Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 73 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2007 17:23

temu by som premenoval na "co si myslite o americkom blude?"







_________________
Oldcore user
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 13.06.05
Prihlásený: 22.07.10
Príspevky: 901
Témy: 12
Bydlisko: [SR]-Kosice
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2007 18:19

majso píše:
temu by som premenoval na "co si myslite o americkom blude?"


LOOL to si mi precital myslienky,tiez som na to myslel :lol:







_________________
Toshiba Sattelite A210-16F l AMD Turion64 X2 TL-58 1.90gHz l 3 gB DDR2 667 MHz l ATI Radeon HD2600 256mB l Fujitsu 160gB 5400k l Toshiba DVD+-RW
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 30.03.06
Prihlásený: 23.05.08
Príspevky: 198
Témy: 16
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2007 0:28

by ma zaujmalo naco reagujete na pol roka stary flame :rolleyes:
btw nestihla som vtedy reagovat...proti amikom nemam nic konkretne...blbci su vsade...akurat by som nechcela zit v state kde su jednymi z najmocnejsich ludi Bill a George...tot vse







_________________
Oh god, we're going to die!
Yes, . . . except . . . no! Wait a minute! What's this?
What? Where?
No, that's nothing, we are going to die.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2007 19:20

Citácia:
akurat by som nechcela zit v state kde su jednymi z najmocnejsich ludi Bill a George...tot vse

Já zase žiju ve státě, kde mocnými jsou Paroubek, Topolánek, Tlustý, apod. Bez nijakých pochybností jsou to mnohem větší blbci a nabubřelci, než Bill a George.
Tím vám tak trochu podstrkuji to, aby jste si uvědomili, že otázka tohoto threadu je velmi zcestná a přiblblá. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 30.03.06
Prihlásený: 23.05.08
Príspevky: 198
Témy: 16
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2007 19:27

njn Fico Meciar a Slota tiez nie su prave vyhra...







_________________
Oh god, we're going to die!
Yes, . . . except . . . no! Wait a minute! What's this?
What? Where?
No, that's nothing, we are going to die.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2007 19:29

ak by som mal porovnat politikov slovenska a usa tak by som povedal ze v prefikanosti su na rovnakej urovni a aj v inteligencii mozno..a vsetci idu len za peniazmi.. cize skor by som ich zrovnaval nie povazoval jednych za dementov a inych nie..
*skor neviem pochopit psychiku niektorych obcanov USA..







_________________
Oldcore user
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2007 23:37

to hej, clovek ked pride (a nie len do USA) do cudziny, zaziva kulturny sok. Tommy vie o com hovorim, pocuvali sme jednu prednasku o tomto soku kde to bolo pekne vysvetlene preco sa to deje, co je dovodom a ake su nasledky... Takze netreba to vzdy brat tak ze vsetci su ko.... len ja som lietadlo ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.01.07
Prihlásený: 17.01.07
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2007 15:18

nazdar,

urcite nielen tomy bol v usa. trochu aj ja, teraz kazdy beha hore dolu za chlebom.fajn, dufam ze si to precita kolega z ceskych zemi, aj ked tyto chalani akoze nezazili okupaciu, to neznamena ze nevedia nic o tom. uplne otvaram oci ze naozaj odpovede su mi k srdcu. a davat hned protivahu rusov, tak to mozeme pokracovat, nemcov, rakusanov, aha a je to tu svedi sa tiez presli po cehcach a to nie ako turisti v historii a kopce inych. nie je podstatne ci chalani vedia ako naozaj smrdeli ruske vojenske cizmy, alebo autobus cakal hodinu na krizovatke a ine civ. auta, ked som siel do skoly kym hrdy sovieti v tych zeleznych hovadach isli niekam po upne ho..a potom spat. akurat co porozlievali pohonne hmoty za ine prachy po krajine atd. otazka AMERICKY LUD. no akoze sorry.
prajem europanovy naozaj len nabehnut na ich letiska pricho0diace linky z europy, tak dakujem, sok, chapem svat je zmaneny, tak podla toho som sa aj ja bavyl s nimi. drzy, blby pohranicnici, takto by ma neprivitali ani v moskve za brezneva. kontroly, ale magory si neuvedomuju ze v usa je najviac zbrani nelegalnych a vybusnin, pomaly bomb na svete, lebo ich poklicia atajna sluzba je uz z povinnosti tak zblbnuta ze sa radsej kotroluju medzi sebou. este aj to ten humus si vyplavuju na verejnost. takze mily nemyli policista ktory naozaj dodrzuje zakon ta tiez odpali ak ma na to dvovod. budem pokracovat na buduce o tom ze naozaj moc chytri su hore a ze 50 percent amikov nevie pomaly ani len kde lezi mexico, nie to este europa, oni pomohly v 2 vojne hlavne sebe, lebo chudoba v europe by ju stiahla pod vodu, hlavne lepsie je bojisko na susi v europe ako atlantik pod kotrolov nemcov. takze zatial ahoj a nedavajme amikom medajle za to ze si zarobili ....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.06
Príspevky: 728
Témy: 31
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2007 16:48

kazdy stat ma svoje klady aj zapory (ekonomika, zdravotnictvo atd atd...) a USA nie je vynimkou. vo svete / napr. usa filmoch/ sa prezentuju ako najvyspelejsia krajina a nwm co este ale nie je to tak. aj tam je chudoba, rozdiely v reginoch apod. napr porovnajme missouri a new york. usa sa prezentuju len tymi spolocenskymi centramy a na take smejdy ako missouri kaslu a su skryte na mape a nik ani nevie ze taky stat v usa existuje...

poviem to takto zakladatel temy dal bludnu otazku... preco hadat vsetkych ludi do jedneho vreca? trosku to pripomina nenavist voci americanom (tj. nenavist voci inej narodnosti...to bolo za hitlera tak to treba pomaly ale isto odstranit :-/)

vela ludi hovori ze je tam vela obeznych ludi viac ako v europe apod. to je prirodzeny vyvoj demokracie, volneho trhu ( :) ) -> vid mcdonald apod. predsa tieto fast foody su v USA rozsrene a nebojme sa kazdu chvilu to dorazi aj do europy a clovek svojim zdravym usudkom zhodnoti ci si kupi hamburger alebo nie. je to len na nom. u nas v strednej europe sa to zda nepochopitelne. viete vacsina ludi v us. ktori si chcu zarobit a mat sa dobre dookola makaju na svojich projektoch a nemaju cas si brat dovolenky (ved si ich ani vobec neberu, naopak v strednej europe su dovolenky velmi rozsirene. ak chce niekto predsa dost zarabat tak musi riadne makat -> v oiginalnych pripadoch sice nie ale to je o inom...) a tiez nemaju cas si vyvarat zdrave jedla (priprava dajme tomu 2 hodiny denne nejaky riadny obed a za tie 2 hodiny moze urobit napr. webdizajner celkom podareny navrh projektu) tak si objednaju cinu a maju po probleme.

v us je demokracia dlhsie nez v nasej strednej europicke...

a este je velmi pekne ze niektori ludia tu napisu jednu vetu na sposob su hnusni, smradlavi a pod. a pritom sa s americanom nikdy nestretol. v amerike nikdy nebol a ani prstom na mape...

hore nado mnou je prispevok ze nevedia kde je mexiko. debili nevedia, ale inteligentni ludia ano a debili su vsade. na slovensku, v madarsku, v cine, vo vatikane, na kube, vo venezuele.... us ma vsak vela obyvatelov a preto sa zda ze tych debilov je tam viac... ak sa na tom pozrieme ale v percentach urcite by to bolo podobne ako tu...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 13.06.05
Prihlásený: 22.07.10
Príspevky: 901
Témy: 12
Bydlisko: [SR]-Kosice
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2007 9:42

No neviem,viacero ludi z mojho okolia bolo v USA,ratane mojho otca a tu blbost americanov mi potvrdil kazdy jeden,dokonca aj stryko,ktory mi tam zije uz od malicka,otec vravel,ze je blby jak tago.Studovala mi tam kamaratka na Univerzite,tu bola priemerna ziacka z gymnazia,tam ju po niekolkych semestrov uz pozvali na pohovor do prace a teraz jej drzia volne miesto,dostala stipendium,dom (alebo byt alebo to neviem presne) a uz teraz ma vynikajuci plat len za to,ze po skonceni skoly nepojde nikde inde ale robit pre tu firmu/vladu (studuje vo Washingtone nejaku skolu zameranu na US goverment).Tam exceluje,tu bola priemerna.Nieco to o tom svedci...

Inak proti US ani US obcanom nemam nic a takisto mam v plane ist tam na vysku,teda tu si spravit 3 roky bacalar a tam dokoncit (Aplikovanu kriminologiu)







_________________
Toshiba Sattelite A210-16F l AMD Turion64 X2 TL-58 1.90gHz l 3 gB DDR2 667 MHz l ATI Radeon HD2600 256mB l Fujitsu 160gB 5400k l Toshiba DVD+-RW
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.06
Príspevky: 728
Témy: 31
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2007 15:36

je pravda ze je tam narocnost studia o nieco nizsia, ale naucia ta tam prejavovat svoj nazor (za predpokladu ze nechodis do nejakej cernosskej skoly v georgii) narozdiel od primitivneho systemu skol na sk kde ta ucitel (sry za vyraz) zjebe za to ze mas viac informacii nez on a zaroven "paktuje" s komunizmom a ak mas co i len "modernejsi popr. spravnejsi" nazor na vec rychlo ukonci debatu... a to je hlavnejsie nez stavba prokaryotickej bunky 100%tna alebo len ciastocna ;)

a v tomto je us daleko za nami, pretoze clovek, kt. vyjde z univerzity v us sa nebude bat obhajit svoj nazor... (samozrejme su vsade vynimky ktore potvrdzuju pravidlo :))


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2007 23:14

nemyslim si o nic nic,kedze osobnu skusenost nemam.....
ale rad by som zarabal $$$ :D







_________________
Doplnim vecer
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Co si myslite o americkom lude

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2007 19:58

sklam napsal:
Citácia:
urcite nielen tomy bol v usa. trochu aj ja, teraz kazdy beha hore dolu za chlebom.fajn, dufam ze si to precita kolega z ceskych zemi, aj ked tyto chalani akoze nezazili okupaciu, to neznamena ze nevedia nic o tom. uplne otvaram oci ze naozaj odpovede su mi k srdcu. a davat hned protivahu rusov, tak to mozeme pokracovat, nemcov, rakusanov, aha a je to tu svedi sa tiez presli po cehcach a to nie ako turisti v historii a kopce inych. nie je podstatne ci chalani vedia ako naozaj smrdeli ruske vojenske cizmy, alebo autobus cakal hodinu na krizovatke a ine civ. auta, ked som siel do skoly kym hrdy sovieti v tych zeleznych hovadach isli niekam po upne ho..a potom spat. akurat co porozlievali pohonne hmoty za ine prachy po krajine atd. otazka AMERICKY LUD. no akoze sorry.
prajem europanovy naozaj len nabehnut na ich letiska pricho0diace linky z europy, tak dakujem, sok, chapem svat je zmaneny, tak podla toho som sa aj ja bavyl s nimi. drzy, blby pohranicnici, takto by ma neprivitali ani v moskve za brezneva.

Nóó, je to hezky napsáno, ale nemá to hlavu ani patu. Proč?
Protože je to vytrženo z reality dnešních dnů a všeobecně reality vůbec.
Česko, ani Slovensko nemůže mít čistě svoji "svobodnou" zahraniční politiku. Nemáme ji totiž čím podepřít (to jsme neměli nikdy, ani za časů ČSR) a čím ji obhájit. To nám krásně předvedli němci a po roce 1945 rusové. Jsme totiž malincí, máme malinkou armádu a jsme na blbým místě uprostřed Evropy (Bismark svého času prohlásil nesmrtelnou větu: "Kdo má český prostor, má celou Evropu" - jeden by řekl, že se lidé z těchto zemí poučí - jó, velký kulový, ani dnešní generace se nehodlá poučit). Nás prostě nikdo poslouchat nebude.
Takže nám zbývá pouze jedna možnost, sbratřit se s nějakým silným kamarádem. Na výběr tu máme dva: Rusko, nebo USA. Ruského bráchu jsme již poznali - ze středoevropského švýcarska udělali kolonii, která byla závislá na technologicky a i všeobecně zaostalém Rusku (o Rusku se dodnes povídá, že je to medvěd na hliněných nohou). Takže buďme rádi, že patříme ke kamarádům USA a také, že patříme do společnosti zemí, združených ve vojenské alianci NATO.
Druhá možnost - neutralita - nepřichází do úvahy. Neutralitu na takovémto exponovaném území žádný sousední stát neuzná.
Třetí možnost - most mezi východem a západem - také nepřichízí do úvahy. Za jedno, nebude nás nikdo poslouchat a je docela možné, spíše velmi pravděpodobné, že si nás pro sebe urve Rusko (Slovensko za Mečiara k tomu nemělo daleko), za druhé, už to zkoušel E.Beneš v letech 1945-1948, a jak to dopadlo, snad všichni víme.
No a spojencem Číny tu snad nechce být nikdo.
Jo, a řeči, že již neexistuje východ a západ, tedy Ruská a Americká sfera vlivu, tak to jsou opravdu jenom řečičky na oblbnutí konzumní společnosti. Skutečnost je podstatně jiná.
A ještě jeden velmi důležitý fakt, proč být spojencem USA:
Není žádnou zvláštností a není to nic výjimečného, že evropské armády nechali svého spojence na holičkách - nepomohli mu. To se na evropském kontinentě stávalo celkem běžně. Ale ještě nikdy se nestalo, že by americká armáda nepomohla svému spojenci a nechala ho na holičkách.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 73 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

19

1067

10.09.2008 20:07

michal1313 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

25

1614

14.08.2006 9:00

H_R_K_Y Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co myslite?

v PC zostavy

21

965

06.02.2008 15:17

aiven Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co myslite, ktoru????

v Grafické karty

11

574

19.11.2007 16:18

alex7625 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. x1300-co myslite

v Grafické karty

2

748

11.09.2006 23:23

Tom@S Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o...

v nVidia grafické karty

11

867

09.03.2007 16:48

d_o_d_o Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ASUS F5RL - co myslite ?

v Notebooky a netbooky

5

687

28.03.2008 11:06

gadgetsk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myslite v malom s Linutopom

v Novinky

2

590

29.07.2008 23:35

tinozv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC SHARK čo si myslíte???

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v PC zostavy

80

2785

29.01.2011 20:45

jamimi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o linuxe?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Operačné systémy Unix a Linux

56

3009

15.05.2008 20:23

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite a rada

v PC zostavy

29

1139

27.08.2009 12:20

pukepulos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo si myslíte o eurokalkulačkách?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

41

2087

17.11.2008 12:47

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o Rihanne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

59

4476

28.03.2008 11:53

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o KASPERSKY?

v Antivíry a antispywary

1

446

01.02.2016 18:05

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. gtx280 co si onej myslite

v nVidia grafické karty

29

1098

25.01.2009 22:00

ilagio235 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co si myslite o laske?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

106

6085

20.08.2007 23:35

Mastros Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra