[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.02.07
Prihlásený: 27.02.07
Príspevky: 3
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 26.02.2007 20:45 | FrontPage - vytvorenie uzivatela

Zacinam s vytvorenim www stranky v programe Microsoft FrontPage a neviem, ako vytvorit registraciu uzivatela. Ide mi o to, ze potrebujem urcite stranky (hlave photoablumy) spristupnit len pre uzivatelov, ktori budu mat pridelene meno a heslo. Snazila som sa to vytvorit prostrednictvom formulara a registraciou uzivatela, ale bohuzial sa mi to nedari. Vie mi s tym niekto poradit? Co sa tyka kodovaneho programatorskeho jazyka, sama ho tvorit neviem. FrontPage pracuje s html a viem si to pozriet v kodovani, ale nie som v tom odbornik.
Budem vdacna za akekolvek rady.
Vopred dakujem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 31.12.07
Príspevky: 677
Témy: 9 | 9
NapísalOffline : 26.02.2007 21:15 | FrontPage - vytvorenie uzivatela

no tak ak nevieš php tak sa s tým nehneš.. frontpage ti môže pomôcť na návrh, ale inak to musíš nakodiť sama


Offline

Užívateľ
Užívateľ
FrontPage - vytvorenie uzivatela

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137 | 137
Bydlisko: Slovakia - ...
NapísalOffline : 26.02.2007 22:34 | FrontPage - vytvorenie uzivatela

audiotrack ma pravdu bez php sa nepohnes,
este je tu sposob ktorym sa co to da zachranit a to tak ze ak potrebujes nektore stranky povolit len cez heslo da sa to cez .htaccess a .htpasswd ale nie je to to "prave orechove" ,
ak to ches ale urobit tak pohladaj tu na fore v poslednych topicoch myslim ze p360t to tu niekde vysvetloval

tym ale nevytvoris registraciu ale iba zaheslujes

//edit ten topic je tu


_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.02.07
Prihlásený: 27.02.07
Príspevky: 3
Témy: 1 | 1
Napísal autor témyOffline : 27.02.2007 7:53 | FrontPage - vytvorenie uzivatela

Ked bez php to nepojde, tak sa to teda musim naucit. Mam knizku Vytvarime www stranky od Hlavenku a tam sa nieco o tom pise. Viete mi este poradit, kde sa o tom viac dozviem, hlavne aby to bolo mne, ako "laikovi", pochopitelne? Vdaka vam.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
FrontPage - vytvorenie uzivatela

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137 | 137
Bydlisko: Slovakia - ...
NapísalOffline : 27.02.2007 9:44 | FrontPage - vytvorenie uzivatela

ked si pozries zaklady php , tak sa zameraj potom na sessions, napr tu
alebo tu alebo najlepsi odkaz
tieto tri odkazy by ti mali stacit :) , ale najskor to php


_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.02.07
Prihlásený: 27.02.07
Príspevky: 3
Témy: 1 | 1
Napísal autor témyOffline : 27.02.2007 10:01 | FrontPage - vytvorenie uzivatela

Dakujem! Skusim to prestudovat a ked mi nieco nebude jasne, urcite sa ozvem :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 31.12.07
Príspevky: 677
Témy: 9 | 9
NapísalOffline : 27.02.2007 10:06 | FrontPage - vytvorenie uzivatela

a keĎ chceš registráciu, tak ti nebude stačiť iba php, ale musíš naštudovať aj sql :D
ja len tak aby som ťa zneokojil


 [ Príspevkov: 7 ] 


FrontPage - vytvorenie uzivatela



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Frontpage 2003

v Frontend

15

1013

21.03.2008 22:55

pepek92

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nahrada MS Frontpage?

v Frontend

9

1536

14.02.2009 0:11

icefire

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako odstrániť MS Frontpage?

v Windows

10

1684

10.08.2005 16:43

Cupi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Témy pre FRONTPAGE 03

v Frontend

2

604

31.05.2008 13:34

Blackshadow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aky najnovsi MS Frontpage???

v Ostatné programy

1

431

03.11.2011 15:59

HGDS1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Joomla Problem s Welcome to the FrontPage

v CMS

3

879

02.12.2008 17:52

mariachi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prosim pekne o pomoc - sablona do Frontpage

v Frontend

0

699

02.02.2009 20:05

Mackaa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

prihlasenie uzivatela

v Backend

4

775

10.08.2009 23:50

Tominator

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

prihlasenie uzivatela

v Backend

8

771

17.06.2009 20:44

Flety

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vymazanie užívateľa

v Oznámenia a návrhy

12

2453

04.03.2008 19:23

_DanWer_

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ikona uzivatela

v Windows

2

635

10.12.2006 13:44

mike.p

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

prepnutie užívateľa

v Windows

6

1197

28.12.2009 19:23

tompek

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prepnut uzivatela

v Windows

6

806

29.07.2006 8:20

Zdravotnik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Napomenutie uživatela

v Oznámenia a návrhy

3

838

24.08.2012 15:22

Luks

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ban uzivatela LordMMX

v Oznámenia a návrhy

1

1196

16.04.2008 16:52

Intelman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Heslo na užívatela

v Firewally a bezpečnosť

5

460

26.05.2013 20:33

walther



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF