[ Príspevkov: 317 ] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11

ake
 Klasické s podkladom 11% 11% [ 12 ]
 Klasické s prievitným podkladom 25% 25% [ 26 ]
 Živicové s podkladom 10% 10% [ 10 ]
 Živicové s podkladom 10% 10% [ 10 ]
 Živicové s priesvitným podkladom 45% 45% [ 47 ]


Celkom hlasov : 105

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 22.12.2008 22:11 | Nálepky PCForum.sk

tricka sa tusim zavrhli...

podla mna tiez len zivicove a to s pozadim aj bez....


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 22.12.2008 22:12 | Nálepky PCForum.sk

Tak sem napiste presne co chcete v hlasovani ake moznosti v riadkoch, nechce sa mi to upravovat xy krat...


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 22.12.2008 22:16 | Nálepky PCForum.sk

ja navrhujem:

    Klasické s podkladom
    Klasické s prievitným podkladom
    Živicové s podkladom
    Živicové s priesvitným podkladom


rozmer dame na 10cm, 15 je moc....


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48 | 48
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 22.12.2008 22:18 | Nálepky PCForum.sk

JJ, 15 je moc...a myslim si ze by mohli byt len zivicove, ale ved to nechajme na hlasovani. Ale priesvitne a s podkladom nech su urcite na vyber!!


_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13578
Témy: 1484 | 1484
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 22.12.2008 22:21 | Nálepky PCForum.sk

hlasovanie pridane


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 27.05.07
Prihlásený: 30.04.26
Príspevky: 1811
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 22.12.2008 22:30 | Nálepky PCForum.sk

skoda radsej tricko ako nalepku na auto


_________________
CPU: INTEL CORE i7-3370K @4.5Ghz + NOCTUA NH-U9B MB: ASUS P8Z77-V Deluxe VGA: AMD Radeon HD7870 OC RAM: DDR3 2x8GB Corseir 1600MHz 10-10-10-27 HDD:Samsung 850 EVO 1000GB, Western Digital VelociRaptor 1000GB 64MB cache + 2x WD Cavian Green 2000GB + Samsung 500GB + WD Caviar Black 640GB DVDRW+/-:LG Zdroj: Corsair TX520, 520W Case: Corsair 650D Obsidian Mouse: Logitech MX518 Keyboard: Speedlink Monitor: 25 "Dell U2515H UltraSharp
Notebook: Aspirine 4820TG, Acer Travelmate 5720, HP ProBook 450 G2
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 22.12.2008 22:32 | Nálepky PCForum.sk

ta nalepka nemusi byt len na auto :D
(nejaky mod by mohol nazov temy zmenit na Nalepky PCforum.sk)


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 22.12.2008 22:33 | Nálepky PCForum.sk

Blackshadow píše:
ak by si si to precital, zistis ze minimalne to bude 5 kusov, a objednavky pojdu cez stranku pcforum.web4men.sk

ja tu nebudem triedit tolko SS..


ou,sorda,uz som objednal na stranke pcforum.web4men.sk dikes


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 01.05.24
Príspevky: 1109
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 22.12.2008 22:42 | Nálepky PCForum.sk

Skoda ze minumum je 5 :D Objednal som 5 zivicovych... chcel by som aj 2 klasicke ale tak viac nevyuzijem :D


_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 22.12.2008 23:42 | Nálepky PCForum.sk

a tmava verzia by sa nedala urobit?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 22.12.2008 23:45 | Nálepky PCForum.sk

modra je zaklad, este raz zdovarznujem, ze je dost mozne ze minimalna objednavka asi bude 100 kusov, pre 1 (slovom JEDEN) typ ! takze ked spravime 4 typy, som zvedavy jak predame 400 kusov :D


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.04.06
Prihlásený: 28.05.11
Príspevky: 58
Témy: 6 | 6
Bydlisko: NR, SR
NapísalOffline : 23.12.2008 0:58 | Nálepky PCForum.sk

asi neskoro som zahliadol tuto temu...ale...robim v reklame, ak bude zaujem mohol b som pomoct v comkolvet z tohoto smeru (myslim vyrobit kadeco a tak)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 23.12.2008 1:21 | Nálepky PCForum.sk

tak daj vedet kolko by si toho mohol vyrobit a ake... aka by bola cena a podobne...


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 23.12.2008 10:16 | Nálepky PCForum.sk

nj na nic nikdy neni neskoro :) a mne to v podstate jedno ake ale iba aby bolo priehladne pozadie :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 23.12.2008 12:30 | Nálepky PCForum.sk

ja chcem zas zivicove s pozadim ;)
ale cena rozhoduje mam taky dojem


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 23.12.2008 12:51 | Nálepky PCForum.sk

nj inak 16SK za jednu nalepku je trocha vela :roll: teda nehovorim ze akoze sa da lacnejsie spravit aj ked asi da ale zase ked sa to tak zobere keby zoberem iba 5 nalepiek to je
80SK co je dost za taku blbinku :) preto ja som za normal


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 23.12.2008 13:10 | Nálepky PCForum.sk

takze radsej si kupis 5 x 6sk za klasicku a mas to 30sk + 10sk postovne :D to sa neoplati ani obalka kupovat pri takej sume :D


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 23.12.2008 13:48 | Nálepky PCForum.sk

mno a este ze akym sposobom sa bude za ne platit ked postovne je iba 10 SK? vopred?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149 | 149
NapísalOffline : 23.12.2008 15:11 | Nálepky PCForum.sk

ja som jednoznacne za tu zivicovu z priesvitnym podkladom koli tomu ze nech to ma uz aku taku kvalitu a neviem co sa tu hadas o 80 korun :loony:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 23.12.2008 15:44 | Nálepky PCForum.sk

nj,80sk (za 5ks)ale ked si vezmes ze sa musi vyrobit 100 kusov tak je to slusny penaz!!! ta platba vopred by nebola zla alebo popripade by sa nedalo to poslat dobierkou za 27sk? predsalen sa to nestrati.... ale sak ako xcete


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 23.12.2008 16:19 | Nálepky PCForum.sk

no neviem chlapci, ale 100 x 16sk = 1600sk a to cele x2, lebo chcete dva typy, takze ma to vyjde viac ako 3tisic, co musim ja najprv zaplatit zo svojho... a potom vam to predat nejak... postovne ako chcete, list je podla mne ok...


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 23.12.2008 21:32 | Nálepky PCForum.sk

tak kazdy kto xce tie posahane nalepky tak posle dopredu peniaze na ucet (aj pre mna by bol problem dat 3litre zo svojho a pak dufat ze sa to preda...) a ked mu na ucet pridu prachy tak rozposle nalepky.

a ak to padne tak peniaze posles spat! (a aj keby nie tak nikoho nezabije debilnych 80sk(s postou 90sk) ale si myslim ze black je natolko solidny ze by neod*bal o prachy,dufam:) aj tak by sa mu asi neoplatilo stratit dobre meno tu na fore... no nie?)


Naposledy upravil Trty dňa 23.12.2008 21:35, celkovo upravené 1

_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.04.06
Prihlásený: 28.05.11
Príspevky: 58
Témy: 6 | 6
Bydlisko: NR, SR
NapísalOffline : 23.12.2008 21:34 | Nálepky PCForum.sk

Trty píše:
tak daj vedet kolko by si toho mohol vyrobit a ake... aka by bola cena a podobne...

takto, okrem zivicovych a okrem potlace bielej...
potlaca sa v cmyk-u biela samolepka v sirke 1m. da sa aj priesvitna.
cena vychadza na 500sk za 1 m2. cize zalezi na rozmere konkretneho motivu.
zalezi kto co bude chciet, moze byt aj rozna grafika, to je fuk
...kludne sa pytajte, odpoviem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 23.12.2008 21:37 | Nálepky PCForum.sk

nic v zlom ale vacsina sa myslim zhodla na zivicovych(vratane mna) a tie ty vyrobit nemozes,skoda...

//edit: mimochodom uz len styria ludia ak budu chciet priesvitne zivicove (podla hlasovania) tak sa mozu dat vyrabat


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.04.06
Prihlásený: 28.05.11
Príspevky: 58
Témy: 6 | 6
Bydlisko: NR, SR
NapísalOffline : 23.12.2008 21:43 | Nálepky PCForum.sk

ok, jasne. terz pre istotu citam doradu vsetky prispevky.... :oops:
ano, na zivicove nemam vybavenie, takze pri tychto nepomzem...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 23.12.2008 22:24 | Nálepky PCForum.sk

no chlapci, povedzte na ake sa mam zamerat... samozrejme, az o tyzden ich viem objednat, na novy rok, cez sviatky samozrejme nerobia..

samozrejme, peniaze vam vratim, keby volaco, mam tu uz 2-3 prispevky, myslim si, ze ma poznate a ja poznam vas..

problem je ten, ze chlapik na mail neodpisal, ale po vianocnych sviatkoch mu budem volat a otravovat (ved aj tak je to mojej kocky stryko)

zatial sa dohodnite, ake chcete a ja prerobim ten objednavkovy formular presne na tie, ktore sa rozhodneme... zhromazdia sa objednavky a potom budem kazdeho kontaktovat osobitne - asi mailom, ze kam zaslat peniaze, alebo spravim ten formular tak, nech to vypisuje, ze kam zaslat peniaze a s akym variabilnym symbolom... len momentalne neviem presnu cenu ...

UZAVER:
ak berieme do uvahy hlasovanie, tak budu klasicke priesvitne a zivicove priesvitne.. mozme to tym vlastne uzavriet? (som s tym ale trochu nespokojny)


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149 | 149
NapísalOffline : 23.12.2008 22:55 | Nálepky PCForum.sk

podlamna a aj za ostatnych asi hovorim ze tie z tym sivim ci jakym podkladom su dost take nepekne a tie priesvitne nalepis kam chces a nebude sa ta farba s tou na nalepke biť ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48 | 48
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 24.12.2008 5:20 | Nálepky PCForum.sk

NIE...ved som hovoril ze by som chcel s podkladom na book a oblepovanie zositov a tak a tam by to vyzeralo blbo :( Ja by som radsej, keby sa zrusia tie klasicke priesvitne a nahradia sa tymi zivicovymi s podkladom.


_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 01.05.24
Príspevky: 1109
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 24.12.2008 7:14 | Nálepky PCForum.sk

No co uz musite sa prisposobit vacsine :D Ja som za tie zivicove s priesvitnym podkladom :)


_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nálepky PCForum.sk

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 15.03.11
Príspevky: 2166
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 24.12.2008 10:04 | Nálepky PCForum.sk

a preco nie iba zivicove? aj priehladne aj nepriehladne.. su kvalitnejsie a imho omnoho krajsie


_________________
Desktop:Asus P5Q Pro, e7200@3,17GHz + AC Freezer 7 Pro, Gainward 4850 + AC Accelero Twin Turbo, A-Data 4GB DDR2 VEE 800MHz cl4, Samsung 640GB Spinpoint F1, Asus 2014-L1T. Enermax Liberty 400W, NZXT Alpha, Samsung 226BW, Razer DeathAdder, Windows Vista Ultimate SP1 x64
„Najľahšie je poradiť druhému, najťažšie je poradiť sebe." Táles
 [ Príspevkov: 317 ] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11


Nálepky PCForum.sk



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tričká PCforum.sk

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 7, 8, 9 ]

v Oznámenia a návrhy

259

17982

14.04.2010 0:07

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aplikácia pre PCforum.sk

v Kôš

9

198

20.01.2021 20:50

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nový vzhľad pre PCforum.sk

v Kôš

1

97

20.01.2021 20:35

maiob

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PcForum.sk klan - CounterStrike 1.6 (idealne STEAM)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Hry a herné konzoly

81

6873

03.05.2008 10:34

Flety

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

paci sa mi novorocny top PCFORUM.sk a pripomina mi kokain :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Krčma

35

2728

05.12.2011 10:26

d&rthak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Je pcforum stale pcforum?

v Krčma

14

1164

30.12.2012 22:11

majky358

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

$pcforum->getForumActivity('PHP, ASP', 2012)/$pcforum->getForumActivity('PHP, ASP', 2022) - Warning: Division by zero

v Backend

4

3038

20.05.2022 13:51

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nalepky

v Krčma

7

1324

03.08.2008 10:03

ScorpionSX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NÁLEPKY

v Modifikácie, návody a projekty

2

1785

31.10.2005 14:22

Search.mod

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nálepky na notebook

v Ostatné

2

2746

20.03.2009 10:33

f4r0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nalepky na klavesnicu - ENG

v Ostatné

2

2028

24.11.2010 19:09

haffen

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: Nálepky na PC skrinku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Bazár

33

2335

15.11.2015 11:16

Icehammer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

maju nalepky na notebooku pravdu?

v Windows

2

596

30.03.2009 10:07

kremito

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/K: Nálepky AMD, Intel, ATI, nVidia

v Bazár

19

2066

10.07.2012 0:02

Demik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

D: Tri zľavové kódy - Pilulka.sk , Martinus.sk , 4home.sk

v Bazár

0

837

20.03.2022 18:32

ramaya

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prelepenie nálepky WIN z jedného PC na iný

v Windows

3

524

23.02.2010 19:08

mimkork



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF