Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.04.2014 20:48

Zdravim,

potrebujem urobit web service v C# a na MSDN mi microsoft ako studentovy ponuka tento zoznam SW po zadani "visual studio" od vyhladavania. Som z toho trochu somar, je tam milion verzii 2010, 2012 a 2013, nejake Update 1,2,3, RC ... Co z toho je najfinalnejsia a oficialna verzia? A je lepsie pouzit VS 2013 alebo 2010? Cital som nejake negativne komentare k 2013..

Citácia:
Microsoft Visual Studio Professional 2012
Microsoft Visual Studio Premium 2012
Microsoft Visual Studio Ultimate 2012
Feedback Client for Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2012 Language Pack
Feedback Client for Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2013 Preview
Feedback Client for Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2013 Preview Language Pack
Microsoft Agents for Visual Studio 2012 Update 3
Microsoft Agents for Visual Studio 2012 Update 4
Microsoft Agents for Visual Studio 2012 Update 4 Language Pack
Microsoft Agents for Visual Studio 2013
Microsoft Agents for Visual Studio 2013 Language Pack
Microsoft Agents for Visual Studio 2013 RC
Microsoft IntelliTrace Collector for Visual Studio 2012
Microsoft IntelliTrace Collector for Visual Studio 2013 Preview
Microsoft Multibyte MFC Library for Visual Studio 2013
Microsoft Remote Tools for Visual Studio 2012
Microsoft Remote Tools for Visual Studio 2012 Update 2
Microsoft Remote Tools for Visual Studio 2012 Update 4
Microsoft Remote Tools for Visual Studio 2013
Microsoft Remote Tools for Visual Studio 2013 RC
Microsoft SQL Server Data Tools
Microsoft Team Explorer for Visual Studio 2012
Microsoft Team Explorer for Visual Studio 2013
Microsoft Team Explorer for Visual Studio 2013 Language Pack
Microsoft Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012
Microsoft Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3
Microsoft Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4
Microsoft Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2013
Microsoft Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2013 RC
Microsoft Visual Studio 2010 Pex Power Tools
Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1
Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1 SDK
Microsoft Visual Studio 2012 Premium RC
Microsoft Visual Studio 2012 Shell (Integrated) Redistributable Package
Microsoft Visual Studio 2012 Shell (Isolated) Redistributable Package
Microsoft Visual Studio 2012 Update 1
Microsoft Visual Studio 2012 Update 2
Microsoft Visual Studio 2012 Update 3
Microsoft Visual Studio 2013 Language Pack
Microsoft Visual Studio 2013 Preview Shell (Integrated) Language Pack
Microsoft Visual Studio 2013 Preview Shell (Integrated) Redistributable Package
Microsoft Visual Studio 2013 Preview Shell (Isolated) Language Pack
Microsoft Visual Studio 2013 Preview Shell (Isolated) Redistributable Package
Microsoft Visual Studio 2013 SDK
Microsoft Visual Studio 2013 Update 1
Microsoft Visual Studio 2013 Update 2 RC
Microsoft Visual Studio 2013 Visualization and Modeling SDK
Microsoft Visual Studio Express 2012 for Windows Desktop
Microsoft Visual Studio Express 2012 for Windows Phone
Microsoft Visual Studio Express 2013 for Web
Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows
Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows Desktop
Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows with Update 2 RC
Microsoft Visual Studio Premium 2013
Microsoft Visual Studio Premium 2013 RC
Microsoft Visual Studio Professional 2013
Microsoft Visual Studio Professional 2013 RC
Microsoft Visual Studio Team Explorer Everywhere 2010 Language Pack
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2010 Service Pack 1
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2012
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2012 Express
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2012 with Update 2
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2012 with Update 3
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2012 with Update 4
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2013
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server Express 2012 with Update 2
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server Express 2012 with Update 3
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server Express 2012 with Update 4
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server Express 2013
Microsoft Visual Studio Team System 2008 Architecture Edition
Microsoft Visual Studio Team System 2008 Database Edition
Microsoft Visual Studio Team System 2008 Development Edition
Microsoft Visual Studio Team System 2008 Team Foundation Server
Microsoft Visual Studio Team System 2008 Test Edition
Microsoft Visual Studio Test Professional 2012
Microsoft Visual Studio Test Professional 2013 Language Pack
Microsoft Visual Studio Test Professional 2013 RC
Microsoft Visual Studio Ultimate 2013
Microsoft Visual Studio Ultimate 2013 RC
Microsoft Visual Studio 2010 Premium
Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
Microsoft Visual Studio 2010 Professional
Microsoft Visual Studio 2008 Professional
Microsoft Visual Studio 2010 Visualization & Modeling Feature Pack
Microsoft Visual Studio Express 2012 for Web
Microsoft Visual Studio Express 2012 for Windows 8
Microsoft Visual Studio 2010 Express
Microsoft Visual Studio Team System 2008 Team Suite
Microsoft Visual Studio 2010 Remote Debugger
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2010
Microsoft Visual Studio 2008
Microsoft Visual Studio LightSwitch 2011
Microsoft Visual Studio 2010 Feature Pack 2
Microsoft Visual Studio 2008 Express
Microsoft Visual Studio 2010 Professional Language Pack
Microsoft MSDN Library for Visual Studio 2008 Service Pack 1
Microsoft Visual Studio 2008 Team Foundation Server Workgroup
Microsoft Visual Studio Team Explorer Everywhere 2010
Microsoft MSDN Library for Visual Studio 2008
Microsoft Visual Studio Team System 2008 Team Foundation Server Standard Edition
Microsoft Visual Studio Team System 2008 Team Foundation Server Workgroup Edition
Microsoft Visual Studio 2005 Tools for the Microsoft Office System
Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server Trial Edition
Microsoft Visual Studio 2010 Professional Caption Language Interface Pack







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 13.12.22
Príspevky: 1874
Témy: 96
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 28.04.2014 20:56

RC su nefinalne verzie, Update-y ti stiahne Windows Update.. Team veci su obviously uzitocne/potrebne iba ak chces pracovat v tyme.. ak chces samotne visual studio, mas tam z kazdeho roku verzie Premium, Professional a Ultimate.. najvybavenejsia je Ultimate, porovnanie vybavy verzii mas tu http://www.visualstudio.com/en-US/produ ... Sections_1







_________________
~Listen to your brain, not your heart~
NB1: Lenovo Y500: CPU: Intel Core i7-3630QM; GPU: nVidia GT650M 2GB SLi; RAM: 16GB DDR3; HDD: 1TB + 256GB SSD (m4); LCD: 15,6" 1920x1080; OS: Win8.1 64-bit + Arch Linux 64-bit (UEFI Powered DualBoot)
NB2: Asus K53SJ-SX093: CPU: Intel Core i3-2310M; GPU: Intel HD3000 / nVidia GT520M 1GB Optimus; RAM: 8GB DDR3; SSD: 128GB 840Evo; LCD: 15,6" 1366x768; OS: Win 8.1 Pro 64-bit (UEFI)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.04.2014 21:11

RC mi je jasne, ale nevedel som co su tie Updaty. Dobre takze to mi stiahne samo, diky.







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.04.2014 21:32

K VS by som povedal ešte jednu poznámku... Najnovšia verzia (2013) je síce super a všetko, ale má niekoľko bugov, vďaka ktorým na VS len nadávam v poslednej dobe... Osobne sa neviem dočkať novej verzie a dúfam, že v nej všetko fixnú, inak seriózne prehodnotím celý .NET framework. Byť na tvojom mieste siahnem skôr po 2012.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.04.2014 10:22

Ok diky. Este sa spytam ked vas tu uz mam.. dostal som pokyn robit to v net 3.5 a nie 4. Ma to nejaky zmysel? Ja radsej pouzivam najnovsie verzie :)







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 10:42

Jediný pozitívny "zmysel" to kedysi malo v tom, že najnovšia verzia nebola napr podporovaná na všetkých webhostingoch... Ale DNES robiť čokoľvek v 3.5, keď už existuje 4.5 je vyslovene nezmysel. Novšia verzia nevychádza pre srandu králikov, je tam viacero vylepšení, kopa nových funkcií atď. Už dlho som nevidel hosting, kde by nepodporovali aspoň 4.0, čiže ak to máš vrámci zadania od školy, krásne sa len ukazuje pravdivosť mojich výrokov o neskutočnej spiatočníckosti nášho školstva a profesorov...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.04.2014 11:36

Preto v tej skole po 4 rokoch aj koncim a vzdavam sa moznosti ziskat Ing, napriek tomu ze mi chyba uz len rok. Nie som ochotny toto dalej znasat. Tento projekt ale este chcem ako jediny dorobit kvoli spoluziakom..







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 12:14

No ja zase vidím zmysel v tom, nespoliehať sa vždy na najnovšie verzie. A ten .NET 3.5 je celkom pekný a spravíš tam všetko čo potrebuješ (do školy určite)
Taktiež je dobré orientovať sa vo verizách - prídeš o pár rokov do praxe, do nejakej firmy, kde všetko stále beží na XP-čkach(z nejakých dobrých dôvodov, to firmy typicky majú) a nejaký .NET verzia 10 ti bude na hovno. Čo im povieš? Že sú sprostí, lebo je to v .NET 3.5, aj keď už je verzia 10 a odídeš?

Ďalej k walther-ovým "výrokom": Škola nemôže stíhať častú zmenu v technológiách a podľa mňa je aj dobre, keď učí staršie veci. Tak študenti budú vedieť oceniť tie nové, krásne funkcie, ktoré im ušetria čas, pretože budú vedieť, aké hrozné veci sú za tým.
Ďalej obmedzenie možností študenta je dobrý prístup. Keď ich chcem naučiť vytvoriť paralelný for-cyklus, tak im dám posix vlákna a nech sa potrápia a vidia, čo je za tým. Iste im nedovolím C# a parallel for.
Je to predsa univerzita, má učiť princípy. Na najnovšie verzie máš manuál, v ktorom si nájdeš čo potrebuješ. Princípy sú vždy rovnaké, len sa sem tam zmení názov funkcie, alebo sa niečo pridá.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.04.2014 12:37

BX, argumenty mas spravne, ale bohuzial, ucitelia nie su spiatocnicky z tychto dovodov. Na predmete Mutlimedialne systemy sa ucime z prednasok napisanych v 2001 :) A ked sa spytam ci mozem pri praci pouzit aj ejdžks, tak mi ucitel povie ze ano, ale ze nech pouzijem hlavne AJAX. A najlepsie je, ked ma bude presviedcat, ze jeho ASP kod s 2 cyklami na 80 riadkov je lepsi ako moje 2 riadky php kodu, ktore vykonaju presne to iste (a nie, nepouzil som ziadne externe kniznice, len klasicke php funkcie). Ale to je uz diskusia do inej temy..







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 12:40

Ak príde o pár rokov do praxe, kde budú stále fičať na XP a .NET 3.5, tak by sa mal otočiť na mieste a už sa nikdy nevrátiť.
Neviem, do akej miery máš ty skúsenosti s programovaním v C#, ale používať o dve verzie nižší .NET bola vždy kravina. Máš sa orientovať vo verziách, ale to neznamená, že máš začať používaním čo najstaršej a potom sa učiť nové veci (ktoré sú dnes už štandard). Máš sa práve naučiť najnovšie štandardy a postupy, a v prípade potreby si pozrieť zmeny oproti staršej verzii, nie naopak.

Programátor má byť schopný použiť najlepší dostupný nástroj na dosiahnutie cieľa, a nie byť obmedzovaný nezmyselnou podmienkou len preto, že si profesorík nedal tú námahu a nenaštudoval si najnovšie release notes... Pre človeka, ktorý sa danému jazyku venuje, to nemôže trvať viac ako hodinu! Ako nehnevaj sa, ale dávať argumenty o tom, že škola nemôže stíhať častú zmenu? :lol: Pokiaľ profesor "nestíha držať krok s dobou", nemá čo učiť študentov, ktorí po dokončení školy musia okamžite naskočiť do praxe. Pri novších verziách nebudeš ukrátený o žiadne princípy, ale naopak budeš pripravený na prax v momentálne najčastejšie používanej verzii frameworku. Naše školy neprodukujú novú pracovnú silu, produkujú len x rokov staré princípy = nových učiteľov. Žiadne prepojenie s reálnou praxou, práve naopak. Čo najväčšia abstrakcia, obhajovanie starých verzií kvôli vyslovenej lenivosti profákov atď. A potom študenti vyjdu zo školy a nestačia sa čudovať tomu, prečo sa v škole učili totálne chujoviny.
Videl som na vlastné oči rozdiely medzi profesormi, ktorí svoj predmet aktívne praktizovali, pokračovali v zdokonaľovaní sa atď, a medzi profesormi, čo sa zasekli niekde v 80tych rokoch a o aktuálnych trendoch nemali ani potuchy. Ale všetci by chceli rovnaké platy... Netrač tu ľuďom do hlavy hlúposti, "zvládať" sa to naozaj dá, keď sa chce, a viacerí sú toho dôkazom.

Pri .NET sa nemení zďaleka len názov funkcie, ale častokrát sú zavedené nové postupy atď, ktoré sú omnoho efektívnejšie ako tie v starých verziách. Súhlasím s tým, že človek by mal mať nejaké vedomosti aj do hĺbky, ale je kravina tvrdiť, že to dosiahneš použitím staršieho .NET frameworku. Naučíš sa len staré veci, ktoré sú častokrát už deprecated alebo sa neodporúčajú.

Toto nie je debata o tom, či sa má študent naučiť najskôr C alebo C#... Pri naučení sa staršieho .NETu nezískaš nič, žiadne princípy navyše, ktoré by si sa nemohol naučiť v novších.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 15:10

Kamahl píše:
Ak príde o pár rokov do praxe, kde budú stále fičať na XP a .NET 3.5, tak by sa mal otočiť na mieste a už sa nikdy nevrátiť.

Banky, non-IT vedecké pracoviská (tu som sa stretol aj s 98čkami!)... nikto predsa neodíde kvôli starému operačnému systému.

No ale to je fuk. V .NET máš v podstate pravdu. Na predmete "Programovanie v .NET" by som očakával, že sa skutočne bude preberať najnovšia verzia. Taký predmet ale nemusí učiť profesor, to zvládne kdeaký absolvent.
Oproti tomu na predmete "Hentaké algoritmy a systémy", kde sa môže písať v .net, mi príde rozumné obmedziť verziu tak, aby študenti skutočne museli tento algoritmus/systém implementovať. V novšom .net možno tento algoritmus/systém už je a projekt študentov by tak mal jeden riadok s jednou funkciou. A nikto by samozrejme nemal páru, čo to robí, lebo na prednášky sa nechodí. A toto ty chceš púšťať do praxe?

btw. reagujem hlavne na túto vetu
Kamahl píše:
krásne sa len ukazuje pravdivosť mojich výrokov o neskutočnej spiatočníckosti nášho školstva a profesorov...
Proste sa mi nechce veriť, že toto platí o našich univerzitách (minimálne o tých najlepších určite nie, o tých ostatných pomlčme...)


Kamahl píše:
A najlepsie je, ked ma bude presviedcat, ze jeho ASP kod s 2 cyklami na 80 riadkov je lepsi ako moje 2 riadky php kodu
Keď ťa presviedča, tak je dobré si vypočuť jeho argumenty, pretože je dosť možné, že má pravdu. Veľa php funkcií by som aj ja napísal efektívnejšie... A na univerzite o toto ide. Samozrejme, že v praxi ti nikto nezaplatí vývoj kolesa, ale ja by som čakal od absolventa univerzity, aby vedel veci navrhovať efektívne, nie len hlúpo používal kód, ktorý za neho vytvoril niekto iný (nejaký skutočný absolvent univerzity)
Neviem, na akej univerzite študuješ, ale neverím, že vás tam učia dementi. Máš sa od nich učiť, tak sa uč. Inak môžeš samozrejme ukončiť štúdium a ísť lepiť php-ko a myslieť si, že to vieš najlepšie. Akoby ti univerzita vôbec nič nedala...







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 15:16

Citácia:
V novšom .net možno tento algoritmus/systém už je a projekt študentov by tak mal jeden riadok s jednou funkciou. A nikto by samozrejme nemal páru, čo to robí, lebo na prednášky sa nechodí. A toto ty chceš púšťať do praxe?

Ak by malo ísť o výuku nejakého algoritmu, tak nie je problém - nesmiete použiť tú a tú funkciu. HOTOVO. Vidíš ale, že im to obmedzili len na verziu 3.5, bez vysvetlenia či čohokoľvek. Ak chceš, aby niečo študenti pochopili, tak im to tak musíš aj vysvetliť, a nie učiť ich na starom frameworku. Okrem toho, na ktorej VŠ sa učia základy programovania v C#? Neviem teda ako to funguje TERAZ, ale keď som na VŠ chodil ja, všetky zamerania začínali s Céčkom...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 15:18

Algoritmy nie sú len v základoch programovania. To si môže myslieť len človek, ktorý používa len a len hotové riešenia ;)
A keď robíš nejaké zložitejšie veci (napríklad datamining, ale nebrať doslova), tak miesto vymenovávania by som povolil priamo nejakú staršiu verziu a hotovo.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 15:21

Kto povedal, že sú LEN tam? Budeme si prekrúcať slová alebo o čo ti teraz ide? :) Povedal som, ako by sa malo vyučovať to, keď chceš niekoho naučiť algoritmus a kvôli tomu ho nejako obmedziť.

Ako nebrať doslova? Zakladáš si na exaktnosti a pritom dávaš scestné príklady. Daj niečo z .NETu, kde by bolo nutné naozaj obmedziť to na starú verziu :roll:
Opakujem, nebavíme sa o php vs C vs C# vs pascal vs ... , bavíme sa o .NETe. Jediná "výhoda" znalosti staršieho .NET frameworku bola odjakživa len v kompatibilite v niektorých prípadoch, kedy sa nedalo ovplyvniť prostredie, kde sa mala aplikácia deploynúť. Ale toto nie je dôvod na vyučovanie zastaralého frameworku.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 15:30

Neviem, ty si začal niečo o začiatkoch programovania v C#, o tom nepadlo ani slovo...

Mne príde divné vôbec sa pozastavovať nad tým, že na nejakom predmete sa vyžaduje .net 3.5. V predmete, ktorý trebárs vôbec nesúvisí s hociakým programovacím jazykom (veď tie sú v informatike často zbytočné). Tak si vyučujúci povie, že chce práce len v 3.5, no a čo? Tak asi to pozná najlepšie a nové trendy nesleduje (prečo by mal, keď vyučuje niečo, čo s tým nemá nič spoločné). A už vôbec nechápem, ako sa z tohoto dá vydedukovať, že naše školstvo je zaostalé.

Inak ja .net určite nepoznám tak, ako ty. Len nechápem to extrémne rozhorčenie.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktore VS

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.04.2014 15:48

BX, z toho co pises predpokladam ze si vystudoval FIIT, ze? Tam neviem aki su informatici ucitelia, asi celkom dobri, ale ja som na Hospodarskej informatike na EUBA :) Nepotrebujem ta o nicom presviedcat, ale ak clovek povie, ze XHTML nahradilo HTML, ktore sa uz nebude pouzivat, v tom momente koncim pocuvat. Chudaci studenti, ktori o tom nic nevedia a realne sa ucia ako pouzivat tagy ako <center>, <font> a ze kodovanie maju pouzivat windows-1250 .







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2014 16:26

Jóóój, to si mal hneď napísať že si z ekonómky :lol:
Ja som si hodil ten názov predmetu do googlu a našlo mi FIIT STU, tak som predpokladal ju. Áno, na ekonómke by som "učiteľom informatiky" tiež neveril :D







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktoré ovládače sú užitočné a ktoré nie

v Ovládače

0

829

16.04.2011 16:29

medici Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktoré Mini??

v Notebooky a netbooky

3

494

10.01.2009 14:12

Mandy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktoré pamäťe ???

v Pamäte

3

851

29.03.2008 11:12

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktore sluchatka

v Ostatné

7

609

02.02.2012 18:45

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktore LCD ?

v Monitory, televízory a projektory

1

537

02.10.2011 12:15

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktore repro?

v Ostatné

10

620

12.12.2007 15:46

1fantz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktoré repro?

v Ostatné

14

658

04.03.2009 17:33

M@Xo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo ktore ????

v Mobilné zariadenia

1

273

11.12.2016 20:31

Smith Wesson Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Špunty, ... ktoré ?

v Ostatné

4

487

03.11.2009 18:29

Andre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktoré vybrať ?

v Pamäte

11

566

28.04.2011 21:02

kiko115 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktore HTC?

v Mobilné zariadenia

5

801

08.03.2011 15:11

LordKJ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktore distro?

v Operačné systémy Unix a Linux

8

442

02.11.2014 20:55

ericek.111 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktore repro?

v Ostatné

11

793

23.02.2011 22:20

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktore USB??

v Úložné zariadenia

2

418

28.12.2011 20:05

davtom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktore raM ?

v Pamäte

5

932

15.09.2008 16:38

Tomas1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktoré LCD?

v Monitory, televízory a projektory

0

378

14.10.2011 15:18

Robin1369 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra