Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.12.08
Prihlásený: 19.02.13
Príspevky: 69
Témy: 27
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2009 12:44

Zdravim. Chcem sa opytat ci niekto z vas bol na it kurze, konkretne ma zaujima flash, pripadne photoshop, a ako ste spokojny s kvalitou kurzu. Co vam kurz dal a co vam naopak chybalo. A kde ste si ho robili. Pytam sa lebo sam premyslam o niecom takom. Ja som zatial pozeral http://www.itlearning.sk/ a http://www.macrosoft.sk/ , ale chcel by som najskor vediet postrehy a skusenosti niekoho ineho s tymito skoleniami. Dakujem za odpovede.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.05.09
Prihlásený: 15.05.09
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2009 19:12

Servus. Ja som bol asi pred dvoma rokmi cez firmu na kurze HTML v Macrosofte. Bolo to v Istropolise v Bratislave. Mal som na starosti firemnú web stránku a tak som potreboval kurz HTML. Na kurz som čakal 2 mesiace kedže stále čakali kým sa im naplní. Neboli ochotný ho otvoriť ani pre dvoch záujemcov. Nakoniec ho otvorili pre šiestich a to už bolo moc. Veľa ľudí, veľká skupina, nič moc. Prednášal to taký bojazlivý študent čo stále pozeral do papierov. Nič moc ale dalo sa. Neskôr sme našli rôzne iné firmy čo ponúkajú školenia a kurzy (lapis, it learning, gopas, kvt ...) a rozhodli sme sa pre it learning koli cene, pretoze sme potrebovali kurzy pre sekretarky na Excel, Windows serery. Kurz pootvarali operativne kded, dokonca servery pre jedneho ucastnika!!! aby nemuseli prekladat! Ja sa tesim teraz pojdem koncom maja na Photoshop a Flash. Co mi zatial vraveli, boli spokojny! Nove ucebne, LCDcka vsade, klima a tak. Maju vela pobociek a najnizsie ceny a nezvyknu prekladat a rusit skolenia. Podla mna sa im to neoplati ale to uz je ich vec. Ked sa vratim z tych kurzov, napisem ze ako bolo ale uz teraz sa tesim, pretoze som mi volal ich lektor a pytal sa ma co by som chcel a potreboval a mam pocit ze sa tomu fakt rozumeju. Neviem .. uvidim.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.12.08
Prihlásený: 19.02.13
Príspevky: 69
Témy: 27
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.05.2009 15:08

super .. som zvedavy na refenencie. Dakujem pekne :), budem cakat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.05.09
Prihlásený: 30.05.09
Príspevky: 56
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2009 13:06

IT kurzy sú fajn pre ľudí, ktorí sa vedia učiť "školským spôsobom"... čiže máš nejaký vyhradený čas, dačo môžeš pokonzultovať a cupkáš domov.. problém nastane v prípade, ak ti napr nesedí štýl vyučujúceho, postup pri výučbe a podobne. Osobne považujem podobné srandy skôr za stratu času ako za pomoc, pretože každý človek potrebuje individuálny prístup. Keď už nemáš na to, aby si sa potrebné veci naučil svojpomocne (na internete je snáď milión návodov, tutoriálov a videí ZADARMO!), tak za pokus by ešte stálo nájsť nejakého dobráka, ktorý by ťa to naučil u seba doma (napr. nejaký kamarát).
Ale ako vravím, môže to byť veľmi individuálne, môžeš mať šťastie na naozaj prínosný kurz, ale tiež môžeš mať akurát smolu na nekvalitného učiteľa atď... z môjho pohľadu je to trocha risk skúšať, keďže žiaden kurz nie je zadarmo, pričom výuka cez internet ťa stojí len peniaze, ktoré by si sa pripojenie musel platiť tak či tak. :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2009 13:11

ak ma firma individualne preskolit 200ludi, mno si masochista...iny sposob ako kurzy nevidim..bud sa to naucis, alebo nie :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.05.09
Prihlásený: 30.05.09
Príspevky: 56
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2009 13:18

kto tu písal o firme, ktorá by mala preškoliť individuálne 200 ľudí? dačo mi ušlo? ak si reagoval na mňa, tak som písal skôr o spôsobe kontaktovať niekoho (napr. kamaráta), ktorý by si našiel na dotyčného záujemcu čas...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.09
Prihlásený: 18.06.09
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2009 9:55

Ahojte

Chcem sa zucastint skoleni na ziskatie certifikatu MCSA a chcem vas poziadat o radu ze ktore skoliace stredisko je najlepsie pripadne o skusenosti so skoliacimy strediskami pretoze skolenia su na moje pomeri dost drahe.

Dakujem :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.10.11
Prihlásený: 25.10.11
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2011 20:38

Na tejto stranke najdes IT kurzy, ale aj dalsie kurzy a workshopy z roznych oblasti...Grafika, databazy, programovanie, fotenie, varenie, sport....pre vsetkych zadarmo...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 8 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Kurzy angličtiny?

v Vzdelanie, štúdium, škola

12

3203

21.08.2013 14:51

FilipBakula Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kurzy NBS

v PHP, ASP

4

897

03.12.2008 14:56

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kurzy a certifikáty

v Ostatné

9

1050

18.12.2014 16:06

yaJohny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JAVA kurzy + certifikaty

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

4

1578

24.01.2013 13:49

street_punk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. IT kurzy (online vzdelávanie)

v Vzdelanie, štúdium, škola

1

494

04.05.2020 19:27

McDollar Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kurzy programovania Android APPs

v Krčma

16

1107

17.03.2013 15:58

MatrixXx Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [VYRIESENE] Kurzy NBS -script (help)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PHP, ASP

52

4933

24.03.2009 19:36

emer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sú na Slovensku online kurzy programovania?

v Krčma

6

1585

13.05.2013 0:44

yano Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kurzy (krypto)mien - Arduino / ESP32 / ESP8266

v Články

0

1022

15.11.2019 1:03

martinius96 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra