audiotrack ma pravdu bez php sa nepohnes,
este je tu sposob ktorym sa co to da zachranit a to tak ze ak potrebujes nektore stranky povolit len cez heslo da sa to cez .htaccess a .htpasswd ale nie je to to "prave orechove" ,
ak to ches ale urobit tak pohladaj tu na fore v poslednych topicoch myslim ze p360t to tu niekde vysvetloval
tym ale nevytvoris registraciu ale iba zaheslujes
//edit ten topic je
tu