[ Príspevkov: 264 ] 1 ... 5, 6, 7, 8, 9
AutorSpráva
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava
NapísalOffline : 24.02.2011 11:54 | Mini recenzia - Asus K50AB

nie nikto. toto je kategoria Clanky, kde pisu uzivatelia svoje clanky a recenzie. Nesluzi na riesenie vasich problemov, na to je tu ina kategoria v hardware a ovladacoch.


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 27.02.2011 17:09 | Mini recenzia - Asus K50AB

jednak to a po druhe: to cedko je sice na 32 bit system,ale zjavne si neprečítal co som ti pisal... ak to cedko spustis s podporou windows vista SP2 tak nainstaluje vsetky programi a idu bezchybne... (tie ktore nie,tak si ich instalacia sama stiahla,ako napriklad power4gear)

(pravym na autorun.exe,vlastnosti,kompatibilita a tam je ze tento program spustit v režime kompatibilnom s: a tam das win vista SP2 a hotovo,inštaluješ... mne to funguje všetko bez problemu)

ovladače na grafiku mi sedmička stiahla a nainštalovala sama hned po tom ako som prvy raz spustil novo nainštalovany win...

btw:
Sapo03 píše:
CPU mam zaroven podvoltovany na 1.00v

ja som sa nedostal nižšie ako 1,0625V :( už pri 1,05 chvilu bežal a potom BSoD (pri podvoltovaní na 1,0625V mi klesli teploty o 7 stupnov,čo si myslím že je krása....

//kks uz mam na tento book ine nervy.... dodrbala sa mi baterka a tipecek na pretaktovanie.sk mal screen z biosu kde bola kolonka že : start battery calibration a druha VGA mode select... v mojom BIOSE nič také nemám... je to ten isty model... BIOS mam verziu 220... (skusal som aj downgrade na verziu 213)
Mini recenzia - Asus K50AB

čo mam sakra robiť? verzia BIOSU je na nete 220,ale v biose mi píše verziu v2.61 (ale to mi pisalo aj ked som downgradoval na ver. 213... nechápem ako tam mam nabrať tie dve kolonky.... su pre mna dost podstatné....


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 28.03.2011 18:34 | Mini recenzia - Asus K50AB

da sa nejako nastavit aby pri starte nesiel ventilator naplno ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Napísal autor témyOffline : 28.03.2011 19:56 | Mini recenzia - Asus K50AB

tomxass píše:
da sa nejako nastavit aby pri starte nesiel ventilator naplno ?


dávnejšie som hľadal a nepodarilo sa mi nato nič nájsť, škoda


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 28.03.2011 20:06 | Mini recenzia - Asus K50AB

No mne to ani nejako extra nevadi, lebo uz ho predavam a kupujem novy, ja len tak, ci nieco neporadite.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.04.2011 9:50 | Mini recenzia - Asus K50AB

mno,notebook bol v ČR v Asus reklamačnom centre koly tomu že sa mi pokazila ta baterka a mal som vysoke teploty procesora... (bol kupovany pred rokom a štvrť) baterku mi vymenili za uplne novu,aj ked sa na tieto veci vztahuje zaruka 1 rok,a vymenili mi chladič na procáku

problem s hučiacim vetrakom mam vyriešený tak,že mi tam v Asuse flash-li najnovšiu ver. BIOSu (ver.222) ktora nieje na internete... požiadal som ich,či by mi ten BIOS nevedeli poslať,ale neviem či mi vyhoveju... ak ano,tak ho uploadnem a dam vam link...


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.04.2011 10:22 | Mini recenzia - Asus K50AB

A v ktorom servise bol ? Moj bol v sil.cz. Vymenili mi DVD mechaniku za novu, flashli BIOS na 222 uz nehuci pri starte. Dalej som napisal, ze je hlucny vycistli mi chladic CPU ide potichu. No na baterku mi odpisali, ze je mimo zaruky (Bol v servise minuly tyzden a kupil som ho 8. januara 2010).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.04.2011 13:01 | Mini recenzia - Asus K50AB

v servise bol tu: http://rma.asus.de/pick_eu/cz/

respektíve tu: http://www.asus.cz/


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.09
Prihlásený: 24.10.15
Príspevky: 876
Témy: 36 | 36
Bydlisko: SR-BA
NapísalOffline : 21.05.2011 16:57 | Mini recenzia - Asus K50AB

môžem sa spýtať všeči píšete aké má vysoké teploty pri hrách,u mňa mal niečo podobné tak mi kamoš odporučil prepastovať ho aj som to spravil aj asi 3x za jeden večer ale akokeby sa tie teploty zvíšíli, šak iba po inštalácií winu mali jadrá aj 89°C grafika kolo 75°C a pri hrách ani nechcem vidieť...a chaldenie som zmontoval správne a 3x...(debilne navrhnuté...)
pomohla by chladiaca podložka?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 21.05.2011 17:48 | Mini recenzia - Asus K50AB

pomohlo by podvoltovanie, ale ak si dal zle chladič a teraz neprilieha tak ti to moc nepomôže


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.09
Prihlásený: 24.10.15
Príspevky: 876
Témy: 36 | 36
Bydlisko: SR-BA
NapísalOffline : 21.05.2011 21:12 | Mini recenzia - Asus K50AB

šak som to 3x rozmontoval,vyčistil,natrel a zložil...a všetko bolo tak ako má byť...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 21.05.2011 22:48 | Mini recenzia - Asus K50AB

ja som mal vysoke teploty a v asus reklamačnom stredisku mi vymenilu komplet chladič... a pomohlo to omnoho... (o 10 stupnov)

ale aj tak mam teploty CPU okolo 85 stupnov v zatazi,lepsie to uz asi nebude... kombinacia pekelneho CPU a zleho chladenia je v tomto NB uplne namieste... a nic s tym nespravis... podlozka ti znizi teploty max o 5 stupnov :)
este som rozmyslal co by nepomohlo vyrezat dieru v šasi priamo pod ventilatorom,a dat tam nejaku mriežku... ale to je real az po skonceni zaruky,aj to neviem či sa do takeho tuningu oplati púštať...


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Napísal autor témyOffline : 23.05.2011 15:46 | Mini recenzia - Asus K50AB

pár stupňov by to dalo dole max, viac asi ani nie


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.09
Prihlásený: 24.10.15
Príspevky: 876
Témy: 36 | 36
Bydlisko: SR-BA
NapísalOffline : 28.05.2011 16:35 | Mini recenzia - Asus K50AB

dúfam že nebudem velmi OT:
napadla ma taká možno šialená myšlienka (u mňa nič výnimočné)
že by sa vyrezal na tom spodnom kryte otvor,(nad tým chladičom)diera napr 12cm priemeru,dal by sa tam 12cm vetrák,jedno aký, a niečím by sa podopreli tie nožičky aby to nesedelo na tom vetráku.napájanie by sa spravilo napr. prepínacie,bud 5V z USB alebo priamo na baterku (dala by sa klasika vetrák na 12V)
myslím že toto by bolo najefektívnejšie...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Napísal autor témyOffline : 29.05.2011 9:55 | Mini recenzia - Asus K50AB

teraz som mal v rukách nový K52F a tam už je riešené chladenie z boku cez takú tu mriežku, také iste ako u Lenovo ntb, po dlhšej chvíľi to tam hrialo ale zas napr. numerická klávesnica nebola natom až tak zle aj ostatné časti.


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 29.05.2011 13:18 | Mini recenzia - Asus K50AB

ja by som skor iba vyrezal otvor sem, a dal tam iab nejaku mriežku...(presne nad vetrák) :
Mini recenzia - Asus K50AB


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 18:11 | Mini recenzia - Asus K50AB

tomu už nepomôže nič :D dnes som nabíjal batériu a skoro mi zhoreli ruky :D


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 13.06.2011 12:43 | Mini recenzia - Asus K50AB

No uz treti krat za rok aj pol ide do servisu. 3x uz pisem ez baterka nevydrzi ani 20 minut som zvedavy co zase odpisu - stavim sa ze baterie mimo zaruky. Dalej nejde pravy reproduktor vstavany a zalomil sa mi pravy klb otvarania krytu. (predtym mi vymenili klavesnicu, DVD mechaniku a vycistili chladic CPU + upgradli BIOS)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Napísal autor témyOffline : 14.06.2011 20:54 | Mini recenzia - Asus K50AB

tomxass píše:
No uz treti krat za rok aj pol ide do servisu. 3x uz pisem ez baterka nevydrzi ani 20 minut som zvedavy co zase odpisu - stavim sa ze baterie mimo zaruky. Dalej nejde pravy reproduktor vstavany a zalomil sa mi pravy klb otvarania krytu. (predtym mi vymenili klavesnicu, DVD mechaniku a vycistili chladic CPU + upgradli BIOS)


Mne za 2 mesiace končí záruka, takže keď skončí škola tak idem tiež bohužiaľ reklamovať nefunkčnú mechaniku a plast mi povolil celkom dosť . :rolleyes:


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 14.06.2011 20:59 | Mini recenzia - Asus K50AB

kto dnes ešte používa mechaniku? Ja som ju za posledné 4 roky použil asi 3 krát. Inak musíte si uvedomiť že aj keď to je "prenosný počítač", tak skôr ako nejaké každodenné prenášanie je to myslené tak že po mesaci ležania na chladiacej podložke ho premiestnite na chatu, a po víkende zase naspäť domov na stôl :) Paradoxne ja ho prenášam každý deň, už zhruba jeden rok, 5 dní v týždni a funguje rovnako ako keď som ho kúpil...obrovské klop klop na drevo :D


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 21.06.2011 9:23 | Mini recenzia - Asus K50AB

Co myslite aka je realna cena ? Komplet funckny K50AB - SX044? Zaruka este 7 mesiacov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99 | 99
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 21.06.2011 9:47 | Mini recenzia - Asus K50AB

založ si ,,I" tému v bazári a uvidíš


_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 09.07.2011 15:38 | Mini recenzia - Asus K50AB

vratil sa mi zo servisu, vsetko ide jak ma, kupil som na bazosi novu bateriu za 30€ s postovnym - vydrzi mi 2 hodiny, som spokojny az nadmieru :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 4114
Témy: 415 | 415
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.07.2011 16:36 | Mini recenzia - Asus K50AB

ja som mal tento book rok aj 3 mesiace a vymenili mi baterku v Asus servise za uplne novu :)


_________________
-PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Apple MacBook PRO late 2013
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 11.07.2011 17:09 | Mini recenzia - Asus K50AB

No ja som ho po polroku reklamoval - odpisali mi ze vydrzi hodinu aj pol - ale to asi vypli wifi a dali jas na 0 :D Celkovo bol 3x v servise kazdy pol rok vzdy som pisal baterku raz odpisali ze vydrzi hodinu aj pol a 2x ze je mimo zaruku :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Napísal autor témyOffline : 12.07.2011 18:48 | Mini recenzia - Asus K50AB

tomxass píše:
No ja som ho po polroku reklamoval - odpisali mi ze vydrzi hodinu aj pol - ale to asi vypli wifi a dali jas na 0 :D Celkovo bol 3x v servise kazdy pol rok vzdy som pisal baterku raz odpisali ze vydrzi hodinu aj pol a 2x ze je mimo zaruku :D


za koľko ti ho reklamovali ? Chcem ho dať reklamovať, ale zas ak by ho tam mali mať mesiac tak to sa mi kvôli tej mechanike neoplatí, keďže ju takmer vôbec nepoužívam. :rolleyes:


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 13.07.2011 9:30 | Mini recenzia - Asus K50AB

Vzdy som si objednal servis cez ASUS CZ servis - v Nedelu vyplnis formular. Utorok rano pride DPD das im zabaleny notebook, vzdy v Piatok som ho mal doma. Cize jeden den cesta jeden den alebo dva oprava a jeden den cesta spat. Asus ma luxusny servis - podotykam ak chces reklamovat mechaniku vyutieraj tam prach - kamaratovi kvoli prachu nevymenili.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Napísal autor témyOffline : 17.07.2011 18:09 | Mini recenzia - Asus K50AB

tomxass píše:
Vzdy som si objednal servis cez ASUS CZ servis - v Nedelu vyplnis formular. Utorok rano pride DPD das im zabaleny notebook, vzdy v Piatok som ho mal doma. Cize jeden den cesta jeden den alebo dva oprava a jeden den cesta spat. Asus ma luxusny servis - podotykam ak chces reklamovat mechaniku vyutieraj tam prach - kamaratovi kvoli prachu nevymenili.


No šak, keď sa dá tak si nájdu chybu hocikde :) dik za radu
stačí bločík od shopu, zabalený ntb v krabici... či musia byť vyplnené papiere spolu s razítkom a pod. ?


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.07.2011 18:13 | Mini recenzia - Asus K50AB

ja som daval fakturu do krabice nic viac.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mini recenzia - Asus K50AB

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Napísal autor témyOffline : 31.07.2011 19:42 | Mini recenzia - Asus K50AB

tomxass píše:
ja som daval fakturu do krabice nic viac.


Je možnosť, že by neuznali reklamáciu, napr. tá mechanika nejde ale proste by to vrátili späť s nejakým blbým odvôvodením, že by som platil poplatky za reklamáciu ? Napr. keď tomu tvojmu kamošovy povedali, že tam mal prach tak platil niečo ?


_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
 [ Príspevkov: 264 ] 1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Mini recenzia - Asus K50AB



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mini recenzia: BenQ GL2040M

v Články

5

1811

11.03.2011 12:38

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mini recenzia - Lenovo Ideapad Y560

v Články

10

3341

22.02.2012 15:47

pichta

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Xiaomi Redmi Note 2 - mini recenzia

v Články

18

2795

28.08.2016 17:43

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

XBOX One Controller - mini-recenzia pre PC

v Články

15

1614

04.01.2016 13:46

SKRiPT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Výmena základnej dosky Asus K40AB - na notebook Asus K50AB

v AMD platformy

10

2430

06.07.2013 15:40

atb666

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mini recenzia lcd vw195u (vs lg L194wt-sf) taka lamerska :D

v Články

8

2329

31.05.2008 0:09

piskvorko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS K50AB

v Notebooky a netbooky

7

530

30.05.2013 13:45

RespoCPO

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asus k50AB

v Ovládače

2

790

17.01.2010 23:20

Blue_swimm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

ASUS K50AB

v Notebooky a netbooky

2

587

02.11.2009 17:55

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asus K50AB

v Notebooky a netbooky

2

748

03.09.2009 15:30

piwik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS K50AB-SX031C

v Notebooky a netbooky

1

616

20.09.2009 15:51

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

prehrievanie? asus k50ab

v Chladiče a všetky druhy chladenia

10

950

15.03.2012 20:55

Chrzo3

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I:Asus K50AB

v Bazár

0

473

28.02.2011 11:55

Trty

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS K50AB-SX081

v Notebooky a netbooky

5

557

16.12.2009 18:58

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ntb ASUS K50ab

v Notebooky a netbooky

6

808

23.01.2010 20:21

Merlin_sk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS K50AB-SX044C

v Notebooky a netbooky

15

940

31.10.2009 21:01

AndreJ**ABE**



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF