[ Príspevkov: 1794 ] 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 30.01.2009 10:40 | Kam na vysku? I

mam kamosa v prvaku a a brat uz spravil, co konkretne sa ces spytat?


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 16.02.07
Prihlásený: 26.11.15
Príspevky: 216
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.01.2009 10:43 | Kam na vysku? I

no tak prevazne osobne pocity :D a ako sa tam studuje, ake maju naroky a vybavenie a ake potrebujem znamky a maturitu aby som sa tam dostal (paci sa mi fakulta FIT)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 30.01.2009 10:45 | Kam na vysku? I

mno primacky robis len s matiky, vysvedcenie newim ake msis mat, ale snaz sa hl s inf a mat mat naj, a je to trocha tazke ale ja sa tam tez chystam a myslim ze to bude ok,


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 16.02.07
Prihlásený: 26.11.15
Príspevky: 216
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.01.2009 11:13 | Kam na vysku? I

v ktorom rocniku si a na aku fakultu sa chystas?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 30.01.2009 12:01 | Kam na vysku? I

FIT, cem ist aj ja


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.11.08
Prihlásený: 30.01.23
Príspevky: 1498
Témy: 131 | 131
Bydlisko: Veľké Kapuš...
NapísalOffline : 30.01.2009 13:27 | Kam na vysku? I

Harlequin píše:
kto na to nema, ten na FEIke neskonci...


tak toto pravidlo na FEI-ke neplati , poznam vela ludi co na to maju ale tam sa beru same kktiny , vacsina mojich spoluziakov zo strednej , Elektrotechnicka priemyslovka , sli na FEI-ku a olutovali to aj ked nato maju , a pritom mali dobre zaklady zo strednej na FEI-ku

to hovorim len o FEI-ke v KE , neviem inde ako su natom ,


_________________
PC: 27" HP All in One 27-N103NC - 4th Generation Intel® Core™ i7-4785T CPU 2.20 GHz , 8,00GB DDR3, 120GB SSD Patriot + 2,5" 2TB Maxtor (Samsung) M3 Portable HDD
KEYBOARD/MOUSE: Microsoft Wireless Desktop 800 USB CS/SK OS: Windows 10 Home x64
PHONE:
Samsung Galaxy S10+ White 128GB TV: Samsung LED SMART TV UE40ES5500 CONSOLE: Xbox One 500gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Košice - Za...
NapísalOffline : 30.01.2009 13:33 | Kam na vysku? I

suhlasim s kiki-m ... presne tak to tam je ... je to tak, ze ak si z Elektrotech premyslovky, tak mas ako tak ulahcene studium, co sa tyka elektrotechniky a podobnych predmetov ... ake si z gymplu, tak by ti teoreticky mala ist lepsie matika, ale bude problem z elektrikou ... treba sa nejak prekusat prvymi dvoma rocnikmi, tie su najhorsie (aspon podla toho, co som pocul a co znami hovorili) ... ale ako som uz raz napisal ... kym sa dostanes k predmetu, ktory by ta bavil, alebo ktoremu by si sa chcel venovat, tak stokrat vyletis na uplnej debiline, ktora ti bude naprd


_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46 | 46
NapísalOffline : 30.01.2009 14:08 | Kam na vysku? I

to Cruel: vela mojich kamaratov chodi na VUT ale na FIT nikto (nie je to FIIT? ci to je na STU?) dvaja chodia teraz do 2. na strojarsku a ked to porovnam s mojou (masarykova, informatika) tak maju viac ucenia pocas semestra (stale same projekty) a menej skusok ale pomerne tazkych (samozrejme sa to tazko porovnava a je to dost subjektivne...)

to deCode666: mozes vymenovat nejake predmety na ktorych ludia letia, pripadne su na nic... ? nech to mozem porovnat, u nas je par dost tazkych predmetov ktore mozno clovek nevyuzije, ale to su tie predmety ktore robia rozdiel medzi programatorom a PROGRAMATOROM, resp radovym programatorom a IT manazerom... problem je ten ze clovek malokedy vie co bude presne robit, ja si tiez casto hovorim co za debiliny sa to ucime, ze takto som si informu nepredstavoval ked som bol na strednej, ale casom sa vela z tych zlych predmetov ukaze ako velmi dolezite (a niektore naopak budu stale na nic)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 30.01.2009 14:10 | Kam na vysku? I

tlacitko Enter píše:
to deCode666: mozes vymenovat nejake predmety na ktorych ludia letia, pripadne su na nic... ?


Fyzika 1,2 Elektrotechnika 1,2, Zakladny inzinierstva materialov, A imho aj velka cast matiky, kedze ta sa pouzivala zatial len vo fyzike a elektrotechnike


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Košice - Za...
NapísalOffline : 30.01.2009 14:16 | Kam na vysku? I

tak ako Daron napisal + spolocensko-vedne predmety (estetika, sociologia, psychologia,bla, bla, bla) ... na tych sa sice az tak neleti, ... resp. neleti vobec, ale su tam strasne zbytocne a kladie sa na nich doraz ako keby to bol ten najdolezitejsi predmet na skole (preto bo informatikom sa rataju za 5 kreditov, ak sa nemylim)


_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 16.02.07
Prihlásený: 26.11.15
Príspevky: 216
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.01.2009 14:22 | Kam na vysku? I

to tlacitko Enter: ktora je podla teba lepsia resp. preco si si vybral masarykovu a nie VUT


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 19.05.24
Príspevky: 1761
Témy: 41 | 41
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 30.01.2009 14:24 | Kam na vysku? I

chodí niekto na elektrotechnickú fakultu do ZA odbor: multimédiá?


_________________
Oldcore user
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46 | 46
NapísalOffline : 30.01.2009 15:11 | Kam na vysku? I

deCode666 a Daron: fuuuu tak to by som nechcel, my hentake nemame nastastie, akurat tej matiky je vela, asi je aj najtazsia zo vsetkeho; a spolocensko-vedne mame akurat na vyber jeden z: ekonomika, vytvarna kultura, historia neviem coho, panorama fyziky... a taketo sracky, ja som si dal vytvarnu lebo mala 100% uspesnost ale zmenil sa vyucujuci a na skuske sme museli mat vedla seba NB s wifinou aby sa to dalo spravit :D

to Cruel: zalezi co chces robit, ak viac HW alebo siete alebo assembler tak asi radsej VUT, ak SW tak asi FI MUNI, ale fakt tazko povedat lebo na VUT som nestudoval. Vybral som si podla toho, ze na MUNI som bol na dni otvorenych dveri este ked som bol tretiak na gymnaziu a odvtedy som chcel ist tam lebo nam tam ukazovali take super veci... samozrejme k nim sa dostane iba student ktory sa fakt o to zaujima a zapoji sa do nejakeho vyskumu (ja nie).
Takze fakt podla toho co ta viac bavi, MUNI je dost teoreticka (neviem ci o vela oproti VUT), na MUNI ak chces dostat titul bakalar z informatiky tak sa zmier s tym ze budes musiet perfektne vediet anglictinu - je tam z toho veeeelmi tazka skuska, vela ludi nedostane titul preto, ze nezvladli tuto skusku (aj opakovane), dalej ak nemas teraz z matiky jednotky a dvojky tak budes musiet nehorazne zabrat aby si spravil matiku na vysokej (ta je tazka asi vsade), dalej na FI MUNI je par (viac ako 2) neprijemnych teoretickych predmetov plnych abstraktnych veci, ktore maju casto vela spolocneho s matikou.
Je toho vela, kludne sa opytaj na nieco konkretne alebo posli SS a mozme sa bavit cez icq lebo uz je v tejto teme toho vela aj odomna tak nech sa to neopakuje...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 14.05.24
Príspevky: 749
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Ružomberok&...
NapísalOffline : 30.01.2009 16:25 | Kam na vysku? I

Cruel píše:
no tak prevazne osobne pocity :D a ako sa tam studuje, ake maju naroky a vybavenie a ake potrebujem znamky a maturitu aby som sa tam dostal (paci sa mi fakulta FIT)


vysvedcenie sa do uvahy nebrie, za maturitu z inf sa tiez myslim nic nedava, za maturitu z M uroven B mozes ziskat 15 bodov, uroven A 25 bodov z 100. prijimacky su kazdym rokom velmi podobne, niektore priklady sa dokonca opakuju, odporucam preriesit. Je tu par nepotrebnych predmetov, ale kde nie su. Je tu par predmetov cisto na preriedenie (naco bude 99% studentov kedy fyzika?). Kym tu niekto nieco spravi, trva to dlho. Vyberat termin skusok si nemozes, mas 1 opravny pokus, potom o rok.
A tu je uspesnost dvoch asi najhorsich predmetov v prvaku : http://www.gymrk.iglu.cz/MA.png
http://www.gymrk.iglu.cz/F.png


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 16.02.07
Prihlásený: 26.11.15
Príspevky: 216
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.01.2009 16:37 | Kam na vysku? I

ja som sa pytal na VUT v Brne a ty mas na obrazkoch STUBA???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 14.05.24
Príspevky: 749
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Ružomberok&...
NapísalOffline : 30.01.2009 16:41 | Kam na vysku? I

Prispevky pred tebou som necital, a v zatvorke si mal "paci sa mi fakulta fit"
prepac


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 16.02.07
Prihlásený: 26.11.15
Príspevky: 216
Témy: 25 | 25
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.01.2009 16:44 | Kam na vysku? I

v poho ale som sa zlakol ze to maju takto poriesene


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35 | 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
NapísalOffline : 30.01.2009 16:58 | Kam na vysku? I

No ako tak pozerám na (ne)spokojnosť niektorých, asi sa oplatí zdôrazniť všetkým uchádzačom, aby si zistili čo najviac informácii o škole na ktorú sa hodlajú prihlásiť. Treba si pozrieť na webe študijné programy, predmety, ak máte záujem ísť na Erazmus tak aj partnerské školy, pozrieť si nejaké porovnanie VŠ (na Slovensku to robí ARRA), ísť na deň otvorených dverí, pozrieť si vybavenie a porozprávať sa s niekým, kto tam práve študuje alebo nedávno doštudoval.

Aby sa vám potom nestalo to čo kolegom, že zrazu zistia, že majú na informatike fyziku, psychológiu, právo a pestovanie mrkvičky (ja som informatik na FMFI UK v BA a jediný "zbytočný" predmet boli Spoločenské aspekty informatiky za 2 kredity, kde bolo treba napísať 2 referáty).


_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 30.01.2009 17:26 | Kam na vysku? I

Neviete ako sa odosiela prihláška na FIIT Stuba. jE tam nejaká elektronická. ked som to vyplnil a vytlacil bola to len jedna A4 zo zakladnými informáciami o mne, vlastne to isté ako na papierovej obyčajnej prihláške len napísané na kompe. To akože serú na doterajšie známky zo strednej? Takže stačí poslať ten jeden papier, životopis a dodatočne tie maturitné veci, test z Matiky a vysvedčenie maturitne?? je to tak, či trepem? poraďte


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35 | 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
NapísalOffline : 30.01.2009 17:33 | Kam na vysku? I

Čítal si toto: http://www.fiit.stuba.sk/docs//Studium/ ... a_0910.pdf ?


_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 30.01.2009 18:26 | Kam na vysku? I

p360t píše:
ísť na deň otvorených dverí, pozrieť si vybavenie a porozprávať sa s niekým, kto tam práve študuje alebo nedávno doštudoval.


DOD ti toho vela nepovie, co z toho ze sme mali kazdu druhu hodinu matiky pri PC, ked sme aj tak vsetko pocitali rucne - kalkulackami a k matlabu sme da dostali na 2-3 cviceniach. Najlepsie informacie poskytne ten, kto tam studoval, respektive studuje, pripadne existuju fora, kde sa daju zohnat relevantnejsie informacie, ako na DOD :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46 | 46
NapísalOffline : 30.01.2009 18:47 | Kam na vysku? I

ale aj DOD su dobre - skola sa snazi ukazat to najlepsie co ma, uchadzac sa moze priamo pytat (aspon co som bol ja tak sa dalo pytat na vsetko a odpovedali profak, neprofak aj studenti ktori to pomahali organizovat), na fore su casto ludia ktori nevedia vsetko (teda nie casto ale vzdy), byvali studenti nevedia co sa zmenilo, sucasni maju este mali skusenosti
=> takze to treba vyuzit vsetko lebo potom cloveka mrzi ked zisti ze dana skola ho nebavi a nechce sa mu studovat, nevie kam ma prestupit...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 30.01.2009 19:09 | Kam na vysku? I

OK, dikes za ten link. Neviete kde sa daju zohnat stare prímačkové testy na FIIT, alebo aj inu fakultu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 14.05.24
Príspevky: 749
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Ružomberok&...
NapísalOffline : 31.01.2009 0:11 | Kam na vysku? I

p360t píše:
No ako tak pozerám na (ne)spokojnosť niektorých, asi sa oplatí zdôrazniť všetkým uchádzačom, aby si zistili čo najviac informácii o škole na ktorú sa hodlajú prihlásiť. Treba si pozrieť na webe študijné programy, predmety, ak máte záujem ísť na Erazmus tak aj partnerské školy, pozrieť si nejaké porovnanie VŠ (na Slovensku to robí ARRA), ísť na deň otvorených dverí, pozrieť si vybavenie a porozprávať sa s niekým, kto tam práve študuje alebo nedávno doštudoval.

Aby sa vám potom nestalo to čo kolegom, že zrazu zistia, že majú na informatike fyziku, psychológiu, právo a pestovanie mrkvičky (ja som informatik na FMFI UK v BA a jediný "zbytočný" predmet boli Spoločenské aspekty informatiky za 2 kredity, kde bolo treba napísať 2 referáty).


Asi to malo ist (aj/hlavne) mne. Ale ja som to napisal prave preto, ze nie kazdy ma moznost spytat sa niekoho na to, aky je system na fiit (z ich stranky sa totiz clovek nic nedozvie). Ja som to spravil, nebol som sice na DOD, ale bol som tam len tak, vedel som skoro o vsetkych predmetoch ktore budem brat az do 3. rocnika, az na tie, ktore boli vymyslene tento rok. Vedel som, ze budem musiet pretrpiet kadejaky manažment, metody inžinierskej prace (excel, word, html...) A aj tak som sem siel, lebo mi v podstate nevadi co sa tu berie, mne momentalne skor vadi pristup k studentovi, o ktorom mi sice povedali, ale kedze som nic take nezazil, nevadilo mi to.

ebrithil píše:
OK, dikes za ten link. Neviete kde sa daju zohnat stare prímačkové testy na FIIT, alebo aj inu fakultu?


linky na testy:
http://www.fiit.stuba.sk/docs//Studium/Prijimacky/prij-bc_ukazka2006.pdf
http://www.fiit.stuba.sk/docs//Studium/Prijimacky/prij-bc_ukazka2007.pdf


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35 | 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
NapísalOffline : 31.01.2009 10:46 | Kam na vysku? I

Daron píše:
Najlepsie informacie poskytne ten, kto tam studoval, respektive studuje
No a kde inde, ako na dni otvorených dverí, takýchto ľudí stretneš najviac???

Ad: prístup ku študentovi - predpokladám, že je vás takých nespokojných viac, prečo to neriešite niekde u kompetentných (v ankete, v senáte, u prodekanov, ...)? Kým nepoukážete na nedostatky, ťažko sa dočkáte nápravy.


_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 14.05.24
Príspevky: 749
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Ružomberok&...
NapísalOffline : 31.01.2009 11:50 | Kam na vysku? I

Ked clovek je tak lenive stvorenie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Košice - Za...
NapísalOffline : 31.01.2009 12:36 | Kam na vysku? I

no u nas na TUKE ten pristup uz bol neiekdy v minulosti rieseny, ale vyzera to tak, ze cele vedenie TUKE vratane ucitelov drzia spolu a vsetci dokopy seru na studentov, takze tam sa ti spravodlivosti nedostane aj keby si sa rozkrajal na milion malych kuskov ... a dalsi aspekt je ten, ze velmi vela ludi ma silne reci, ale ked pride na konanie, tak je zrazu vsetko v poriadku ... nie tak na mna pozerali, ked som jednej cviciacej povedal, ze ma nezaujima, co si ona mysli a ze sa mame ucit aj ine veci ako jej nepodstatny predmet ...


_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 31.01.2009 15:43 | Kam na vysku? I

p360t píše:
Ad: prístup ku študentovi - predpokladám, že je vás takých nespokojných viac, prečo to neriešite niekde u kompetentných (v ankete, v senáte, u prodekanov, ...)? Kým nepoukážete na nedostatky, ťažko sa dočkáte nápravy.


Pochybujem ze sa s nami bude niekto bavit. Tak napriklad dekan vydal pokyn na zvysenie urovne vzdelavania, ktory hovoril o tom, ze 12 bodov zo 100 bodov za predmet dostane student za ucast na prednaskach. Nasi kreativni akozevyucujuci si to vyriesili tak, ze 6 bodov bolo akoze na prednasky a 6 si nechali na cvicenia, ktore udelovali bud za patminutovky, alebo za to, ci si nieco vedel/nevedel ked ides k tabuli. Mam divny pocit, ze keby som vtedy nenapisal veducej studijneho oddelenia, ktora to vraj prebrala s dekanom, bolo by to tak aj doteraz. A o deleni tych bodov za prednasky uz ani nehovorim, ked sa robia 4 prezencky a na jednej nie si, automaticky ide polovica bodov dole, nie je to na vsetkyhc predmetoch, ale na niektorych ano.

Dalsia vec - obsah predmetov - niektore predmety, mam pocit, maju 4 nesuvisiace casti, a to su prednaska, cvicenia, skripta a skuska. Suvislost medzi nimi sa niekedy hlada dost tazko.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35 | 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
NapísalOffline : 31.01.2009 16:45 | Kam na vysku? I

Uff, povinná účasť na prednáškach? Ako som rád na svojej škole...

Asi najvyšší čas to teda skúsiť inde.


_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91 | 91
Bydlisko: Košice - Za...
NapísalOffline : 31.01.2009 17:15 | Kam na vysku? I

no, povinna ako povinna ... ak nechces 12 bodov (ponovom 9 bodov) zadarmo k zapoctu (skuske), tak na prednasky nemuis chodit ;)


_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
 [ Príspevkov: 1794 ] 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60


Kam na vysku? I



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7474

31.03.2019 23:10

LeaR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1558

07.09.2007 17:43

Darius

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

865

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

637

22.07.2013 21:14

Setton

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16504

27.05.2012 23:22

El_Silver

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1563

03.09.2019 17:39

SamerLp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

695

09.09.2013 19:49

Plechac123

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

514

17.06.2016 16:58

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

615

26.05.2016 12:10

nescafe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

406

01.12.2020 14:38

Lukáš1319

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

603

17.07.2019 23:18

pepkopav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

528

26.08.2010 11:18

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aky nb na vysku

v Notebooky a netbooky

9

371

13.07.2010 21:21

beginner

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako zistiť výšku prvku

v JavaScript, VBScript, Ajax

2

491

02.08.2011 7:15

camo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktorý ntb na výšku ??

v Notebooky a netbooky

7

455

24.07.2010 1:09

gabu

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Noťas na výšku/hranie

v Notebooky a netbooky

5

620

08.08.2011 17:46

majo145



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF