Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 116 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 610
Témy: 94
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2008 21:35

no. som si dnes cital v Krcme clanky s nazvom Ake hovadiny robite vo vasej triede... no akoze koniec. nejaky sopliak si kupi horak a chce s nim zatavit zamky na skolskych satniach aby skolnik mal co robit. sila. je tam toho kopec. a napadla ma otazka, preco spravcovia tohto fora takuto temu vobec povolia. tu diskutujeme o dnesnej mladezi a o tom, ako ju kazia media a pri priamo tu sa to podporuje. teraz si poviete, no a co, ze to tam pisu? no tak to, ze dalsi chalan tam hned napisal, ze aj on chce taky horak... lebo aj on to chcel vo svojej skole skusit.
ked sa tu napise nieco o wareze a nelegalnom softe, tak je to hned locknute. ale tamto nikomu nevadi... sak preco by aj.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2008 23:16

kirik píše:
no. som si dnes cital v Krcme clanky s nazvom Ake hovadiny robite vo vasej triede... no akoze koniec. nejaky sopliak si kupi horak a chce s nim zatavit zamky na skolskych satniach aby skolnik mal co robit. sila. je tam toho kopec. a napadla ma otazka, preco spravcovia tohto fora takuto temu vobec povolia. tu diskutujeme o dnesnej mladezi a o tom, ako ju kazia media a pri priamo tu sa to podporuje. teraz si poviete, no a co, ze to tam pisu? no tak to, ze dalsi chalan tam hned napisal, ze aj on chce taky horak... lebo aj on to chcel vo svojej skole skusit.
ked sa tu napise nieco o wareze a nelegalnom softe, tak je to hned locknute. ale tamto nikomu nevadi... sak preco by aj.

AMEN :slaver: tiez ma prekvapuje, ze ked clovek vyjadri svoj nazor, tak sa proste vyhrazaju ludia lockom... ale jak ty pises, v "krcme" sa bezne vypisuju hentake veci, a to je uplne v poriadku. na tom sa dokonca ludia smeju, ved to pisu deti, nie ?? demencia vacsich rozmerov sa zacina uz v detstve, ale na to okolie len tvrdi "sak to su deti, oni z toho vyrastu". lenze ja nepoznam jedineho dospelaka, ktory by vyrastol z podobneho spravania. mozno miesto horakov "pomahaju" svojim kolegom v praci... lenze to uz su vazeni dospeli ludia, tak je to fajn. a PRESNE take je to vsade, lenze nikto si to nechce priznat. z podobneho pristupu sa bohuzial neda "vyspat" pripadne "vyrast".

#> triminka, takych otazok by sa dalo napisat milion :) bohuzial by bola kazda vhodna na vyjadrenie pristupu ludi k veciam okolo seba. povedzme to otvorene, ludia na vsetko seru. "nechate moj stromcek na zahrade na pokoji? ano ? tak teda v pohode, ten les za dedinou ma aj tak netrapil..."

#> lubo$, proste k tebe uz no comment, dalsi clovek "trpiaci kvoli inym hamiznym papluhom, vetrom a dazdom oslahany, znajuci sveta a vsetko videl-vsetko zazil..."







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 5:49

jedna mala otazka ved toto je diskusia tak preco spravca vyhrozuje lockom ked sa nepouzivaju ziadne vulgarizmy ani nic...a podla mojho nazoru väcsina ludi z robenia kravin vyrastie ako vy ste nikdy nic nevyviedli???Kazde decko je chuligan... ide o to ci je v hlave prepnuty...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 6:40

Jasne, ze vyviedol. Ale urcite som nikomu nezvaral zamky, ved nie som na hlavu padnuty, aby ma to vobec napadlo. Jj, ide o to, ci je v hlave prepnuty, ale ked je, tak mu nepomoze ani svatena voda.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 7:44

jj presne s lopatou po hlave a zahrabat..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 8:05

ako dnesna mlades chlasce dost, ale lepsie ked chlascu v krcme kde su aspon ako tak pod dozorom, tento zakon ich akurat vyzenie na ulice a do lesov a tam sa nebude pit z poldecakov a zapijat pivom

P.S. mam 13-rocneho brata taze viem o com rozpravam







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 08.07.07
Prihlásený: 07.01.23
Príspevky: 123
Témy: 53
Bydlisko: Kremnica
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 9:35

-romi- píše:
To uz jaka kktina co ohrozuje mladez? je*nute ucitelky tie by mal zakazat a nie takuto pixovinu :jaw:


no kamarade ty si asi velmi mudri, dospely clovek. Pochybujem. Skus byt na jeden den ucitelom v ponimani spravania sa dnesnej mladeze a siel by si s placom domov Ty :shit:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 13:05

el mariachi píše:
#> lubo$, proste k tebe uz no comment, dalsi clovek "trpiaci kvoli inym hamiznym papluhom, vetrom a dazdom oslahany, znajuci sveta a vsetko videl-vsetko zazil..."


To iste si myslim ja o tebe.
tato tema speje k zamknutiu a bud, ved ench sa to zamkne, konecne bude pokoj, ved je jasne, ze sto ludi sto chuti, tak necakaj ze ti budu vsetci skakat pod nohy. Ale budu v zivote aj ludia ktory maju odlisne nazory.
A ten prispevk si beriem k srdcu ako urazku.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 13:24

Lub0$ píše:
Ale hovno, dovolim si tvrdit, ze nemas o tom ani paru. Hovno vies a trepes somariny, zato ,ze ta mamka s ockom zivia, alebo aspon pomahaju a zijes si sam bez manzelky a deti, cize cely tvoj prijem ide len pre teba

vidis, ja som uz tento prispevok bral ako urazku ;) nepoznas niekoho a sudis. sa zamysli kustik. ty si student a ja pracujem, ale mna budes hentakym sposobom poucovat ?? zabudni
nikomu neberiem jeho nazory a ani nikomu vlastne nevnucujem, ale pokial mi dakto bude vnucovat svoj, tak sa branit teda budem. to nie je o tom, ze by som neakceptoval nazory ineho, ale o tom, aby si clovek stal za tym co povie, vykona ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 13:39

Lub0$: Čo takto sa skúsiť krotiť? mariachi má toho jednoznačne na sebe viac ako ty a pripadá mi aj mierne (el to slovo ber s rezervou ale nechcem ani jeho uraziť... som všeobecný pacifista... buď ťa hneď spacifikujem alebo na to dlabem =p) vyspelejší ;)

A mimochodom, Lub0$, prosím neser ma s tým, že táto téma môže byť locknutá. Ak aj bude tak to bude pravdepodobne len kôli tebe a vzhľadom na to, že sa tu objavili aj nejaké hodnotné názory (O-)) by si ma tým nasral. Možne tebe je to jedno ale mne nie ;)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 14:33

el mariachi píše:
vidis, ja som uz tento prispevok bral ako urazku ;) nepoznas niekoho a sudis. sa zamysli kustik. ty si student a ja pracujem, ale mna budes hentakym sposobom poucovat ?? zabudni
nikomu neberiem jeho nazory a ani nikomu vlastne nevnucujem, ale pokial mi dakto bude vnucovat svoj, tak sa branit teda budem. to nie je o tom, ze by som neakceptoval nazory ineho, ale o tom, aby si clovek stal za tym co povie, vykona ;)

Mozem sa ta spytat taku malu otazocku? tu otazku neber ako urazku, iba vyzvedanie aby som ta poznal lepsie.
Pises, ze zarabas tedapracujes. Otazka znie, zijes sam v svojom byte/dome a mas zenu s detmi? Ked na to zodpovies ano, tak uz sa nezovem a este s ati aj ospravedlnim, samzorejme ked to je pravda. NEvravim ,ze ja mam alebo ze zijem za takych podmienok ale no....
Inac ked si to bral ako urazku, stacilo si trosku priblizit tie male pismenka a tam bolo nieco napisane.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 14:53

Prosím vedenie aby môj text bralo len ako... recesiu.

Lub0$ ty pokakaný 4-nohý mačkopes s amputovanými gulami, nemas ani paru o com sa tu pise tak drz svoj mackopsy zobak! (teda pokial si to ty a nie iny lubos co zije tiez UK, ak nie tak sorry ) :))

Nebrať osobne x)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 15:33

už teda riadne trepete ...
for Lubo$ => žiješ v UK, takže určite nevieš ako sa žije na slovensku tak dobre ako el mariachi
for el mariachi => píšeš že pracuješ, zarábaš, asi budeš mať nejaké to IQ a pokiaľ ťa poburuje nechaj ho, možno zmúdrie, nemusíš reagovať na všetky jeho "výlevy"
for Triminka => píšeš že sú tu plnohodnostné názory a sám nimi prispievaš (najmä ten nad mojím prispevkom ...)

Ja som tiež toho názoru, že sa nič robiť nebude, a pritom čo robíme my? NIČ, iba píšeme na Pcforre aké je to zlé, že je to tak ...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 17:04

No podla mna je "nasa" generacia (teda decka pod 20) nahodou dost aktivna, a prave v tom vidim jej hlavnu vyhodu oproti predoslim.

Dostavame sa k informaciam (samozrejme len k tym ktore sa nam hodia) rychlejsie nez nejaky b-ckovy novinar, mnohi z nas ovladaju IT na minimalne poloprofesionalnej urovni. Niekho bavi kreslenie, auta, niekoho politika, fyzika, skejt, graffiti, rozne ine extremne a menej extremne sporty, niekto vo volnom case chodi do posilky, niekto si doma pred zrkadlom repuje, niekto hra na bicich, na gitare,..atd. Kazdy sa snazi nieco robit, asi kazdi chce byt lepsi od ostatnych. Mnohi to odsudzuju, no ja v tomto predhanani, alebo ako to nazvat, vidim najvatsiu silu nasej generacie.

Najhorsie je ked si totalne asocialny, sedis doma pred debnou a tretinu, alebo viac, dna stravis busenim do tlacitok WASD, a este sa budes navazat do deciek co chodia cely den po vonku, mozno nie su tak vychovane ako ty, no aspon robia to co ich bavi. (No pokial sa len cely den poflakuju, alebo fajcia na lavicke, nie su o moc lepsi nez ti asocialovia :) )

Ide o to aby kazdy robil to co ho najviac bavi, a nech to ma aspon minimalny vyznam.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 610
Témy: 94
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 17:14

no keby sme kazdemu dovolili robit to, co ho bavi, tak nemame napravno vychovne ustavy si myslim. ked niekoho bavi kradnut alebo bit inych ludi, tak ty mu povies: do toho?
si myslis, ze ste super generacie, lebo ovladate IT? a kto ti navari a operie? pocitac? kazda generacia mala svoje zaluby a hobby. tak isto sa kedysi cvicilo, kreslilo a neviem co este. predtym si nemal v telke 30 programov a nesedel si pred nou ani pred pocitacom. pises, ze vasa generacia je silna v tom, ze kazdi chce byt lepsi nez ten druhi. tak a potom sa pozerame na vychrtle modelky a nadopovanych svalovcov. no dakujem pekne. radsej budem horsi ako vacsina, len nech ostanem sam sebou.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 17:14

Zakon je rozporuplny.

Tommy ma pravdyu, ze ked sa decka ozieraju v krcme, su aspon pod akym-takym dozorom personalu alebo ostatnych zakaznikov.
Pod dozorom su dovtedy, kym nezacnu rozbijat inventar podniku... potom ich personal vykopne na ulicu.

Po neuveritelnych !!!6!!! stranach tu Tommy napisal, ze ked nebudu mat decka podniky, hura do lesov, kopcov, k jazeram a roznych inych prirodnych pastvisk. Tam nebude dozor uz vobec. Chlasta sa aj v zime, decko opite zachrape na snehu a do rana umrzne.
Vidno, ze Tommy rozmysla.

Lubos: Kolko rokov zijes v UK? Tipujem tak viac nez 2 roky.
Kamarati, kt. si tu mal (mozno aj mas) si na Teba spominaju matne, ked na Teba uz nezabudli. Ked sa objavis na SVK po pol roku, pocas ktoreho sa mnoho zmenilo (politika, spolocnost, ekonomika), tak sa s kamaratmi stretnes, ale debatovat asi nie je velmi o com (vlastna skusenost). Tak co spravis? Kedy sa nalada uvolni?
Najlepsie vtedy, ked sa idete ozrat.
Iny pripad je, ked ides pozriet hlavne rodinu a kamarati su len taka "bokovka", vtedy nie je sanca si dobre uhnut...
Avsak musim sa vyjadrit: Niekedy su Tvoje posty o tom, ako sa na SVK teraz zije, nemiestne. Dlho si tu nebol a to, co sa pise na nete je lahke si predstavit, ale skutocnost je ovela tazsia...

Schvalne: Kolko ludi/deciek malo svoju prvu sexualnu skusenost v triezvom stave (myslim ludi/decka, kt. nezacali sexovat vo veku vyssom ako 17-18 rokov)?
Tipujem menej ako tretinu.

Vratim sa este k tym lesom, jazeram a barom.
Ja osobne nerad chlastam niekde v centre mesta, v bare alebo tak...
Radsej idem na odlahle miesto, kde je rapidne nizsia sanca, ze ma capnu chlpati (rozumej policajti) alebo, ze ma nejaki ludia uvidia (Člověk opilý, žádnému nemilý.).

Ze mnohi chodia makat do zahranicia, lebo tu na SVK maju male platy a ked sa vratia zo zahranicia, ziju si ovela lepsie?
Vezmime si take Irsko:
Mladi tam chodia makat, aby zarobili. Nejdu tam zit (vo vynimocnych pripadoch tam vsak zostavaju), ale len ZAROBIT, nasporit si.
Keby tam ostali byvat s Irskym platom, su na tom rovnako, ako so SVK platom na SVK.
Vyssi plat - vyssie poplatky.
Zarobia si, uspory minu na byvanie, studium... najdu si pracu na SVK a ziju.
Praca v zahranici je teda taky start.
((Tento odstavec ma mnoho zamlcaneho, preto o tom budu dalsie kopy prispevkov.))

Stratil som nit, tatko ma zavolal, musim ist do obchodu.

Edit:
imnotwhafo poukazal na silu dnesnej generecie.
Sila spociva v tom, ze kazdy chceme byt lepsi, ako ten druhy. Ma pravdu.
Ja hram na bicie, imnot tiez, ale on zacne este aj grafitti kreslit.
Ja tiez zacnem kreslit grafitti, ale k tomu zacnem s parkourom... zlepsujem sa, stavam sa vsestrannejsim... lepsim.
Tzn.: Ked si spolocnost vstepi spravny rebricek (nie chlast, cigy...), tak to o par storoci dosiahneme do dnesnej formy dokonalosti.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 17:56

kirik píše:
no keby sme kazdemu dovolili robit to, co ho bavi, tak nemame napravno vychovne ustavy si myslim. ked niekoho bavi kradnut alebo bit inych ludi, tak ty mu povies: do toho?
si myslis, ze ste super generacie, lebo ovladate IT? a kto ti navari a operie? pocitac? kazda generacia mala svoje zaluby a hobby. tak isto sa kedysi cvicilo, kreslilo a neviem co este. predtym si nemal v telke 30 programov a nesedel si pred nou ani pred pocitacom. pises, ze vasa generacia je silna v tom, ze kazdi chce byt lepsi nez ten druhi. tak a potom sa pozerame na vychrtle modelky a nadopovanych svalovcov. no dakujem pekne. radsej budem horsi ako vacsina, len nech ostanem sam sebou.

myslím že až tak to nemyslel skôr vravel o pozitívnom ...

ja si myslím, že ten, kto si myslí, že budúcnosť bude lepšia je blázon ...
nebude, som si istý ... za 15 rokov budú všetci skákať parkour, mesta budú pografitované, na lavíčkach opilci, a mládež, a normálny ľudia budú zatvorený v svojom bite pozerať z okna že čo sa to deje ...

škoda, že mi zakázali vravieť o náboženstve, lebo by to bola iná káva. Inak deje sa to čo Biblia predpovedá ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 18:00

Kirik, ty si to urcite zle pochopil. Imnot nehovoril, ze starsia generacia tu nema co robit, ale ze mlada ma rozsireny obzor oproti tym, ktori boli mladi kedysi.

A sam dodal, ze pokial sa poflakuju, a fajcia... tak su to loseri. Cize tvoja poznamka k tomu, ked niekoho bavi kradnut, nebola na mieste.

No a k poslednej vete dodam len toto: Ostat sam sebou je podla mna najdolezitejsie, predsa nebudem zo seba robit sasa (vystrelky mody, hudobna kultura...), len aby som sa pacil dievcatam. ;-)

//edit: Mastros presne vystihol pracu v zahranici. Sesternica robila v Nemecku, ale sama povedala, ze keby tam ma aj ostat zit, tak je zobracka. Pre nich sme lacna pracovna sila, ale pre nas je to zlata bana, ked sa vratime.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 610
Témy: 94
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 18:12

ok, tak sa ospravedlnujem, ak som to zle pochopil. a s tym zahranicim... pokial nie si nieco extra vo svojom obore, tak tam budes to iste co tu. obycajny pracujuci clovek. dokonca mozno este menej, pretoze si predsa len "pristahovalec"


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 18:19

podla mňa čo sa týka kvality je to stále to isté, to čo si mohol v minulosti, môžeš aj teraz ... (až na tie kompy ...)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 18:23

Tominator píše:
... ľudia budú zatvorený v svojom bite pozerať z okna že čo sa to deje ...
Bite? Matrix powa! :D
Tominator píše:
...škoda, že mi zakázali vravieť o náboženstve, lebo by to bola iná káva. Inak deje sa to čo Biblia predpovedá ...

:shock:







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2008 18:59

Tominator píše:
škoda, že mi zakázali vravieť o náboženstve, lebo by to bola iná káva. Inak deje sa to čo Biblia predpovedá ...


k tomu len tolko:

"Všude je plno úplatkářů a korupce. Děti nedbají příkazů svých rodičů. Kdekdo se pokouší psát knihy. Je nepochybné, že konec světa se blíží."
Záznam na asyrské destičce, asi 2800 př. n. l.


//
A dakujem lio-vi za osvetlenie mojej myslienky :).

Nehovorim ze starsia generacia tu nema miesto.
Stale ste lepsi nez my, pracujete, odvadzate dane... Respektujem vas. Ale aj my sa dokazeme o seba v pravy cas sami postarat, tak ako kazda generacia pred nami.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 14:09

imnotwhafo píše:
k tomu len tolko:
"Všude je plno úplatkářů a korupce. Děti nedbají příkazů svých rodičů. Kdekdo se pokouší psát knihy. Je nepochybné, že konec světa se blíží."
Záznam na asyrské destičce, asi 2800 př. n. l.

k tomu asi toľko: škoda že nemôžem reagovať ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 15:05

Tominator: Kto Ti reakciu zakazuje?

V Boha neverim, ale niekedy mi tie proroctva a evanjelia a podobne veci sposobuju bobky... ked to takto pojde dalej, stanem sa tvrdo veriacim...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o dnešnej mládeži a vláde

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 15:30

Mastros: Všetci, vrátane teba, kebyže vieš čo napíše. :)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 16:37

asi tak ale najviac mi vadia moderátory :D :)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 116 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Využitie ihličkových tlačiarní v dnešnej dobe

v Externé zariadenia

10

512

04.06.2015 10:57

M0f0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Oplati sa v dnesnej dobe Nokia N73 ? :-)

v Mobilné zariadenia

19

1686

27.10.2008 15:49

sysel777 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. oplati sa v dnesnej dobe mat XP?

v Operačné systémy Microsoft

8

541

23.02.2009 19:18

bloger7 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Oplatí sa v dnešnej dobe kupovať FULL HD televízor ?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Monitory, televízory a projektory

44

15259

09.03.2009 11:11

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. To nieje mozne uz,v dnesnej dobre sa neda najst stary driver

v Ovládače

8

1743

11.11.2006 22:29

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

11

1972

16.03.2008 11:55

kajbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

7

1907

29.07.2009 7:46

Kubec21 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v PHP, ASP

20

2355

22.02.2008 15:35

suchy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia + reakcie

v PHP, ASP

3

1239

10.08.2009 13:46

emer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vesmír, veda a technika

134

10360

20.05.2017 11:28

haffen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xtreamer - diskusia

v TV

1

2619

15.02.2015 12:24

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Warez - diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Krčma

143

7555

28.12.2012 15:00

nicobb Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Outdoor diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Dovolenka, cestovanie a turistika

66

6351

21.01.2013 15:46

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LOTR2 - diskusia

v Počítačové hry

20

3191

22.12.2009 14:14

lubo2142 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kutil diskusia

v Voľný čas a hobby

9

1647

26.01.2015 12:47

erikzet Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 56, 57, 58 ]

v Vesmír, veda a technika

1728

49454

07.07.2014 22:01

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra