[ Príspevkov: 26 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.10.08
Prihlásený: 03.12.09
Príspevky: 11
Témy: 4 | 4
NapísalOffline : 22.05.2009 21:25 | Ktora radeonka je lepšia?

nazdar ludia kedze sa v PC tak moc nevyznam chcem sa spytat ci je lepsia tato http://www.alza.sk/asus-eah4650-di-512md2-d101857.htm

alebo tato

http://www.alza.sk/gigabyte-r467d3-512i-d102254.htm

graficka karta... dalej sa chcem spytat ci by ta (podla vas) lepsia isla s tymito parametrami: Intel Core duo E1200
2GB DDR2
250 GB HDD
Zakladna doska: MS-7525

PS: ked je tam povodne integrovana graficka karta a do PCI portu zapojim novu tak integrovana sa automaticky vyradi?

Dakujem predom


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 04.07.25
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 22.05.2009 22:37 | Ktora radeonka je lepšia?

je to to iste ale iny vyrobca takze maximalne tak ine chladenie, ale fuu nepobiem kdetore je lespie a tichcsie :(


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 22.05.2009 22:40 | Ktora radeonka je lepšia?

Zober túto http://www.alza.sk/sapphire-hd-4670-d116336.htm je to najlepšia 4670 aj s Gainwardom ale táto saphirre má lepšie chladenie (tichšie vraj)


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 04.07.25
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 22.05.2009 22:44 | Ktora radeonka je lepšia?

tak ano pravdepodobne bude tichsie nakolko je tam velky vetrak takze , pojde na nizsich otackach a uchladi toho viac


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 22.07.07
Prihlásený: 05.12.21
Príspevky: 1202
Témy: 47 | 47
Bydlisko: Levice
NapísalOffline : 22.05.2009 22:45 | Ktora radeonka je lepšia?

Ja mam Gainward verziu a grafiku som este nepocul :) kludne zober aj tu nic s nou nepokazis.


_________________
NOTEBOOK | TYP: ASUS EeePC 1215B | CPU: AMD Brazos E-350 | RAM: 4GB | LCD:12 " | SSD: Samsung 840 EVO 250 GB


STOLNÝ PC | MB: GIGABYTE MA770 UD3 rev 2.1 | CASE: CoolerMaster Centurion II Black Edition | CPU: AMD Phenom II 965 BE 3.4 GHz
| CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+ (AC MX2) | GPU: Gigabyte Nvidia GeForce GTX 660 | RAM: Apacer DDR2 800 Mhz 7 GB | LCD: SAMSUNG SyncMaster 940 BW | HDD1: Seagate 1,5 TB 7200 ot./ min. | HDD2: WD 500GB 7200 ot./ min. | PSU: Seasonic S 12 II 430 W 80 Plus Bronze | Keyboard: Microsoft Wireless Keyboard 2000 | Mouse: GIGABYTE ECO660.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 22.05.2009 22:48 | Ktora radeonka je lepšia?

ja mam tiež Gainward, ale skôr by som bral tú Saphirre nakoľko má aj DDR4 pamäte, čiže o nejeké to percento väčšia priepustnosť.. ale v hrách je rozdiel tak 1-2fps :) ale je tichšia podľa mňa lebo je tam vychvaľovaný chladič od AC, Gainward má takú malinkatú turbínku :D ale mne to prehlušuje fan z procaka takže mne je to jedno, kartu počuť len v záťaží a aj to nieje to nejaký výrazný zvuk ale taký hlboký, nerušivý.


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.10.08
Prihlásený: 03.12.09
Príspevky: 11
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 23.05.2009 10:31 | Ktora radeonka je lepšia?

C1rki2 píše:
Zober túto http://www.alza.sk/sapphire-hd-4670-d116336.htm je to najlepšia 4670 aj s Gainwardom ale táto saphirre má lepšie chladenie (tichšie vraj)


vdaka je to paradka urcite vezmem tuto... len sa este chcem spytat ako je to s tou integrovanou ona sa automaticky vyradi?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 23.05.2009 10:39 | Ktora radeonka je lepšia?

ono ide o to, kam zapojíš káble od monitora :) či do grafiky, ktorú si kúpil alebo do výstupov na integr.

Aj keď neviem či sa za túto cenu oplatí kupvoať tú grafiku, keďže 4830 stojí 2500sk a HD4770 2600sk ...

http://www.datacom-ke.sk/default.asp?cl ... tiid=34367


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.10.08
Prihlásený: 03.12.09
Príspevky: 11
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 23.05.2009 11:42 | Ktora radeonka je lepšia?

C1rki2 píše:
ono ide o to, kam zapojíš káble od monitora :) či do grafiky, ktorú si kúpil alebo do výstupov na integr.

Aj keď neviem či sa za túto cenu oplatí kupvoať tú grafiku, keďže 4830 stojí 2500sk a HD4770 2600sk ...

http://www.datacom-ke.sk/default.asp?cl ... tiid=34367


ono to je ta ista len za mensiu cenu? xD --- ten odkaz na datacom


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 23.05.2009 12:09 | Ktora radeonka je lepšia?

jj je to to isté len lacnejšie


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 17.06.09
Prihlásený: 27.03.14
Príspevky: 44
Témy: 4 | 4
Bydlisko: MT
NapísalOffline : 17.06.2009 23:19 | Ktora radeonka je lepšia?

nazdar chcel by som sa poradit co poviete na tuto grafiku??:ATI Radeon HD 3470 Hybrid X2 Graphics s 256 MB/až 1919 MB TurboCache ...dakujem


_________________
NB: ASUS N51TP , CPU turion zm84 ,memory 4GB , HD 500GB , OS win 7 graf. ati radeon HD4650 1GB , display 15,6 HD ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 17.06.2009 23:54 | Ktora radeonka je lepšia?

3470 hybrid - o nicom slaby vykon, na hry velka bieda, len starsie


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 17.06.09
Prihlásený: 27.03.14
Príspevky: 44
Témy: 4 | 4
Bydlisko: MT
NapísalOffline : 18.06.2009 8:41 | Ktora radeonka je lepšia?

dik moc a aj som si to myslel...len som si nebol isty


_________________
NB: ASUS N51TP , CPU turion zm84 ,memory 4GB , HD 500GB , OS win 7 graf. ati radeon HD4650 1GB , display 15,6 HD ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 17.06.09
Prihlásený: 27.03.14
Príspevky: 44
Témy: 4 | 4
Bydlisko: MT
NapísalOffline : 18.06.2009 15:51 | Ktora radeonka je lepšia?

Nazdar a co by ste povedali na tuto grafiku??:ATI Mobility Radeon HD4570 512MB VRAM
utiahne daco narocnejse??


_________________
NB: ASUS N51TP , CPU turion zm84 ,memory 4GB , HD 500GB , OS win 7 graf. ati radeon HD4650 1GB , display 15,6 HD ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 18.06.2009 16:33 | Ktora radeonka je lepšia?

Notebook nieje na hry ale Dead space by tam mohlo ist tiez NFS Carbon a podobne..


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 18.06.2009 16:44 | Ktora radeonka je lepšia?

4570 natom nebude tak zle, co som cital diskusie, tak u 4350 co je najnizsia z tejto rady zvlada v pohode hry ako bioshock, cod a pod. Grafika ma podobne vysledky ako mobility HD2600, v 3dmark06 dokonca o cca 500b viac, skoda je akurat 64bit sirky pam. zbernice. Dost dolezite este bude, ci bude mat grafika gddr1/2/3, pouzivaju sa vsetky tri pri tomto cipe a vykon byva od 2600-4600 3dmarks 06


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 03.05.09
Prihlásený: 12.10.10
Príspevky: 105
Témy: 18 | 18
NapísalOffline : 18.06.2009 19:03 | Ktora radeonka je lepšia?

ja by som ti radil sapphire radeon hd4670 ddr4 ja som ju ted kupil a slape nad ocakavania velmi dobre


_________________
MB:ASrock aliveNF6G-vsta-CPU:AMD Athlon64 EE 4200+X2,2,4GHz,-GPU:Sapphire radeon HD4670,512mb DDR4,128bit,Arctic cooling -RAM. 2x2gb patriot 800MHz,-HDD:200gb seagate,-ZDROJ:coloršit 350W,-Monitor:LG Flatron l1953tr 19´´OS:Windows se7en ultimate edition x64bit
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 18.06.2009 19:10 | Ktora radeonka je lepšia?

pyta sa na notebook a teda mobilnu verziu grafiky


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 03.05.09
Prihlásený: 12.10.10
Príspevky: 105
Témy: 18 | 18
NapísalOffline : 18.06.2009 21:16 | Ktora radeonka je lepšia?

aha tak nic to som newedel sorry


_________________
MB:ASrock aliveNF6G-vsta-CPU:AMD Athlon64 EE 4200+X2,2,4GHz,-GPU:Sapphire radeon HD4670,512mb DDR4,128bit,Arctic cooling -RAM. 2x2gb patriot 800MHz,-HDD:200gb seagate,-ZDROJ:coloršit 350W,-Monitor:LG Flatron l1953tr 19´´OS:Windows se7en ultimate edition x64bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.10.09
Prihlásený: 10.11.09
Príspevky: 3
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 12.10.2009 18:57 | Ktora radeonka je lepšia?

caute ludia co hovorite na ATI Radeon HD 4570 512MB DDR2? pojde na tom niečo nové? pri procesore Intel Pentium dual core T4300, a
pamäti 4096 MB DDR2?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 12.10.2009 19:15 | Ktora radeonka je lepšia?

urcite, zahras si


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.10.2009 19:36 | Ktora radeonka je lepšia?

low end ale pocitam ze s bude jednat o notas do 500€ a teda nemas moc na vyber, pri rozumnych nastaveniach sa daju zahrat aj sucasne veci, na veci ako GTA4 by som ale radsej zabudol


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.10.09
Prihlásený: 10.11.09
Príspevky: 3
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 12.10.2009 19:42 | Ktora radeonka je lepšia?

Jaro píše:
low end ale pocitam ze s bude jednat o notas do 500€ a teda nemas moc na vyber, pri rozumnych nastaveniach sa daju zahrat aj sucasne veci, na veci ako GTA4 by som ale radsej zabudol


no hej presne tak ... vieš o niečom lepšom v tejto cenovéj kategorii ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.10.2009 19:47 | Ktora radeonka je lepšia?

v danej cene v sucasnosti nie


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.10.09
Prihlásený: 10.11.09
Príspevky: 3
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 12.10.2009 20:18 | Ktora radeonka je lepšia?

Jaro píše:
v danej cene v sucasnosti nie


a čo tak ešte: Grafika Mobilní čipová sada Intel® GL40 Express Chipset s integrovanou 3D grafikou, Intel® Graphics Media Accelerator 4500M (Intel® GMA 4500M) s 1759 MB* Intel® Dynamic Video Memory Technology 5.0, podporující Microsoft® DirectX®10
NVIDIA® GeForce® G105M with up to 23037 MB of TurboCache™ (512 MB of dedicated DDR2 VRAM, up to 1791 MB of shared system memory), supporting NVIDIA® CUDA™, PureVideo® HD technology, OpenEXR High Dynamic-Range (HDR) technology, Shader Model 4.0, Microsoft® DirectX® 10
* V závislosti na velikosti systémové paměti!

RAM 3G a procesor ten istý ..hmm ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Ktora radeonka je lepšia?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.10.2009 20:28 | Ktora radeonka je lepšia?

oba su citelne väcsie smejdy, kurna sak ti pisem ze danej cene nie, nezozenies vykonnejsie

ked mas nutkanie hladat tak kukam po nvidia GT240M alebo radeon HD4650 lenze ani jedno do 600€nebude, najlacnejsi notas, jeden ASUS s GT240M bol za nejakych 680€ sa mi zda


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
 [ Príspevkov: 26 ] 


Ktora radeonka je lepšia?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia

v Grafické karty

6

618

25.11.2007 17:58

like.no.other

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v Základné dosky

9

855

09.07.2007 8:37

belani

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Ktorá je lepšia?

v Notebooky a netbooky

2

434

01.08.2010 19:35

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia???

v Grafické karty

21

1192

11.11.2007 19:14

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepšia?

v Grafické karty

4

561

09.11.2009 17:20

Ronondex

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v nVidia grafické karty

6

646

09.01.2009 14:05

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktorá je lepšia

v Ostatné grafické karty

5

1078

15.12.2011 20:50

HGDS1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktorá je lepšia ?

v Základné dosky

4

519

08.11.2011 20:51

ady007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Grafické karty

80

4074

06.01.2009 18:19

FrAjíííReK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v Základné dosky

6

707

17.04.2009 10:55

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v AMD grafické karty

1

533

23.10.2008 17:00

pukepulos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v Grafické karty

16

975

02.02.2009 18:08

chup44

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v nVidia grafické karty

20

1092

17.08.2007 8:06

made

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktorá je lepšia???

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v nVidia grafické karty

33

1921

30.07.2008 18:12

riki92

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia???

v Grafické karty

5

511

06.01.2009 23:06

pukepulos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktorá je lepšia?

v Grafické karty

4

599

12.10.2012 20:07

Xaltotun



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF