[ Príspevkov: 17 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.01.09
Prihlásený: 03.04.09
Príspevky: 78
Témy: 10 | 10
NapísalOffline : 02.02.2009 14:41 | ktora je lepsia

tato: http://www.alza.sk/sapphire-hd-4850-1gb-d105671.htm alebo tato: http://www.alza.sk/asus-eah4850-htdi-1gb-d97951.htm alebo ked sa v tom vyznate tak poradte


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ktora je lepsia

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 11.04.25
Príspevky: 8758
Témy: 197 | 197
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 02.02.2009 14:53 | ktora je lepsia

no povedal by som ze ta prva je dobra, iked za taku cenu je vyhodnejsie kupit 512 ktora je lepsia


_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 02.02.2009 14:58 | ktora je lepsia

ked uz nechces kupovat klasicku 512MB, tak kup tuto mas ju pretaktovanu, budes mat vyssi vykon a tiche chladenie. z tych dvoch co si uviedol ty, radsej asus, kvoli chladeniu

//presunute


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.01.09
Prihlásený: 03.04.09
Príspevky: 78
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 02.02.2009 15:02 | ktora je lepsia

ale ja chcem verziu 1gb tak ze hovorite ze ta asus je lepsia


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.01.09
Prihlásený: 03.04.09
Príspevky: 78
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 02.02.2009 15:06 | ktora je lepsia

a keby som dolozil par eur tak tato by bola lepsia:http://www.alza.sk/asus-eah4870-htdi-512mb-d100823.htm


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 02.02.2009 15:09 | ktora je lepsia

nepovedal som ze asus je lepsia, povedal som ze ma lepsie chladenie, vykon maju rovnaky a necudoval by som sa, keby ta Gainward GS, co som ti postol, bola vykonnejsia, ako tvoje 1GB verzie.

ak uz ches na nieco priplatit, tak na toto http://www.alza.sk/graficka-karta-gainw ... 101505.htm

alebo http://madworld.sk/pcshop/index.php?p=4 ... -1gb&c=166


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.01.09
Prihlásený: 03.04.09
Príspevky: 78
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 02.02.2009 16:37 | ktora je lepsia

ale ta co som dal link je lepsia a ja chcem znacky asus,gigabite,saphire a nie...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 02.02.2009 16:43 | ktora je lepsia

Prečo chceš práve tieto značky, keď Gainward je najlepšia, ktorú u nás dostať? Kúp kľudne od Saphirre a potom sa nečuduj, keď bude častejšie na reklamacii ako v tvojom compe. A pri 4850 ak nemáš nejaký 24" monitor je 1GB zbytočných, lebo karte pracuje na nižších frekvenciách ako 512MB


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 02.02.2009 16:46 | ktora je lepsia

lukas_ko1 píše:
ale ta co som dal link je lepsia


co chces vlastne od nas? vidim ze si to uz vyriesil sam, tak nech ti sluzi :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.01.09
Prihlásený: 03.04.09
Príspevky: 78
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 02.02.2009 17:39 | ktora je lepsia

mne sa zda ze zoberiem tu co mi poslal DARON


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ktora je lepsia

Registrovaný: 29.07.08
Prihlásený: 03.02.26
Príspevky: 1492
Témy: 108 | 108
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.02.2009 17:43 | ktora je lepsia

A mne sa zda ze by si mohol napisat ktoru pretoze daron ich poslal 3 ;)


_________________
Lenovo T14 Gen4 24Gb RAM, iPhone 17 Pro 256 Gb, Škoda Kamiq 1.0 TSI 85kw
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.01.09
Prihlásený: 03.04.09
Príspevky: 78
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 02.02.2009 17:45 | ktora je lepsia

http://www.alza.sk/graficka-karta-gainw ... 101505.htm
[/url]


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ktora je lepsia

Registrovaný: 29.07.08
Prihlásený: 03.02.26
Príspevky: 1492
Témy: 108 | 108
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.02.2009 17:52 | ktora je lepsia

Skoda ze chces taku 1gb 4850 ked za tu cenu mas lepsiu 4870 http://partner.halnet.cz/exim_37677/?Mo ... tiId=47524 alebo http://www.pcmania.sk/zbozi/gigabyte-hd ... p=z:123610
Sice iba 512mb ale vykon mas lepsi ;)


_________________
Lenovo T14 Gen4 24Gb RAM, iPhone 17 Pro 256 Gb, Škoda Kamiq 1.0 TSI 85kw
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.01.09
Prihlásený: 03.04.09
Príspevky: 78
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 02.02.2009 18:01 | ktora je lepsia

mne sa zda ze zoberiem tuto hoci je to len 512 mb ale je lepsia http://secomp.ekatalog.biz/zbozi/asus-e ... p=z:125878 DAKUJEM ZA LASKAVE ODPOVEDE[/b]


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ktora je lepsia

Registrovaný: 29.07.08
Prihlásený: 03.02.26
Príspevky: 1492
Témy: 108 | 108
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.02.2009 18:04 | ktora je lepsia

Za 250E zober GTX 260 je o nieco vykonnejsia ako HD 4870 http://www.pcmania.sk/zbozi/gigabyte-26 ... p=z:131941


_________________
Lenovo T14 Gen4 24Gb RAM, iPhone 17 Pro 256 Gb, Škoda Kamiq 1.0 TSI 85kw
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.01.09
Prihlásený: 03.04.09
Príspevky: 78
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 02.02.2009 18:05 | ktora je lepsia

NVIDIU ani za darmo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ktora je lepsia

Registrovaný: 29.07.08
Prihlásený: 03.02.26
Príspevky: 1492
Témy: 108 | 108
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.02.2009 18:08 | ktora je lepsia

Nekric a nepis 3 prispevky za sebou...
Tak potom zober tu ATI ked chces


_________________
Lenovo T14 Gen4 24Gb RAM, iPhone 17 Pro 256 Gb, Škoda Kamiq 1.0 TSI 85kw
 [ Príspevkov: 17 ] 


ktora je lepsia



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepšia

v Grafické karty

14

753

11.07.2015 10:10

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktorá je lepšia?

v AMD grafické karty

10

849

17.11.2008 22:16

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v Základné dosky

6

707

17.04.2009 10:55

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia?

v AMD grafické karty

7

693

07.05.2008 15:49

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia?

v PC zostavy

12

655

02.01.2008 14:37

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia?

v Grafické karty

1

569

22.01.2010 18:20

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia?

v Základné dosky

16

1157

16.11.2008 14:33

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KTORA JE LEPSIA ??

v Grafické karty

10

769

22.04.2008 16:07

luboxxx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepšia?

v Grafické karty

24

928

12.01.2010 19:01

luksus

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v nVidia grafické karty

3

597

30.03.2012 14:57

dzulio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia???

v Grafické karty

7

749

23.06.2009 17:11

TOM4S

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktorá je lepšia?

v nVidia grafické karty

13

787

22.07.2011 9:35

mitko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia

v Grafické karty

6

618

25.11.2007 17:58

like.no.other

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Ktorá je lepšia?

v Notebooky a netbooky

2

434

01.08.2010 19:35

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ktora je lepsia

v Základné dosky

9

855

09.07.2007 8:37

belani

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia???

v Grafické karty

21

1192

11.11.2007 19:14

Jaro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF