Stránka: 4 z 11
| [ Príspevkov: 317 ] | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
tricka sa tusim zavrhli...
podla mna tiez len zivicove a to s pozadim aj bez....
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13578 Témy: 1484 | 1484 Bydlisko: Bratislava |
Tak sem napiste presne co chcete v hlasovani ake moznosti v riadkoch, nechce sa mi to upravovat xy krat...
_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
ja navrhujem:
Klasické s podkladom Klasické s prievitným podkladom Živicové s podkladom Živicové s priesvitným podkladom
rozmer dame na 10cm, 15 je moc....
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 10.02.08 Prihlásený: 15.05.17 Príspevky: 2264 Témy: 48 | 48 Bydlisko: Nitra |
JJ, 15 je moc...a myslim si ze by mohli byt len zivicove, ale ved to nechajme na hlasovani. Ale priesvitne a s podkladom nech su urcite na vyber!!
_________________ WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well. |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13578 Témy: 1484 | 1484 Bydlisko: Bratislava |
hlasovanie pridane
_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 27.05.07 Prihlásený: 30.04.26 Príspevky: 1811 Témy: 101 | 101 Bydlisko: Bratislava |
skoda radsej tricko ako nalepku na auto
_________________ CPU: INTEL CORE i7-3370K @4.5Ghz + NOCTUA NH-U9B MB: ASUS P8Z77-V Deluxe VGA: AMD Radeon HD7870 OC RAM: DDR3 2x8GB Corseir 1600MHz 10-10-10-27 HDD:Samsung 850 EVO 1000GB, Western Digital VelociRaptor 1000GB 64MB cache + 2x WD Cavian Green 2000GB + Samsung 500GB + WD Caviar Black 640GB DVDRW+/-:LG Zdroj: Corsair TX520, 520W Case: Corsair 650D Obsidian Mouse: Logitech MX518 Keyboard: Speedlink Monitor: 25 "Dell U2515H UltraSharp Notebook: Aspirine 4820TG, Acer Travelmate 5720, HP ProBook 450 G2 |
|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
ta nalepka nemusi byt len na auto
(nejaky mod by mohol nazov temy zmenit na Nalepky PCforum.sk)
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
Blackshadow píše: ak by si si to precital, zistis ze minimalne to bude 5 kusov, a objednavky pojdu cez stranku pcforum.web4men.sk
ja tu nebudem triedit tolko SS..
ou,sorda,uz som objednal na stranke pcforum.web4men.sk dikes
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 30.08.07 Prihlásený: 01.05.24 Príspevky: 1109 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Kosice |
Skoda ze minumum je 5  Objednal som 5 zivicovych... chcel by som aj 2 klasicke ale tak viac nevyuzijem 
_________________ No INTERNET No LIFE CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34" |
|
|
a tmava verzia by sa nedala urobit?
|
|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
modra je zaklad, este raz zdovarznujem, ze je dost mozne ze minimalna objednavka asi bude 100 kusov, pre 1 (slovom JEDEN) typ ! takze ked spravime 4 typy, som zvedavy jak predame 400 kusov 
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 02.04.06 Prihlásený: 28.05.11 Príspevky: 58 Témy: 6 | 6 Bydlisko: NR, SR |
asi neskoro som zahliadol tuto temu...ale...robim v reklame, ak bude zaujem mohol b som pomoct v comkolvet z tohoto smeru (myslim vyrobit kadeco a tak)
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
tak daj vedet kolko by si toho mohol vyrobit a ake... aka by bola cena a podobne...
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 20.11.07 Prihlásený: 18.01.09 Príspevky: 2929 Témy: 116 | 116 |
nj na nic nikdy neni neskoro  a mne to v podstate jedno ake ale iba aby bolo priehladne pozadie 
|
|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
ja chcem zas zivicove s pozadim
ale cena rozhoduje mam taky dojem
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 20.11.07 Prihlásený: 18.01.09 Príspevky: 2929 Témy: 116 | 116 |
nj inak 16SK za jednu nalepku je trocha vela  teda nehovorim ze akoze sa da lacnejsie spravit aj ked asi da ale zase ked sa to tak zobere keby zoberem iba 5 nalepiek to je
80SK co je dost za taku blbinku  preto ja som za normal
|
|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
takze radsej si kupis 5 x 6sk za klasicku a mas to 30sk + 10sk postovne  to sa neoplati ani obalka kupovat pri takej sume 
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 20.11.07 Prihlásený: 18.01.09 Príspevky: 2929 Témy: 116 | 116 |
mno a este ze akym sposobom sa bude za ne platit ked postovne je iba 10 SK? vopred?
|
|
Registrovaný: 18.06.07 Prihlásený: 10.03.23 Príspevky: 2940 Témy: 149 | 149 |
ja som jednoznacne za tu zivicovu z priesvitnym podkladom koli tomu ze nech to ma uz aku taku kvalitu a neviem co sa tu hadas o 80 korun 
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
nj,80sk (za 5ks)ale ked si vezmes ze sa musi vyrobit 100 kusov tak je to slusny penaz!!! ta platba vopred by nebola zla alebo popripade by sa nedalo to poslat dobierkou za 27sk? predsalen sa to nestrati.... ale sak ako xcete
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
no neviem chlapci, ale 100 x 16sk = 1600sk a to cele x2, lebo chcete dva typy, takze ma to vyjde viac ako 3tisic, co musim ja najprv zaplatit zo svojho... a potom vam to predat nejak... postovne ako chcete, list je podla mne ok...
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
tak kazdy kto xce tie posahane nalepky tak posle dopredu peniaze na ucet (aj pre mna by bol problem dat 3litre zo svojho a pak dufat ze sa to preda...) a ked mu na ucet pridu prachy tak rozposle nalepky.
a ak to padne tak peniaze posles spat! (a aj keby nie tak nikoho nezabije debilnych 80sk(s postou 90sk) ale si myslim ze black je natolko solidny ze by neod*bal o prachy,dufam:) aj tak by sa mu asi neoplatilo stratit dobre meno tu na fore... no nie?)
Naposledy upravil Trty dňa 23.12.2008 21:35, celkovo upravené 1
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 02.04.06 Prihlásený: 28.05.11 Príspevky: 58 Témy: 6 | 6 Bydlisko: NR, SR |
Trty píše: tak daj vedet kolko by si toho mohol vyrobit a ake... aka by bola cena a podobne...
takto, okrem zivicovych a okrem potlace bielej...
potlaca sa v cmyk-u biela samolepka v sirke 1m. da sa aj priesvitna.
cena vychadza na 500sk za 1 m2. cize zalezi na rozmere konkretneho motivu.
zalezi kto co bude chciet, moze byt aj rozna grafika, to je fuk
...kludne sa pytajte, odpoviem
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
nic v zlom ale vacsina sa myslim zhodla na zivicovych(vratane mna) a tie ty vyrobit nemozes,skoda...
//edit: mimochodom uz len styria ludia ak budu chciet priesvitne zivicove (podla hlasovania) tak sa mozu dat vyrabat
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 02.04.06 Prihlásený: 28.05.11 Príspevky: 58 Témy: 6 | 6 Bydlisko: NR, SR |
ok, jasne. terz pre istotu citam doradu vsetky prispevky....
ano, na zivicove nemam vybavenie, takze pri tychto nepomzem...
|
|
Registrovaný: 09.09.07 Prihlásený: 07.11.16 Príspevky: 3114 Témy: 233 | 233 Bydlisko: Nové Zámky |
no chlapci, povedzte na ake sa mam zamerat... samozrejme, az o tyzden ich viem objednat, na novy rok, cez sviatky samozrejme nerobia..
samozrejme, peniaze vam vratim, keby volaco, mam tu uz 2-3 prispevky, myslim si, ze ma poznate a ja poznam vas..
problem je ten, ze chlapik na mail neodpisal, ale po vianocnych sviatkoch mu budem volat a otravovat (ved aj tak je to mojej kocky stryko)
zatial sa dohodnite, ake chcete a ja prerobim ten objednavkovy formular presne na tie, ktore sa rozhodneme... zhromazdia sa objednavky a potom budem kazdeho kontaktovat osobitne - asi mailom, ze kam zaslat peniaze, alebo spravim ten formular tak, nech to vypisuje, ze kam zaslat peniaze a s akym variabilnym symbolom... len momentalne neviem presnu cenu ...
UZAVER:
ak berieme do uvahy hlasovanie, tak budu klasicke priesvitne a zivicove priesvitne.. mozme to tym vlastne uzavriet? (som s tym ale trochu nespokojny)
_________________ "It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď |
|
Registrovaný: 18.06.07 Prihlásený: 10.03.23 Príspevky: 2940 Témy: 149 | 149 |
podlamna a aj za ostatnych asi hovorim ze tie z tym sivim ci jakym podkladom su dost take nepekne a tie priesvitne nalepis kam chces a nebude sa ta farba s tou na nalepke biť 
|
|
Registrovaný: 10.02.08 Prihlásený: 15.05.17 Príspevky: 2264 Témy: 48 | 48 Bydlisko: Nitra |
NIE...ved som hovoril ze by som chcel s podkladom na book a oblepovanie zositov a tak a tam by to vyzeralo blbo  Ja by som radsej, keby sa zrusia tie klasicke priesvitne a nahradia sa tymi zivicovymi s podkladom.
_________________ WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well. |
|
Registrovaný: 30.08.07 Prihlásený: 01.05.24 Príspevky: 1109 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Kosice |
No co uz musite sa prisposobit vacsine  Ja som za tie zivicove s priesvitnym podkladom 
_________________ No INTERNET No LIFE CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34" |
|
Registrovaný: 31.08.07 Prihlásený: 15.03.11 Príspevky: 2166 Témy: 45 | 45 Bydlisko: Bratislava |
a preco nie iba zivicove? aj priehladne aj nepriehladne.. su kvalitnejsie a imho omnoho krajsie
_________________ Desktop:Asus P5Q Pro, e7200@3,17GHz + AC Freezer 7 Pro, Gainward 4850 + AC Accelero Twin Turbo, A-Data 4GB DDR2 VEE 800MHz cl4, Samsung 640GB Spinpoint F1, Asus 2014-L1T. Enermax Liberty 400W, NZXT Alpha, Samsung 226BW, Razer DeathAdder, Windows Vista Ultimate SP1 x64
„Najľahšie je poradiť druhému, najťažšie je poradiť sebe." Táles |
|
Stránka: 4 z 11
| [ Príspevkov: 317 ] | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11 |
|