[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.12
Prihlásený: 02.04.14
Príspevky: 9
Témy: 4 | 4
NapísalOffline : 03.04.2013 20:26 | Kritika webu

Cavte mohli by ste dat zopar kritiky na web nech mam co vylepsit :D dik

www.trueface.sk


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kritika webu

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 03.04.2013 21:43 | Kritika webu

ja si nedovolim komplexne hodnotit, kedze na to tu su ini, ale jedna vec mi tam hned vadila. V "Novinky na stránke" mas odsadenie vlavo, hore, dole, ale nie vpravo. To by som doplnil.


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika webu

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 03.04.2013 21:56 | Kritika webu

Prekvapivo je to vcelku v pohode, videl som tu už rôzne veci.. Čo mne osobne jedine vážnejšie vadí sú rozpixelované fotky na pozadí.. Na fullhd monitore to nevyzerá najlepšie. Treba nájsť nejaký spôsob, aby to pozadie vyzeralo čo najkrajšie a zároveň totálne nezabiť rýchlosť načítavania.


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.12
Prihlásený: 02.04.14
Príspevky: 9
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 03.04.2013 22:04 | Kritika webu

To aj mna trapi, nemas nejaky sposob co by si vedel poradit. Snazil som sa aby tie fotky nemali viac ako 150kb kvoli nacitavaniu stranok.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika webu

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 03.04.2013 22:08 | Kritika webu

Fú, no úprimne, radšej sa hrám s programovaním ako so štýlovaním stránky, toto sa snažím vždy nechať na niekoho iného :) Skús pozrieť, ako to zvyknú riešiť podobné webstránky, určite na dačo prídeš.
Prípadne, ak si všimne túto tému Shaggy alebo niektorý z kóderov, čo sem behajú, možno ti budú vedieť poradiť presnejšie.


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika webu

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5403
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 03.04.2013 23:41 | Kritika webu

Shaggy si tému všimol, fotky na pozadí mu nevadili - sám niečo podobné práve robí a veľmi dobre vie, že zvoliť optimálnu hranicu medzi veľkosťou a kvalitou je ťažké.
A keďže som k tomu nemal výhrady, tak som nič nepísal. Normálny, pekný web.


_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.07
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 349
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 04.04.2013 7:57 | Kritika webu

vsimol som si, ze vela webov tieto fotky na backgrounde zvykne prekryvat nejakou jemnou mriezkou alebo podobnou strukturou. opticky to moze zakryt nedostatky fotky, je to pouzite napriklad tu http://vegas.jaysalvat.com/.

PS: v kontaktnom formulari by som doplnil cursor ruky na send buttone


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.12
Prihlásený: 02.04.14
Príspevky: 9
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 04.04.2013 10:20 | Kritika webu

No mam tu dallsiu web stranku na kritiku http://www.matuslosonsky.sk/ a tu som prave vyuzil mriezkovanu strukturu na backgrounde. Asi budem musiet aj na stranku www.trueface.sk pouzit mriezku ak nenajdem lepsie riesenie.


 [ Príspevkov: 8 ] 


Kritika webu



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

23

1186

21.04.2008 13:10

jabo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

16

1206

23.05.2008 14:43

Tominator

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Kritika webu

v Frontend

9

1147

28.07.2010 20:27

shaggy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

13

1027

01.10.2010 12:26

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KRITIKA WEBU

v Frontend

7

987

23.05.2010 19:14

ilooli

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

5

841

28.04.2009 11:43

lolko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

8

920

05.07.2011 19:39

joopan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

13

1105

22.11.2009 14:27

incredible

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kritika webu

v Frontend

8

1010

25.07.2010 19:44

Dzin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kritika webu

v Frontend

12

1036

13.10.2009 10:51

pilná lama glama

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kritika webu

v Frontend

6

811

27.07.2011 12:13

jakubkk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

4

867

14.07.2011 17:12

LeaR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

8

1021

08.05.2010 12:29

Flety

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu

v Frontend

17

1573

05.08.2011 13:13

don jebot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KRITIKA Designu WEBU

v Frontend

19

1290

02.05.2008 13:25

marco_polo2

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kritika webu wallpapers

v Frontend

9

912

17.04.2009 7:29

emer



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF