Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.10.2006 11:30

Numline1 píše:
videl som len cervene a zelene a modre farby
naco take dlhe? stacilo rovno napisat RGB :lol: :lol: :lol:







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.10.2006 11:47

24 - bit farieb :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 27.09.06
Prihlásený: 05.01.11
Príspevky: 50
Témy: 15
Bydlisko: [SWK]Lučenec
Príspevok NapísalOffline : 17.10.2006 17:04

No tak ja, ked som sa ucil na primacky na strednu, som sa drvil slovinu.
Normal som isiel vecer spat, zobudil som sa okolo 11 v noci +-, pridem do kuchini, pozrel som do chladnicky, hmmmm. a zavrel, prisiel som ku sporaku, otvoril ruru, hmmmm a zavrel, prisiel som spat ku chladnicke, to mama uz nevidrzala, a spitala sa ma ze co stvaram, a ja taky " suteren " no hladam genitiv predsa :side:
no mati zo sestrou sa isli ustat smiechom :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 04.10.06
Prihlásený: 27.06.17
Príspevky: 211
Témy: 35
Bydlisko: KE,THC
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2006 0:32

mne sa nedavno stala taka vec :
v noci sosiel spat klasika cca 12 hodin bolo.Kedze som zvyknuty na budik a rano vstavam pravidelne o 7:45 tak sa mi stava ze sa zobudim aj skor ako mi ma zvonit budik..len tak sam od seba ...cca 5 minut pred budikom... na tom nieje nic nenormalne..Ale stalo sami ze som sa zobudil,pozrel na budik a tam 7:11 cca 30 minut predtym ako som mal vstat(este stale nic nenormalne) tak si vravim,ze parada este pol hodku si mozem lenosit ,tak som len lezal a lezal a znova som zaspal s tym ze ma budik zobudi o 7:45... Znovu som sa zobudil taktiez nie koli zvoneniu budika ... pozriem na budik a tam ze je este len 6:40 cize este menej hodin ako ked som prvy krat vstal.... :side: jednak so mbol happy ze mi ostava este hod ale na druhej strane so nechapal ako to ,ved by som mohol prisahat ze som vtedy smatral po budiku a bolo tam 7:11 :loony:







_________________
asus eeepc 1000H
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.07.06
Prihlásený: 04.09.07
Príspevky: 959
Témy: 43
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2006 11:44

to mne sa stalo ze ked som prisiel rano z roboty(z nocnej)tak som zalahol asi o 7:00 a zobudim sa(bol som po 12) este je len 8:00 a ked som sa trochu lepsie poobzeral zistil som ze bolo 8:00 ale pm(teda vecer) :lol: :loony:
proste som prespal cely den a zdalo sa mi akokeby som si zdriemol na dve hodky :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 14.12.06
Prihlásený: 15.02.07
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 14:57

toto je vlastne kamaratova haluz spi chce si zozrat mp3 z policky a kabel bol pod bodikom potiahol mp3 aj z budikom a ten u padol na hlavu a to by este nic nebolo keby tie hodiny neboly zo zeleza a nemali pol kila (on mal 12r) a spal vedla robicov a ked mun to spadlo na hlavu s plneho hrdla na cely dom BO*AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA v tom sa zobudil otec a vravi co si to povedal co ? a on ale nc len my spadol budik na hlavu :-D :ambulance: :sore:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 16:00

Dark Angel_SVK píše:
...spi chce si zozrat mp3 z policky...


chutil? :lol:







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 16:28

wolf14 píše:
Mne sa par krat stalo ze sa mi snivalo ze ma niekto (alebo nejaka prisera) nahanala a ked som sa zobudil tak som az vyskocil z postele :lol: Alebo tiez sa mi par krat stalo ze ked som sa tak trochu prebudil a zo zavretymi ocami som sa otacal v posteli tak som to v plnej rychlosti z hlavou napalil do steny a hned som bol normalne zobudeny :-D :-DAlebo raz som mal v noci brat tabletku a kazal som mame nech mi zavola aby ma zobudila (nebola doma) a rano jej volam ze co si mi nevolala ved si ma mala zobudit a ona mi povedala ze som s nou v noci normalne rozpraval a ze som bol hore a ked som sa potom pozrel tak som tu tabletku v noci naozaj zobral a ani si na to nespominam :lol: :lol: :lol:


jj mne sa stava ze sa mi sniva nieco strasne naprikald ze som na kraji panelaku a padam dole potom to vyzera podobne :-D

tiez mam asi ten nizky tlak lebo ked som unaveny, lezim na gauci a rychlo sa postavim tak sa mi zakruti hlava a neudrzim sa na nohach.. raz sa mi stalo ze som videl len asi 2 cm horizontalne a zrnito a inde vsade tma :joyous:







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 07.12.06
Prihlásený: 26.11.08
Príspevky: 54
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 16:33

Ja ked som namesacna, thak sa mi stavaju ine haluze ... mi mamka vravela , ze ma raz rano nevedela najst , som nebola v posteli, thak ma zacala hladat a ze som spala vo vytahu aj s perinou a vankusikom :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 16:59

calwen píše:
Ja ked som namesacna, thak sa mi stavaju ine haluze ... mi mamka vravela , ze ma raz rano nevedela najst , som nebola v posteli, thak ma zacala hladat a ze som spala vo vytahu aj s perinou a vankusikom :lol:


:shock: :lol^2:







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 04.07.06
Príspevky: 202
Témy: 22
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 17:04

RS píše:
mne sa nedavno stala taka vec :
v noci sosiel spat klasika cca 12 hodin bolo.Kedze som zvyknuty na budik a rano vstavam pravidelne o 7:45 tak sa mi stava ze sa zobudim aj skor ako mi ma zvonit budik..len tak sam od seba ...cca 5 minut pred budikom... na tom nieje nic nenormalne..Ale stalo sami ze som sa zobudil,pozrel na budik a tam 7:11 cca 30 minut predtym ako som mal vstat(este stale nic nenormalne) tak si vravim,ze parada este pol hodku si mozem lenosit ,tak som len lezal a lezal a znova som zaspal s tym ze ma budik zobudi o 7:45... Znovu som sa zobudil taktiez nie koli zvoneniu budika ... pozriem na budik a tam ze je este len 6:40 cize este menej hodin ako ked som prvy krat vstal.... :side: jednak so mbol happy ze mi ostava este hod ale na druhej strane so nechapal ako to ,ved by som mohol prisahat ze som vtedy smatral po budiku a bolo tam 7:11 :loony:

ty vlastne spis dozadu :D







_________________
scobby's PC: procesor - AMD Sempron 3000+ 1.81 GHz pamet RAM - 1 Gb HDD - 250 Gb SATA II WD Grafika - ATI Radeon Shapire 9550 256 MbMys : Razer Copperhead 2000dpi chaoz green DVD RW - LG
I wanna play a game
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 14.12.06
Prihlásený: 15.02.07
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 17:14

ty vlastne spis dozadu
Citácia:
njn :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45
Bydlisko: ZA
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 17:34

lol, a ja som si doteraz myslel, ze to s tym rychlym vstavanim a omdlievanim sa stava iba mne a ze zomieram ci co :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:29

moja haluska je dost haluska.....

velmi velmi casto sa mi stava,ze ked nieco zazijem,tak sa mi zda,ako by som to uz zazil.....a poviem si ved toto som uz zazil......

ide o taky pocit,ze clovek vie co bude nasjledovat alebo tak nejak....

napr.ze som sedim za pc,a nieco robim,niekto pride dnu spyta sa ze co robim,odpoviem mu a ja uz viem ze nieco povie,pride sa pozriet,otoci sa a o chvilku sa vrati a nieco odomna uplne nieco chce......

to je dost take vseobecne hej.
ale stavaju sa mi aj menej bezne prihody.....

ked si na nieco spomeniek tak napisem

alebo sa mi dost casto stava o,ze ked spim,alebo len lezim,a mam zavrete oci,tak sa citim ako by som padal do velkej ciernej tmy,a nielen ze sa tocim ja,ale aj ta diera sa toci...... :filth:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 03.03.06
Prihlásený: 03.06.20
Príspevky: 799
Témy: 159
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:34

salamoon píše:
moja haluska je dost haluska.....

velmi velmi casto sa mi stava,ze ked nieco zazijem,tak sa mi zda,ako by som to uz zazil.....a poviem si ved toto som uz zazil......

ide o taky pocit,ze clovek vie co bude nasjledovat alebo tak nejak....

napr.ze som sedim za pc,a nieco robim,niekto pride dnu spyta sa ze co robim,odpoviem mu a ja uz viem ze nieco povie,pride sa pozriet,otoci sa a o chvilku sa vrati a nieco odomna uplne nieco chce......

to je dost take vseobecne hej.
ale stavaju sa mi aj menej bezne prihody.....

ked si na nieco spomeniek tak napisem

alebo sa mi dost casto stava o,ze ked spim,alebo len lezim,a mam zavrete oci,tak sa citim ako by som padal do velkej ciernej tmy,a nielen ze sa tocim ja,ale aj ta diera sa toci...... :filth:


toto sa stava aj mne proste mam pocit ze som to uz zazil ale neviem kedy


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:40

Zdravotnik píše:
toto sa stava aj mne proste mam pocit ze som to uz zazil ale neviem kedy


De Ja Voo (dežavú) - pocit akoby ste uz nieco zazili pritom ste tam nikdy neboli//ste to nikdy nerobili


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:43

No z tvojho prispevku som hovno pochopil ... tak krasne zlozene vety som este nevidel :D
No ja som mal najhorsiu haluz v zivote ... Po 2 mesiacoch na prazdninach som si extremne zvykol na rozlozenie izieb v chate na ktorej som byval ... a ked som sa vratil do BA tak som bol hned prvu noc namesacny ... podla mamy som vyzeral jak keby som siel na WC ale pred jeho dverami som odbocil na chodbu .... ako "hajzlovu dosku" som otvoril skrinku a zacal stat ... "splachol" som otvorenim druhej skrinky a zas sklopil "hajzlovu dosku" zatvorenim skrinky ... mama na mna nechapavo pozerala jak idem zo zatvorenymi ocami cez pol domu ... a nereagujem na jej slova "to co robis???" ... Rano som sa zobudil ... mama na mna nasrata jak svina ...ze to co si spravil ...som to cele po tebe musela utierat ... ja som si uplne nic nepamatal ... ma potom brala za debila ... ale raz som zopakoval put cez cely dom ...zas namesacny ...ale teraz som neostal podlahu ... tak jej doslo ze som to nespravil naschval







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45
Bydlisko: ZA
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:45

Shark NX píše:
No z tvojho prispevku som hovno pochopil ... tak krasne zlozene vety som este nevidel :D
No ja som mal najhorsiu haluz v zivote ... Po 2 mesiacoch na prazdninach som si extremne zvykol na rozlozenie izieb v chate na ktorej som byval ... a ked som sa vratil do BA tak som bol hned prvu noc namesacny ... podla mamy som vyzeral jak keby som siel na WC ale pred jeho dverami som odbocil na chodbu .... ako "hajzlovu dosku" som otvoril skrinku a zacal stat ... "splachol" som otvorenim druhej skrinky a zas sklopil "hajzlovu dosku" zatvorenim skrinky ... mama na mna nechapavo pozerala jak idem zo zatvorenymi ocami cez pol domu ... a nereagujem na jej slova "to co robis???" ... Rano som sa zobudil ... mama na mna nasrata jak svina ...ze to co si spravil ...som to cele po tebe musela utierat ... ja som si uplne nic nepamatal ... ma potom brala za debila ... ale raz som zopakoval put cez cely dom ...zas namesacny ...ale teraz som neostal podlahu ... tak jej doslo ze som to nespravil naschval

lol, vy mate teda zazitky... :-D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:46

Shark NX píše:
No z tvojho prispevku som hovno pochopil ... tak krasne zlozene vety som este nevidel :D
No ja som mal najhorsiu haluz v zivote ... Po 2 mesiacoch na prazdninach som si extremne zvykol na rozlozenie izieb v chate na ktorej som byval ... a ked som sa vratil do BA tak som bol hned prvu noc namesacny ... podla mamy som vyzeral jak keby som siel na WC ale pred jeho dverami som odbocil na chodbu .... ako "hajzlovu dosku" som otvoril skrinku a zacal stat ... "splachol" som otvorenim druhej skrinky a zas sklopil "hajzlovu dosku" zatvorenim skrinky ... mama na mna nechapavo pozerala jak idem zo zatvorenymi ocami cez pol domu ... a nereagujem na jej slova "to co robis???" ... Rano som sa zobudil ... mama na mna nasrata jak svina ...ze to co si spravil ...som to cele po tebe musela utierat ... ja som si uplne nic nepamatal ... ma potom brala za debila ... ale raz som zopakoval put cez cely dom ...zas namesacny ...ale teraz som neostal podlahu ... tak jej doslo ze som to nespravil naschval


No mna by mama zabila hned , necakala by do rana :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45
Bydlisko: ZA
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:48

Numline1 píše:
No mna by mama zabila hned , necakala by do rana :rolleyes:

teraz ma napadlo...to sa akoze divala na to, ako ochcavas skrinu? to ti v tom nezabranila?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:48

de ja voo - preco vznika som uz raz vysvetloval tusim v tejto teme na zaciatocnych stranach, je to bezna vec a zaziva ju snad kazdy ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:50

Mne sa stava ze pridem na nejake miesto do prirody (lesy etc ) a mam pocit ze to poznam . Mozno som tam byval v minulom zivote !


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:51

No vies ... namesacneho nesmies zobudit ... hovori sa ze sa mu moze nieco stat ... Manesacnost je rovnaky ako sen ... Pri sne sa ti "nehybernuju" vsetky mozgove bunky ... co ma za nasledok sen a jeho prezivanie ... a sny si tiez niekedy nepamatas ... a Namesacnost je este vacsie mnozstvo "nehybernovanych" buniek v mozgu a to je uz v stave ovladat telo ... ale nadpolovicna vacsina buniek je nadalej vypnuta co ma za nasledok neovladatelnost ...a hlavne to ze si ten incident nepamatsas







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45
Bydlisko: ZA
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:52

Numline1 píše:
Mne sa stava ze pridem na nejake miesto do prirody (lesy etc ) a mam pocit ze to poznam . Mozno som tam byval v minulom zivote !

lol numline vevericka


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:54

Pomaranc ona az neskor zistila co sa stalo ...len pocula jak sa nejaka voda leje na zem ... az ked som si lahol tak sa kukla co sa stalo a doslo jej to
POM4R4NC píše:
lol numline vevericka


Hej ta Ukecana a hyperaktivna jak ta vo filme Za Plotom
:lol:







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45
Bydlisko: ZA
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:56

Shark NX píše:
Pomaranc ona az neskor zistila co sa stalo ...len pocula jak sa nejaka voda leje na zem ... az ked som si lahol tak sa kukla co sa stalo a doslo jej to


Citácia:
podla mamy som vyzeral jak keby som siel na WC ale pred jeho dverami som odbocil na chodbu .... ako "hajzlovu dosku" som otvoril skrinku a zacal stat ... "splachol" som otvorenim druhej skrinky a zas sklopil "hajzlovu dosku" zatvorenim skrinky ... mama na mna nechapavo pozerala jak idem zo zatvorenymi ocami cez pol domu ...

tak odkial vedela "postup" ako si to urobil? :P


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2006 20:57

Pocula ;)

/Spirit: Premazane, ak nechcete lock neradim pokracovat v OT ;)







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.06
Prihlásený: 29.08.11
Príspevky: 198
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 16.12.2006 11:44

1.DEJA VU. Toto som pocul od mnohych ludi a mne sa to stava. 2.Ked som spal a zobil som sa asi 3metre pred sebou som zbadal takuto vec: v strede bolo cervene svetlo asi 20-30cm velke a okolo toho obiehali mensie cervene svetla pozeram na to ako puk asi 5sek isli mi oci vypadnut co to? potom sa to stratilo. prisaham ze som bol triezvy a plne pri vedomi


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Nase/Vase halusky

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 16.12.2006 13:26

el píše:
1.DEJA VU. Toto som pocul od mnohych ludi a mne sa to stava. 2.Ked som spal a zobil som sa asi 3metre pred sebou som zbadal takuto vec: v strede bolo cervene svetlo asi 20-30cm velke a okolo toho obiehali mensie cervene svetla pozeram na to ako puk asi 5sek isli mi oci vypadnut co to? potom sa to stratilo. prisaham ze som bol triezvy a plne pri vedomi

Njn...už ťa našli...teraz si ťa odvedú naspäť na materskú loď... :lol:







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.06
Prihlásený: 29.08.11
Príspevky: 198
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 16.12.2006 13:42

No ved pockaj ked ta rozrezu na pokusy :) . Ale teraz vazne -spim zda sa mi ze ma nieco ohrozuje chcem sa zobudit a neda sa. napokon nasilu sa zobudim neviem sa pohnut a zrazu je vsetko ok.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vase\Nase Nehody

v Automobily, motorky

17

1608

13.04.2007 15:13

Rasputin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Naše fotoúlovky

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Voľný čas a hobby

102

5418

07.01.2019 12:08

SKRiPT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Naše casemody

v Modifikácie, návody a projekty

4

1985

10.05.2006 16:49

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Naše fotoúlovky I

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 67, 68, 69 ]

v Voľný čas a hobby

2061

103632

07.07.2014 21:55

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Goo.gl - Naše systémy rozpoznali nezvyčajnú aktivitu

v Služby a webstránky

3

1217

07.08.2013 0:39

FanatiKKK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vaše workplace...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 53, 54, 55 ]

v Krčma

1645

112928

18.01.2023 23:49

Andre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vase trapasy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Krčma

146

11035

30.08.2010 17:55

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vaše výtvory

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Internetový marketing, SEO, reklama

71

8765

07.12.2010 21:09

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vase nazory

v Webdesign

16

1873

15.05.2008 21:51

neopagan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vase videovytvory

v Krčma

18

1429

16.08.2009 7:29

compspol Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vaše monitory

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Monitory, televízory a projektory

107

10857

08.09.2007 12:24

Jopi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vase hodnotenie

v Webdesign

16

1266

10.12.2011 17:12

stefantoto Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vase vysvedcenie??

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Krčma

59

3524

18.03.2009 19:21

AppleX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vase vytvory

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

6

1215

15.07.2009 9:08

reDo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vase graficke vytvory

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Krčma

32

2968

24.01.2010 19:19

Dany Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Vase oblubene filmy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

96

8224

24.02.2007 18:05

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra