Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2006 18:57

Chtěl by sem zhodnotit především design, jak na Vás působí. Pokud mě chce někdo vynadat za kód tak :sing:

http://xpm.unas.cz


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2006 19:00

ja ti vynadam za zle uskladnenie tvojej temy :) a web? pekny, myslim ze lepsi ako ten co si mal predtym, tento vyzera tak modernejsie.... :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.08.2006 19:02

sorry nechtěl jsem moc zasírat kvalitní sekce a do krčmy chodí víc lidí :-)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.08.2006 19:04

JanoF píše:
ja ti vynadam za zle uskladnenie tvojej temy :) a web? pekny, myslim ze lepsi ako ten co si mal predtym, tento vyzera tak modernejsie.... :)
myslíš který? ten uplně starý modrý? nebo ten před změnou loga a přidáním animací :D


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2006 21:16

XPM píše:
myslíš který? ten uplně starý modrý? nebo ten před změnou loga a přidáním animací :D
ten stary modry :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2006 21:50

podla mna je uplne coool aj ked jA moc zelenu nemusim ale to je len moj pocit (ja som skor na cernu, bilu a hlavne modru) ale je to perfektne
a zvlast sa mi paci menu , cim si ho robil ak sa smiem spytat?







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.08.2006 22:17

javo píše:
podla mna je uplne coool aj ked jA moc zelenu nemusim ale to je len moj pocit (ja som skor na cernu, bilu a hlavne modru) ale je to perfektne
a zvlast sa mi paci menu , cim si ho robil ak sa smiem spytat?
díky, zelená je moje barva :-) i když mohl bych udělat i černý template.

kód a css jsem dělal v dreamweaveru mx design samozřejmě v photoshopu a animace v image ready

jinak teď zkouším adobe GoLive a taky dobrý hlavně na css


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2006 11:39

moje hodnotenie : 9.87/10
je to pekne, farba pekna, prehladne, animacie... celkovy dojem hezky zeleny. (zelena je hezka :sick: ) :lol: :D







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 27.06.05
Príspevky: 518
Témy: 22
Bydlisko: venku, za J...
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2006 16:27

Tak graficky to je perfektní, protože zkušenosti s grafikou máš a umíš to, obsah taky good, pracuješ na tom ... 9/10, dojem docela kazí lišta nahoře, ale jinak moc pěkné ...







_________________
!!! <°)))><
Jmenuju se Honza Macek a mám půlmetrovej klacek (a proto poslouchám tekkna).
cupi@ktknet.cz
<Drum&Bass><Tekkno>
Umíte mluvit a číst v hádankách? Ano? Tak jak vysvětlíte tohle? ......................... Jste vedle co?
!!! ><(((°>
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2006 9:51

este ma napadlo , na tej tvojej stranke xyba xybicka krasy a tou je favicon ,porozmyslej o tom

Cupi píše:
Tak graficky to je perfektní, protože zkušenosti s grafikou máš a umíš to, obsah taky good, pracuješ na tom ... 9/10, dojem docela kazí lišta nahoře, ale jinak moc pěkné ...


ktora by sa dala odstranit prexodom na iny hosting kde ju nemaju napr. na www.1500mb.com ale tam mne robi ted troxa problemy s administracoiu







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2006 11:25

toto sa podla mna neda ani kritizovat ;) je to dobre :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 21.11.05
Prihlásený: 18.10.10
Príspevky: 607
Témy: 60
Bydlisko: Prievidza
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2006 20:19

Podla mna je velmi dobra. Ani prazdna, ani plna. Taka akurat. Skus tam pridat vyber farieb, aby sa mohlo prepinat farby, aby tam nebola furt zelena, nie ze by mi vadila.







_________________
Neverte, že človek sa môže stať šťastným nešťastím druhých. (Seneca)
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.(Einstein)
Fujitsu Siemens Amilio PA1510, 15.4` WXGA CrystalView display, AMD Turion 64 X2 TL50, 2x 512MB DDR2 533MHz RAM, 120GB SATA HDD, ATI Radeon Xpress 1100, USB 2.0, FireWire, PCMCIA typ II, VGA (D-Sub konektor), S-Video (TV out), mikrofón/line-in, sluchátka/line-out, čítačka pamäťových kariet
Pripojenie: WiFi 768 kbps
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 10.04.06
Prihlásený: 05.06.11
Príspevky: 210
Témy: 7
Bydlisko: Poprad, Slo...
Príspevok NapísalOffline : 23.08.2006 17:18

celkom good stranka .. osobne mi nevadi ani ta lista.cz hore .. pretoze to celkom ladi :) ...

zaujimali by ma tie prispevky tam .. vsetko tvoja praca?







_________________
Hawkeye: Jestli se odsud na chvíli nedostanu, začnu trhat kytky na tapetách. Měl jsem včera sen, že jsem spal, zdálo se mi to a já jsem byl vzhůru.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2006 11:14

gumy píše:
celkom good stranka .. osobne mi nevadi ani ta lista.cz hore .. pretoze to celkom ladi :) ...

zaujimali by ma tie prispevky tam .. vsetko tvoja praca?


jj díky všechno je moje dílo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 10.04.06
Prihlásený: 05.06.11
Príspevky: 210
Témy: 7
Bydlisko: Poprad, Slo...
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2006 13:33

tak pekne, ze to stihas :slaver:







_________________
Hawkeye: Jestli se odsud na chvíli nedostanu, začnu trhat kytky na tapetách. Měl jsem včera sen, že jsem spal, zdálo se mi to a já jsem byl vzhůru.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 15.09.08
Príspevky: 20
Témy: 2
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2006 2:50

Tak teda ja som tu asi jediny kto bude kriticky.

Zastavam nazor ze web netvori len vzhlad, ale aj obsah a kod. Obsah zasadne nehodnotim, takze ku kodu (kedze nechces pocut detaili, keby ano tak by toho bolo na celu obrazovku) len tolko : FUJ.

Plynulo prechadzame na grafiku, ktora reflektuje u takzvanych "webdesigneroch" velmi castny postreh - hlavna je hlavicka. Co je samozrejme totalna blbost. A to si presne spravil aj ty, uplne si sa vybodol na typografiu a text, babral si sa s hlavickou, mozno chvilku s navigaciou, a na zvysok si sa zvysoka vykasral.

Background prichadza znicoho nic. Ohranicenie webu jednopixelovym borderom nieje podla mna v tomto pripade vobec stastne riesenie. A vies preco? Pretoze hojne uzivas tiene. Tie vyvolavaju urciti 3D dojem (aj ked aby som ti povedal pravdu zvolil si velmi silny, hodilo by sa znizit opacity), obly spodok hlavicky aj s tienom ZRAZU zachadza do.. jednopixelovej sedej.

Teraz pre vacsiu nazornost prepneme si stranku na casemodding a naskrolujeme na spodok stranky. Uz vidis o com som to na zaciatku hovoril? Posobi to hrozne amatersky, prave tam sa ukaze nespravne nastavenie tienov, mas tam zbytocne hruby footer, ten zeleny pas ktory vychadza spod laveho stplca a plni cca 15pixelovy priestor nad footerom je vazne hlupost (ak by si ho odstranil, dal JEMNY tien nad footer a ten biely background obsahu by zachadzal ZA footer, vyzeralo by to omnoho lepsie, a ten dojem ze si sa na spodnu cast stranky vybodol by bol aspon tymto elementom narusany), tie informacie o stranke ktore su pod navigaciu posobia ako keby sa tam zatulali, ako keby sa tam dostali uplnou nahodou a nevedeli najst cestu spet tak sa tam proste rozsipali a spatia tam.

Text v obsahu je teda opat vazne zle zvladnuty, jednotlive spravy od seba niesu nijako oddelene, vsetko je rovnakou farbou, tie >> su "lacne" (aj v paticke to nieje ono) atd atd. Toho je tam viac, od centrovaneho textu na uvodnej stranke az po napravej strane nalepene odkazy v navodoch. Dalsia vec (ktora sa opat tyka tej nevyvazenosti medzi hlavickou a ostatnymi castami stranky) je vzdialenost textu od okrajov. Na pravej strane nastav minimalne taky siroky okraj ako je ten tmavozeleny stlpec v hlavicke napravo, pretoze je to svojim sposobom urcujuci element ak sa na to tak pozries a trosku sa zamyslis.

A potom su tu take drobnosti ako PNG obrazok ako odkaz na pcforum, ktory sa v IE zobrazuje zle, kedze IE priesvitnost PNG nepozna. Taktiez v tom footeri nerozumiem preco ten text nieje klikatelny.

Je toho vela.. na prvy pohlad moze tento webik posobit pekne.. ale nikto nechodi na weby len preto aby na nich hodil na pol sekundy ocko a potom odisiel. Nechcem teraz ale aby si si myslel ze ten web je totalny shit po grafickej stranke.. to nie, je to taky priemerny design, ktory urcite neurazi - farby ti viacmenej sedia, s tymi sikmimi ciarami si to teda prehnal ale niektorym ludom sa to mozno paci. JE to velm inedoladene ale keby si dotiahol tie veci co som tu spominal tak by to mohlo vyzerat OK. A aby som nezabudol, skus este do noveho designu prerobit aj tie galerie ktore su uplne bez nejakeho designu.. alebo tam aspon placi nieco zelene na background a sprav okraje tabulky jednopixelove v nejakom inom odtieni zelenej a pozadia obrazkov opat nejaku svetlejsiu zelenu... lebo toto fakt len potvrdzuje to ze okrem hlavicky si sa na vsetko vykasral.

Inak uz som hovoril ze je ten kod FUJ? Pre istotu to opakujem aby sme mali jasno. Odporucam www.jakpsatweb.cz a preorientovat sa na CSS.

Takze prajem ti teda pekny den a vela zdaru v dalsich projektoch, niektore z tych bedniciek sa mi pacia, musi to by triadna pipilacka takto ich upravovat na nespoznanie :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2006 16:50

Ešteže si nekritizoval moju stránku čo som tu dal na ohodnetenie, to som si oddýchol. Ale s jednou vecou nesúhlasím - logo ako PNG. Ja viem, že by mali stránky ísť vo všetkých prehliadačoch a aj ja som mal dosť práce s úpravou PNG obrázkou pre IE, ale za to že IE nevie správne pracovať s formátom PNG, ktorý je nástupca GIFu a je určený pre web, my naozaj nemôžeme, to je len a len na Microsofte.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 21.06.05
Prihlásený: 09.01.11
Príspevky: 1047
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2006 19:12

shaggy píše:
Ešteže si nekritizoval moju stránku čo som tu dal na ohodnetenie, to som si oddýchol. Ale s jednou vecou nesúhlasím - logo ako PNG. Ja viem, že by mali stránky ísť vo všetkých prehliadačoch a aj ja som mal dosť práce s úpravou PNG obrázkou pre IE, ale za to že IE nevie správne pracovať s formátom PNG, ktorý je nástupca GIFu a je určený pre web, my naozaj nemôžeme, to je len a len na Microsofte.

nesuhlasim. Potom milion dalscih chyb mozes pokojne ignorovat. IE je najpouzivanejsi prehliadac! Preto si to nemozes proste dovolit ani len zo srandy ako autor webu...
taktiez mnozstvo CSS hackov pre IE by bolo zbytocnych... ak tvoris web pre seba a skupinu ludi pouzivajucich iny prehliadac ako IE, tak to je ok


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2006 19:44

shaggy píše:
Ešteže si nekritizoval moju stránku čo som tu dal na ohodnetenie, to som si oddýchol. Ale s jednou vecou nesúhlasím - logo ako PNG. Ja viem, že by mali stránky ísť vo všetkých prehliadačoch a aj ja som mal dosť práce s úpravou PNG obrázkou pre IE, ale za to že IE nevie správne pracovať s formátom PNG, ktorý je nástupca GIFu a je určený pre web, my naozaj nemôžeme, to je len a len na Microsofte.


suhlasim s Pufom Callom , aj ked IE neni nic moc(MS :sick: ), pouziva ho najviac ludi no tvorcami webu je neoblubeny, treba sa prisposobit ,

a co sa tyka kritiky pikilinina mne sa paci , sak ked davas web na forum pre kritiku tak hlavne preto aby si ju pocul a ne pre xvaly ,

to XPM: newim ci to pikilinin spominal ale ako som cital aspon cast jeho kritiky tak som si vsimol dolnu listu , zmen tam font ( <b></b> )







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2006 20:01

javo píše:
suhlasim s Pufom Callom , aj ked IE neni nic moc(MS :sick: ), pouziva ho najviac ludi no tvorcami webu je neoblubeny, treba sa prisposobit ,

a co sa tyka kritiky pikilinina mne sa paci , sak ked davas web na forum pre kritiku tak hlavne preto aby si ju pocul a ne pre xvaly ,

to XPM: newim ci to pikilinin spominal ale ako som cital aspon cast jeho kritiky tak som si vsimol dolnu listu , zmen tam font ( <b></b> )
davam sem pre priklad ze aka je navstevnost userov s IE na tomto fore za tento mesiac

Kritika webu - xpm.unas.cz


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2006 21:00

Ehm, ja používam CSS hacky kvôli IE, rovnako ako sa x hodín hrám so stránkou aby dobre vyzerala v IE (a aj s obrázkami). A viem, že stále (bohužial) veľké množstvo ľudí používa IE.
Ale ja som to písal iba na obhajobu "autora", že to nie je až taká chyba ak "pozabudol" na priehladnosť PNG súborov v IE. Proste to nemá až taký vplyv na funkčnosť stránky. Áno, ja si vždy skontrolujem či to funguje (v živote by som nenapísal takú vetu ako "Optimalizované pre ...") - ale nie je to chyba jeho, ale chyba Microsoftu. Nadávať by ste mali im.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2006 21:17

shaggy píše:
Ehm, ja používam CSS hacky kvôli IE, rovnako ako sa x hodín hrám so stránkou aby dobre vyzerala v IE (a aj s obrázkami). A viem, že stále (bohužial) veľké množstvo ľudí používa IE.
Ale ja som to písal iba na obhajobu "autora", že to nie je až taká chyba ak "pozabudol" na priehladnosť PNG súborov v IE. Proste to nemá až taký vplyv na funkčnosť stránky. Áno, ja si vždy skontrolujem či to funguje (v živote by som nenapísal takú vetu ako "Optimalizované pre ...") - ale nie je to chyba jeho, ale chyba Microsoftu. Nadávať by ste mali im.


dobre citam ? nadavat? preboha to ne ja tu nikomu nenadavam , a ani nemusis XPM a obhajavat, sak je to len postreh pre vylepsenie stranky a oto tu ide, ja si tez myslim ze je to xyba microsoftu ale bohuzal janoF tu dal vystizny graf, ja tez prerabam vela ludi na Operu a FF ,
mama uz aj zabudla co IE je , automaticky hlada operu ,
a pls uz konec OT ,


Naposledy upravil javo dňa 12.09.2006 22:00, celkovo upravené 1






_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 21.06.05
Prihlásený: 09.01.11
Príspevky: 1047
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2006 9:06

asi tak . Myslim, ze pikilinin_odvazny_vystrih je jediny, kto tu zatial moze autorovi stranky pomoct. Pomoct tipu: je to nic moc, vylepsi farby atd pridaj to a to.... Moc autorovi webu nepomoze, a zostane opat na vsetko sam.

Ale taka kritika ako podava pikilinin_odvazny_vystrih uz moze byt prospesna a obahcujuca :) a sam by som bol zanu vdacny, keby okomentoval tymto sposobom moj web a nie ako milion dalsich ludi jednou vetou ujde to , skus sa stym este pohrat atd....


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.09.2006 12:48

co se týče kódu, za to může dreamweaver :lol: no časem budu dělat úpravy tak možná dojde ke změnám. btw. logo nemám v PNG


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 04.09.2006 12:54

XPM píše:
co se týče kódu, za to může dreamweaver :lol: no časem budu dělat úpravy tak možná dojde ke změnám. btw. logo nemám v PNG


to logo bolo sa mi za myslene logo pcfora







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 15.09.08
Príspevky: 20
Témy: 2
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 04.09.2006 22:11

XPM píše:
co se týče kódu, za to může dreamweaver :lol:

...ktory mas samozrejme legalne zakupeny (hej ja viem, ja som ten posledny co by to mal hovorit :D ). Mimochodom keby si pouzival napr taky notepad alebo PSPad, ktore su free (alebo ked uz silou mocou MD, tak cez Code mod, ktory je inak celkom slusne zvladnuty), tak je kod urcite lepsi.

XPM píše:
btw. logo nemám v PNG

RE:
pikilinin_odvazny_strih píše:
A potom su tu take drobnosti ako PNG obrazok ako odkaz na pcforum, ktory sa v IE zobrazuje zle, kedze IE priesvitnost PNG nepozna.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.09.2006 0:32

png má lepší přechody mezi průhledností. To je váš problém že nepoužíváte webové prohlížeče ale IE. Asi tam připíšu "optimalizováno pro webové prohlížeče" :lol: :lol: pspad je pro děcka :rolleyes: :P

btw. musím přijít na to jak v dreamu přidat tabulky kolem té "hlavní" tak aby mohl stín oddělovat web od pozadí. work in progress :lammer:

btw. to co popisuje pikilinin_odvazny_strih je čistě otázka ani né tak kódu ale tak jak to chci já (design)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2006 7:30

XPM píše:
To je váš problém že nepoužíváte webové prohlížeče ale IE.


ja samozrejme pouzivam operu a ff, ale pozri si janoFov prispevok a na mojej strenke je to podobne , ale je to na tebe ak chces aby bola tvoja stranka len pre par ludi a ne pre vsetkyx kludne si optimaluzuj pre "webové prohlížeče"

XPM píše:
pspad je pro děcka :rolleyes: :P


nechapem preco by mal byt pre decka







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.09.2006 10:13

můj web funguje v IE korektně (kromě png u kterého chybí průhlednost)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika webu - xpm.unas.cz

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 15.09.08
Príspevky: 20
Témy: 2
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2006 14:17

XPM píše:
png má lepší přechody mezi průhledností. To je váš problém že nepoužíváte webové prohlížeče ale IE. Asi tam připíšu "optimalizováno pro webové prohlížeče" :lol: :lol: pspad je pro děcka :rolleyes: :P

btw. musím přijít na to jak v dreamu přidat tabulky kolem té "hlavní" tak aby mohl stín oddělovat web od pozadí. work in progress :lammer:

btw. to co popisuje pikilinin_odvazny_strih je čistě otázka ani né tak kódu ale tak jak to chci já (design)


Hou hou tak pozor. To ze si stale pozriem stranku ktoru tvorim/hodnotim aj cez IE neznamena ze IE pouzivam na bezne browsovanie. Ono to trosku suvisi s tym ze chcem aby mala stranka rovnaky vzhlad aj pre tu IE "mensinu" ktora tvori okolo 75% pouzivatelov webu.

PSPad je pre decka, to hovori clovek ktoremu do dospelosti este nejaky ten piatok chyba a ktory pouziva WYSIWYG editor na tvorbu webu. Nenechaj sa vysmiat...

Hej a k tomu tvojmu poslednemu btw.. preco sem davas svoj web a chces po ludoch aby sa vyjadrili k designu, ked to mas aj tak v konecnom dosledku v anuse? Ja som sa inak ku kodu vobec nevyjadroval, akurat jednym slovom (FUJ), lebo si to nechcel pocut v plnom zneni (a teraz ked vidim ako sa k tomu stavias som aj celkom rad ze som nemusel zbytocne zapisat dalsiu obrazovku kritikou kodu).


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu: heczko.ic.cz

v Webdesign

9

1029

07.09.2006 14:47

Pufo Callo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika webu perfektni-zivot.cz

v Webdesign

4

832

03.06.2011 19:19

pa3ick Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika webu

v Webdesign

12

906

13.10.2009 10:51

pilná lama glama Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika webu

v Webdesign

6

729

27.07.2011 12:13

jakubkk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

4

782

14.07.2011 17:12

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

7

461

04.04.2013 10:20

runyweb Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

17

1441

05.08.2011 13:13

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika webu

v Webdesign

8

891

25.07.2010 19:44

Dzin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

13

894

01.10.2010 12:26

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

13

989

22.11.2009 14:27

incredible Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

23

1046

21.04.2008 13:10

jabo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

5

740

28.04.2009 11:43

lolko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

8

924

08.05.2010 12:29

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Kritika webu

v Webdesign

9

1049

28.07.2010 20:27

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu

v Webdesign

8

813

05.07.2011 19:39

joopan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KRITIKA WEBU

v Webdesign

7

865

23.05.2010 19:14

ilooli Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra