Obsah fóra » Hardvér » Grafické karty » Ostatné grafické karty » intel gma 500 - ake najvyssie rozlisenie zvladne?
v Ostatné grafické karty
1
1070
12.03.2009 17:58
Jaro
v Notebooky a netbooky
9
763
01.10.2008 18:55
ScorpionSX
v Frontend
12
1890
18.03.2010 19:04
shaggy
v Monitory, televízory a projektory
21
2400
24.04.2007 16:18
2
602
23.08.2011 8:32
Xaltotun
6
1848
14.04.2007 14:46
eXistenZ
v Ovládače
3
550
30.09.2015 20:14
SKiLEX
[ Choď na stránku: 1, 2, 3 ]
71
28414
28.06.2011 8:09
martin63
v AMD grafické karty
1038
07.12.2008 21:51
13
1986
18.08.2010 17:32
hanesfun
v Grafické karty
7
4329
14.04.2010 16:48
flip
v Ostatné
15
1471
29.12.2010 12:52
mimkork
0
1391
07.07.2008 18:50
Matko24
4
1765
05.06.2009 13:10
1misko25
1402
27.08.2011 17:03
sony898
594
07.01.2012 12:16
deny7410