Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 60 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 6562
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2010 21:02

Informatika a celkovo technicke odbory sa vacsinou nevyucuju externe







_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2010 21:46

Informatika teda neviem, ale ine technicke odbory sa ucia externe uplne bezne pokial viem...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 15.02.07
Prihlásený: 18.05.16
Príspevky: 579
Témy: 69
Bydlisko: BA-Okolie
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2010 18:41

mozno hospodarka informatika, tam si davam aj ja prihlasku







_________________
CPU: 2.4GHz Intel Celeron BOX DDRAM: 1024 MB Doska:VIA P4-400 VGA:GF NX6800 128MB HDD: 80GB DVD-R/RW:BneQ+DVD-R:LG
Zdroj:300W

SONY PCG-XG700K
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2010 19:18

Uz som nasiel info ze aj na STUBA sa daju skoro vsetky predmety studovat externe len je to tam pisane ako distancne studium. Nastastie splnam vsetky kryteria ktore treba na prijatie bez prijmaciek, dufma ze to vyjde ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 17.07.08
Prihlásený: 24.01.13
Príspevky: 143
Témy: 37
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2010 23:28

hojte.. som v 3.rocniku na vseobecnom gymnaziu..
PC a setko kolo toho ma bavi (bavi ma programovanie..) a hladam nejaku VS kedze buduci rok maturujem (matura informa,matika).

viem ze moje poziadavky budu asi prehnane ale skusim to:
teda nie som nejako viazany na miesto kde by som chcel studovat, avsak takmer vsetky skoly v SR maju takmer 50% predmetov ktore mi su zbytocne.. radsej by som robil nieco s praxou nez teoriou, a aby tam zasa nebola nejaka extremna tazka matika (fyzika uz vobec nie).. totalne neznasam ked sa nieco treba biflit. teda proste hladam skolu ktora je viac zamerana na nejake projekty nez na teoreticku rovinu. a aby naklady na studium neboli premrstene

vopred vdaka za pomoc :)







_________________
PC: Procesor: INTEL Core i7-860, grafika: MSI R4890 Cyclone OC, 1GB DDR5, doska: Gigabyte GA-P55-UD3R, zdroj: Fortron 700W Everest 700 80+, RAM: 2x2GB Corsair XMS3 DHX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2010 0:15

FMFI UK (matfyz). Odo mna a p360t tu zopar prispevkov o matfyze najdes v tejto teme. Myslim, ze vzhladom na to co chces ti bude vyhovovat odbor aplikovana informatika.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2010 16:37

FIIT STUBA, už praktickejšie ani hádam nie je.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 14.01.10
Prihlásený: 03.10.22
Príspevky: 312
Témy: 47
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2010 9:59

Je tu nieco co mam sancu vystudovat popri full time zamestnani? Ja som dva roky po priemyslovke, dva roky pracujem za mojich ubohych 500eur mesacne (sice uz cisteho). Ale uz by som sa nevedel vzdat toho mojho mesacneho zarobku - moc som si zvykol. Co sa da realne vystudovat popri zamestnani?







_________________
CPU:Intel Core i7-8700K ; MB:MSI Z370 SLI PLUS; VGA:2x MSI GeForce GTX 1080Ti GAMING 11G - SLI; PSU: Corsair RM850i; OS WINDOWS 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2010 11:51

Možno hospodárska informatika na FHI EUBA (externe), ak si mal na mysli niečo počítačové.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kam na vysku? I

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2010 11:57

na fhi sa posuskava, ze na HI externe sa uz nebudu prijimat studenti, ale neviem, co je na tom pravda...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.03.10
Prihlásený: 10.03.10
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 05.03.2010 18:29

Caute, tento rok maturujem z matiky a fyziky a idem si dat prihlasky na daku elektrotechniku. Davam si na VUT do Brna fakultu FEKT, odbor teleinformatika a potom este na FEI BA. V bratislave sa mi zda je viac odborov, ako v Brne. Na dalsie ako do Kosic a Ziliny si uz asi nedam, ked uz aj na tie dve by som mal byt prijaty. Co si myslite o tych fakultach, ktora je lepsia, najlepsia? Oplati sa mi dochadzat az do Brna, ci staci do Bratislavy. Dakujem :)

//spojene temy, Daron


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.03.06
Prihlásený: 13.10.23
Príspevky: 477
Témy: 126
Bydlisko: Bardejov
Príspevok NapísalOffline : 15.03.2010 13:53

Zdravim, o rok maturujem ale uz teraz si musim vybrat cca aku skolu aby som sa vedel zariadit pokial ide o moje predmety v 4rocniku na gymku. bude to ise informatika matika ale neviem ci nie aj fyzika.
Otazka znie aku skolu si vybrat? a aky odbor?

Informatika ma bavi ale zatial takmer neprogramujem (nieco malo z HTML,pascalu ovladam)
Matika je dobra a to myslim doslovme znakmy mam od 1 pri tych logickejsich veciach az po horsie pri tych veciach ktore sa treba biflovat.

Aky odbor si mam vybrat kde zvladne matiku ak smrtelnik?

Uvazoval som na aplikovanou na MUNI ale to bude asi kopa matiky. Potom ma zaujala TUKE fakulta informatiky ale v odborch mam totalny chaos..
Poradte mi nieco co aj v zivote potom vuzijem aby som neskoncil s titulom na ulici.
PS: o co ide presne v odbore telekomuinikacne techologie?
PS2: aky je rizdiel medzi aplikovanou uinf. a klasickou inf. ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 15.02.07
Prihlásený: 18.05.16
Príspevky: 579
Témy: 69
Bydlisko: BA-Okolie
Príspevok NapísalOffline : 15.03.2010 15:26

klasicka inf. mas viac matiky a teorie







_________________
CPU: 2.4GHz Intel Celeron BOX DDRAM: 1024 MB Doska:VIA P4-400 VGA:GF NX6800 128MB HDD: 80GB DVD-R/RW:BneQ+DVD-R:LG
Zdroj:300W

SONY PCG-XG700K
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.03.06
Prihlásený: 13.10.23
Príspevky: 477
Témy: 126
Bydlisko: Bardejov
Príspevok NapísalOffline : 15.03.2010 16:26

V aplikovanej je toho menej? mal som opacny nazor. dakujem za upresnenie... uz le zvysok..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 15.03.2010 17:04

Na VUTBR FIT vraj programujes 16 hodin denne, aspon co kamarati mi hovoria :D Potvrdim vam to buduci rok (dufam)







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.03.06
Prihlásený: 13.10.23
Príspevky: 477
Témy: 126
Bydlisko: Bardejov
Príspevok NapísalOffline : 15.03.2010 21:56

Zaujimave. Inak aky studijny odbor a fakultu a sklou by ste odporucili cloveku co ma rad informu ale nema rad matiku ale je zmiereny s tym ze nieco s tej matiky mat musi ale cim menej tym lepsie?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 15.03.2010 22:27

Tej matike sa nevyhnes.. Je potrebna, uc sa ju, zide sa ti.







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.03.06
Prihlásený: 13.10.23
Príspevky: 477
Témy: 126
Bydlisko: Bardejov
Príspevok NapísalOffline : 16.03.2010 16:09

Ja sa jej nechcem uplne vyhnut to sa neda len sa pytam kde jej je najmenej resp. kde sa da zvladnut bez toho aby som bol genius :D momentalne moja matika skace medzi 1-2-3...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.03.2010 17:16

to je irelevantne, zalezi od toho akeho mas vyucujuceho, co sa ucite a tie znamky hovoria o :shit:
ide o to, ako sa ju budes ucit na vyske, ak sa budes snazit a nie si uplne vymlety, tak to spravis.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.03.06
Prihlásený: 13.10.23
Príspevky: 477
Témy: 126
Bydlisko: Bardejov
Príspevok NapísalOffline : 16.03.2010 18:43

Dakujem inak na TUKE je aplikovana inf len v angluictine?
Neviete poradit nieco podobne? na slovensku ak nic skoncim v brne ale nechcel by som...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.09
Prihlásený: 01.11.10
Príspevky: 14
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 13:04

aby ste nespravili rovnakú chybu ako ja...

FIIT - najväčší omyl mojho života. Príšerné podmienky na štúdium, v prvych semestroch maš všetko nalinkovane, neskor su možne menšie zmeny v podobe par volitelnych predmetov. Učia ta samé hlúposti, zbytočné no na čas náročné predmety. Nemôžeš si ani meniť rozvrh, ubytovanie podla priemeru + vzdialenosť, no so slabším priemerom s internátom vo vyššom ročníku nepočítaj. Ak budeš chcieť spraviť všetky predmety a niesi zrovna génius tak tvoj volný čas počas semestra bude rovný 0. Stále budeš makať na nezmyselných puntičkársky hodnotených zadaniach + velké projekty. Práca na nich trvá priemernému študentovy niekolko desiatok hodín. C a Javu ta nenaučia - naučiť sa ju musíš sám z kníh a tutov na nete, ktoré si musíš aj sám nájsť - oni ta to akorát budú skúšať a buzerovať za drobnosti.
Čerešničkou na torte je 1 semester fyziky - zverený do kompetencie FEIkarskych fanatikov. Tí si myslia že fyzika je n.1 a podla toho to aj vyzerá. Pre mna je to nedatelný predmet(napriek tomu že ostatné zvládam celkom dobre). Na otázku načo je informatikovi kinematika, mechanika,... načo musím vediet zmerat magnetycký moment zeme alebo hrúbku tenkej dielektrickej vrstvy ti nikdo neodpovie. Úspešnosť na tomto predmete závisí hlavne od toho, aký velký kkt je tvoj cvičiaci. O dobrom cvičiacom však môžu vravieť len 2-3 skupiny, ostatné trpia.

názory starších študentov(aj z 2. stupňa) sa zhodujú v tom, že táto škola nás učí len vatu. Všetko podstatné sa človek musí doučiť sám, škola mu však stále hádže pod nohy polená.

od kamošov z feiky(aplikovaná info, elektro...) viem že sú na tom podbne, akorát majú ešte viac fyziky.

A preto apelujem na všetkých budúcich informatikov, ktorí ešte majú možnosť volby - FIIT/FEI za to nestojí ! ked už chcete študovať(a doštudovať) na SVK, chodte na matfyz, alebo inde. Najlepšie však dať slovenskému zhnívajúcemu školstvu zbohom a smer MUNI - ved Brno nieje tak daleko a možno sa tam o rok vidíme.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 13:35

Rovnako je to aj na FEI TUKE, vsetko sa musis naucit sam :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 749
Témy: 31
Bydlisko: Ružomberok&...
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 13:40

benji0o píše:
Na otázku načo je informatikovi kinematika, mechanika,... načo musím vediet zmerat magnetycký moment zeme alebo hrúbku tenkej dielektrickej vrstvy ti nikdo neodpovie. Úspešnosť na tomto predmete závisí hlavne od toho, aký velký kkt je tvoj cvičiaci. O dobrom cvičiacom však môžu vravieť len 2-3 skupiny, ostatné trpia.


Chlapec nepovedal ani jednu nepravdu, ale ja ho musim doplnit :) - Ja som dostal minuly rok od cviciacej odpoved na otazku, preco mame fyziku, znela prinajmensom divne :) "Fyzika nie je pre vas existencne potrebna, ale je vhodna pre hlbsie pochopenie vztahov, ktore ste mali na matematike len teoreticky a navyse, ste na VSEOBECNE zameranej technickej skole, k nej fyzika proste patri". na otazku preco nemame aj biologiu som uz odpoved nedostal :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 13:43

No, cital som par negativnych reakcii na FIIT, tak som zacal zvazovat Brno, ale ak to je az take zle, idem do Ciech stopercentne. S matikou nemam najmensi problem, ale buzerovat by som sa nenechal :) Vedel by niekto porovnat brnenske informaticke fakulty - FIT@VUTBR / FI@MUNI? Ci je to v podstate jedno, kam pojdem? Idealne by bolo mat co najmenej fyziky.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 13:48

takto veci sa pytat nemozes a ked, tak nemozes byt drzy, lebo potom na skuske pochopis, preco mate fyziku... ;-)
Integrovanie ,derivovanie a ine debilny maju vyuzitie, to mali v provom rocniku pravdu. Ale ze ich vyuzijeme len na dalsej matike, na elektrotechnike a na fyzike, ktoru dalej nikde nevyuzijes, to uz nepovedal nikto.
Nase skolstvo je nahovno, od zakladnej az po vysoke skoly. Potrebene veci sa musis naucit sam vo volnom case a aby is toho nemal malo, budes sa ucit aj nepotrebne veci. NA prejdenie Cicsa do final examu prvej casti mame spolu 5 tyzdnov, kazdy tyzden jedno cviko. Imho dost malo. Ale na drbnutu matiku, ktora je nanic sa cas najde.
A to vsetko zacina uz na zakladnej skole. Ucit sa basnicky, to hej. Ucit sa kto napisal ake diela v literature cinskej dinastie ming, to hej. Ale aby naucili ludi, ako napisat zivotopis, vypisat spirevodku k baliku, napisat nejaku ziadost, na to sa najde jedna hodina za skolsky rok.
Nase skolsvo stoji za :shit:

I have a dream... Predstavte si tu krasu, dojdete na vysoku skolu s ocakavanim, ze sa nieco naucite. Resp, nei nieco, ale nieco, co vas bude bavit. Nikto vas nebude nutit ucit sa matiku, fyziku, elektrotechniku, chemiu, zaklady inzinierstva materialov, alebo programovanie 8086 v assembleri, ked to nikdy nebudete potrebovat. Pridete studovat grafiku a budete sa venovat tomu. Chcete studovat programovanie a budete sa plne venovat tomu, nemusite sak tomu ucit siete. Chcete byt sietar, venujete sa tomu a nemusite sa ucit programovat v jave. chcete byt elektrotechnik a nemusite sa ucit programovat v C. Takto by malo fungovat skolstvo.
predstavte si tu krasu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 14:24

No ako to tu citam tak to vyzera fakt hrozne :( o univerzite v zahranici ste neuvazovali? Napriklad v Skotsku je skolne pre studentov z EU zadarmo a ta uroven je uplne niekde inde, staci si pozriet odbory tych univerzit - su velmi specificke. Sice ubytovanie a ostatne veci budu drahsie, ale keby to bolo moc tak sa to da riesit studentskymi pozickami.







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.09
Prihlásený: 01.11.10
Príspevky: 14
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 15:45

daron, nie ja som sa ho to priamo neopytal, no na prvej prednaske ten profesrosky chumaj im 15 minut vykladal o tom aka je fyzika pre nas doležita (meškal mi vlak, prišiel som ked prave končil) a minuly tyžden kamošov cvičiaci na nich vybehol že prečo vobec nereaguju? že či si myslia že bez fyziky to ide? že už nam ju aj tak dosť okresali a ak by nam ju zrušili nakoniec tak fiit nemusi stavať novu budovu ale radšej skončiť. Chuj

ešte raz: chodte do Brna, MUNI FI, mam tam kamoša, ten tam šiel lebo nechcel na svk riskovat ani jeden semester fyziky, mal som ho pocuvnut. Ja som cakal ze FIIT je kvalitna skola ked sa pisalo ze je tazka, dnes uz viem aky som bol hlupy. Muni je tiez narocna ale ucia sa ovela menej sprostosti a viac zaujimavych veci. A ucia ich ovela lepsi pedagogovia, nie ako ta nasa zberba (cest matikarom, Satko, Pospíchal, Volauf, pripadne Kolesar) + urcite nemaju take sproste rozvrhy ako my.

// ak by mal niekdo aj tak masochisticke sklony a na FIIT nastupil, rataj so zapoctovkami v piatok 19:30-20:30 ... to potesi kazdeho.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 15:59

co sa tyka pedagogov, u nas (na slovensku) je to asi vsade rovnake. V pondelok som mal mat prednasku. V pondelok okrem tej dementnej prednasky nic ine nemam, trepem sa poobede na tretiu do Kosic, co mam nejakych 60km, kedze dochadzam. Pridem tam, sedime, plna aula, zrazu pride iny prednasajuci a zacne inu prednasku, z predmetu, ktory ja vobec ani nemam. Nikto nic dopredu neoznami, ani na cvikach, ani emailom, ani na stranke. Jedoducho nic. Potom som sa postavil mozem sa trepat 60km naspat. a to vsetko zbytocne. Minuly semester som mal len 2 predmety. Lenze pani "profesori" sa netrapia s tym, kedy vypisu termin. Jedna skuska bola v piatok o 7:30 druha v piatok o 8:00. prelozit sa to vraj neda, lebo uz boli nahlaseni nejaki studenti. O tyzden sa to opakovalo, rovnako aj o dva tyzdne. AJ ked som ich na to ja aj spoluziaci upozornili mailom. Dokonca som napisal, ci na tu druhu skusku nemozem prist o 8:30, bolo by mi jedno, ze by som mal menej casu. Len som potreboval ist aj na tu prvu. Napisal mi ktomu asi tolko: "Skuska zacina o 8:00."
Na prednaskach nam uz zakazali notebooky, dost divne, ak niekto studuje informatiku, aplikovanu informatiku, pocitacove modelovanie...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91
Bydlisko: Košice - Za...
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 16:09

Chcel by som reagovat na nazov temy:
Kam na vysku?? ... Nikde, aspon nie tu na slovensku ... vsade je to naprd, pedagogovia stoja za šajz (cest vynimkam ... ja poznam dve), vedenie ale vooobec nie je skorumpovane, system je ... no system nie je a na studentov sa to, no ... se***kasle ... + bakalarka nie je nic len vymysel na to aby si mohol dekan kupit nove oblecenie alebo koberceky do auta, ktore aj tak sam nikdy nesoferuje, kedze ma na vodica ... aby som to zhrnul ... vysoka skola su tzv. Najkrajsie roky zivota len pre tych, ktori uz od zaciatku maju love na skusky, resp. znamych na vplyvnych miestach ... pre ostatnych to je zbytocne utrpenie







_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.09
Prihlásený: 01.11.10
Príspevky: 14
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2010 16:20

a to si zober ze sme informatici, ludia ktorich je absolutny nedostatok, vsade ich potrebuju no na skoly sa nas nehlasi vela. Namiesto toho aby nas stat neakym sposobom podporoval nam len hadzu polena pod nohy.
vysledky minuleho semestra na FIIT:
matematická analýza - každý tretí nedostal zápočet + dalších 30 nespravilo skúšku (130 ludi z 330)
proceduralne programovanie nedalo 120 z 325
-pod tento výsledok sa podpísali najme mizerné prednášky a mnohí neschopní cvičiaci, ale aj fakt že na tento časovo naročny predmet sme nemali dostatok času, kedže sme väčšinu venovali analyze, MIPku alebo PPIP ... ktore su nam na nič.

... toto naše počty pekne preriedilo, no sito pokračuje...

... a tak každý šikovný informatik utečie do zahraničia - kolkí sa vrátia po skončení školy?


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 60 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7437

31.03.2019 23:10

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

687

09.09.2013 19:49

Plechac123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

505

17.06.2016 16:58

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

608

26.05.2016 12:10

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

400

01.12.2020 14:38

Lukáš1319 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

598

17.07.2019 23:18

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

522

26.08.2010 11:18

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1551

07.09.2007 17:43

Darius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

858

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

630

22.07.2013 21:14

Setton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16461

27.05.2012 23:22

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1551

03.09.2019 17:39

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Noťas na výšku/hranie

v Notebooky a netbooky

5

614

08.08.2011 17:46

majo145 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na hry, vysku...

v Notebooky a netbooky

17

1085

22.07.2011 12:21

KekkeiGenkai Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB 650e na výšku

v Notebooky a netbooky

3

352

15.07.2013 13:27

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Výber notebooku na vyšku

v Notebooky a netbooky

2

425

20.06.2011 19:54

PublicEnemies Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra