlist" width="88" height="60" /></noscript></a>
  </center>
  </body>
</html>


albo teraz ked osm to robil.. ma napadlo.. skus dat class="cislo"....


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 20.08.16
Príspevky: 1702
Témy: 0 | 0

Takže pekne postupne:
1. Máš tam odkaz na súbor style.css, ale na serveri sa taký súbor nenachádza.
2. Meno triedy nemôže mať prvý znak číslo.
3. a .1 je niečo iné ako a.1
4. Musíš tam určiť aj šírku toho elementu a mal by si nastaviť, že ten element je blokový (a nie inline).

Čiže uprav ten odkaz na style.css (vytvor ten súbor, alebo ten odkaz odstráň).
Zmeň názvy tried z 1, 2, 3... na napr. m1, m2, m3...
Uprav selektor na #menu a.m1 (vymaž tam nadbytočnú medzeru) a pridaj tam aj width: 265px; a display: block.

Ak som na nič nezabudol, tak by to malo byť všetko. Vlastne ešte to budeš musieť upraviť tak, aby tie obrázky prekryli ten text. ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 2:36 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

chrono píše:
Takže pekne postupne:
1. Máš tam odkaz na súbor style.css, ale na serveri sa taký súbor nenachádza.
2. Meno triedy nemôže mať prvý znak číslo.
3. a .1 je niečo iné ako a.1
4. Musíš tam určiť aj šírku toho elementu a mal by si nastaviť, že ten element je blokový (a nie inline).

Čiže uprav ten odkaz na style.css (vytvor ten súbor, alebo ten odkaz odstráň).
Zmeň názvy tried z 1, 2, 3... na napr. m1, m2, m3...
Uprav selektor na #menu a.m1 (vymaž tam nadbytočnú medzeru) a pridaj tam aj width: 265px; a display: block.

Ak som na nič nezabudol, tak by to malo byť všetko. Vlastne ešte to budeš musieť upraviť tak, aby tie obrázky prekryli ten text. ;)

neviem ci som uz kkt alebo co ALe docielil som ze pri dlhsom texte odkazu mi preblikuje to co tam ma preblokovat az na to ze sa nezobrazuje to co sa ma zobrazovat ako to zakladne nevyznacene Uz mi z toho j..e PLS posli komplet odskusany kod a nie rady PS:chrono dost si mi pomohol ale nie na tolko aby som ti mohol udelit nobelovku :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 3:00 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

uz to ide Sam tomu neverim Chrono mas nobelovku :D :D :D Diky moc
Este mi nechcelo vypisovat prvy obrazok len som to ojebal a spravil z toho 7-ku namiesto jednotky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.07
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 349
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Bratislava

a este ked ti mozem poradit,tak nerob ten hover efekt cez dva obrazky.lebo ked prejdes na odkaz,tak tam mas chvilu prazdne miesto,pokym sa nacita ten dalsi.sprav si to ako jeden,cize vyska bude dvojnasobna.cize hore budes mat normalny a hned na to nadpojeny ten hover.a hraj sa uz len s background-position.na normalny odkaz ju nastav top a na hover bottom alebo naopak,podla toho ako si spravis ten obrazok a mas to ;) vyhnes sa tomu,ze tam ostane prazdne miesto pri prejdeni kurzorom na odkaz


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 12:05 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

HAE07 píše:
a este ked ti mozem poradit,tak nerob ten hover efekt cez dva obrazky.lebo ked prejdes na odkaz,tak tam mas chvilu prazdne miesto,pokym sa nacita ten dalsi.sprav si to ako jeden,cize vyska bude dvojnasobna.cize hore budes mat normalny a hned na to nadpojeny ten hover.a hraj sa uz len s background-position.na normalny odkaz ju nastav top a na hover bottom alebo naopak,podla toho ako si spravis ten obrazok a mas to ;) vyhnes sa tomu,ze tam ostane prazdne miesto pri prejdeni kurzorom na odkaz

diky za radu skusim to nekedy ked budem na to psychicky pripraveny A nastastie su tie obrazky dost male na to aby to kazdy net utiahol


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.07
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 349
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Bratislava

obrazky male mozu byt,ale videl som,ze to mas na ic.cz a tam je to pomale :) cize nech mas net hocijak rychly,aj tak ti tam spravi to prazdne miesto :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 13:11 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

HAE07 píše:
obrazky male mozu byt,ale videl som,ze to mas na ic.cz a tam je to pomale :) cize nech mas net hocijak rychly,aj tak ti tam spravi to prazdne miesto :)
jj viem ze je to pomale aj kym som sa vcera respektivne dnes dopracoval k tomuto rieseniu tak ma to stalo kopu nervov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53 | 53

neviem, či to pomôže, ale nepoužívaj class iba samotné číslo, skús dať trebárs li1; li2; li3 atď


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 20.08.16
Príspevky: 1702
Témy: 0 | 0

chiwo píše:
Este mi nechcelo vypisovat prvy obrazok len som to ojebal a spravil z toho 7-ku namiesto jednotky
Vidíš, na to som zabudol. Vo fonte, ktorý používam ja je rozdiel medzi l a 1 veľký, tak som si to tam hneď všimol, ale potom som ti to zabudol napísať. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 01.01.2008 3:09 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

este mam jeden problem Potrebujem spravit z obrazku (jedna sa o ten obrazok s motylom a OK) tlacitko na odosielanie formularu a este by som chcel aby sa tiez premienalo pri prechode mysou(mam este obrazok bez toho motyla a ten by mal byt zakladny)
Kód:
http://www.kewinka.yw.sk/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 11.07.08
Príspevky: 513
Témy: 11 | 11
Bydlisko: Prešov

stale to robis tak isto...stale cez :hover v CSS :)
a inak..trocha by si mohol zvysit kvalitu obrazkov :)


_________________
MB: Asus P5KC | CPU: Intel Core2Duo E6750 | VGA: ATi HD3870 | RAM: 2x1GB A-DATA 800MHz | HDD: Siemens 250GB | LCD: Samsung 22'' 223BW
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 01.01.2008 17:52 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

twistik píše:
stale to robis tak isto...stale cez :hover v CSS :)
a inak..trocha by si mohol zvysit kvalitu obrazkov :)

je to na ic.cz a ako vieme tak freehostingy su neni nejarychlejsie takze zvysit kvalitu by znamenalo aj zvysit velkost A co je zle na hover? Aky iny sposob odporucas? Este to skusim cez ten jeden obrazok a nadstavenie pozicie obrazka Ak mas lepsi sposob porad rad sa priucim Ale teraz hlavne riesim to tlacitko ok s tym motylom aby mohli byt odosielacim tlacitkom formularu Sice prihlasit sa da ale len niekde na spodnom okraji obrazka Ale ma sa to dat prihlasit na celom obrazku (68x77 pixelov) A este by som chcel aby sa ten obrazok po najazde mysou menil ale to neni pri tom take dolezite PLS poradte niekto ako to spravit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 11.07.08
Príspevky: 513
Témy: 11 | 11
Bydlisko: Prešov

proti tomu hoveru som nemal nic >| ja som ti len pisal ze tak by si to mohol urobit ;) a ten sposob s position obrazka je tiez fajn :)
Kód:
<input type="submit" value="OK" class="find" />

/*CSS*/
.find{
background-image: url("motyl.jpg");
}
.find:hover{
background-image: url("motyl1.jpg");
}


_________________
MB: Asus P5KC | CPU: Intel Core2Duo E6750 | VGA: ATi HD3870 | RAM: 2x1GB A-DATA 800MHz | HDD: Siemens 250GB | LCD: Samsung 22'' 223BW
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.06.07
Prihlásený: 27.12.11
Príspevky: 72
Témy: 13 | 13
Napísal autor témyOffline : 01.01.2008 19:53 | Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

twistik píše:
proti tomu hoveru som nemal nic >| ja som ti len pisal ze tak by si to mohol urobit ;) a ten sposob s position obrazka je tiez fajn :)
Kód:
<input type="submit" value="OK" class="find" />

/*CSS*/
.find{
background-image: url("motyl.jpg");
}
.find:hover{
background-image: url("motyl1.jpg");
}

celkom ide az na 2 veci.
Cely obrazok je akoby na tlacitku a preto nezapada do obrazka. Chcel by som to takym stylom akym je robene sign up. Druhou vecou je to ze obrazok funguje ako tlacitko len v prvej tretine vyšky obrazka a takyisto aj motyl sa zobrazuje len pri prechode nad prvou tretinou vysky obrazka TO by som chcel este nejak doriesit aby to fungovalo na celom obrazku a budem spokojny :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 11.07.08
Príspevky: 513
Témy: 11 | 11
Bydlisko: Prešov

Kód:
<form>
<table border="0">
<tr>
    <td><input type="text" size="11" name="login" value="Login" /></td>
    <td rowspan="2"><input type="submit" value="Send" class="okej" /></td>
</tr>
<tr>
    <td><input type="password" size="11" name="heslo" value="*****" /></td>
</tr>
<tr>
    <td colspan="2" align="center">Sign up!</td>
</tr>
</table>
</form>

takto mi to fungovalo...len prisposob css :)
//btw: to prihlasovanie, clanky, diskusiu si robil ty? ked ano pls napis mi SS s tvojim ICQ :) dakujem ;)


_________________
MB: Asus P5KC | CPU: Intel Core2Duo E6750 | VGA: ATi HD3870 | RAM: 2x1GB A-DATA 800MHz | HDD: Siemens 250GB | LCD: Samsung 22'' 223BW
 [ Príspevkov: 30 ] 


Nefungujuce CSS - nezobrazovanie obrazkov



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nefungujuca galeria- nezobrazovanie obrázkov

v Frontend

0

489

16.02.2010 19:19

Ameana

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nezobrazovanie obrazkov na volnych webhostoch

v Frontend

7

541

14.04.2008 19:32

Svolo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nefungujuce css styly

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Frontend

33

2054

23.08.2009 12:21

jozef.rusnak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prispôsobovanie obrázkov HTML a CSS

v Frontend

20

734

31.01.2015 15:22

incredible

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nezobrazovanie mechaniky

v Ostatné úložné zariadenia

6

794

07.12.2008 23:04

Andrejo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NEZOBRAZOVANIE STRANOK

v Sieťové programy

10

1114

23.05.2008 17:43

marianna161

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nezobrazovanie suboru v URL

v Backend

2

360

07.02.2012 14:05

kruzin99

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nezobrazovanie prihlasovacieho okna do WINDOWSU

v Windows

0

410

17.04.2009 19:34

james25

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nezobrazovanie ikon v tray liste

v Windows

8

737

07.04.2009 22:59

scd

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Žiadne obrázky , stranky , nič :( (nezobrazovanie )

v Grafické programy

17

583

21.02.2014 20:48

lukasSVK1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NEzobrazovanie disku vo win 7

v Windows

6

644

15.03.2011 14:46

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nefungujuce Miniaplikacie

v Ostatné programy

0

797

13.11.2010 16:42

Pistuk_14

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nefungujúce dokumenty

v Windows

5

578

23.03.2009 21:53

Jani

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nefungujúce HDD

v Pevné disky a radiče

1

1013

02.04.2019 22:17

Corsair85

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nefungujuce sluchatka

v Elektronika

0

786

27.10.2008 21:33

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nefungujúce podsvietenie

v Monitory, televízory a projektory

1

428

13.02.2013 21:37

Martinicoss



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF