Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 26 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 28.10.08 Prihlásený: 03.12.09 Príspevky: 11 Témy: 4 | 4 | |
Registrovaný: 07.04.06 Prihlásený: 04.07.25 Príspevky: 3065 Témy: 119 | 119 Bydlisko: Nitra |
je to to iste ale iny vyrobca takze maximalne tak ine chladenie, ale fuu nepobiem kdetore je lespie a tichcsie 
_________________ nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo .... |
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Zober túto http://www.alza.sk/sapphire-hd-4670-d116336.htm je to najlepšia 4670 aj s Gainwardom ale táto saphirre má lepšie chladenie (tichšie vraj)
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 07.04.06 Prihlásený: 04.07.25 Príspevky: 3065 Témy: 119 | 119 Bydlisko: Nitra |
tak ano pravdepodobne bude tichsie nakolko je tam velky vetrak takze , pojde na nizsich otackach a uchladi toho viac
_________________ nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo .... |
|
Registrovaný: 22.07.07 Prihlásený: 05.12.21 Príspevky: 1202 Témy: 47 | 47 Bydlisko: Levice |
Ja mam Gainward verziu a grafiku som este nepocul  kludne zober aj tu nic s nou nepokazis.
_________________ NOTEBOOK | TYP: ASUS EeePC 1215B | CPU: AMD Brazos E-350 | RAM: 4GB | LCD:12 " | SSD: Samsung 840 EVO 250 GB
STOLNÝ PC | MB: GIGABYTE MA770 UD3 rev 2.1 | CASE: CoolerMaster Centurion II Black Edition | CPU: AMD Phenom II 965 BE 3.4 GHz | CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+ (AC MX2) | GPU: Gigabyte Nvidia GeForce GTX 660 | RAM: Apacer DDR2 800 Mhz 7 GB | LCD: SAMSUNG SyncMaster 940 BW | HDD1: Seagate 1,5 TB 7200 ot./ min. | HDD2: WD 500GB 7200 ot./ min. | PSU: Seasonic S 12 II 430 W 80 Plus Bronze | Keyboard: Microsoft Wireless Keyboard 2000 | Mouse: GIGABYTE ECO660. |
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
ja mam tiež Gainward, ale skôr by som bral tú Saphirre nakoľko má aj DDR4 pamäte, čiže o nejeké to percento väčšia priepustnosť.. ale v hrách je rozdiel tak 1-2fps  ale je tichšia podľa mňa lebo je tam vychvaľovaný chladič od AC, Gainward má takú malinkatú turbínku  ale mne to prehlušuje fan z procaka takže mne je to jedno, kartu počuť len v záťaží a aj to nieje to nejaký výrazný zvuk ale taký hlboký, nerušivý.
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 28.10.08 Prihlásený: 03.12.09 Príspevky: 11 Témy: 4 | 4 |
C1rki2 píše: Zober túto http://www.alza.sk/sapphire-hd-4670-d116336.htm je to najlepšia 4670 aj s Gainwardom ale táto saphirre má lepšie chladenie (tichšie vraj)
vdaka je to paradka urcite vezmem tuto... len sa este chcem spytat ako je to s tou integrovanou ona sa automaticky vyradi?
|
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
ono ide o to, kam zapojíš káble od monitora  či do grafiky, ktorú si kúpil alebo do výstupov na integr.
Aj keď neviem či sa za túto cenu oplatí kupvoať tú grafiku, keďže 4830 stojí 2500sk a HD4770 2600sk ...
http://www.datacom-ke.sk/default.asp?cl ... tiid=34367
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 28.10.08 Prihlásený: 03.12.09 Príspevky: 11 Témy: 4 | 4 |
C1rki2 píše: ono ide o to, kam zapojíš káble od monitora  či do grafiky, ktorú si kúpil alebo do výstupov na integr. Aj keď neviem či sa za túto cenu oplatí kupvoať tú grafiku, keďže 4830 stojí 2500sk a HD4770 2600sk ... http://www.datacom-ke.sk/default.asp?cl ... tiid=34367
ono to je ta ista len za mensiu cenu? xD --- ten odkaz na datacom
|
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
jj je to to isté len lacnejšie
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 17.06.09 Prihlásený: 27.03.14 Príspevky: 44 Témy: 4 | 4 Bydlisko: MT |
nazdar chcel by som sa poradit co poviete na tuto grafiku??:ATI Radeon HD 3470 Hybrid X2 Graphics s 256 MB/až 1919 MB TurboCache ...dakujem
_________________ NB: ASUS N51TP , CPU turion zm84 ,memory 4GB , HD 500GB , OS win 7 graf. ati radeon HD4650 1GB , display 15,6 HD ... |
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
3470 hybrid - o nicom slaby vykon, na hry velka bieda, len starsie
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 17.06.09 Prihlásený: 27.03.14 Príspevky: 44 Témy: 4 | 4 Bydlisko: MT |
dik moc a aj som si to myslel...len som si nebol isty
_________________ NB: ASUS N51TP , CPU turion zm84 ,memory 4GB , HD 500GB , OS win 7 graf. ati radeon HD4650 1GB , display 15,6 HD ... |
|
Registrovaný: 17.06.09 Prihlásený: 27.03.14 Príspevky: 44 Témy: 4 | 4 Bydlisko: MT |
Nazdar a co by ste povedali na tuto grafiku??:ATI Mobility Radeon HD4570 512MB VRAM
utiahne daco narocnejse??
_________________ NB: ASUS N51TP , CPU turion zm84 ,memory 4GB , HD 500GB , OS win 7 graf. ati radeon HD4650 1GB , display 15,6 HD ... |
|
Registrovaný: 18.12.08 Prihlásený: 15.06.22 Príspevky: 18912 Témy: 479 | 479 Bydlisko: Považská By... |
Notebook nieje na hry ale Dead space by tam mohlo ist tiez NFS Carbon a podobne..
|
|
Registrovaný: 15.06.05 Prihlásený: 31.05.25 Príspevky: 8033 Témy: 115 | 115 Bydlisko: Košice Bydl... |
4570 natom nebude tak zle, co som cital diskusie, tak u 4350 co je najnizsia z tejto rady zvlada v pohode hry ako bioshock, cod a pod. Grafika ma podobne vysledky ako mobility HD2600, v 3dmark06 dokonca o cca 500b viac, skoda je akurat 64bit sirky pam. zbernice. Dost dolezite este bude, ci bude mat grafika gddr1/2/3, pouzivaju sa vsetky tri pri tomto cipe a vykon byva od 2600-4600 3dmarks 06
_________________ Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300 |
|
Registrovaný: 03.05.09 Prihlásený: 12.10.10 Príspevky: 105 Témy: 18 | 18 |
ja by som ti radil sapphire radeon hd4670 ddr4 ja som ju ted kupil a slape nad ocakavania velmi dobre
_________________ MB:ASrock aliveNF6G-vsta-CPU:AMD Athlon64 EE 4200+X2,2,4GHz,-GPU:Sapphire radeon HD4670,512mb DDR4,128bit,Arctic cooling -RAM. 2x2gb patriot 800MHz,-HDD:200gb seagate,-ZDROJ:coloršit 350W,-Monitor:LG Flatron l1953tr 19´´OS:Windows se7en ultimate edition x64bit |
|
Registrovaný: 15.06.05 Prihlásený: 31.05.25 Príspevky: 8033 Témy: 115 | 115 Bydlisko: Košice Bydl... |
pyta sa na notebook a teda mobilnu verziu grafiky
_________________ Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300 |
|
Registrovaný: 03.05.09 Prihlásený: 12.10.10 Príspevky: 105 Témy: 18 | 18 |
aha tak nic to som newedel sorry
_________________ MB:ASrock aliveNF6G-vsta-CPU:AMD Athlon64 EE 4200+X2,2,4GHz,-GPU:Sapphire radeon HD4670,512mb DDR4,128bit,Arctic cooling -RAM. 2x2gb patriot 800MHz,-HDD:200gb seagate,-ZDROJ:coloršit 350W,-Monitor:LG Flatron l1953tr 19´´OS:Windows se7en ultimate edition x64bit |
|
Registrovaný: 12.10.09 Prihlásený: 10.11.09 Príspevky: 3 Témy: 0 | 0 |
caute ludia co hovorite na ATI Radeon HD 4570 512MB DDR2? pojde na tom niečo nové? pri procesore Intel Pentium dual core T4300, a
pamäti 4096 MB DDR2?
|
|
Registrovaný: 15.06.05 Prihlásený: 31.05.25 Príspevky: 8033 Témy: 115 | 115 Bydlisko: Košice Bydl... |
urcite, zahras si
_________________ Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300 |
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 06.12.10 Príspevky: 15721 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Bratislava |
low end ale pocitam ze s bude jednat o notas do 500€ a teda nemas moc na vyber, pri rozumnych nastaveniach sa daju zahrat aj sucasne veci, na veci ako GTA4 by som ale radsej zabudol
_________________ CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder NB HP ProBook 6450b |
|
Registrovaný: 12.10.09 Prihlásený: 10.11.09 Príspevky: 3 Témy: 0 | 0 |
Jaro píše: low end ale pocitam ze s bude jednat o notas do 500€ a teda nemas moc na vyber, pri rozumnych nastaveniach sa daju zahrat aj sucasne veci, na veci ako GTA4 by som ale radsej zabudol
no hej presne tak ... vieš o niečom lepšom v tejto cenovéj kategorii ?
|
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 06.12.10 Príspevky: 15721 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Bratislava |
v danej cene v sucasnosti nie
_________________ CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder NB HP ProBook 6450b |
|
Registrovaný: 12.10.09 Prihlásený: 10.11.09 Príspevky: 3 Témy: 0 | 0 |
Jaro píše: v danej cene v sucasnosti nie
a čo tak ešte: Grafika Mobilní čipová sada Intel® GL40 Express Chipset s integrovanou 3D grafikou, Intel® Graphics Media Accelerator 4500M (Intel® GMA 4500M) s 1759 MB* Intel® Dynamic Video Memory Technology 5.0, podporující Microsoft® DirectX®10
NVIDIA® GeForce® G105M with up to 23037 MB of TurboCache™ (512 MB of dedicated DDR2 VRAM, up to 1791 MB of shared system memory), supporting NVIDIA® CUDA™, PureVideo® HD technology, OpenEXR High Dynamic-Range (HDR) technology, Shader Model 4.0, Microsoft® DirectX® 10
* V závislosti na velikosti systémové paměti!
RAM 3G a procesor ten istý ..hmm ?
|
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 06.12.10 Príspevky: 15721 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Bratislava |
oba su citelne väcsie smejdy, kurna sak ti pisem ze danej cene nie, nezozenies vykonnejsie
ked mas nutkanie hladat tak kukam po nvidia GT240M alebo radeon HD4650 lenze ani jedno do 600€nebude, najlacnejsi notas, jeden ASUS s GT240M bol za nejakych 680€ sa mi zda
_________________ CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder NB HP ProBook 6450b |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 26 ] | |
|